Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656106 ... SonuncuSonuncu

DADYW DD250E-9 Regal Raptor Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    arkadaşlar bugun plaka çıkaracaktım bndeki şansa bakın trafik AT TİP onay belgesi diye tutturdu.bu nedir bilen yok.satıcı firmayla görüştüm o eskidendi sorulmaması lazım diyor.maalesef plakam bugunde çıkmadı..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    bir yerde okumustum şişlide plaka cıkarmak isteyen birinede aynı sorunu çıkarmıslar. Belgenin fotokopisini şirketten alarak halletmiş şu an o topici bulamadım ama görevliler işi uzatmak veya başka amaçla bunu bahane ediyorlarmıs.

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    Arkadaşlar bir ara bende takılmıştım ama bırakalım forum şu kadardı bukadardı yazılarını, motora dönelim. : :

Pazartesi veya Çarşamba siyahı gelecekmiş (ufff gelsin artık her şeyi hazırladım)

Biraz evvel ,öğle tatilinde arkadaşımın motoruna artçı oldum sırıta sırıta karşıya geçip xpeed helmet kask aldım 210 avro,eldiven ve bellik de aldım. Motosa dan 12 taksit (uffff hayatım taksit oldu. Nolan 101 almaya gitmiştim bulamadım L kalmamış bunuda shoei üretiyor dediler hoşuma gitti aldım.
    Mont,kask,eldiven,dizlikler okey.

Motor ve bot kaldı

Şimdi bu motoru alan arkadaşlar hangi aksesuarları taktınız buraya yada özele resimlerinizi acil bekliyorum.
    Bir de bu aksesuarları nerelerden aldınız ve kimler taktı vs.
    Hadi çalıştırın ellerinizi

Tunay Yalavaç

Motosikleti
    dostum ben sadece çantaları ve elcik püsküllerini takırdım izmirde 110 ytl verdim .elcikler hakiki deri çantalar deri değil ama kaliteli bir malzemeden yapılmış..çantaları takınca amortisörleri kapattı ve dışa doğru eğimli oldu .ben beğenmedim bu şekilde ve tuttum denizli tavas,ta arka sinyal lambalarını yirmi santim kadar geri monte ettim.ek bir parça ile.daha güzel oldu. bende hafta sonu kask vs ne varsa almak için sirkeciye gideceğim. henüz kafamda bir kask modeli yok bakalım ne alacağım .bu arada plakamda hala çıkamadı noluyosa. az evvel iş takipçim ile görüştüm pazartesi gunune kaldı ....

GreatWhiteShark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW Regal_Raptor DD250E-9
    kaldera
    az evvel iş takipçim ile görüştüm pazartesi gunune kaldı ....
    Bugun Aykon motor ile gorustum. Sana gereken yardimi yapabileceklerini ve seni dogru yere yonlendirebileceklerini soylediler ama gec kalmisim sanirim... iş takipçin ile gorusmussun bile...
    Motorun hayirli olsun...
    Bende cantalari 20 cm. kadar geri almistim... Simdi super duruyorlar... Ayrica koruma demirine sis lambalarida taktim...Super oldular...
    Kask olarak Nolan 101 almistim... Sirkecide sadece bir yer satiyor zaten... 260 Euro verdim... Eldivenler de el terletmeyen cins REV`IT ! 55 Euro verdim... Bunlar hep BONUS a 5 taksit!

Gencadam

Kopya çekmiş gibi olacak. Ama güzel durduğunu belirtti
    6. sayfada sis lambalarının fotolarını görebilirsin... Normalde yakınca gündüz mavimsi yanıyor, akşamları da yeşilimsi... Sisli havalarda sarı gibi yanıyor dediler ama daha sise pek denk gelmedim...
    Dostum daha görüntü patentini almadığım için tabii ki taktırabilirsin ama bu arada patentini herhangi birisi alırsa bana da söktürmesin ...
    Motor trafikte arabalar tarafından daha iyi farkedilmeye başlandı özellikle çevre yolunda falan trafik sıkışınca en sol şerit ile onun yanındaki şerit arasından daha rahat gidiyorum artık. Arabalar sol aynadan beni daha iyi fark etmeye başladılar ki ben onlara yaklaştıkça sağa ve sola açılmaya başladılar.
    Bu arada evet çantalar kalitesiz çıktı... Firma bana çantaları değiştireceğini söyledi. Bu habere sevindim... Çantalar eğer değiştirilirse firmanın ne kadar sözünün arkasında durduğunu hep beraber göreceğiz ve bundan sonra yedek parçadan dolayı aklımda da herhangi bir soru kalmayacak...

Enkısa zamanda makinana kavuşman dileğiyle...

Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

Motosikleti
    arkadaşlar bugun sirkeci özen motodan kaskımı ve korumalı montumu aldım
    kask ve mont helt marka. mont 120 euro kask ise kampanyalı fiatı 60 euro .bir çok modele baktım bunları beğendim.umarım korumalarına hiç ihtiyacım olmaz..birde resimlerimi koyacam buraya ama bir dijital alet bulamadım.şirkette iki tane vardı yerini bilen yok..

Gencadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW DD250E-9
    Yedek parça fiyatları da önümüzdeki hafta açıklanır dedi bana Murat Bey, üstteki yazıma eklemeyi unuttum.

GreatWhiteShark, bahsettiğin resmi gördüm, patentini ben alıyorum ama söz seninkielri söktürmeyeceğim GÜzel dileklerin için teşekkür ederim.
    [COLOR="DarkSlateBlue"][B]34 NVT 21[/B] - DADYW DD250E-9 - Görürseniz selam verin :)[/COLOR]

Motosikleti
    DADYW DD250E-9

Türkiye Motosiklet Pist Şampiyonası İzmir

Birinci resim İzmir fuarından arkadaşlar harley davidson yeni modeli

Diğer resimler Türkiye Motosiklet Pist Şampiyonası 3.etap İzmir Pınarbaşı Yarış pistinden

06DADYW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW regal raptor
    Alıntı GreatWhiteShark adlı üyeden alıntı
    kaldera
    az evvel iş takipçim ile görüştüm pazartesi gunune kaldı ....
    Bugun Aykon motor ile gorustum. Sana gereken yardimi yapabileceklerini ve seni dogru yere yonlendirebileceklerini soylediler ama gec kalmisim sanirim... iş takipçin ile gorusmussun bile...
    Motorun hayirli olsun...
    Bende cantalari 20 cm. kadar geri almistim... Simdi super duruyorlar... Ayrica koruma demirine sis lambalarida taktim...Super oldular...
    Kask olarak Nolan 101 almistim... Sirkecide sadece bir yer satiyor zaten... 260 Euro verdim... Eldivenler de el terletmeyen cins REV`IT ! 55 Euro verdim... Bunlar hep BONUS a 5 taksit!

SELAM DOSTLAR,
    bende ankara dan aranıza yeni katılıyorum.
    GreatWhiteShark arkadaşım
    SİS lambaları ile ilgili bilgi verirmisin. hoş olmuş, birde çanta ile ilgili
    tecrübenide öğrenmek isteriz.en iyisi en yakışanı mesela ...
    sen bizden öndesin çünki teşekkürler dostum......

Motosikleti
    sonunda plakamı ve ruhsatımı aldım arkadaşlar, plakam 34 BUF 43 olarak tescıl edilmiş.motorumun gaz kolunda bir sıkıntı var gibi sanki ama çözemedim neyse ilk bakıma kadar dokunmayayım diyorum.bir sıkıntımda bu motor çok dikkat çekici.kartalda bankaların olduğu caddeyi bilirmisiniz.yapı kredi bankasında işlerim vardı.işim bitti bankadan cıktım.motorun başında kalabalık,zannetim motora bir şey oldu,baktım bir şey yok.zaten motora biraz acemiliğim var meraklı bakışlardan sıkılıyorum yani herkez bir şey soruyo.zor kurtuldum desem yeridir.
    ayın onuna kadar izinliyim bu arada inşallah yağmur yağmazda seyahate çıkana kadar keyfini çıkarayım diyorum..

Motosikleti
    arkadaşlar motorum ilk günler siyah duman yapıyordu.yürüdükçe kendiliğinden yok oldu.hiç bir şey yapmadım.yalnız rolantide stop etmeye başladı.yürürken vites aralıklarındada stop ediyordu.vitesi büyütüncede ister istemez vurduruyordu.baktım olmayacak bir kurcalıyım dedim karbüratörü ayarlarını falan.şimdi harika oldu artık stop etmiyor ve rolantide güzel sayıyor.bu arada debriyajın kavrama noktası uzadı.bir kaç yerinden ayarı var ama en iyisi servise danışmak gibi. gerçi bir sakıncası yok ama sanki debriyajı hafif bırakırsam kalksa daha iyi olacak gibime geliyor.daha öncede dediğim gibi bu ilgi sıkıcı olmaya başladı.üç gündür motora binmeye çalışıyorum gerçekten baydı yani.bu kadar meraklısı varmıymış bunların.22 ekim de sınav var ehliyet için.ehliyetsiz kullanmaya tırsıyorum ve istediğim yerlere gidemiyorum.rodaj km sini nasıl dolduracam bilmem.ama motor bence iyi çok iyi hemde.hem görünüş olarak hemde işlevsel olarak.

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    izmir çeşmeye satıldı o harley davidson. 100. yada 70. yıl anısına özel yapım falan dediler ya ben modellere baktım sitesinden göremedim bisey
    Comfirmation Bias

Raptor_SS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an yok
    Arkadaşlar Cumartesi günü motorla İstanbuldan Bursaya gittim pazar geri geldim toplam 300-350 km yaptım gelirken sağanak yağmurda kullandım yolda 100 km altına inmedim çok rahat gitti motorda hiçbir zorlanma yok vibrasyom yok denecek kadar az tek tekimeyle mükemmel

Motosikleti
    Sabahları çalıştırırken sakın gaz verme...
    Jikleyi çek...Sona kadar değil ama... Marşa bas... Çalıştıktan sonra jikle ile rahat çalışabileceği devri bul... 2-3 dakika çalışsın... Bu arada gaz koluna elleme bile.... Sonra jikleyi kapar kapamaz biraz gaz pompala ve göreceksin saat gibi çalışır duruma gelecek... Siyah duman falan da hiç olmayacak...
    Beni TEM de bile durdurup sordular... Markasını merak etmişler de...

Geçen gün bir şirket minibüs şoförü OOoooo can canlıymış diye camdan bağırdı... Ben de sağol dedim. Nediiiiim... Bu ülkedeki bayanların durumunu yavaş yavaş anlamaya başladım desem yeridir... Bir kız arkadaş yokda rahat rahat yürüyemediğinden ve tüm gözlerin onun üzerinde olduğundan ve O da doğal olarak yere baka baka yürüdüğünden bahsederdi hep... Ben de karşımdan yürüyerek gelen bayanların %90 ' ının yere yada başka yöne baktığını sadece
    %10 ile göz göze geldiğimden şikayet ederdim. Şimdi bayanları daha iyi anlıyorum... Millet trafikte devamlı beni izliyor... Ben de sıkıldım ama yapacak bişi yok...
    ANAFiKiR.... Sana bakılmasını istemiyorsan pas pal giyin... Motoruna bakılmasını istemiyorsan scooter kullan...
    Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

06DADYW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW regal raptor
    selamlar
    GreatWhiteShark kardeşim
    ben aranıza ankara dan katılıyorum...
    bende yeni aldım bana sis lambalarınla ilgili bigi verirmisin . fiyatı nerden alındığı v.b
    çok hoş olmuş kardeşim.
    dadyw lerin orijinal aksesuarı olmaya aday bir sis olmuş..
    seni tebrik ederim. cuk oturmuş gerçekten bayıldım.... telifi sende tabiki..
    görüşmek üzere
    kadirerol@msn.com
    05337360808 ANKARA

Motosikleti
    Bugün sabah yine Aykon motora gittim...
    Derdim makinanın fazla yakmaya başlamasıydı...
    Bujileri açtık ve kurum bağlamaya başladığını gördük... Bujileri tekrar temizlediler ve hava filtresine de hava tutarak temizlediler...
    Umarım yakış biraz düzelmiştir...
    Bu arada üzerindeki bujiler NGK CR6HSA...
    Bu numaraya uygun Japon bujisi bulabilen arkadaşlar olursa lütfen haber versin...
    1800 km. den sonra bujiler su koyvermeye başladı... Aslında motoru alır almaz değiştirmek istiyordum ama uygun numarada Japon bujisi bulamamıştım...
    Buji ve fazla yakma sorunu dışında herşey SÜPER gidiyor...

06DADYW dostum sisleri istanbul Polonya pazarından aldım... Sanırım 50 YTL. civarı idi... Ayrıca bir minik düğmeye, röleye ve ufak bir diyota da ihtiyacın olacak...

Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

Motosikleti
    arkadaşım ben buji numarasını NGK marka C7 HSA olarak tespit etmiştim.ama senın verdiğin numara ile farklı.aradakı farka ben bakacağım.nesi farklı.ayrıca bu numaraların bosch karşılığıda yok.yani bizde bosch bayiliğide var.yüzlerce buji çeşidinin içinde bu numaralar yok.yani bosch bunları üretmemiş.eğer olsaydı bunların karşılıkları bujileri kendimiz değiştirebilirdik.bu arada benim motorda süper gidiyor.tek sıkıntım ehliyetsiz olmam.sizleri bilmem ama ben şanssızımdır biraz,yani polis herkezden sonra beni durdurur.tecrübeyle sabittir o yüzden aşırı kuralcıyım.ehliyetini alana kadar binmeyeceksin kardeşim diye kendi kendime söyleniyorum.ve trafikçilerle karşılaşmamak için özen gösteriyorum.ama herkez pıtır pıtır gidiyor.gördüğüm bu insanlarında ehliyetinin olduğunu sanmıyorum.kask ları falan da yok.yani ben kaskla bunların içinde kendimi uzaylı gibi hissedecem nerdeyse.

Raptor_SS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an yok
    arkadaşlar NGK bujilerinin satıldığı yeri buldum piyasada sahtesi çok dikkat edin benim bulduğum yer bayisi sirkecide doğubankın yakınında tel filan aldım yarin veririm şu an yanımda değil sizin dediğiniz numaralar var ama önce doğru numarayı tespit etmeniz lazım tabi

Motosikleti
    Ben motorun üzerinden söktüğüm bujinin numarasını yazdım...
    Kaldera ' nın söylediği numara da farklı numara ama aynı işi gören buji sanırım...
    Dün Aykon da kutuda bir buji görmüştüm ve onda da 7 li bir şey yazıyordu...
    Ama benim makinadaki iki bujinin de numarası NGK CR6HSA ...

Bu arada bazı arkadaşlar çantalar ile ilgili sorular sormuşlardı... İşte amortisörlerin ortaya çıkması için sinyal lambalarını geri almış olduğum fotolar...

Regal Raptor
    DADYW
    DD250E-9
    34 SIU 67

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    GREAT,
    Çantaları vidalı bunun için motorda çanta hazırlığı vamıydı yoksa deldirdin mi?
    sinyalleri geriye senmi aldın yoksa bir ustayamı yaptırdın

Ben bir de sisi barın arkasına bir de taşıma aparatı takmayı düşünüyorum sizce nasıl durur yaptıran varmı?

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656106 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 62 kullanıcı var. (0 üye ve 62 misafir)

Bu Konudaki Etiketler