Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
34. sayfa BirinciBirinci ... 24323334353644 ... SonuncuSonuncu

Honda XL 650 V Transalp (enduro)

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerdeyse 10 yaşına gelmiş makinalar bunlar, benim Toyota'da bile "kullanım ömrü 10 yıldır" diye uyarı var. Bırakın bu sevdayı, aynı paraya daha küçük ama genç bir makina alın bence.
    valla toyota için doğru yazmışlar...ama konuştuğumuz konu honda...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    V-strom dl 650
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerdeyse 10 yaşına gelmiş makinalar bunlar, benim Toyota'da bile "kullanım ömrü 10 yıldır" diye uyarı var. Bırakın bu sevdayı, aynı paraya daha küçük ama genç bir makina alın bence.
    toyotanın hangi modeli hocam bu? bu 94 kasa toyotalar dünyada en çok satan ve en az kusurlu modeliydi. hala kullanılıyor. bizim resmi araçlardan biri de o taş gibi ve piyasası hala çok canlı toyota sağlamlığı ile ün yapmış model 10 yıl yazmaları garip 2000 senesinde 97 toyotamız vardı babam satmıştı ve bana geçen sene hala onun gibi bi araba yok piyasada demişti. servis yüzü görmüyordu..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7364517/detay#

rastgele açtım biz 7 bin tl ye satmıştık o zaman normalde aldığın fiyatın altına düşmesi gerekirken dolardan çok yükseliyor toyotanın piyasası
    tabi konu motor olunca biraz cahilim o yüzden burda paylaşıma açtım düşüncemi

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı golgatha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...01858840/detay

acaba bu motor işimi görür mü üzer mi ne dersiniz tekerlerinin değişmesi gerekiyormuş. 11 bin e bırakacakmış. kmsi az adam orjinal km diyor ama ne kadar doğru bilmiyorum açıkcası?
    Motor güzel oynanmamış görünüyor,
    Boyasıda orjinal ce çil çil durmakta,
    bi çift lastik 600-800 arası,
    Fiyat olarak pazarlıkla aşşağıya alabiliyorsan alınabilitesi var lakin bunların yakıtından şikayetçi coğu kullanıcı hangi amaçla kullancaksın onuda söyleseydin keşke?

toyotanın hangi modeli hocam bu? bu 94 kasa toyotalar dünyada en çok satan ve en az kusurlu modeliydi. hala kullanılıyor. bizim resmi araçlardan biri de o taş gibi ve piyasası hala çok canlı toyota sağlamlığı ile ün yapmış model 10 yıl yazmaları garip 2000 senesinde 97 toyotamız vardı babam satmıştı ve bana geçen sene hala onun gibi bi araba yok piyasada demişti. servis yüzü görmüyordu..

rastgele açtım biz 7 bin tl ye satmıştık o zaman normalde aldığın fiyatın altına düşmesi gerekirken dolardan çok yükseliyor toyotanın piyasası
    bu 94 corollaların bu kadar para etmesini aklım hala almıyor ayıp yahu 16binlira da ne?? her yeri altın kaplamamı ki bu aracın??
    ANGARAJ

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bu 94 corollaların bu kadar para etmesini aklım hala almıyor ayıp yahu 16binlira da ne?? her yeri altın kaplamamı ki bu aracın??
    hacı 93-97 model kasaları böyle bunların..efsane kasa corolla diye geçer...ha değeri kadar efsane değil elbet orası net...

Motosikleti
    işte bizim milleti anlamlandıramıyorum bazı mevzularda...
    ANGARAJ

Motosikleti
    V-strom dl 650
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi amaçla kullancaksın onuda söyleseydin keşke?
    hergün işe gidip geleceğim haftasonuda sağa sola kaçacam işte ama v-strom buldum çok temiz gibi duruyor ustaya söyledim bugün bakmaya gidecez ok derse alacam. olmadı bunu tekrar değerlendireceğim

Motosikleti
    hergün işe gidip geleceğim haftasonuda sağa sola kaçacam işte ama v-strom buldum çok temiz gibi duruyor ustaya söyledim bugün bakmaya gidecez ok derse alacam. olmadı bunu tekrar değerlendireceğim
    vstorm iyidir candır
    ANGARAJ

aligt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL650 Transalp
    Alıntı HELLAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    transalp.afrıka twin sağlam makınalar ben sadece bakımlarıkendım yapıyorum belkı ensantırık zıncırı ıstıcek gıbı .... nc700 x ıdı baya övuyorlar nede olsa HONDA....
    Motorunuz kaç km de acaba eksantrik zinciri istecek gibi demişsiniz...Benimkide isteyecek gibi de normalmi diye ? benim motor 42 bin

Motosikleti
    Alıntı aligt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunuz kaç km de acaba eksantrik zinciri istecek gibi demişsiniz...Benimkide isteyecek gibi de normalmi diye ? benim motor 42 bin
    42binde egzantrik zinciri mi istiyor transalpler?
    Normal User manuelinde kaç binde bir değişmesi gerektiği yazıyordur,
    Bence inceleyin onu ondan sonra gerdirme olayını bir araştırın eski motorum f650de otomatik gerdirme vardı ki muhtemelen transalpde de vardır?
    ANGARAJ

craz099 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Merhabalar arkadaşlar bu xl 650 transalp ile xl 600 transalp arasında ne gibi farklar var mesela yedek parçaları birbirleri ile uyumlumu xl 600 daha az yakıyor diyorlar Birde xl 600 transalp alsam düşük model olduğu için çok problem çıkarmı
    "İyi Sürücü Motora Binerek Uzun Yıllar , Yollar Geçiren Ve Eceliyle Ölen Adama Denir."

Motosikleti
    Alıntı craz099 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar bu xl 650 transalp ile xl 600 transalp arasında ne gibi farklar var mesela yedek parçaları birbirleri ile uyumlumu xl 600 daha az yakıyor diyorlar Birde xl 600 transalp alsam düşük model olduğu için çok problem çıkarmı
    transalpler sağlamlığı ile ün salmış makinalar ve 600lük dediğin gibi daha az yakıyor diye biliyorum bende ve arıza olayı yaşayan pek görüp duymadım eğerki alacağın makine temiz ise uzun yıllar sorun çıkarmadan kullanırsın muhtemelen.
    ANGARAJ

craz099 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    peki bu xl 650 ile xl 600 ün parçaları birbiri ile uyumlumudur. Sonra eski modelin parçasını arayıp gezmeyelim
    "İyi Sürücü Motora Binerek Uzun Yıllar , Yollar Geçiren Ve Eceliyle Ölen Adama Denir."

Motosikleti
    2012-Yamaha YBR125 -- 2007 Honda Transalp
    herkese merhaba.
    bugün itibari ile 2007 model transalpimle aranıza katıldım. tavsiye görüş ve önerilerinize açığım, bu motorla ilgili öğrenecek çok şeyim var sizlerden

zalim17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    660 tenere
    hayırlı olsun
    xt125r>xt660r>dl650+ybr125>cbf1000>660 tenere

Motosikleti
    teşekkürler

Motosikleti
    arkadaşlar kimse gözükmüyor forumda nerelerdesiniz..? Transalpin bakım periyodları nasıl kitapçığında kaçıncı kmde hangi işlemler yapılması gerektiği yazıyor..?

Motosikleti
    Alıntı aphele adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kimse gözükmüyor forumda nerelerdesiniz..? Transalpin bakım periyodları nasıl kitapçığında kaçıncı kmde hangi işlemler yapılması gerektiği yazıyor..?
    şurda sizin hondanın sitesinden nasıl user ve services manual indirebileceğinizi resimli bir şekilde gösteren bir anlatım var bir inceleyin derim,
    Umarım işinize yarar..
    ANGARAJ

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250

2009 model Corolla. Kullanım klavuzunda öyle yazar hepsinin. Metal yorgunluğu ve ekonomik ömür diye bir şey var, yorulmuş mekanik sürekli bakım ister-masraf ister. O açıdan çok eski makinalara sıcak bakmıyorum ve o kadar para vermeyi anlamsız buluyorum.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    98 Model Honda Crv kullanıyorum,bence çogu 2013 model arabadan hala çok üstün. Bu metal yorgunluğu nasıl bişeydir metalın ihtiyacı olan bakım değil mi pas oluşmaması ve cürümediği sürece ömrü niye bitsin. Boyasıda olduktan sonra üzerinde paslanmaz etmez. He motor kısmı orası zaten tamamen şansı işi elinden gelen bakımlarını yaptırmaktır.
    fz6_fazer bunu beğendi.

KutlayGül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp xl 650, CBF 1000 ABS
    Herkese selamlar,

İkinci el 2006 model Transalp aldım. Yarın devir işlemlerinden sonra resmi olarak motorun sahibi olacağım Haftasonlarında şehir dışı turları hakkında bilginiz olursa haber verebilir misiniz? Motor konusunda çok tecrübeli sayılmam. Yalnız başıma motorla yolda kalmak istemem Kadıköy taraflarındayım. Herhangi bir etkinlik olursa katılmak isterim. Herkese tekrar selamlar. Kazasız sürüşler.

REKLAM ALANI
34. sayfa BirinciBirinci ... 24323334353644 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler