Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı volkanix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim actigim bir konu vardi anahtarlikla ilgili,ordan sagolsun arkadaslar cok yardimci oldu,hemen gondermislerdi,o konuya bir bak derim,profilimden,istatistik bolumunden actigim konulari bulabilirsin,cok bir konum yok zaten istersen kendin bir baska konu ac,mutlaka yardimci olacak arkadas vardir ve son olarak kaucuk almani oneririm metal anahtarlik ruzgarda savrulur gereksiz ufak ciziklere sebep olabilir,tabi bir de tankpad,kemer tokasi sebebiyle,tabi bunlarin hepsi birer oneri (boyle butun yazi ve ingilizce karakter kullanmamin sebebi simdilik sadece cepten nete girebiliyor olmam,az kaldi motoruma kavusmama ve ozgurlugume,atarsa 40 ) Yeni ninja sahibi tum arkadaslar icin de hayirli olsun..
    Askerliği de bitirdin be hocam
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kawasaki ninja 250
    teşekkür ederim arkadaşım ben bi bakayım o zaman. kauçuk olmasını bende istiyorum bakalım bulabilecekmiyim.

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı selibo44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim arkadaşım ben bi bakayım o zaman. kauçuk olmasını bende istiyorum bakalım bulabilecekmiyim.
    dosttum senın dert ettigin şeye bak ya aslında anahtarlık takılması dogru bulmuyorum ben...aramıza hoşgeldin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:53 ----------

Alıntı HiAxiSheytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 gün sonra bende buraya kara oğlanın fotolarını koyacağım geri sayım başladı
    ilk gezimiz uzun yol olsun
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

Motosikleti
    kawasaki ninja 250
    eyvallah tutku kardeşim saol ama olsa güzel olur du.

Merhaba,
    ben anahtarlıgımı Aliexpress.com dan sipariş etmiştim. 2 tanesi 10 tl civarına geldi kargo dahil.

Motosikleti
    kawasaki ninja 250
    teşekkür ederim daniel eyvallah kardeşim.

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    bu akşam yeni aldıgım botumu va pantolonumu vede montumu giyerek cıktım tam full giyindim şunu anladım motor sürüş keyfi daha farklı geldi bana... herkese tavsiye ederim ekipman full olunca kendini dahada güvende hissetdiyosun keyif alıyosun.motor botum olmamıştı hiç ama kullnımda cokta fark ediyor...herkese full ekipman tavsiyemdir...saygılar.

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Alıntı tutku1982 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu akşam yeni aldıgım botumu va pantolonumu vede montumu giyerek cıktım tam full giyindim şunu anladım motor sürüş keyfi daha farklı geldi bana... herkese tavsiye ederim ekipman full olunca kendini dahada güvende hissetdiyosun keyif alıyosun.motor botum olmamıştı hiç ama kullnımda cokta fark ediyor...herkese full ekipman tavsiyemdir...saygılar.

Şehir içinde bakıyorum bizsiz takılıyorsun artık

Motosikleti
    cygnus rs yamaha
    buraya ninja ile giydiğiniz korumlaran fotoraflarını koyarsanız güzel kombinasyonlar ortaya çıkacağını düşünüyorum aklımızda fikir olur enazından bende yaza gelicem aranıza
    İkarus

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Selam Ninjalar... Nasılsınız ?

Arkadaşlar bu haftaki Kıtalar arası buluşmamız, Pazar günü saat 14:30 Üsküdarda Paşalimanı kafeye gidiyoruz... Pazar günü saat 14:00 da Boğaziçi köprüsü gişeleri geçmeden sağ tarafta buluşuyoruz. 14:15 teker döner... Anadolu yakasındaki arkadaşlarla harem garajının karşısındaki benzin istasyonunda buluşup, paşalimanı kafeye gideceğiz...

Not: Yağış durumunda iptal edilecektir. Geçen seferki gibi sucuk olmayalım

Ninja 250R - İstanbul

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Alıntı EruKING adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Ninjalar... Nasılsınız ?

Arkadaşlar bu haftaki Kıtalar arası buluşmamız, Pazar günü saat 14:30 Üsküdarda Paşalimanı kafeye gidiyoruz... Pazar günü saat 14:00 da Boğaziçi köprüsü gişeleri geçmeden sağ tarafta buluşuyoruz. 14:15 teker döner... Anadolu yakasındaki arkadaşlarla harem garajının karşısındaki benzin istasyonunda buluşup, paşalimanı kafeye gideceğiz...

Not: Yağış durumunda iptal edilecektir. Geçen seferki gibi sucuk olmayalım

Ninja 250R - İstanbul

Avrupa yakasına çok gittik birazda Anadolu yakasında gezelim

Pazar günü hava durumuna göre müsait olan herkesi bekliyoruz. Son yaptığımız etkinlik kalabalık ve güzel oldu umarım pazar günü yine bol muhabbetli güzel bir toplantı yaparız.

Motosikleti
    arora ks 150-23 Sarı :)
    gençler selam :D bn malatyadaym 250 ninja'ya aşık oldm resemen ama 10 agststa snawm war :D hı bide en büyük sorun şu ki :

r125 alsam pedere az yük olurum ama 125 lik motorm olur ninja alsam ninja olurum ne ypaymmmmm ltfen bi fikir wern :D

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Bunlar uzakdoğu ustası ninja aldırırlar sana almassan pataklarlar onu sölim

Motosikleti
    Alıntı OguzhanCBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlar uzakdoğu ustası ninja aldırırlar sana almassan pataklarlar onu sölim
    ama arada 3000 lira fark war :D aşık oldn ninja'yaa :D

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    gençler selam :D bn malatyadaym 250 ninja'ya aşık oldm resemen ama 10 agststa snawm war :D hı bide en büyük sorun şu ki :

r125 alsam pedere az yük olurum ama 125 lik motorm olur ninja alsam ninja olurum ne ypaymmmmm ltfen bi fikir wern :D

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/newr...#ixzz1IlUPvHop
    125 lik makinayı alırsın 4 ay sonra sıkılırsın yetmiyor bu dersin emin ol çevremizden tecrübeyle sabit

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Şehir içinde bakıyorum bizsiz takılıyorsun artık
    geceleri akcam artık...

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Beyler ninjasını sıfır alanlara bi sorum olucak.. İlk yağ değişimini kaç kilometrede yaptınız ve servis hangi kilometrede diyor? İlk yağın pistonda ve silindirde oluşucak çapaklanma açısından 300 de değişmisi gerekmiyormu?

Scoooterları 300 de çağırırken viteslileri 1000 de çağırıyorlar kafam karıştı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:36 ----------

Uploaded with ImageShack.us

Bendeki bu ufaklık için soruyorum

Motosikleti
    125 lik makinayı alırsın 4 ay sonra sıkılırsın yetmiyor bu dersin emin ol çevremizden tecrübeyle sabit
    yav kardeş tamam alacam öyle adamlar warki peşin alcam diorm 11 bin diolar

48 takstle 14 bin küsür ne yapmalıyım ?? daha ii bi fikri olan ?

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler ninjasını sıfır alanlara bi sorum olucak.. İlk yağ değişimini kaç kilometrede yaptınız ve servis hangi kilometrede diyor? İlk yağın pistonda ve silindirde oluşucak çapaklanma açısından 300 de değişmisi gerekmiyormu?

Scoooterları 300 de çağırırken viteslileri 1000 de çağırıyorlar kafam karıştı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:36 ----------

Uploaded with ImageShack.us

Bendeki bu ufaklık için soruyorum
    selam dosttum öncelikle hayırlı olsun 1000km olunca yetkile servise getir onlar gerekeni yaparllar honda ilk bakıma işçilik aalmıyor nerden aldın motoru?

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tutku selam. teşekürler Servis zaten standart 1000 de çağırıyor. 300 de değiştiren ninjacı varmı merak ettim. 300 de de diğiştiriyim diyodum ama 1000 de gidicem sanırım. ben alalı baya oldu. şuan piyasada yok zaten

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler