Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    bugün istanbul park ve şile'ye gidip geldim.

geçen hafta GG'den ısmarladığım kask kamerasını motorun konsoluna (ön camın arkasına) çift taraflı bant ile yapıştırarak bir kaç çekim yaptım. motor surekli sarsıldığı için videoda dalgalanmalar meydana geldi. pek kaliteli olmadı.

Şile'ye gidişte 102km karışık kullanımda zaman zaman 120 ve 140km hızlarda yakıt tüketimi 3.85lt

Dönüşte ise motoru daha çok zorlayarak ortalama 110 - 120km hızda ve rampalarda tam gaz açarak 89km'lik dönüş yolunda ise 3.59lt yakıt tüketti.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    sayın abim kamera md80 mi bende aldım gelecek?

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün istanbul park ve şile'ye gidip geldim.

geçen hafta GG'den ısmarladığım kask kamerasını motorun konsoluna (ön camın arkasına) çift taraflı bant ile yapıştırarak bir kaç çekim yaptım. motor surekli sarsıldığı için videoda dalgalanmalar meydana geldi. pek kaliteli olmadı.

Şile'ye gidişte 102km karışık kullanımda zaman zaman 120 ve 140km hızlarda yakıt tüketimi 3.85lt

Dönüşte ise motoru daha çok zorlayarak ortalama 110 - 120km hızda ve rampalarda tam gaz açarak 89km'lik dönüş yolunda ise 3.59lt yakıt tüketti.
    benim scooterla aynı nerdeyse ya isyan edicem ama artık yiter ya bende 250lik istiyom
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın abim kamera md80 mi bende aldım gelecek?
    evet md80. bir şekilde kaska monte etmek lazım. cuma akşamı evde biraz uğraştım ama bir aparat uyduramadım kaska sabitlemek için. 2 tane kaskım var ikisinede sağlam bir şekilde sabitleyemedim.

ya yere bakıyor ya çarpık duruyor uğraş dur yani

ayarlicaz artık bir şeyler. kaskta çekim kalitesi daha iyi olur diye umuyorum.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    XL650V Transalp
    birde fotoğraf ekleyeyim başlık şenlensin

bir haftalık kar kış kıyamet ve tozlu şile yollarından sonra bile hala parlıyor

reak41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bende anahtarlık şeklinde olan kameralardan aldım onu koçtaşda satılan cırt bantlar la sabitledim ve gerçekten cok sağlam oldu sizde oyle yapabirlsiniz gayet sağlıklı oluyo ama kasktaki açı konusunu ayarlayıp bi tur ata ata yaptım sizde yapabilirsiniz yardımcı olabildiysem ne mutlu

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    görüntü kalitesi nasıl ??

yaptığın bir çekim varsa ekler misin

http://www.youtube.com/watch?v=u8y57HSU-0g

boyutlarını düşürdüğüm kaliteside düştü biraz daha canlı normal gün ışıgında ışık alamadıgnda dalgalanma yapıyor

Motosikleti
    XL650V Transalp
    bunu anlattığın çok iyi oldu.. bu sabit cırtlardan alıp kaskın içine yerşleştirmeyi bir daha denemekte fayda var.

kaskın dışına yapıştırmayı pek istemiyorum..

bakalım sonuç ne olacak

bu arada kalite çokta gkötü değil. ben motorun konsoluna monte edip çekim yaptığımda görüntüde dalgalanmalar meydana gelmişti, seninki daha iyi.

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Kaskın içine veya kaskın dışına sabitlenecekse de mikrofonun rüzgarı almasını engellenebilirse mikrofon kısmına bant yapıştırarak ( forumda bir yerde okumuştum ) olabilir. Görüntü kalitesi boyutu düşürmene rağmen fena değil sen bu anahtarlık kamerayı kaça aldın ?

Motosikleti
    cygnus rs yamaha
    ya nasıl 3.80 litre 100 km de yakıyor ya ? benim scooterım 100 km de 5.6 lütre yiyor hemde 125 cc lik
    İkarus

Motosikleti
    XL650V Transalp
    benim 125'lik cbr'da 3.5lt tuketiyordu hızını koruyabilmesi için sürekli zorluyordum motoru.

senin motor o kadar tuketiyorsa bir terslik vardır, neredeyse 650cc çift silindir bir motor kadar yakıyor.

anahtarlık kamerayı 4gb kart dahil 45 tl ye aldım ses sorununada bugün kapılara çekilen süngerlerden koydum yarın deneyeceğim bakalım

Motosikleti
    XL650V Transalp
    arkadaşlar selam.

başlık uzun zamandır sessiz.

dün gece uzun uğraşlar sonucu motora elcik ısıtma, kısa xenon far takıldı ve gösterge aydınlatmaları mavi ledler ile dğeiştirildi.

kuyruk grenajı hariç motorun her tarafı söküldü, fotoğrafları akşam eve gidince burada paylaşıcam.

aydınlatma olarak 2 katı fark oldu diyebilirim.

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam.

başlık uzun zamandır sessiz.

dün gece uzun uğraşlar sonucu motora elcik ısıtma, kısa xenon far takıldı ve gösterge aydınlatmaları mavi ledler ile dğeiştirildi.

kuyruk grenajı hariç motorun her tarafı söküldü, fotoğrafları akşam eve gidince burada paylaşıcam.

aydınlatma olarak 2 katı fark oldu diyebilirim.

Güle güle kullan Bulut

Fotoları bekliyoruz. Xenonları nerden kaça aldın ???

red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Arkadaşlar birşey danışmak istiyorum; 2012 modellerin yeni bir görünümle çıkarılacağına dair bazı söylentiler var. Bununla ilgili bilginiz var mı ve varsa casus görüntü vs paylaşabileceğiniz kaynak var mıdır?

Teşekkürler.

Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı HiAxiSheytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan Bulut

Fotoları bekliyoruz. Xenonları nerden kaça aldın ???
    Saol

Fotoları 2 saat içinde yuklemiş olurum.

Xenonu motoplus'tan aldım.

Tekli H7 120tl, 4300k

http://www.motoplus.com.tr/urun/7936...Tekli-Xenon-H7

Alıntı red thunder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar birşey danışmak istiyorum; 2012 modellerin yeni bir görünümle çıkarılacağına dair bazı söylentiler var. Bununla ilgili bilginiz var mı ve varsa casus görüntü vs paylaşabileceğiniz kaynak var mıdır?

Teşekkürler.
    yeni yüzüne 2008 yılında kavuşan kawa yüz degiştirmek yerine km saati gibi yenilikle çıkması bir iki rutuj işte okadar. diye düşünüyorum.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni yüzüne 2008 yılında kavuşan kawa yüz degiştirmek yerine km saati gibi yenilikle çıkması bir iki rutuj işte okadar. diye düşünüyorum.
    Ninjaya dijital saat şart artık, kawasakiye hiç yakışmıyor. Umarım 2012 modelleri adam akıllı çıkar artık.
    Girerken Yalvarmadık ki, Çıkarken İcazet Alalım.

Motosikleti
    XL650V Transalp
    evet arkadaşlar ninja 250r'in naked hali

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler