Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    reak41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar acil cevap bekliyorum benim motorun yedek anahtarı yok yaptırmaya kalktım immobilizer lı dedi benim bildiğim yok ama varmı ? normal yaptırsam nolur ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

immobilizer li oldugunu kim söyledi. ben ilk defa duyuyorum. immobilzerli olsa ekranda kırmızı bir ışık yanması lazım ki bu yok normal anahtar 5 tl ye mal olur sen bir anahtarcıya yaptır. olup olmadıgını burda yazarsın.

Motosikleti
    Ninja ZX-6R '08
    Alıntı reak41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar acil cevap bekliyorum benim motorun yedek anahtarı yok yaptırmaya kalktım immobilizer lı dedi benim bildiğim yok ama varmı ? normal yaptırsam nolur ?
    Degil tabiki immobilizer sistemi olsa arkadaşında dediği gibi kırmızı ışık yanmalıydı ve anahtarın elle tutulan kısımı yaklaşık 2-3 kat daha kalın olmalıydı. Neyse uzatmayalım sonuç itibarıyla değil
    ZX-6R '08 Blue

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    allah nasip ederse haziran ayında 2 el ninja (yeşil) 250 almayı düşünüyoum ne dersiniz genel sorunları ve artıları nelerdir bu motorun bi yazarsanız çok teşekkür ederim

reak41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sağolun arkadaşlar makinaya soktu anahtarı orda yazıyomuş sağolun yaptırıym yazıcam

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah nasip ederse haziran ayında 2 el ninja (yeşil) 250 almayı düşünüyoum ne dersiniz genel sorunları ve artıları nelerdir bu motorun bi yazarsanız çok teşekkür ederim
    selamlar artısı cokta eksisini bulamadım 250 cc sınıfında en iyisi diyebilirim depo fısıltısı dışında herhangi kronik rahatsızlıgı yok...tek sıkıntısı artcılı uzun yolda yorucu...en büyük eksisi topcase takılmayışı umarım yardımcı olmuşumdur saygılar...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:26 ----------

Alıntı EruKING adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi seneler... Yılın ilk buluşmasını yapıyoruz...
    Pazar günü havanın bol güneşli ve sıcak olması bekleniyor. Hafta sonunu değerlendirelim, kendin pişir kendin ye... Mideleri boşaltın çünkü mangala gidiyoruz...

Anadolu yakasından gelicek arkadaşlar saat 14:00 da capitol un önünde buluşup. bakırköy incirlideki starbucks ın önüne Yunus Emre ÇALIK arkadaşımızın öncülüğünde gelicekler... Avrupa yakasındaki arkadaşlar direk incirli starbucks a gelsinler. İncirliden kalkış saat 15:00... Herkesi bekleriz...

Ninja 250R
    katılımlara teşekürler...

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    bende videosunu ekleyeyim sesi harika

http://www.youtube.com/watch?v=wUytqQeFr_o
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Honda
    Buda benım eski motorumun sesi bundan once two brothers takmıstım en iyi sesi mivv verdi fikir olsun video motorun yenı sahıbı muhammed arkadasımıza aittir.
    http://www.youtube.com/watch?v=mQ-L8WsMPjs

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende videosunu ekleyeyim sesi harika

http://www.youtube.com/watch?v=wUytqQeFr_o

Ben beğenmedim sesini

Two Brothers veya Mivv Gp' yi tercih ederim şahsen

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Ebay da 100 çeşit eksoz var arkadaşlar, çok daha iyi fiyatlara. Türkiye' ye gebe olmayın. Vallahi bujimi bile artık yurt dışından alıyorum.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

sapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 LIK BISEY
    zaten ayni eksozu 450 dolar + nakliye ucreti ile yolluyorlar ne gerek var 2 kati para odemeye saticiligin boyutu biraz uzamis diyorum yaziktir bukadarda aliciya yuklenilmezki.
    ÇARPIK PABUÇ ÇARPIK AYAĞA UYAR

Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı HiAxiSheytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben beğenmedim sesini

Two Brothers veya Mivv Gp' yi tercih ederim şahsen
    two bro.'nun seside güzel baya ama bunun görünüşüne de hasta oldum siyah rengi baya güzel görünüyor
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

DaBEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke... bide 250 cc ögrenci akbili..
    Alıntı sapo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten ayni eksozu 450 dolar + nakliye ucreti ile yolluyorlar ne gerek var 2 kati para odemeye saticiligin boyutu biraz uzamis diyorum yaziktir bukadarda aliciya yuklenilmezki.
    sapo dostum sen benim gitmek istediğim en güzel ülkelerden birinde yaşadığından burayı bilmiyorsun.. 450 dolar olan şey ülke gümrüğünde emin değilim ama fiyatı ya 100 euro yada 100 dolardan yüksek olduğundan dolayı vergisiz giremiyor.. o vergi şuan aklıma gelmiyor ama yine saglam bişey olduğunu söyleyebilirim... yani 750 milyon dersek ona 33% vergi dersek 1 kagıt yaptı direk olarak..

sapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 LIK BISEY
    Alıntı DaBEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sapo dostum sen benim gitmek istediğim en güzel ülkelerden birinde yaşadığından burayı bilmiyorsun.. 450 dolar olan şey ülke gümrüğünde emin değilim ama fiyatı ya 100 euro yada 100 dolardan yüksek olduğundan dolayı vergisiz giremiyor.. o vergi şuan aklıma gelmiyor ama yine saglam bişey olduğunu söyleyebilirim... yani 750 milyon dersek ona 33% vergi dersek 1 kagıt yaptı direk olarak..
    dabel kardesim ben burda yeniyim daha.. fazla olmadi geleli ama isin aslini sorarsan birazda bahsettigin sebeplerden dolayi kacar gibi geldim buraya ..sanirim her yerde var bazi duzensizlikler ve eksiklikler.burdada var.ama bizim ulkemizde is sinirlari asmis biraz hirsizlik boyutuna ulasmis kor tuttugunu topal yakaladigini hesabi ..devletimize ayri bayiliyoruz saticisina ayri bayiliyoruz birde baskasinda olmayan bisey bulunca bazi firsat duskunleri artik kaktir gitsine donuyor..elden gelen birsey yok ya kendi eksozumuzu kendimiz yapacaz ya fabrikanin taktigiyla idare etcez yada yumcaz gozumuzu sıkıcaz disimizi..
    ÇARPIK PABUÇ ÇARPIK AYAĞA UYAR

houlacaust - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 Kt
    kaç para bu motor
    Dünya Denen Şu Hanede Elbet Seni Biri Anlar...

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı houlacaust adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç para bu motor
    5600 euro....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:06 ----------

selam arkadaşlar vergisini yatıran varmı???

Alıntı houlacaust adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç para bu motor
    bi de "kaç basıyo bu motor" diye sor da tam olsun...

Selamlar :)))

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım...da yemyeşil bir tane ninja almak üzereyim.. 8bin500 e 2008 model.. fiyat uygun mudur? 1300kmde?))yeni sayılırım ama hastasıyım

ankaradaki motor dan bahsediyorsun galiba

peki sence granajdaki stıkırlar niye keyfi sökülür?

Motosikleti
    XL650V Transalp
    herkeş nerde?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler