Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı cemtoygar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim merak ettiğim bir şey var boyum 1.75, bacak boyum ortalama 80-85 cm civarı sanırım ölçmedim ama :D , rahat bir kullanım olabilir mi acaba bu şartlarda?
    bacak boyumu bilmiyorum ama bnim boyumda 1.76. hiç güçlük çekmiyorum hatta son derece rahat. ellerde bir uyuşma olmuyor. kambur oturmadan dik bir pozisyonda vücudunun ağırlığını bacaklarınla taşıyabiliyorsun.

120+ gibi hızlarda rüzgar yememek için geriye doğru kaykılıp üzerine yatabiliyorsun.

salon salomanje yani
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    selam arkadaşlar sezonda motorunu kullanmıycak arkadaşlar depolarınızı fuel bırakınız...

Motosikleti
    XL650V Transalp
    arkadaşlar günaydın.

iznik gezisinden sonra bugün işi şansa bırakmamak için benzin aldım. benzinlikte gösterge tam 320km göstermesine rağmen benzin ışığı hala yanmamıştı.

12.7litre benzin ile 320km.

100km/3.96lt tüketim.

sakin bir kullanımda 125cc kadar benzin tüketimi mümkün olabiliyormuş, bunu anlamış oldum
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

reak41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı günler arkadaşlar...bu hafta içinde bnde ninjalı olucam inş..alır almaz alarm taktırmayı düşünüyorum bide xenon far ? sizce xenon taktrmalımıyım ? sorun olurmu yada aydınlatma yeterlimidir ? saygılar

volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    aralıkta askere gidicem
    normalde satmak gibi bir düşüncem yok ancak bir ihtimal alan olursa motorumu 9.800TL civarında satışa sunuyorum(ben kendim 10.800TL'ye aldım motorumu, tüm faturalar,vergiler, sigortalar hepsi tamam,yasal oalrak hiçbir eksiği veya hiçbir vergi borcu bulunmamaktadır, zaten avukat olduğum ve askere gideceğim için tüm vergilerimi ve borçlarımı ödedim çok şükür,bu sadece motor için geçerli değil,diğer tüm işlerime ait)
    ama tekrar belirtiyorum acil bir durumum veya ihtiyaçlık bir durumum yok o yüzden zarar etmek istemiyorum ve eğer gitmeden biri alırsa dönüşte motor almak için çok zorlanmamak için böyle bir fiyat yazıyorum
    evet üstüne 1.000TL kadar koyup sıfırı alınabilir
    ben motorumu 2010 temmuz ayında aldım
    motor 4 aylık oldu olmadı
    2bin km civarında
    sıfır motor
    ilk bakımı serviste yapıldı
    bir arkadaşla görüşme halindeyim, öncelik ona ait olacak ancak onunla anlaşamaz isem ondan sonraki arkadaşlarla görüşme yapabilirim
    bana özel mesaj atabilirsiniz
    pazarlık söz konusudur
    lütfen bu mesajıma alıntı yapanlar veya cevap verenler ikinci ele bu kadar para verilmez gibi yorumlar yapmasın
    kendim zarar etmemek için böyle bir eşy söylüyorum ancak iyi bir pazarlıkla her iki taraf için de mağdur edilmeyecek bir miktar söz konusu olabilir
    yeni bir konu açmadım veya değişik sitelere satış için ilan vermedim
    bu motorumu gerçekten ninja sevdalısı olabilecek birine satmak gibi bir şey yani gerçekten motor sevdalısı olmalı
    umarım bu mesajımdan ötürü sizlerden olumsuz tepkiler almam
    eğer moderatör arkadaşlar isterlerse bu mesajımı editleyebilirim
    saygılar
    motosiklet.net üyesiyim..

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Her malın bir alıcısı vardır. Satıcı sensin, senin gözünde motorun ederi neyse ondan satacaksın c.tesi günü 2010 model 2000 küsür km de bir ninjaya baktım adam 9300 TL istiyordu yani uçuk bir rakam istememişsin

Alana da satana da hayırlı olsun...

Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı reak41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı günler arkadaşlar...bu hafta içinde bnde ninjalı olucam inş..alır almaz alarm taktırmayı düşünüyorum bide xenon far ? sizce xenon taktrmalımıyım ? sorun olurmu yada aydınlatma yeterlimidir ? saygılar
    şimdiden hayırlı olsun.

xenon taktırmaya bence gerek yok. farları çok güçlü ve aydınlatma mesafesi gayet yeterli. uzunları yaktığında ise etraf evlere şenlik oluyor. önündeki bir araca selektör yaptığında aracın içi oda gibi aydınlanıyor

2 adet H7 ampul ile aydınlatma yapıyor. Kısalarda sol ampul sürekli yanıyor uzunları yaktığında ise sağdaki ampul yanıyor ve çok geniş bir alanda aydınlatma yapıyor.

alarm taktırmak akıllıca olur ama alarmı sinyallere ve farlara bağlatma, sadece sireni ötsün. selenin altında akünün sağına ve soluna siren ile alarm beynini yerleştirebilirsin.

bir arkadaşın anlattığı kadarıyla hırsızlar alarmı iptal etmek için sinyalleri sökerek içerdeki kabloları birbirlerine bağlıyorlar, alarm bu şekilde devreye girdiği anda kısa devre oluyor ve alarmın sigortası attığı için devre dışı kalıyor.

alarm ile birlikte bir halat kilit ve branda almanıda öneririm.

overcloud : cok teşekkür ederim yardımın için evlere şenlik oluyosa sevindim alarm konusunda dediğini dikkate alıcam sinyallere ve fara bağlatmıcam çünkü biliyorum devre dışı bırakıldıgını..zenonun havasıda bi başka ama bakalım ya kısmet hele bi binelim şu nincaya

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Geçenlerde göztepedeki buluşmaya gelen ninjalardan Kckr nin ninjasıydı sanırım onda vardı xenon onun da fena değildi aydınlatması

ya siteden varmı satan 7000 - 7500 civarı param var.Çıkarsa siteden almış olurum yabancıyada gitmez hem...saygılar

Motosikleti
    XL650V Transalp
    şu ilandaki motoru bir incele. bunu almayı çok düşünmüştüm ama ben araştırırken fiyatı 8bin'e yakındı (şu an net hatırlamıyorum). hem bütçemi aştığından hemde km'si yuksek olduğundan (aslında çok yusek değil fakat ben motoru en az 2 yada 3 yıl kullanmayı planladığım için 10bin'i geçmeyen bir motor almak istedim) tercih etmemiştim. bence makul bir fiyatı var, aksesuarlarda cabası.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31175399/detay

temiz kullanıldıysa km'nin bir önemi yok ama satarken değer kaybı olmasın diye 7bin km'de bir motor tercih etmiştim ben.

overcloud :@ cok teşekkür ederim yardımların için ama km si yüksek geldi bana bnde uzun süreli kullanmak istiyorum...varsa başka sitede yardımlarını esirgemesinler

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Yalnız alarm aküyü çabuk yiyor arkadaşlar. 2 hafta motoru çalıştırmayın risk alıyorsunuz hemen.1 ayda kesin bitiriyor.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

Evet aküyü yediğini biliyrum ama güvenlik için napalımki başka alarmlı disk kilitleride iyi ama dışarda oturan olur kucalayan olur düşüren olur onun için en iyi alarm

yokmu şimdi bana uygun motorunu satan ?

Motosikleti
    Ninja 250R
    slm reak41, overcloud un gösterdiği ilan benm ilanım,haklısın kmsi dierlerine göre 5000 ya da 10000 fazla,ama motor bu, o kadr ii bi motorki km yapmak icin biniosun bazen, o yüzden fazla takma derim kmyi,eninde sonunda sende geliceksin bu kmlere.motor zatren bunun icin alınıo.

Alıntı kemalfc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm reak41, overcloud un gösterdiği ilan benm ilanım,haklısın kmsi dierlerine göre 5000 ya da 10000 fazla,ama motor bu, o kadr ii bi motorki km yapmak icin biniosun bazen, o yüzden fazla takma derim kmyi,eninde sonunda sende geliceksin bu kmlere.motor zatren bunun icin alınıo.
    km ye bu kadar takmayın zaten 7 bin liraya kadar inmiş arkadaş
    bazıları gibi km saatini düşürüp 17 bindeki motoru 9 binde diye sana satmaya kalkmıyor. ve 7 bin lira bu motor alınır.

s.a arkadaşlar aldım ninja yı en kısa zamanda fotoları yüklicem..allah kimseye kaza bela göstermesin.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    allah kabul etsin heh
    sevindim adına kardeş.kazasız belasız yolculuklar.
    resim değil "bol" resim bekleriz.en netinden
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu aralar Yollarda Çok ninja görür oldum Dikkat ettiğimden midir nedir

Yeşil Yeşil

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler