Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250
    Alıntı Typhon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir çok konuya nokta koymak istiyorum.yok ninja şöyledir böyledir....
    1. herkes kaç yapıyo abi der gördüklerinde... top speed 175 +-3 derim
    2.0-100 6-7 sn arası.....
    3-ara hızlanmada karşıdan gelen aracın mesafesini çok fazla düşünmezsim arabadayla nasıl hızlanıyorsan 2 kat daha çabuk tepki alırsın...

4-5-6 ya bu nasıl kullanıcı bilgi forumu kimse filtre temizlemedi mi, kimsenin ciğeri sağanak yağmurda kalmadı mı, orasından burasından ses gelmiyor mu?biri zincir gerginliğine bakmadı mı bu foruma bakan bir mekanik arkadaş yokmu
    sen istediğin kadar say, daha çok sayarsın

önce paylaşım yapmayı öğren daha sonra insanlardan birşey bekle.

kimse sana cevap vermek zorunda değil, madem burada yoksa kendi tecrübelerini yazarsın.

o da yoksa git yabancı forumlarda oku ne okuyacaksan burda bağırınıp durma boşa.

eski sayfaları okusaydın aradığını bulurdun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda
    Fazla kalmıcaktım amac tanısmaktı sızlerı bı gormektı kısmet artık....

180 goruyorum ve 185 ıde gordum... Hatta bulusmaya bır arkadasımla gelmıstım onda burgman 650 var donus yolunda fsm de o 187 gordum en fazla dedı ben burgman 650 yı gecıyorum... Elektronik kadranda illakı yanılma olur fakat kendı kadranımda 180lerı gecıyorum. İsteyen arkadasla tem'e cıkabılırız... Camın altına gırıp gıdıyorum hep motorumda mivv gp egzoz var onun harıcınde standart ama egzozu takmadan oncede 180 gordum ben 70 kıloyum

volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    185, 175, 170..
    bu rakamların önemi nedir?
    180 görsem veya hadi 200 görsem ne değişecek hayatımda?
    yanlış anlamayın kimseyi eleştirmiyorum
    sadece şunu söylemek istiyorum;
    bu motoru kullanan kişi motorundan her zaman memnun kalacaktır
    hız herşey değil ki
    ister 200 ister 150 km gitsin farketmez bence

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı cem36 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazla kalmıcaktım amac tanısmaktı sızlerı bı gormektı kısmet artık....

180 goruyorum ve 185 ıde gordum... Hatta bulusmaya bır arkadasımla gelmıstım onda burgman 650 var donus yolunda fsm de o 187 gordum en fazla dedı ben burgman 650 yı gecıyorum... Elektronik kadranda illakı yanılma olur fakat kendı kadranımda 180lerı gecıyorum. İsteyen arkadasla tem'e cıkabılırız... Camın altına gırıp gıdıyorum hep motorumda mivv gp egzoz var onun harıcınde standart ama egzozu takmadan oncede 180 gordum ben 70 kıloyum
    etkınlıkremız devam edıyor grup da artış var...artcılı o hızlara cıkıyomu 180 de redline gırmıyomu motor???ben kapandıgımda motora 11bınde 170 km hızlara cıkıyo sonra güven vermıyo motor bana...

dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Arkadaşlar satılık ninja arıyorum. Satmak istiyen ya da çevresinde satıyor olan varsa benimle iletişim kurarlarsa sevinirim.. Teşekkürler şimdiden.
    Bir garip yolcu...

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250
    hız hız hız.

motorun bir sürü güzel zevkli yanı varken 250 lik makineyi bu kadar zorlamak neden?

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı kemalfc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,motorumu satılığa çıkardım,düşünen olursa ilan:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31175399/detay
    bizim grupdan satılık temız motordur ilgilerinize yukarıdakı lınkten inceleyebılırsınız saygılar...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:48 ----------

Alıntı dionysos06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar satılık ninja arıyorum. Satmak istiyen ya da çevresinde satıyor olan varsa benimle iletişim kurarlarsa sevinirim.. Teşekkürler şimdiden.
    buyurun bunu inceleyın

Motosikleti
    Honda
    Artçılı tabıkı o surate cıkmam. Siz kendı motorunuzla ben kendı motorumla denicez egerkı motorunuz 175 te kesıyosa ben açılırım zaten farkı gorursunuz. Kı iyi yağ ile iyi devirlerde vites degıstırdıgınızde emınımkı herkesın makınesı 180+ gorur. Zaten sunun surasında bınıcegım 5-6 ay daha kısmetse yaza gırmeden gsxr600 2009 veya 2010.

dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Alıntı tutku1982 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim grupdan satılık temız motordur ilgilerinize yukarıdakı lınkten inceleyebılırsınız saygılar...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:48 ----------

buyurun bunu inceleyın

Tşkler hocam siteden bakınıyordum o ilana ama Bizim mt den olduğunu bilmiyordum Sevindim mt den olduğuna.
    Bir garip yolcu...

volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    motorumu seviyorum ve bunu sizlerle paylaşmak istiyorum;
    avukat olduğum için CMK nöbetleri diye bir sistem var, bugün benim CMK nöbetim ve bu sabah saat 4 gibi karakoldan çağırdılar çocuk şube
    babası çocuğunu dövmüş sokağa atmış
    hem de kız çocuğu yazık 15-16 yaşlarında felan
    neyse bu konu dışı bir mevzu
    yaşadığım şehir küçük bir şehir akşam 10'dan sonra yollar sakinleşir herkes evine çekilir felan
    gece saat 4 tabi hiç kimse yok yollarda
    hava çiseliyor yollar ıslak kimi yollar yokuşlu kimi yollar düz
    yeni yeni başladım motora 2 ay oldu olmadı
    bu zamana kadar taksi çağırırdım taksiyle giderdim ama bugün bir cesaret edip gideyim dedim
    ama yollarda kimse yoktu
    o kadar zevkliydi ki
    normalde trafik olsa yokuşlardan biraz tedirgin olurum çünkü durmam gerekebilir ve yokuşta kalkmak felan çok iyi bilmediğim bir mevzu
    neyse 2dk'da gittim ifadeye girdim geldim eve
    gelirken fırından susamsız simit var bizim burada meşhur
    sıcacık bir kaç tane de simit aldım
    böyle güzel bir anımız oldu motorla
    henüz platonik olsa da aramızda bir şeyler olmaya başladı
    paylaşmak istedim sizlerle de gerçekten harika bir motor Kawasaki Ninja 250R
    saygılar

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Arkadaşlar çok dur kalklı trafikte depo ve yan grenajlar çok ısınıyor. Gidonun boşluğundan resmen sıcak hava geliyor. Deponun bu derece ısınması beni tedirgin ediyor malum içinde yakıt var. Sizde de bu ısınma oluyor mu? hararet kırmızıya gelmiyor lakin...
    Aptallık En Büyük Günahtır !

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar çok dur kalklı trafikte depo ve yan grenajlar çok ısınıyor. Gidonun boşluğundan resmen sıcak hava geliyor. Deponun bu derece ısınması beni tedirgin ediyor malum içinde yakıt var. Sizde de bu ısınma oluyor mu? hararet kırmızıya gelmiyor lakin...
    E be güzel insan kaçıncı kez sordun bu soruyu Isınması çok normal kardeşim(trafikte rahatlıkla 90 dereceyi bulur), hatta bazen resmen yumurtaların kaynar. Ayrıca sen hala servise gitmedin mi, bi git göster motosikletini kontrol ettir.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Sordum ama net bir cevap alamadım ki? Deponun o derece ısınması tedirgin etti, yanlış anlamayın yani amacım kalabalık yaratmak değil

Plaka işi ancak bugün halloldu gideceğim servise. Kontrol ettireceğim.
    Aptallık En Büyük Günahtır !

arkadaşlar motorun yağ tapası altında made ın japan yazıyor. 2008 ve 2009 ilk çıkan motorlarda sonra çıkan motorlarda gövdede japon yazmıyor. farkındamısınız.foto çekip koyacağım

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    S.a. gençler...
    Yine ben , Heyecanlandınız mı beni gördüğünüze, buluşma var sanırım

Yaz'a veda partisi... İstanbul - Uludağ 3 Ekim Pazar günü sabah 08:00 dönüş akşam 20:00... Buluşma yeri avrupa yakasından gelicek arkadaşlar Boğaziçi köprüsü gişeleri geçmeden sağda 7:50 de hareket edip, anadolu yakasındaki arkadaşlarla buluşacak. Şehir dışı yılın son gezisi olucak. Görüşmek üzere...

Ninja 250R

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    S.a. gençler...
    Yine ben , Heyecanlandınız mı beni gördüğünüze, buluşma var sanırım

[SIZE="3"][COLOR="DarkOrange"]Yaz'a veda partisi... İstanbul - Uludağ 3 Ekim Pazar günü sabah 08:00 dönüş akşam 20:00... Buluşma yeri avrupa yakasından gelicek arkadaşlar Boğaziçi köprüsü gişeleri geçmeden sağda 7:50 de hareket edip, anadolu yakasındaki arkadaşlarla buluşacak. Şehir dışı yılın son gezisi olucak. Görüşmek üzere...ben de varım katılmak iisteyen arkadasları beklerız...

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı forevermore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dert hetme hiç bişi olmaz ;)
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

aliertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr movistar
    yalovadan bende katılırım size bend e varım

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı aliertan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalovadan bende katılırım size bend e varım
    pazar 09.00 da eskıhısar feribot cıkısında bekleyebılırsın saygılar...bu telden benle irtibata gcebılırsın 05362975946

selam arkadaslar istanbuldan alinacak bir 250 R i izmire asagi yukari nasil bir ucretle getirtebiliriz ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler