Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    OFG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı ZxPanic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.tek başıma ninjanın grenajını sökebilirmiyim yada bi yardımcı arkadaş gereklimi ? püff noktaları varmı sökerken ? takım taklavat anahtar felan var sorun değil.İnternette ve youtubede araştırdım biraz hiç bi bilgi yada video bulamadım yada ben görmedim.Sökmemdeki sebeb biraz temizlik ve alttaki parçaları görmek istemem kış geldi malum kolay kolay binemeyeceğim artık.Yardımcı olursanız sevinirim.
    evet tek başına sökebilirsin , kafa grenajını hiç sökmedim ama yanlar şu şekilde sırası.
    Birbirlerine geçmelidir fazla zorlamadan sökebilirsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rebelrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    seni en cok ugrastiricak bolge grenajlari panzalotlarla birlestigi kafa grenajinin alt kisminda ve yan grenajlari motorun altinda birlestiren yer ve yan grenajlarin ön kismi buralarda vida yok bakarsan gorursun siyah renkteler önemli olan ise birstirmeyi saglayan gercek adini bilmiyorum klips diyelim iki parcadan olusuyor grenajlarin ic kismindan sert bir cisimle ilk önce ortadaki kucuk parcalara baski uygulasaran cikar ama disa bana yuzdeki buyuk kismindan cekmeye calisirsan mutlaka kirarsin dikkat et digerleri gözle görunen vidalar basit zaten kolay gelsin

ZxPanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Alıntı rebelrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni en cok ugrastiricak bolge grenajlari panzalotlarla birlestigi kafa grenajinin alt kisminda ve yan grenajlari motorun altinda birlestiren yer ve yan grenajlarin ön kismi buralarda vida yok bakarsan gorursun siyah renkteler önemli olan ise birstirmeyi saglayan gercek adini bilmiyorum klips diyelim iki parcadan olusuyor grenajlarin ic kismindan sert bir cisimle ilk önce ortadaki kucuk parcalara baski uygulasaran cikar ama disa bana yuzdeki buyuk kismindan cekmeye calisirsan mutlaka kirarsin dikkat et digerleri gözle görunen vidalar basit zaten kolay gelsin
    Öncelikle açıklaman için teşekkürler. Bi önceki yorumda beyaz ninja ile anlatmaya çalışan OFG arkadaşıma da özelden senin anlatmak istediğin konu sormuştum. ) resmen aklımı okudun kardeşim. Dikkat etmeye çalışıcam. Baktım olmuyo anlayan bi arkadaş bulucam artık :((
    rebelrider bunu beğendi.

Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    Alıntı ZxPanic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle açıklaman için teşekkürler. Bi önceki yorumda beyaz ninja ile anlatmaya çalışan OFG arkadaşıma da özelden senin anlatmak istediğin konu sormuştum. ) resmen aklımı okudun kardeşim. Dikkat etmeye çalışıcam. Baktım olmuyo anlayan bi arkadaş bulucam artık :((
    rica ederim ederim ne demek ninja 250 r yada diger herhangi 250cc icin sormak istediginiz birsey varsa yada yakin cevrenizdeki motosiklet severlerle tanismak gezilere katilmak ve duzenlemek isterseniz facebook grubumuza bekleriz https://www.facebook.com/groups/6913...07985/?fref=ts
    2006 mondial mct 250 2009 hyosung gtr 250r 2010 kawasaki ninja 250r 2012 kawasaki ninja 250r

Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    slm arkadaslar kansizlar benim motosikletin eksozunu caldilar yani eksoza uzuluyorum motosikleti kamyonete yukleyip goturmedikleri icin ise seviniyorum egerki forum uyelerinden yada arkadaslarinizdan two brothers yada akrep eksozunu satmak isteyen varsa lutfen mesaj yolu ile ulassin iyi forumlar

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    gecmıs olsun.
    rebelrider bunu beğendi.

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    vaziyete bak,

gerçi benim de motorumdan 5 liralık contayı çalmışlardı,millet aç kaldı heralde,her bulduğuna saldırıyorlar
    rebelrider bunu beğendi.

mrtt7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09
    geçmiş olsun valla şaka gibi..
    rebelrider bunu beğendi.

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba,

Ninjanın amortisör ayarını değiştirmek istiyorum,ön taraf nasıl yapılıyor bilmiyorum ama arka taraf sağa sola çevriliyormuş,hangi tarafa çevirirsem sertleşir/yumuşar nekadar yumuşar ne olur bu konular hakkında bilgisi olan varmı ?

Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    Alıntı Redneck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,

Ninjanın ön amortisör ayarını değiştirmek istiyorum,ön taraf nasıl yapılıyor bilmiyorum ama arka taraf sağa sola çevriliyormuş,hangi tarafa çevirirsem sertleşir/yumuşar nekadar yumuşar ne olur bu konular hakkında bilgisi olan varmı ?
    aslm ninjanin herseyden once ön amortisöru ile onamani tavsiye etmem sonra motoru gidisi degisir ama sen ve artcin kilolu ise arkayi sertlestirebilirsin cunku fabrika cikisi 155 kiloya ayarli olarak gelir bu kilodan agir isen sertlestir takim cantanda yarim aya benzer bi anahtar var onunla motoru sehpaya alirsan kolay olur emin degilim ama saga dogru olmasi lazim (zaten egilip arka amartusore baksan anlarsin nerden cevirecegini ve hangi yone sertlestigini ) ayrica bi servise yada tamirciye gitsen bile ucret almadan yaparlar kolay gelsin

omerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    We_R1
    Yurt dışından grenaj takımı getirme hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar yada getirmiş olan biri

Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    Alıntı omerta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yurt dışından grenaj takımı getirme hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar yada getirmiş olan biri
    yurt disindan getirtmenin en kolay yolu ebay dan alisveris yapmak ama 100euro nun ustundeki alisverisler gumruge takilir yani vergisini odemek zorunda kalirsin arti kargo masrafi yani bir albenisi kalmaz ama sahibinden.com da 1500 tl ye ninjanin her rengi var rjinal degil abs plastik tercih senin[COLOR="Silver

Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r
    Beyler bisey sormak istiyorum benim boyum 1.87 kilom 78 ninja altimda oyuncak gibi kalir mi bu boyda kullanan var mi acaba ?

Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    Alıntı Onur Ozdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bisey sormak istiyorum benim boyum 1.87 kilom 78 ninja altimda oyuncak gibi kalir mi bu boyda kullanan var mi acaba ?
    arkadasin boyu 190 larda kilo ise 90 sanirim umarim yardimci olur

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Ne önemi var arkadaşım, şimdilik sen onun oyuncağısın zaten(tecrüben yoksa), böyle şeylere takılmayın.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r
    Alıntı rebelrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadasin boyu 190 larda kilo ise 90 sanirim umarim yardimci olur http://imagizer.imageshack.us/v2/800...0/194/x6ny.jpg
    keşke motorun üstünde görseydim ya :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:47 ----------

Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne önemi var arkadaşım, şimdilik sen onun oyuncağısın zaten(tecrüben yoksa), böyle şeylere takılmayın.
    kardeşim uzun zaman kullanacağım bir motor almak istiyorum ve motordaki duruşum önemli benim için.

Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    keşke motorun üstünde görseydim ya :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:47 ----------

kardeşim uzun zaman kullanacağım bir motor almak istiyorum ve motordaki duruşum önemli benim için.
    ve cok dahA fazlasi facebook grubumuzdan bakalbilirsin https://www.facebook.com/groups/691392714207985/?fref=ts

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Merhabalar, uzun bi motosiklet arayışı içindeyim 12-13 model Hyosung isterken bir türlü istediğimi bulamadım. Kawasaki'ye kayıyor hafif hafif kafam ve 2009 model 28.000 km de kazasız bir uzak tanıdık 8500'e bırakıyor motoru. Kawa piyasasını hiç bilmiyorum motor temiz kazası yok kaydı falan var tüm herşeyinin. Bana biraz fazla geldi fiyat acaba bilgi alabilir miyim sizden çok teşekkür ederim şimdiden iyi sürüşler

OFG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    pahalı alma bence,sahibinden de 10.000 den 9 a düşürebilecegin 11-12 model düşük km birçok ilan var.biraz araştır , pazarlık yap derim.

omerta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    We_R1
    Arkadaşlar egsoz arıyorum akrep ilk tercihtir saygılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler