Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    akrepli video da isteriz
    vlknsyrn bunu beğendi.
    Ninja

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Zincir yağında ipone,motor yağında motul.Gerisi boş

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskınızın marka ve modeli nedir acaba? Kask almayı düşünüyorumda max 250 civarı yardımcı olurmusunuz? Şekli illaki olsun ama ondan önce sağlamlığı önemli benim için. Hangi marka modelleri önerirsiniz?
    Agv olması lazım. Fakat bu biraz pahalı modeliydi yanlış hatırlamıyorsam.

http://www.mototas.com.tr/urunlistel...98&o=82&s=1023
    vlknsyrn bunu beğendi.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    aynen dogru kask ve fiyatıda 200€ al memnun kalırsın..

...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı vlknsyrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen dogru kask ve fiyatıda 200€ al memnun kalırsın..

http://f1209.hizliresim.com/11/9/ctrvj.jpg
    Kaska verebileceğim max 300 lira. Bu biraz fazla kaçıyor. Başka önerebileceğiniz kaliteli güzel bir kask varmı? Marushin ve Lazer Lz6 hoşuma gitti ama pek bir fikrim yok bu kasklar hakkında. Başka marka model önerilerinede açığım.

@elestirmen Benim ninja da maks 160 gördü şimdiye kadar, biraz daha zorlasam giderdi gibi geliyor ama denemedim, 160 bence yeterli bir hız fazla bile hatta (bana)
    Alıntı rebelrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    175 i bir cok kez gordum ama plotaj önemli saygilar
    otoban'da son nefesine kadar zorladım motosikleti düz yolda 160'ı geçmiyor... yalnız motosiklette two brothers egzoz takılı. Mersin'de Hamit ustaya götürmüştüm, performans düşüklüğünü kesin olarak bu egzoza bağladı. haliyle aklım karıştı biraz. Two rothers'i Performans egzozu diye bilirken, bilakis performansa olumsuz etkisi oluyor deniyor şimdi de?!?

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok enteresan çıkışı rahatlatınca otomatik olarak gidişine + olarak yansıması gerekir bu teorilikten çıkmış bir konu artık, ben full stok motorla devir doldurmadan 6'da sakin sakin giderken gaz açıyorum 160ı rahat görüyor e tabi ondan sonrası doğal olarak altlardaki ivmelenmeyi alamıyoruz ben 165i gördüm henüz otobana çıkmadım daha fazla deneyemedim ama çok da ümitli değilim zaten fazlasından, 250ccden de fazlasını beklememek lazım konfor sürüşü 120-140 olduğu için aldım, sonuçta trafik kullanıcısıyız pist değil
    Ninja

rebelrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ninja 300
    Top speed denemelerin de benim dikkate aldigim etmenleri siraliyayim motorla butunlesirim yani camin arkasin da kaybolurum kilo 59 boy 172 vites gecislerini yuksek decirde yapar acele etmem denemelerim hep sabah. 3 veya 4 tedir ve duz tunelde yani trafik hayvan tas yaya yok ben motor ve tukarda yuce Allah ........
    vlknsyrn bunu beğendi.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı elestirmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    otoban'da son nefesine kadar zorladım motosikleti düz yolda 160'ı geçmiyor... yalnız motosiklette two brothers egzoz takılı. Mersin'de Hamit ustaya götürmüştüm, performans düşüklüğünü kesin olarak bu egzoza bağladı. haliyle aklım karıştı biraz. Two rothers'i Performans egzozu diye bilirken, bilakis performansa olumsuz etkisi oluyor deniyor şimdi de?!?
    power commander + hava filtresi + katalizör iptali lazım
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Arkadaşlar merhaba.

Afyondan denlizliye gitmek için bugun sabah 10 gibi köyden çıktım. Dinar ilçesine kadar 80 - 90 hızla gittim. Keşke öyle devam etseymişim. Yollar duble yola dönünce ister istemez biraz gaza yüklendim. Sonucunda 160 ile radara girip ilk radar cezami yemiş bulunuyorum. 320 tl o kadar koyduki acısı hala içimde Siz siz olun yavaş gidin sonu cok kötü oluyor.

Saygılar.
    Hondaaaaaaaa

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Bugün İstanbul Parkta 2 tane siyah ninja vardı,hatta biz park alanında cbr 125 ve cbr250 ile teker filan kasarken 5-10 dk orada takıldılar.Buradanmıydı acaba:D

Motosikleti
    2012 Kawasaki Ninja 250r
    Evet biri bendim. Digeri forumdan degil.

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ipone dan motula geçti,benim de wurth kutum bitsin motul alacağım:D
    Würth'ün DRY versiyonu mu kullandığınız? Sıçrama yapıyor mu? BEn de ondan almayı düşünüyorum da...

iPone, Yamaha Platinium v.s. bi ton yağ denedim. Zinciri boyamak istemiyorum bi de sıçrama yapmasın istiyorum geriye bi Würth kaldı

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tebrik ederim bu düşünce ve anlayış için
    gerçekten örnek olacak düşünce yapısına sahipsiniz..
    takdir ettim seni
    motorum 2500 tl benim
    kullandıgım kask 4 yıldır arai kazada yaptım kafamı da vurdum
    http://sharp.direct.gov.uk/ bu siteden bakabilirsin bu begendign kaskların güvenlik testinden aldıgı puana..
    marushin gerçekten iyi
    bu lazer lz6 agv filanda iyi o siteden bakabilrsin
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaska verebileceğim max 300 lira. Bu biraz fazla kaçıyor. Başka önerebileceğiniz kaliteli güzel bir kask varmı? Marushin ve Lazer Lz6 hoşuma gitti ama pek bir fikrim yok bu kasklar hakkında. Başka marka model önerilerinede açığım.
    Peki abicim kalan bütçeyi neye ayırıcan? Hayır marka olmasına rağmen güvenliği zayıf ucuz modeliyle kaza geçiren bir abimiz beyin kanamasından öldü de o yüzden soruyorum...
    Baştaki mantık güzel ve doğru olanı ama burada söylediğinle çelişiyor ne yazik ki. Hadi pantolonda falan geçtim de en azından kaskta bütçenin ucunu açık bırakmak lazım.

Alıntı elestirmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motora eklenen Eksoz hava filtresi v.s.'den sonra karışım oranları değişir. Motor fakir karışımla çalışmaya başlar. Bu tarz modifikasyonlardan verim almak için ECU'yu tekrar programlamak gerekir. Uzun vadede bu yapılmazsa sürekli fakir çalışan motor zarar görür.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    @ejlover Würth zincir yağı kullanan bi abim var modelini bilmiyorum ama senin dediğin olabilir herhangi bir şıçrantı ya da yağlı görüntüsü yok ve zincir yağından çok memnun pislik tutmuyor ayrıca benim gördüğüm
    ejlover bunu beğendi.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Würth'ün DRY versiyonu mu kullandığınız? Sıçrama yapıyor mu? BEn de ondan almayı düşünüyorum da...

iPone, Yamaha Platinium v.s. bi ton yağ denedim. Zinciri boyamak istemiyorum bi de sıçrama yapmasın istiyorum geriye bi Würth kaldı

Peki abicim kalan bütçeyi neye ayırıcan? Hayır marka olmasına rağmen güvenliği zayıf ucuz modeliyle kaza geçiren bir abimiz beyin kanamasından öldü de o yüzden soruyorum...
    Baştaki mantık güzel ve doğru olanı ama burada söylediğinle çelişiyor ne yazik ki. Hadi pantolonda falan geçtim de en azından kaskta bütçenin ucunu açık bırakmak lazım.

Motora eklenen Eksoz hava filtresi v.s.'den sonra karışım oranları değişir. Motor fakir karışımla çalışmaya başlar. Bu tarz modifikasyonlardan verim almak için ECU'yu tekrar programlamak gerekir. Uzun vadede bu yapılmazsa sürekli fakir çalışan motor zarar görür.
    Evet dry.5000 km kullandım hiç bir şekilde sıçrama yapmadı,zaten jantım turuncu,yağ sıçrayınca berbat oluyor.Yine de direk motul e geçin derim,gerçi zincir boyama mevzuu onda da var:D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

Alıntı Katzfiel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet biri bendim. Digeri forumdan degil.
    Tanışsaymışız iyiymiş:D
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Uğur abi Agv'nin K-series 5 yıldızlı kaskı var onu düşünüyorum. Lazer Lz6'da var ama shark helmet test sayfasında kaskın tepesi sarı yanıyor. Marushinlere baktım ses aldığını çok uğultu olduklarını okudum yorumlarda ve kask 4 yıldız almış direk vaz geçtim. Agv görüyorum zaten çevrenin çoğunda. Tek alternatifim şuanlık AGV

Bu kask modeli nasıl peki sizce? İyi kötü bütün düşüncelerinize ve eleştirilerinize açığım. Sonra aldık mı millet dalga geçmesin bizimle
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 Kawasaki Ninja 250r
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 22:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:11 ----------

[/COLOR]

Tanışsaymışız iyiymiş:D[/QUOTE]

Ya ben gordum seni galiba bizim arkadasla bi hayabusa teker yapmaya calisiyordu bende gudelim diye sizin yakininizda bekliyordum onlari kismet bi dahakine artik faceten ekle istersen facebook/ertunc.kurtulus
    Pain bunu beğendi.

eveet. Ninja 300 çıkmış. 7.100 Euro demişler. 15 gün sonra teslim ederiz demişler.
    ejlover bunu beğendi.

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı medsul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eveet. Ninja 300 çıkmış. 7.100 Euro demişler. 15 gün sonra teslim ederiz demişler.
    Desenize sadece vitrinler de kalacak. Alacak olan arkadaşlara selamlarımı yolluyorum . Güle güle kullansınlar ...
    forewer bunu beğendi.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Ufak bi hesap yaptım, %37 değil de %8'lik ötv dilimine dahil olsa 5500-5600 euro arası (5600'e daha yakın) bir fiyatı oluyor. Z-moto'da azıcık akıl kırıntısı varsa ötv sınırının 250'den en azından 300cc'ye çıkması için lobi yaparlar. Çünkü yanılmıyorsam son zamanlarda piyasaya giren 250-300cc arası motor-scooterlar var. 7100 euro'da kalırsa fiyatı 7 tane satsalar iyidir.
    ejlover bunu beğendi.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler