Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi yaaaa !
    ben TR de yokum plan proje gidiyor forum
    Aylardir konusulan toplanma isini basarmanizi canIgonulden diliyorum.
    Voltran I olusturun gari

Ejlover
    Yine de 12 de ist.da olursun.ayrica sen geliyorum desen seni karsilamak icin mutlaka biri otobanda seni bekler ve yine seni yola salar ;) ...rodaj rodaj diyorsun al sana fistik gibi uzun yol rodaji hem sana da tecrube olur.yardira yardira donersin devir limitin kalkar.ben plakam ciksaydi o 1400 km de Ankara yolu kesin olurdu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:16 ----------

Arka camurluk icinde amortisor uzerindeki yay uzerindek ayar vidasini cevirmek sureti ile yapabilirsin.yayI yukarI sIkarsan sertlesir.ayarli pense ile yapabilirsin.
    Iste bu aralar o kadar saatlerce cikamiyorum :( Istanbul mevzusu da ayri bi konu KGS/OGS araba dahil hicbirinde yok o derece diim ben sana abi ;)
    ccman bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı Katzfiel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw bende gelmek istiorum yapmayin bole ya:(
    Ee gel tabiki dostum lafimi olur... Yzfr125 li arkadasda gelsin tabiki.. Biz sine-i millete donmus 250 cc kullanicilariyiz gelin lafi olmaz :-)
    ejlover bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    2012 Kawasaki Ninja 250r
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ee gel tabiki dostum lafimi olur... Yzfr125 li arkadasda gelsin tabiki.. Biz sine-i millete donmus 250 cc kullanicilariyiz gelin lafi olmaz :-)
    Ehliyet sıkıntım var :(

ibopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Benim gibi yeni kullanıcıların motorun üstüne binmeden lastiklerini değiştirmelerini şiddetle tavsiye ediyorum.Motorların fabrika ayarlarını yaparken üzerindeki stok(dandik,sert,aksi,nanet,şeytan lastiklerlemi deniyolar çok merak ediyorum. 1000km stok lastiklerin üzerinde geçirdim ve bir sürü bela atlattım gün itibariyle michelin pilotlarını taktırdım ve motor ayrı bir tad vermeye başladı vesselam,meğer biz motoru yanlış tanımışız. Not: kawasakiyi ve bunu yapan bütün firmaların, satış politikası ve gelmişini geçmişini kınıyıyorum..selamlar..

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Katzfiel ehliyet olmaması sıkıntılı olabilir. Bu Hafta 3 defa polis çevirdi beni. En sonunda isyan ettim. Abi Her defasında çevirmek zorundamısınız beni dedim polislere. Güzel motorunu ve seni görmek için çeviriyoruz aslanım dedi adam Bisikletle gitmeye karar verdim çarşıya artık :D

---------- Post added at 21:37 ---------- Previous post was at 21:35 ----------

Alıntı Ap&ManLy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aranıza yzf-R125 alırsanız bende gelirim.
    Gel kardeşim lafımı olur. Bu arada yzf r125 ninjayı almadan önce kullanmak istediğim motorlardan biriydi. Sayende test etmiş olurum

---------- Post added at 21:39 ---------- Previous post was at 21:37 ----------

Alıntı elestirmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    **bir soru daha; arka süspansiyon nasıl ayarlanıyor acaba? buna uygun bir anahtar falan mı bulmak gerekir?
    Ben geçen gün 5000 bakımında yükselttirdim ayarını. Acayip sert oldu. Bence oynama totonu acayip etkiliyo

---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:39 ----------

Güncel liste :

1. Frank lucas (Efe Tolga)
    2. aTiLLa_HaKaN
    3. dreamkiller namı diger Kürşat
    4. Rio_Mavi
    5. ibopaşa
    6. Ap&ManLy
    7. Katzfiel ( Tam Belli Değil Sana bırakıyoruz kardeşim )
    dreamkiller bunu beğendi.
    Hondaaaaaaaa

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    8. ccman (manevi olarak yaninizdayim 1800 km kadar uzaktan)
    atilla_hakan, ejlover ve dreamkiller bunu beğendiler.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı elestirmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    **bir soru daha; arka süspansiyon nasıl ayarlanıyor acaba? buna uygun bir anahtar falan mı bulmak gerekir?
    Hocam suspansiyon ayari kucumsense de cok onemli, hayati ve ustalik isteyen bir ayar. On ve arka birlikte yapilmali. Kisinin kilsouna gore gerekli olcumlerin yapilmasi gerekiyor surucu uzerinde ve motor bostayken. Aksi taktirde ciddi yol tutus sorunlariniz olur konfor haricinde...
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ejlover haftaya askabat a gidecegim sonrasinda soz 1 kahveni icmeye Ankara ya gelip donecegim.toplam sure 6 saat olacak.o kadar izinim var;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:40 ----------

Dreamkiller sen nicesen ay gardasIm.salam edirem sana Baki den.opirem.

Allah komekcin olsun
    ejlover ve dreamkiller bunu beğendiler.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ejlover haftaya askabat a gidecegim sonrasinda soz 1 kahveni icmeye Ankara ya gelip donecegim.toplam sure 6 saat olacak.o kadar izinim var;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:40 ----------

Dreamkiller sen nicesen ay gardasIm.salam edirem sana Baki den.opirem.

Allah komekcin olsun
    Basimin ustunde yerin var abi ;) Ninja'ci olarak bulusamadik Yamahacilar olarak bulusalim bari
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam suspansiyon ayari kucumsense de cok onemli, hayati ve ustalik isteyen bir ayar. On ve arka birlikte yapilmali. Kisinin kilsouna gore gerekli olcumlerin yapilmasi gerekiyor surucu uzerinde ve motor bostayken. Aksi taktirde ciddi yol tutus sorunlariniz olur konfor haricinde...
    evet hocam haklısınız. hele ninja için süspansiyonun daha hassas ayarlanması gerektiğini duymuştum da sormak istedim..

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Dostum gel diyecem vicdan azabi cekmekten korkuyorum cevirme falan olur.. Gelme diyecem sana karsi kendimi kotu hissederim o yuzden karar senin..

ccman dostum kawa bulusmasina r6 ile bekleriz.. Bu arada ilani verdim format seninkinden arak satilsin telifini verecem merak etme.. Altina yazacaktim satilirsa ekime satilmazsa hooooop nabun be ya!!!

ejlover dostum sen gel gebzede karsilarim seni hic problem yok :-)

ibompasam lastikler hayirli olsun..

Atilla ben artcim ile geliyom yavas gidelim :-) bu arada bulusma saatini konusalim yaris programi nasil acaba?
    ejlover bunu beğendi.

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum gel diyecem vicdan azabi cekmekten korkuyorum cevirme falan olur.. Gelme diyecem sana karsi kendimi kotu hissederim o yuzden karar senin..

ccman dostum kawa bulusmasina r6 ile bekleriz.. Bu arada ilani verdim format seninkinden arak satilsin telifini verecem merak etme.. Altina yazacaktim satilirsa ekime satilmazsa hooooop nabun be ya!!!

ejlover dostum sen gel gebzede karsilarim seni hic problem yok :-)

ibompasam lastikler hayirli olsun..

Atilla ben artcim ile geliyom yavas gidelim :-) bu arada bulusma saatini konusalim yaris programi nasil acaba?
    Kursat Hocam bu hafta olmaz artik ama tez elden bi KGS temin edip yaz bitmeden bir bulusmaniza gelmeye calisacagim o zaman
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Bunu soz olarak aliyorum.. Gelmezsen lastigini patlatiriz

Bu arada game of thrones izleyen varmi aramizda? Aga nasil entrikadir oyy izlerken agzim yamuluyor ona buna sovmekten :-)

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:31 ----------

Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar selam. %90 bende gelicem. Beni dert etmeyin ben kursatı arar yerinizi yurdunuzu ogrenirim takılırım korteje. Ama dediğim gibi söz veremiyorum. Minik bi engel var. Hallolur o güne kadar. Naapıcaz? yarışlara mı gidicez? Hee bu arada fotograf makinası getircem ejoya nispet fotolarınızı gelirsem ben cekicem. o sebepten kızlarınızı temizleyip getirin )
    Rio kanka ben artciyla geliyorum.. Sen geliyorsun degilmi kesin?
    ejlover bunu beğendi.

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    gelcem kürsat kardeş. Bende artcı ile gelcem. Ama benim ki sap :D arkadas tutturdu pazar şileye gidelim diye ,lakin ben tekeri ralliye döndürcem :D saat 12:00 -13:00 arası buluşalım. Kadıköy ewlendirme dairesi önünden hareket edebiliriz,ordan e-5 dönüp girebiliriz kolayca. Listedeki herkezi bekliyoruz. Yan yattı camura battı olmasın arkadaslar. Haftada bir gün iznim var ama dünya kadar planım var. Hepsini iptal ettim sizin için bu sebepten mazeretsiz herkezi bekliyorum. Fotoğraf çekimleriniz benden. temiz temiz gelin pls...

Motosikleti
    Saat 12 kadıköy evlendirme dairesi arkadaşlar herkes mutabık mı anladık değil mi. Forumu takipte kalalım olası güncel konulari paylaşalım.

---------- Post added at 07:55 ---------- Previous post was at 07:52 ----------

Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunun ideal ayari nedir uğur hocam ben biraz yükselttirdim ama bana nasıl bi dezavantaşı olur. Bunun bi hesaplama yöntemi var mi.
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    pazar 12:00 de evlendirmenin önünde.. görüşürüz beyler.. Bugün kilyos yarın gp gez babam gez kızımın tekerine pistonuna saglık

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı atilla_hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saat 12 kadıköy evlendirme dairesi arkadaşlar herkes mutabık mı anladık değil mi. Forumu takipte kalalım olası güncel konulari paylaşalım.

---------- Post added at 07:55 ---------- Previous post was at 07:52 ----------

Bunun ideal ayari nedir uğur hocam ben biraz yükselttirdim ama bana nasıl bi dezavantaşı olur. Bunun bi hesaplama yöntemi var mi.
    Abicim temel olan amortisorun belli oranlardaki sikismasini saglamak. Bu da dogrudan sizin kilonuzla alakali. Amortisorun en iyi is gordugu aralik orta duzey sikistigi noktadir. Normal operasyon sirasinda bu araligi kullanacak sekilde dedigim gibi olcumler yapilarak ayarlanir. Pist icin yoldan daha sikisik hale getirilebilir yol sartlari duz oldugundan vs. Ama amortisorun ayarindaki asil amac yol tutusu optimize etmektir, konfor, yukseklik ayari degil. Surus sirasinda uc noktalarina kadar acilan/sikisan amortisor islevini yapamaz ve tekerler yolu birakir..
    atilla_hakan bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

ibopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Ninja kardeşlerim benim adımda listede ben gelicem dememiştim, sadece 'buluşuyormuyuz' diye sormuştum bende kgs ogs hiçbiri yok ayriyetten şehirdışı seyahatinden yeni geldim ve kuzu gibi öksürüyorum şifayı kapmışım söz vermiim kusuruma bakmayın..

Motosikleti
    Alıntı ibopaşa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja kardeşlerim benim adımda listede ben gelicem dememiştim, sadece 'buluşuyormuyuz' diye sormuştum bende kgs ogs hiçbiri yok ayriyetten şehirdışı seyahatinden yeni geldim ve kuzu gibi öksürüyorum şifayı kapmışım söz vermiim kusuruma bakmayın..
    Bak şimdi olmadı. Buluşuyormuyuz diyince biz direk ekledik seni.
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    Güncel liste :

1. Frank lucas (Efe Tolga)
    2. aTiLLa_HaKaN
    3. dreamkiller namı diger Kürşat
    4. Rio_Mavi
    5. Ap&ManLy
    Hondaaaaaaaa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler