Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    O motorda (R1) 2 sayfa modifiye listesi var Dergilere falan kapak olmuş vaziyette

İstanbullular hakikaten siz niye hiç buluşmuyosunuz yaa? Ankaradan şurda 2-3 kişi olsak her hafta buluşur foto koyardım ben yaa. Değerini bilin kardeşim populasyonun
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motorda (R1) 2 sayfa modifiye listesi var Dergilere falan kapak olmuş vaziyette

İstanbullular hakikaten siz niye hiç buluşmuyosunuz yaa? Ankaradan şurda 2-3 kişi olsak her hafta buluşur foto koyardım ben yaa. Değerini bilin kardeşim populasyonun
    Seni bekliyoruz bulusmak icin :-)

Saka bir yana ben yaklasik 4-5 aydir diyorum daha sadece rio ile bir araya gelebildik.. Kardesim oyle tahmin ediyorumki gunduzleri malak misali uyudugundan ( isi geregi) onunlada cok sık gorusemiyoruz. Herkese uyarsa pazar banada uyar atilla organize edelim surda en az 5 istanbullu vardir aktif olan hadi bulusalim..
    rio_mavi bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Bu arada sadce paylasmak istedim dun gece tenis oynadim hayatimda ilk defa hatun besyo mezunu gel ogretim dedi :-) her tarafim agriyor aga ne menem birseymis o spor.. Vuruyom daha tasa gidiyor ama azmettim seneye wimbeldon da finaldeyim pampa federerle
    atilla_hakan ve rio_mavi bunu beğendiler.

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    e öğreteyim diyen besyo mezunu hatun olunca, zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır
    rio_mavi ve dreamkiller bunu beğendiler.
    Ninja

Motosikleti
    ninja 250
    buluşma noktası nere olacüüü ?

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yalovada buluşsanıza çok güzel Yalova
    Ninja

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alınganlık katsayım arttı öyle cevaplar görünce demekki, mizac olarak biraz sivri dillisin ya ondan beyaz bayrak bulamadım beyaz çiçek uzattım

İzmir-Bursa'da varsa ninjacı arkadaşlar toplanıp katılmak isterim, işlerden dolayı bu iki şehirden çıkamıyorum malesef .. :/
    Ben Bandırma'dayım yolun düşerse görüşelim

hayvan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Caddebostan?

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni bekliyoruz bulusmak icin :-)

Saka bir yana ben yaklasik 4-5 aydir diyorum daha sadece rio ile bir araya gelebildik.. Kardesim oyle tahmin ediyorumki gunduzleri malak misali uyudugundan ( isi geregi) onunlada cok sık gorusemiyoruz. Herkese uyarsa pazar banada uyar atilla organize edelim surda en az 5 istanbullu vardir aktif olan hadi bulusalim..
    Pazar müsaitim. Denizede veyada başka bi yerede gidebiliriz karar sizin.

---------- Post added at 21:41 ---------- Previous post was at 21:04 ----------

Bugün 5 bin bakımı için sabah işten gelince yola cıktım.
    Biraz km doldurmak için izmit tarafına doğru biraz uzadım. Ordan otabana girip kadıköyden cıktım istanbul motora gitmek için. Gitmez olaydım. Yaklaşık 10 gündür kapaliymiş. Tatile cıkmıslar. O sinirle cıkıp kartal z-motoda aldım soluğu.

2 lt yağ, yağ filitresi değişimi, Genel temizlik = 140 tl Kol gibi Hayırlı uğurlu olsun vatana millete

Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı atilla_hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar müsaitim. Denizede veyada başka bi yerede gidebiliriz karar sizin.

---------- Post added at 21:41 ---------- Previous post was at 21:04 ----------

Bugün 5 bin bakımı için sabah işten gelince yola cıktım.
    Biraz km doldurmak için izmit tarafına doğru biraz uzadım. Ordan otabana girip kadıköyden cıktım istanbul motora gitmek için. Gitmez olaydım. Yaklaşık 10 gündür kapaliymiş. Tatile cıkmıslar. O sinirle cıkıp kartal z-motoda aldım soluğu.

2 lt yağ, yağ filitresi değişimi, Genel temizlik = 140 tl Kol gibi Hayırlı uğurlu olsun vatana millete

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...28151240_n.jpg
    R1 1,000 bakimi 4lt yağ+filtre ne temizlik ne bi sey (zinciri bile yaglamadilar) 240TL Eski servisimi ozluyorum...
    RuzgarSA, atilla_hakan ve dreamkiller bunu beğendiler.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    R1 1,000 bakimi 4lt yağ+filtre ne temizlik ne bi sey (zinciri bile yaglamadilar) 240TL Eski servisimi ozluyorum...
    Yapılana bak alınan paraya bak R1 e binmek öyle kolay değilmiş
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    R6 1000 bakim Yag (3.4lt yag ...30x4:120tl filtre :40 iscilik 40tL)ve yag filtresi degisti 200 tl

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:16 ----------

...aslan besleyen yemini. Dusunmez

Plaka ruhsat bu gun cikmis ama ben1400 km oldum.kiz gibi motor evde ama ben Az Baku de daglarda.mali yatirdik geldik.donus tarihi acik . Selamlar Baku den
    dreamkiller bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R6 1000 bakim Yag (3.4lt yag ...30x4:120tl filtre :40 iscilik 40tL)ve yag filtresi degisti 200 tl

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:16 ----------

...aslan besleyen yemini. Dusunmez

Plaka ruhsat bu gun cikmis ama ben1400 km oldum.kiz gibi motor evde ama ben Az Baku de daglarda.mali yatirdik geldik.donus tarihi acik . Selamlar Baku den
    Abi olay parasi degil. Ne motoru yikadilar, ne zinciri temizlediler, ne yagladilar, lastik havalarina bile bakmadilar. Ve Kawasaki'de eski motorumun 1000 bakimini yapan usta bu su an Yamaha'da oyle bi de durum var. Yamaha ile Kawasaki'nin mantalite farki.... Ankara'daki servisler icin konusuyorum...
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    beyler ben hafta sonları müsaitim lakin benim için fark yapmaz.kürşat kardeşiminde dediği gibi gece çalıştığımdan her yol paris bana hafta içide olabilir. Velhasıl hafta sonları malumunuz yaz rahat durmuyorum. Son 3-4 haftadır şile - kadıköy arası mekik dokuyorum.Yakında servis çekçem :D , isterseniz buluşursak bu haftasonu şile turu organize edebiliriz. Akşamınada murat dalkılıçınmı ne konseri var orda takılır gece topluca geri döneriz. Buluşamıycaksak ta ben münferit bu hafta sonu çanakkale lapseki taraflarına gitmeyi düşünüyordum. (sizin için erteleyebilirim) isteyen olursa o tarafa gelcek olan birlikte de gidilebilinir.

Motosikleti
    ninja 250
    ozaman şöyle yapalım

bu haftasonu buluşacaksak,müsait olanlar isimlerini ekleyerek yazsınlar bi kişi sayısını oluşturalım sonra yeri düşünürüz ben başlıyorum

1.Frank lucas (Efe Tolga)

Motosikleti
    2012 Kawasaki Ninja 250r
    Arkadaslar geziye katilmayi belki herkesden cok istiyorum hatta devamli bu istegi belirttim ama kucuk bir ehliyet sorunum var. Katilamassam affedin..

Motosikleti
    Pazar buluşuyoruz haydin ninjacılar.

2.aTiLLa_HaKaN

istanbul parkada gidebiliriz yarış varmış
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    ugurlar olsun aybalam @ccman

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:09 ----------

Abi olay parasi degil. Ne motoru yikadilar, ne zinciri temizlediler, ne yagladilar, lastik havalarina bile bakmadilar. Ve Kawasaki'de eski motorumun 1000 bakimini yapan usta bu su an Yamaha'da oyle bi de durum var. Yamaha ile Kawasaki'nin mantalite farki.... Ankara'daki servisler icin konusuyorum...
    ögretecen ugurum... kafasına vura vura ögretecen..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:11 ----------

2.aTiLLa_HaKaN
    3.dreamkiller namı diger Kürşat

istanbul parktaki yarıs süper olur aga...

Motosikleti
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ugurlar olsun aybalam @ccman

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:09 ----------

ögretecen ugurum... kafasına vura vura ögretecen..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:11 ----------

2.aTiLLa_HaKaN
    3.dreamkiller namı diger Kürşat

istanbul parktaki yarıs süper olur aga...
    Giriş ücretlimi kürşat haberin var mi senin
    Hondaaaaaaaa

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ejlover
    Servisler konusunda haklisin,cogu gun icindeki yogunluktan dolayi sallama is yapiyorlar.ben Serviste;asker mantigi uyguluyorum,servis sahibi ile degil ustalar ile arami iyi tutuyorum,onlara kola kahve redbull ismarliyorum, motoru yikayana silene 3-5 ates ediyorum.boylece serviste motorum her zaman 1.sinif iscilik goruyor .benim mantik bu ;)

Geziye Baku ye gelin.ozum sizi gozliyir.Allah komekciniz olsun.
    atilla_hakan ve dreamkiller bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler