Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hayvan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş vitesi bilmiyormuş, yaşı da küçükmüş.... Durum: 2-1. Öndesin.[COLOR="Silver"]
    önde geride mevzusu değil sidik yarıştırmıyoruz burda, ona öyle cevaplar mı verilmiş, yada öyle mi yapılmalı hakemlik yapmak yerine şu bilmediğim mevzuyu aydınlataydın iyiydi, bilgi paylaşım başlığı ya hani
    Ninja

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja derken ¿ 250de zaten fan yok cepten girdigim icin muhabbeti eksik mi okudum
    ??? buz koyuyoruz motora ısınınca soguyor kendisi???

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:45 ----------

Alıntı atilla_hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdan bir egsoz almayi düşünüyorum. Fiyatlari 350 ile 750 arasıymış. Verdiğim paraya değermi acaba
    atilla smoke head lere bende bakmıstım bir ara... dükkan acaip karısık ve pis seni irreti edebilir ama ürünlerin arkasındayım her türlü diyordu adı hakandı galiba ustanın.. dediğine göre bazı avrupa ülkelerine ihracatı da varmıs birde girişte ustanın bir rotweiller i var dikkat et yemesin kendisi biraz huysuzda

bunun yanısıra bir kardeşim hyosung gv250 motosikletine burda sisbar ve motor koruma demiri yaptırmıs ama paslanmazlar pazlanmıs kromlar bilmem ne oldu abi diyordu onun haricinde pek sikayet duymadım acıkcası..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:49 ----------

papazı bulduk, servis yolu gözüktü demekki benim fan çalışmıyo!!! ben fan göremeyince yok sandım, bu fanın çalışması için hararetin nereye çıkması gerekiyo acaba

vitesi kaç devirde değiştirmeliyim diye soran adam şimdi bana laf mı sokuyo sen hatasız mısın ? neyse yaşın genç heralde
    dostum hararet kırmızı bölgeye cok fazla yaklastıgında fan acar kendileri, lakin tam orta noktadayken eger trafikteysen en fan actıgı noktaya nasıl hızlı cıkar belli degildir örnekli söylemem gerekirse hararet göstergesini saat kadranı gibi düsünürsek, saat 14:00 noktasında fan acması lazım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:01 ----------

yahu arkadasım iyide sende fan yok derken neyin kafasıydı öyle sakın yanlıs anlama rica ederim bu forumda tanıyanda tanır kimsenin kalbini kırmadım simdiye kadar ukalalıkda yapmadım ama sunu mu demek istedin fan yok derken; hava sogutmalı degil? yani su sogutmalı ok ama sonucta o suyunda bir sekilde soguması lazım burda fan devreye giriyor..
    hayvan, ejlover ve rio_mavi bunu beğendiler.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Yahu ben fani goremedim arkadaymis, hararet tepelere cikti ses soluk gelmedi ben de hizlandim dusurdum harareti ses soluk cikmayinca, ta kirmiziya gelene kadar bekleyecegini bilmiyordum

---------- Post added at 11:24 ---------- Previous post was at 10:12 ----------

Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ??? buz koyuyoruz motora ısınınca soguyor kendisi???[COLOR="Silver"]
    yani kardeşim öyle numunelik cevaplar veriyosunuz ki sanki bu motor fan çalışmazken rüzgar alıp soğutma yapmıyor

neyin kafasında olduğumu baştan anlatayım; motoru yeni aldım, alışmaya, sağını solunu çözmeye çalışıyorum. motorda fan göremedim bkz:
    motorla radyatörün arasına fan koyulacağını da mantıklı gelmedi, o konumdaki fan zaten motorun sıcağını radyatöre vuracağı için o yüzden iç kısmına bakmaya çalışmadım bile, ama japon yapmış olmuş demekki.
    o gün benim motorda hararet kırmızıya yaklaşıp ses soluk çıkmayınca, aynı gün de o muhabbet olunca onu yazdım, yanılıyosam ya muhabbeti kaçırmış anlamamışımdır yada bilmediğim bişey vardır, illaki cevap veren olur öğrenirim diye düşündüm. nitekim cevap verdiniz de hatta ejlover "fan yok derken???" yazınca "ulan demekki fan var benimki açmıyo sorunlu" dedim. açılması için kırmızıya gelmesi bence geç bir nokta !!!
    frank lucas'a yazdığım cevabın sebebi de empati kurmasını istemek çünkü dün kendisi 4000 devirden korkarken bugün ukalalık yapması empati kuramadığını düşündürdü bana ve rahatsız etti

sonuç: işte ben bu kafadayım herkes aynı kafada olsa aynı motora biner aynı şeyleri giyerdi hepimizin kafası uyuşacak diye bişey yok, bir kere zıtlaşınca da bütün cevaplar birbirimize batmaya başladı muhtemelen. mevzu bundan ibaret
    Ninja

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu hisse bu kadar surede kapılan ilk sen değilsin ,sana r1 düşündüğünde bir kaç şey söylemiştim,r1 alanların çoğu r6 ya döndü çevremde en az bunla ilgili 5-6 örnek var.r6 ve r1 arasında mutlaka farklar var ama genel sürüş acısından yani teorik olarak aynı.masraf olarak daha pahalı yedek parça desen benzin desen vergi desen bir çok faktör var (bu bana göre).ama tabiki r1 bu işin son noktası,hiç r1 almak gibi bir istek duymadım fiyat performans kalite olarak zaten aralarında pek fark yok son sürat te buna dahil.tabiki bu işin diğer bir tarafı da benzin sarfiyatı,Tr şartlarında pahne hastayıalı bir oyuncak.paso dipgaz gittimi adamın ocağına incir ağacı diker.ben de bassam çokta farklı değil benzin konusunda ama ben onun 6.vitesine hastayım.40km ile 285 km arasında gidiyor.senin neden r1 sectiğinide tahmin ediyorum 250 den sonra güvenli sürüş bir tek onda var.ben ninjadan sonra 2 gün gaz kolu ile kavga ettim,ama avantajım daha önce bu eşşeğe bindim ama ninja dan sonra ve 5 sezon dur sürmedim için bocaladım , 2 gece de 883 km sürünce işi çözdüm.bu gün serviste r125 sürücüsü bir genç arkadaş keşke r6 ile başlasaydım dediğinde güldüm ben bu kadar yıl bindim halen çözmekte zorlanırken sen 20 yaş ve 8 aylık tecrübe ile bunu nasıl be*****eksin .ilk motoru r125 ..... neyse;

ben bu gece artçı ile sürüşe cıktım (hatun) budur dedim.elimin altında bir güc var bunu kontrollu olarak kullanmak keyifliydi.sonuçta artçım bu işte yeni,ama 2 kişi olarak genelinde çok rahattım.bu gün bin bakımı yaptırdım senin tavsiyen ile ankara dan karbon gidon kaplama ve orjinal sport plakalık geldi taktırdım plakalık çok şık ve kaliteli ama karbon gidon kaplama vasat,şişik duruyor.aynen şu şekilde

http://img6.imageshack.us/img6/2341/080720125073.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img593.imageshack.us/img593/5...0720125069.jpg

http://img254.imageshack.us/img254/146/080720125076.jpg

Yok o kısım yanlış anlaşılmış Olay ne cc, ne masrafı. Genel olarak konseptten sıkıldım. Etraf arazi dolu burda şehir içi kullanmadığımdan ve oralara dalasım geliyor niyeyse... Boş boş yol yapmak bi manasız geldi bu aralar.

Gidon carbon sticker'ı ben önermedim ki Hatta ben hiç sevmem onları :( Ben plakalık var ve kesin al dedim. Burda açtım baktım inceledim hatta senin almış olduğunu ;) Ciddem de güzel durmuş Benimkini bekliyorum ben hala

Alıntı elestirmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, 2011 model beyaz ninjayla aranıza bende katıldım. ve beraberimde de bir ton soru getirdim.

bu sorulardan ilki: tekerlerin şeriti yok. şerit çekmek istiyorum. beyaz şerit nasıl olur sizce? tabi beyaz bir şerit var mı?
    Hayırlı olsun. KAzasız belasız sürüşler.

Beyaz şeridi var keiti'nin. Ben de beyaza beyaz çekmiştim ilk önce. Sonra aksesuarları kırmızı alınca kırmızıyla değiştirdim. Forumda 2011 Temmuz sonu Ağustos ortaları arasına gidersen resimleri paylaşmıştım beyazlar ile.

papazı bulduk, servis yolu gözüktü demekki benim fan çalışmıyo!!! ben fan göremeyince yok sandım, bu fanın çalışması için hararetin nereye çıkması gerekiyo acaba

vitesi kaç devirde değiştirmeliyim diye soran adam şimdi bana laf mı sokuyo sen hatasız mısın ? neyse yaşın genç heralde
    Fan radyatörün arkasında. Karenajı söker bakarsanız görürsünüz. Hararet kırmızılara ulaşmadan (yaklaşık 3mm kala) fan açıyor. Sesini mutlaka duyarsınız. Kırmızıya geliyorsa ibre fanda bir sorun vardır. Yok gelmiyorsa fan açacak kadar hararet yapmamıştır motor. Sıcak bi günde güneş altında trafikte çok vakit geçirmedikçe de kolay kolay açmıyor zaten..

Yahu ben fani goremedim arkadaymis, hararet tepelere cikti ses soluk gelmedi ben de hizlandim dusurdum harareti ses soluk cikmayinca, ta kirmiziya gelene kadar bekleyecegini bilmiyordum

yani kardeşim öyle numunelik cevaplar veriyosunuz ki sanki bu motor fan çalışmazken rüzgar alıp soğutma yapmıyor

neyin kafasında olduğumu baştan anlatayım; motoru yeni aldım, alışmaya, sağını solunu çözmeye çalışıyorum. motorda fan göremedim bkz: http://www.motorcyclespecs.co.za/Gal...008%20%203.jpg
    motorla radyatörün arasına fan koyulacağını da mantıklı gelmedi, o konumdaki fan zaten motorun sıcağını radyatöre vuracağı için o yüzden iç kısmına bakmaya çalışmadım bile, ama japon yapmış olmuş demekki.
    o gün benim motorda hararet kırmızıya yaklaşıp ses soluk çıkmayınca, aynı gün de o muhabbet olunca onu yazdım, yanılıyosam ya muhabbeti kaçırmış anlamamışımdır yada bilmediğim bişey vardır, illaki cevap veren olur öğrenirim diye düşündüm. nitekim cevap verdiniz de hatta ejlover "fan yok derken???" yazınca "ulan demekki fan var benimki açmıyo sorunlu" dedim. açılması için kırmızıya gelmesi bence geç bir nokta !!!
    frank lucas'a yazdığım cevabın sebebi de empati kurmasını istemek çünkü dün kendisi 4000 devirden korkarken bugün ukalalık yapması empati kuramadığını düşündürdü bana ve rahatsız etti

sonuç: işte ben bu kafadayım herkes aynı kafada olsa aynı motora biner aynı şeyleri giyerdi hepimizin kafası uyuşacak diye bişey yok, bir kere zıtlaşınca da bütün cevaplar birbirimize batmaya başladı muhtemelen. mevzu bundan ibaret
    Hocam birileri fan ile ilgili bir şey konuşurken siz de ne fanı yaa ninja'da fan yok ki diye bir çıkış yaptınız onun "doğal" sonuçlarını yaşıyoruz burda. Bunda alınacak gücenecek bir şey yok. Olur böyle şeyler her zaman. Sonuçta kimse hakaret mahiyetinde bir şey söylemedi. Gülün geçin. Siz üsteledikçe konu da uzar gider böyle.

Bi de şöyle bir şey var, günümüzde hiç bir motorda fan radyatörün önünde değil. Kendi motorunuza sadece bakmak yerine daha önce ya da bu olay kafanıza takıldıktan sonra bir iki motor fotosuna bakmış olsaydınız, ya da dışarda falan gördüğünüz motorlara biraz dikkat etmiş olsaydınız zaten bu hataya düşmezdiniz.

Yoksa sizin mantıkla buyrun litrelik SS'lere bile fan koymamışlar:
    forewer bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

valla dediğim gibi arkada olma ihtimalini hiç düşünmedim bile, muhabbetin arasına da bodoslama dalınca böyle oldu yanlış anladım, yanlış anlaşıldım

R1 ne alemde km kaç oldu resim paylaşmaz oldunuz, yeni motor alanlar canlandırsın topiği de gözümüz şenlensin
    ejlover bunu beğendi.
    Ninja

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    valla dediğim gibi arkada olma ihtimalini hiç düşünmedim bile, muhabbetin arasına da bodoslama dalınca böyle oldu yanlış anladım, yanlış anlaşıldım

R1 ne alemde km kaç oldu resim paylaşmaz oldunuz, yeni motor alanlar canlandırsın topiği de gözümüz şenlensin
    1,300 civarı bi şey oldu galiba. Feci yağmur vardı bu h.sonu ama yine de çıkıp bi gezi yaptık ;)
    atilla_hakan ve dreamkiller bunu beğendiler.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

vur dedik öldürdün biz de yakalandık dün yağmura, boynu bükük kaldık fena tutulmuşum
    ejlover bunu beğendi.
    Ninja

Motosikleti
    Yamaha
    Merhaba arkadaşlar. Şimdi yazıkcaklarımı lütfen zahmet edip okuyun.

Bugün iş çıkışı servisle evime dönüyordum. Maslak tarafında orta yaş üzerinde bir adam gts250 ile yarım otobüsün altına girmişti. Motosikletin ön kafası olduğu gibi otobüsün altındaydı. Gördüm içim ürperdi acıdım adama. Adamın üstünde hiç bir koruma kıyafeti yoktu. Bir gömleği vardı ve sağ arka küreğinin orasından gömleği yırtılmıştı. Kendisinde birşey yoktu Allah'a şükür. Ama belkide sıcağı sıcağına kendisi hissetmiyordu. Allah korusun, inşallah hiç birşeyi yoktur. Yanında 4 cbf 1 tane scooter 1 tanede bmw 1200gs vardı. Durmuş yardımcı olmaya çalışıyorlardı. ( Bu beni gururlandırdı. Bir birlerine destek çıkmaları çok güzel bir durum. İnşallah herkez böyle vicdanlı olmayı, biri oracıkta yatarken yada zor durumdayken bakıpta geçenlerden olmayın.) Allah korusun arkadaşlar zaten biz motor severleri, motora gönül vermiş olanları kimseler umursamıyor. Kendinize çok dikkat ediniz. Gideceğiniz yere 10-15 dk erken gideceğinize geç gidin. Sakin kafayla sakin sakin, dikkatli dikkatli gidin.
    ejlover, parkboy, RuzgarSA ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bugün iş çıkışı servisle evime dönüyordum. Maslak tarafında orta yaş üzerinde bir adam gts250 ile yarım otobüsün altına girmişti. Motosikletin ön kafası olduğu gibi otobüsün altındaydı. Gördüm içim ürperdi acıdım adama. Adamın üstünde hiç bir koruma kıyafeti yoktu. Bir gömleği vardı ve sağ arka küreğinin orasından gömleği yırtılmıştı. Kendisinde birşey yoktu Allah'a şükür. Ama belkide sıcağı sıcağına kendisi hissetmiyordu. Allah korusun, inşallah hiç birşeyi yoktur. Yanında 4 cbf 1 tane scooter 1 tanede bmw 1200gs vardı. Durmuş yardımcı olmaya çalışıyorlardı. ( Bu beni gururlandırdı. Bir birlerine destek çıkmaları çok güzel bir durum. İnşallah herkez böyle vicdanlı olmayı, biri oracıkta yatarken yada zor durumdayken bakıpta geçenlerden olmayın.) Allah korusun arkadaşlar zaten biz motor severleri, motora gönül vermiş olanları kimseler umursamıyor. Kendinize çok dikkat ediniz. Gideceğiniz yere 10-15 dk erken gideceğinize geç gidin. Sakin kafayla sakin sakin, dikkatli dikkatli gidin.
    +9999999999999
    atilla_hakan bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    ??? buz koyuyoruz motora ısınınca soguyor kendisi???

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:45 ----------

atilla smoke head lere bende bakmıstım bir ara... dükkan acaip karısık ve pis seni irreti edebilir ama ürünlerin arkasındayım her türlü diyordu adı hakandı galiba ustanın.. dediğine göre bazı avrupa ülkelerine ihracatı da varmıs birde girişte ustanın bir rotweiller i var dikkat et yemesin kendisi biraz huysuzda

bunun yanısıra bir kardeşim hyosung gv250 motosikletine burda sisbar ve motor koruma demiri yaptırmıs ama paslanmazlar pazlanmıs kromlar bilmem ne oldu abi diyordu onun haricinde pek sikayet duymadım acıkcası..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:49 ----------

dostum hararet kırmızı bölgeye cok fazla yaklastıgında fan acar kendileri, lakin tam orta noktadayken eger trafikteysen en fan actıgı noktaya nasıl hızlı cıkar belli degildir örnekli söylemem gerekirse hararet göstergesini saat kadranı gibi düsünürsek, saat 14:00 noktasında fan acması lazım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:01 ----------

yahu arkadasım iyide sende fan yok derken neyin kafasıydı öyle sakın yanlıs anlama rica ederim bu forumda tanıyanda tanır kimsenin kalbini kırmadım simdiye kadar ukalalıkda yapmadım ama sunu mu demek istedin fan yok derken; hava sogutmalı degil? yani su sogutmalı ok ama sonucta o suyunda bir sekilde soguması lazım burda fan devreye giriyor..
    Kürşat kardeşim msj şimdi gördüm bugun sabah ordaydım. Dediğin gibi Ercan motor burasi diyince adam şaşirdim. itlerden içeri zor girdim korkudan. Egzozlara baktım yerde tavanda masa üstlerinde heryerdeler. Biraz dağınık bi iş yeri Tam karar veremedim. 750 tl karbon bir egzoz bana cok geldi. Biraz erteledim diyebilirim. Km suanda 4900 de. Yarın 5000 olur. istanbul motorda bakıma giricem.
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    Honda Silverwing 600

Dostum bunu herkesin okumasi lazim sorumluluklarimizin bilincinde olmaliyiz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:50 ----------

neyin kafasında olduğumu baştan anlatayım; motoru yeni aldım, alışmaya, sağını solunu çözmeye çalışıyorum. motorda fan göremedim bkz: http://www.motorcyclespecs.co.za/Gal...008%20%203.jpg

:-) hadi ama eglendik biraz.. Kizma arkadasim eger saygisizlik olarak algiladiysan ozur dilerim kendi adima :-)

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    2012 Kawasaki Ninja 250r

Sadece kazalarda degil herturlu problem yasayan motorcu arkadaslarinizin yaninda olun. Hemen durup yardimci olalim bizim bizden baska dostumuz yok birbirimizi hic gormemis olsakta...
    dreamkiller ve ejlover bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok o kısım yanlış anlaşılmış Olay ne cc, ne masrafı. Genel olarak konseptten sıkıldım. Etraf arazi dolu burda şehir içi kullanmadığımdan ve oralara dalasım geliyor niyeyse... Boş boş yol yapmak bi manasız geldi bu aralar.

Gidon carbon sticker'ı ben önermedim ki Hatta ben hiç sevmem onları :( Ben plakalık var ve kesin al dedim. Burda açtım baktım inceledim hatta senin almış olduğunu ;) Ciddem de güzel durmuş Benimkini bekliyorum ben hala

Hayırlı olsun. KAzasız belasız sürüşler.

Beyaz şeridi var keiti'nin. Ben de beyaza beyaz çekmiştim ilk önce. Sonra aksesuarları kırmızı alınca kırmızıyla değiştirdim. Forumda 2011 Temmuz sonu Ağustos ortaları arasına gidersen resimleri paylaşmıştım beyazlar ile.

Fan radyatörün arkasında. Karenajı söker bakarsanız görürsünüz. Hararet kırmızılara ulaşmadan (yaklaşık 3mm kala) fan açıyor. Sesini mutlaka duyarsınız. Kırmızıya geliyorsa ibre fanda bir sorun vardır. Yok gelmiyorsa fan açacak kadar hararet yapmamıştır motor. Sıcak bi günde güneş altında trafikte çok vakit geçirmedikçe de kolay kolay açmıyor zaten..

Hocam birileri fan ile ilgili bir şey konuşurken siz de ne fanı yaa ninja'da fan yok ki diye bir çıkış yaptınız onun "doğal" sonuçlarını yaşıyoruz burda. Bunda alınacak gücenecek bir şey yok. Olur böyle şeyler her zaman. Sonuçta kimse hakaret mahiyetinde bir şey söylemedi. Gülün geçin. Siz üsteledikçe konu da uzar gider böyle.

Bi de şöyle bir şey var, günümüzde hiç bir motorda fan radyatörün önünde değil. Kendi motorunuza sadece bakmak yerine daha önce ya da bu olay kafanıza takıldıktan sonra bir iki motor fotosuna bakmış olsaydınız, ya da dışarda falan gördüğünüz motorlara biraz dikkat etmiş olsaydınız zaten bu hataya düşmezdiniz.

Yoksa sizin mantıkla buyrun litrelik SS'lere bile fan koymamışlar:
    http://i837.photobucket.com/albums/z...29013-X2-1.jpg
    Ugurum o degilde bu makina bana neyi hatirlatti bildin mi? Balrog!!! Cüce gavuzlarin Thorin oglu Balin'in halkinin moriada uyandirdiklari kadim yillardan gelen iblisi... Cok sekil be abi supermis..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:23 ----------

Aga bu fireblade i bedavami veriyorlar bende cok sık goruyorum bu siralar..
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    ninja 250
    paşa tamam ben vitesli bilmiyordum öyle böyle sora sora öğrendimde o başka,hayırlı uğurlu olsun, motor almışın bunda fan varmı diyorsun neye para verdiğini bilmedenmi aldın ? herneyse artık uzatmanın lüzumu yok.

Bu arada R1 deli radyatörle mahalleyi sogutursun nedir o öyle ona bir radyatör koruma lazım

edit:600 rrları heralde kızılay dağıtıyor

Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paşa tamam ben vitesli bilmiyordum öyle böyle sora sora öğrendimde o başka,hayırlı uğurlu olsun, motor almışın bunda fan varmı diyorsun neye para verdiğini bilmedenmi aldın ? herneyse artık uzatmanın lüzumu yok.
    niye "o başka" sen vitesi sora sora öğrendin ben fanı sora sora öğrendim hala bu atar niye sen vitesi bilmeden aldın ya ben de fanı bilmeden aldım işte, muhabbetin arasında da söyledim empati kurman için o cümleyi yazdığımı, bilgi paylaşım başlığı ya, bilmeyene öğretiyoruz hani laf sokmuyoruz, tekrar söylüyorum ben konuya bodoslama daldığım için yanlış anlaştık sonra da sivri çıkışına takıldım
    kimi bunu beğendi.
    Ninja

Motosikleti
    2012 Kawasaki Ninja 250r
    bu forum artık bir bulusma yapmalı sanırım.. Gerginlikler bitirip cankuş olunuz artık
    dreamkiller, sedici ve rio_mavi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    evet evet bence bu hafta sonuna görüşelim.. Rio kardeşim c.tesi günleri müsait bildigim kadarıyla aksam calıstıgı için gündüzleri uyuyordur doğal olarak.. c.tesi uygunmudur millet?
    rio_mavi bunu beğendi.

Motosikleti
    ninja 250
    benim yazımda atar matar yoktu o nerden çıktı

alınganlık katsayım arttı öyle cevaplar görünce demekki, mizac olarak biraz sivri dillisin ya ondan beyaz bayrak bulamadım beyaz çiçek uzattım

İzmir-Bursa'da varsa ninjacı arkadaşlar toplanıp katılmak isterim, işlerden dolayı bu iki şehirden çıkamıyorum malesef .. :/
    Ninja

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    evet evet bence bu hafta sonuna görüşelim.. Rio kardeşim c.tesi günleri müsait bildigim kadarıyla aksam calıstıgı için gündüzleri uyuyordur doğal olarak.. c.tesi uygunmudur millet?
    Pazar günü olursa gelirim.
    Hondaaaaaaaa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler