Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ninja 250
    atilla hakan,benimm motor da aynen 6.vitesde 7,5 devirde 100 gösteriyor,şu zamana kadar korkuyordum normalden daha fazlamı çeviriyor diye ama içim rahatladı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Enginar
    Sagol darisi basina,seninde olsun;)

Benim lastik yanaklari 60 bende 7000 d/d 100 km gosteriyor.7500 degil...

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni Ankara cevre yolunda bu aralar çok görecekler o zaman ...yardıııııııır.
    bir söz geldi aklıma bu sana "git gel konya 6 saat" maksat rodaj olsun :D
    poahaha süper abi git gel işte Bu arada hocam ne ettin gene yahu? harris alacaktım önümüzdeki ay zero grafity camla birlikte sanada haber edecektim!!! hayırlısı olsun bakalım sen takta bizde deneyelim..

Buı arada benim and bar lar sökülürken ustam hayata küsmüştü ben bunu cıkaramıyorum diye nazlanmıstı bir biraya ikna etmiştim kendisini

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:10 ----------

hocalarım dostlarım

7500 de 100 görmesi iyi birşey olmadığı gibi kötü birşey de degil.. bakın son hızı etkileyen cok fazla faktör var önemli olan son hıza ulaşma süresidir.. ön arka dişliler, lastik ebatları, aerodinamik...vb bunların hepsi son hızı etkileyen faktörlerdir. takmayın kafanıza gazlayın gitsin.. seviyom sizi..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

dreamkiller
    koptum sabah sabah barends i sökemedi diye hayatamı küstü ustan bu arada nasıl ikna ettiğini yazmamışsın bana da lazım olabilir ikna yöntemin,ama çok özel bişi ise burdan değil lütfem PM den yolla )

benim bir takıntım yok 7500 falan filan diye gece gece yazılınca aklıma geldi bazen kaptırıp gidiyom vites bitmişmidir diye devir saatine bakınca 100 km 7000d/d ha demekki bu zibidi 6.viteste yine bitmiş vites muhabbtinden aklımda kalmış. pazardan alıcam ama buna bit kaç FİTES daha.yetmiyorrrr.

ejlover sen nasılsa 5 ve 6 ya gerek duymazsın alalım senden 2 fites :D

sabah sabah gittim feyizoğluna dedim rizomaları takacak bir delikanlı var mı dedim,yok daha yeni satmaya başladık dediler bilmiyoz.dedim Allah tepenizden baksın sizin döndük öfise.
    neyse ki daytona mustafa abim getir hallllllleederiz dedi.ama dreamkiller in lafını dedim bak usta barendsleri sökerken naz caz saz istememem hayata küsüp intahara teşebbüs falan etme deyince okudum yazdıklarını koptuk burda ikimizde.

dreamkiller işin şakası bi yana demiştim herkeze e-bay den bişi alacak varsa bi haber etsin,parası peşin buble cam alıcam ama zaten karbon edicem ben onu.zero puig e gerek yok.sanki 600lük te camdan yola bakıcam

(sabah feyizoğlunda keiti karbon tank pad vardı hemde tek kalmış.almamak için kaçtım resmen dayanamıyom karbon a arızaya geciyom hemen,ben kesin akşam gider alırım onu )
    dreamkiller bunu beğendi.

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    dreamkiller
    koptum sabah sabah barends i sökemedi diye hayatamı küstü ustan bu arada nasıl ikna ettiğini yazmamışsın bana da lazım olabilir ikna yöntemin,ama çok özel bişi ise burdan değil lütfem PM den yolla )

benim bir takıntım yok 7500 falan filan diye gece gece yazılınca aklıma geldi bazen kaptırıp gidiyom vites bitmişmidir diye devir saatine bakınca 100 km 7000d/d ha demekki bu zibidi 6.viteste yine bitmiş vites muhabbtinden aklımda kalmış. pazardan alıcam ama buna bit kaç FİTES daha.yetmiyorrrr.

sabah sabah gittim feyizoğluna dedim rizomaları takacak bir delikanlı var mı dedim,yok daha yeni satmaya başladık dediler bilmiyoz.dedim Allah tepenizden baksın sizin döndük öfise.
    neyse ki daytona mustafa abim getir hallllllleederiz dedi.ama dreamkiller in lafını dedim bak usta barendsleri sökerken naz caz saz istememem hayata küsüp intahara teşebbüs falan etme deyince okudum yazdıklarını koptuk burda ikimizde.

dreamkiller işin şakası bi yana demiştim herkeze e-bay den bişi alacak varsa bi haber etsin,parası peşin buble cam alıcam ama zaten karbon edicem ben onu.zero puig e gerek yok.sanki 600lük te camdan yola bakıcam

(sabah feyizoğlunda keiti karbon tank pad vardı hemde tek kalmış.almamak için kaçtım resmen dayanamıyom karbon a arızaya geciyom hemen,ben kesin akşam gider alırım onu )
    Veriim ama ödünç ;) Rodajdan sonra lazım onlar bana

Bu arada Feyizoğlu geçen sene de satıyordu Rizoma. Yeni başladık nasıl bir yalandır? Adamların bariz gözü yememiş o işe girişmeye :(
    dreamkiller bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    dreamkiller

anaa karbon tank pad mi? deme be depo kapagı icinde vamıydı paketin içinde? ben uyduramadım bir iki tane denedim delikler tutmuyor.. :(

hacı usta ben bunu sökemiyorum dedi abi etme eyleme dedim aksama biralar benden.. üçkağıtcı birayı duyunca motoru söküp takar.. halletti saolsun o şekilde.. hakikaten ben gördüm ama nasıl torklu sıktılarsa o naneyi cıkmıyor anasını satim bizim ustanın rengi kırmızı oldu bildigin kırmızı vidayı sökeceğim derken

evlover sana 3 viteste yeter birinide bana versene hacı bi shimanonun 24 vitesli sistemlerinden alsak olmuyormu hacı bizim makinalara fiti fiti gezeriz süper olur.. 100 km de 0,5 litre yakarız
    ejlover bunu beğendi.

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Lightning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    ejlover,

Hocam motorunuz çok güzel kazasız belasız inşallah

1. viteste nerdeyse Ninja 250R'ın top speed e yaklaşmış
    ejlover bunu beğendi.
    ,

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    bu arada su rizomaların fotosunu görelim hadi ama...

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anaa karbon tank pad mi? deme be depo kapagı icinde vamıydı paketin içinde? ben uyduramadım bir iki tane denedim delikler tutmuyor.. :(

hacı usta ben bunu sökemiyorum dedi abi etme eyleme dedim aksama biralar benden.. üçkağıtcı birayı duyunca motoru söküp takar.. halletti saolsun o şekilde.. hakikaten ben gördüm ama nasıl torklu sıktılarsa o naneyi cıkmıyor anasını satim bizim ustanın rengi kırmızı oldu bildigin kırmızı vidayı sökeceğim derken

evlover sana 3 viteste yeter birinide bana versene hacı bi shimanonun 24 vitesli sistemlerinden alsak olmuyormu hacı bizim makinalara fiti fiti gezeriz süper olur.. 100 km de 0,5 litre yakarız
    Olur yaw ayıp ettin ;) Bu gidişle 1.vitese kalıcaz 1000 lik ninja 250 olucak motor

Abi torktan değil. Vidalara sıkılan Locktit diye bi meret var (güçlerine göre yeşil, mavi, kırmızı). Onun en kuvvetlisini kullanmışlar. Vida sıkıldıktan sonra donup sabitliyor. O yüzden açılmıyor

Alıntı Lightning adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ejlover,

Hocam motorunuz çok güzel kazasız belasız inşallah

1. viteste nerdeyse Ninja 250R'ın top speed e yaklaşmış
    Çok teşekkürler. Adapte olmaya çalışıyorum rodaj boyunca o nedenle
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    her aksam eve gittigimde beni bir karsılaması var görmeniz lazım.. mide kanaması gecirirsiniz gülmekten dakikalarca zıp zıp zıp zıp!!! süper ötesi birşey benim oğlum

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:02 ----------

http://b1206.hizliresim.com/y/t/8q5uk.jpg

buyrun benim oglan
    maasallah.

bu da bizimki. 3 sene onceki hali (JackRussell)

Zippo's, ejlover, dreamkiller ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

E_N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara ulusan motorun adresini güven park baz alınarak anlata bilecek birisi varmı?

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Buda benim bebeğim

wolrath, dreamkiller, ccman ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı E_N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara ulusan motorun adresini güven park baz alınarak anlata bilecek birisi varmı?
    Hocam ordan Cinnah, GOP'a kadar götürür seni tarif ama ordan Or-an tarafına döndükten sonra kesin kaybolursun. Turan güneşe çıkabilirsen hatta konya yolundan Panora tarafına geçersen elinle koymuş gibi buldururum ;)
    E_N bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı wolrath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maasallah.

bu da bizimki. 3 sene onceki hali (JackRussell)

http://www.kolayresim.com/up/u909u0_tfO0.JPG
    jack russellara cok benziyor benim oglan.. uzun bacaklısı ve biraz daha yapılısı sadece.. hatta bir cok kişi jack russel degilmi? diye bilmiş bilmiş soruyorlar bende cevap vermeye üşenip evet anlamına gelen şirin bir ifade ile gözlerimi süzüp basımı sallıyorum hafif tebessümlen

ama zıplama olayları aynıdır zıp zıp Ccman in dediği gibi yoyo misali

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:22 ----------

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehe Zippo's bu büyüyünce adamı yer bence pitbull terrier, amstaff terrier...vb cinslerin kulakları ve kuyrukları kesilmemeli.. bu şekilde çok daha güzel oluyorlar.. aman diim kestirme sakın..

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    hehe Zippo's bu büyüyünce adamı yer bence pitbull terrier, amstaff terrier...vb cinslerin kulakları ve kuyrukları kesilmemeli.. bu şekilde çok daha güzel oluyorlar.. aman diim kestirme sakın..
    valla bu eski fotoğrafı zaten.şimdi 4 aylık kestirdik kulaklarını 3 hafta önce

işlem tamam;

rizoma elcik barendsleri taktım (daytona mustafa bey sağolsun) deramkiller benim usta hiç saz caz yapmadan taktı:D.ama cekiç tornavida ile girmeden olmadı ejloverin dediği gibi kırmızı lastik gibi bişi basmışlar.1 saatte taktık.ama manetler cuk diye oturmuyor.kütüklük için ayrıca delik gerekiyor yoksa kafada boşluk kalıyor end sap gibi dışarda kaldı bende kendim bastım matkabı deldim dışa doğru aldım.sağda sorun yok.ama şunuda belirteyim o uçlardaki topuzların 1 tanesi nerdeyse 150gr ağırliğında ,yeni manetleri takınca gidonda sarsıntı artıyor haberiniz olsun ama motor en az 300gr daha hafifledi daha az yakacak demektir bu .anes motorda aynı elcikler 129€.birde bunların 49€ olanı vardı ama siyah yoktu.şimdi kafamda siyah bir manet var resimlerde görüldüğü gibi manette renk biraz attı.

ejlover sen ne manet sipariş ettin rizoma ?
    önerebileceğin bir manet varmı,tercihim siyah ya da karbon katlanır vs vs...

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

evde denemeyin
    ejlover, medsul ve dreamkiller bunu beğendiler.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    işlem tamam;

rizoma elcik barendsleri taktım (daytona mustafa bey sağolsun) deramkiller benim usta hiç saz caz yapmadan taktı:D.ama cekiç tornavida ile girmeden olmadı ejloverin dediği gibi kırmızı lastik gibi bişi basmışlar.1 saatte taktık.ama manetler cuk diye oturmuyor.kütüklük için ayrıca delik gerekiyor yoksa kafada boşluk kalıyor end sap gibi dışarda kaldı bende kendim bastım matkabı deldim dışa doğru aldım.sağda sorun yok.ama şunuda belirteyim o uçlardaki topuzların 1 tanesi nerdeyse 150gr ağırliğında ,yeni manetleri takınca gidonda sarsıntı artıyor haberiniz olsun ama motor en az 300gr daha hafifledi daha az yakacak demektir bu .anes motorda aynı elcikler 129€.birde bunların 49€ olanı vardı ama siyah yoktu.şimdi kafamda siyah bir manet var resimlerde görüldüğü gibi manette renk biraz attı.

ejlover sen ne manet sipariş ettin rizoma ?
    önerebileceğin bir manet varmı,tercihim siyah ya da karbon katlanır vs vs...

http://img841.imageshack.us/img841/3...2062600539.jpg

http://img822.imageshack.us/img822/1...2062600536.jpg

http://img443.imageshack.us/img443/6...2062600541.jpg

http://img577.imageshack.us/img577/3...2062600542.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:38 ----------

evde denemeyin
    Eline saglik Sonunda olmus. Azmeden basarir'in bir ornegi ;)

Rizoma'nin 2 turu var zaten manette. Biri katlanir' biri 2012de cikan 6kademe ayarli olan RRC modeli. Ben RRC siparis ettim. Katlanma ozelligi gereksiz motorda topuz v.s. olduktan sonra ;)
    ccman bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

bak şimdi kafama girene bak şeytan dürtüyor ya

ayna için 2 secenek belirledim fikri olan

manet için de demek istediğin şöyle birşey sanırım ?
    http://www.anesmotor.com/?urun-831-R...iyaj-Kodu.html

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Beni çok fena gaza getiriyosunuz yaptığınız değişikliklerle, motorun borcundan parçalara ayıracak para yok şuan maalesef :(

enginar
    biz sen daha sonra yaparsın diye önceden prototip hazırlıyoruz size aradan seçip beğenir yaparsınız sonra diye
    hayırlısı ile sağ sağlim olalım hepsi sıra ile olur.
    saygılar

ejlover
    zx10 aynayı bi düşünsene 250r üstünde :D hemen bi pshop edeyim
    enginar ve dreamkiller bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler