Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R (2012)
    meraba arkadaslar. ilk 1000 km bakımında neler yapılıyor. son zamanlarda ilk 1000 km bakımını yapan var mı kaça patlıyor aşağı yukarı?? iyi geceler herkese.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kullaniciii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    K&N yağ filitresini ben kullanıyorum. Turkiye'de distributoru var, e-bay'den sipariş etmene gerek yok.

Fakat motorun garantisi devam ediyorsa serviste satılan filitreyi almak durumundasın. bi problem yaşarsan motor garantiden çıkmasın.
    Dostum 800 bakımından sonra servis 5000 e kadar bakım yok dedi. Ben bu arada kendim bir yağ deşimi yapmayı düşünüyorum.2800km de. Bu olay garantiyi bozar mı?
    dreamkiller bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı kullaniciii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum 800 bakımından sonra servis 5000 e kadar bakım yok dedi. Ben bu arada kendim bir yağ deşimi yapmayı düşünüyorum.2800km de. Bu olay garantiyi bozar mı?
    ilk bakım 800 km mi 1000 km mi?

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    800 km kardeş.. Bak bir önceki yazılanda 800 den sonra 5000 bakımına cagırdı servis demişler.. ondan öncede elli sefer konunun üzerinden gecildi. Biraz arastırsanız hazıra konmayıp baksanız millet daha önce neler yazmıs neler paylaşmış..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:09 ----------

Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kürşat kardeş kara kızıma hala aşığım. Fakat bu gecen gunku olaydan sonra biraz cekincelerim var. Sanırım etkilendim. O yüzden satıp araba almayı düşünüyorum. Belki gelecek sezon tekrar ninja alırım ama.
    dostum ben daha çok küçükken ilk otomobil kazamı yaptıktan sonra bir daha araba kullanamam derken babam kazadan 5 dakika sonra beni arabanın koltuguna oturtup hadi servise götür arabayı demişti ve ben o gün bugündür araba kullanır ve her zaman o anı hatırlarım. Kaza elbette yapılır allah beterinden cümlemizi sakınsın korusun ama tek bir olayda kara kızından vazgecmen beni üzdü.. ben bu forumdan sadece seninle birebir görüştüm o yüzden hukukumuz ayrıdır seninle, motorunu satmadan önce görüşüp oturup iki çift laflamak isterim. belkide seni vazgeçirebilirim. hem sen sürekli karsıda çalısıp anadolu yakasında oturuyorsun arabayla o trafige girilirmi hergün biladerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:14 ----------

ha bu arada koruma takozum ve spoollar türkiyede postaya verilmiş.. ayrıntıları haberdar edecegim beyler, ccman gelir gelmez ürünü sana yollarım biladerim..
    ejlover bunu beğendi.

kullaniciii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    800 km kardeş.. Bak bir önceki yazılanda 800 den sonra 5000 bakımına cagırdı servis demişler.. ondan öncede elli sefer konunun üzerinden gecildi. Biraz arastırsanız hazıra konmayıp baksanız millet daha önce neler yazmıs neler paylaşmış..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:09 ----------

dostum ben daha çok küçükken ilk otomobil kazamı yaptıktan sonra bir daha araba kullanamam derken babam kazadan 5 dakika sonra beni arabanın koltuguna oturtup hadi servise götür arabayı demişti ve ben o gün bugündür araba kullanır ve her zaman o anı hatırlarım. Kaza elbette yapılır allah beterinden cümlemizi sakınsın korusun ama tek bir olayda kara kızından vazgecmen beni üzdü.. ben bu forumdan sadece seninle birebir görüştüm o yüzden hukukumuz ayrıdır seninle, motorunu satmadan önce görüşüp oturup iki çift laflamak isterim. belkide seni vazgeçirebilirim. hem sen sürekli karsıda çalısıp anadolu yakasında oturuyorsun arabayla o trafige girilirmi hergün biladerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:14 ----------

ha bu arada koruma takozum ve spoollar türkiyede postaya verilmiş.. ayrıntıları haberdar edecegim beyler, ccman gelir gelmez ürünü sana yollarım biladerim..
    Bende aynı fikirdeyim, umarım ikna edebilirsin :D
    Bu arada hayırlı olsun dostum, ebayda tüm kargo çeşitlerinde bu takip olayını yapabiliyor muyuz? Yani kargo Türkiye ye gelmiş mi diye en azından...

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [/COLOR]ha bu arada koruma takozum ve spoollar türkiyede postaya verilmiş.. ayrıntıları haberdar edecegim beyler, ccman gelir gelmez ürünü sana yollarım biladerim..
    eyvallah.bekliyorum.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Bu arada hayırlı olsun dostum, ebayda tüm kargo çeşitlerinde bu takip olayını yapabiliyor muyuz? Yani kargo Türkiye ye gelmiş mi diye en azından...
    kardeş sana track number yada order number diye bir kod verir satıcı firma. tek yapman gereken sey hangi posta yoluyla geldiğini öğrenmek. ondan sonra takip edebilirsin track number ile.. saygılar..

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:08 ----------

Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ninja ma diyorum ki ”sana karbon cok yakisiyor” siyah alan arkadaslar size uymaz yesile gider karbon..
    kalbimizi kırıyorsun ama bitsin su benim işler o zaman konusuruz tekrar cc bakalım siyaha karbon olurmu

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    DHL, FedEx gibi "kargo" firmalarıyla gönderiliyorsa onların web sitesinden takip edebilirsin. Ama posta ile gönderiliyorsa değişik türleri var. En ucuz versiyonlarında takip no verilmiyor. Satıcıya alım yapmadan önce sor, takip numarası var mı diye. Yoksa takip numaralı kargo seçeneği eklesin ürüne öyle al. 5-10$ bi şey farkediyor+biraz daha hızlı geliyor. Posta ile gönderilen ürünleri PTT sayfasından da takip edebiliyorsun.

Motosikleti
    [QUOTE=dreamkiller;2690501]800 km kardeş.. Bak bir önceki yazılanda 800 den sonra 5000 bakımına cagırdı servis demişler.. ondan öncede elli sefer konunun üzerinden gecildi. Biraz arastırsanız hazıra konmayıp baksanız millet daha önce neler yazmıs neler paylaşmış..[COLOR="Silver"]

dostum problemin mi var senin bunalıma mı girdin psikolojik sorunların mı var? bu nasıl cevaptır

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    [QUOTE=mayhan;2690829]
    800 km kardeş.. Bak bir önceki yazılanda 800 den sonra 5000 bakımına cagırdı servis demişler.. ondan öncede elli sefer konunun üzerinden gecildi. Biraz arastırsanız hazıra konmayıp baksanız millet daha önce neler yazmıs neler paylaşmış..[COLOR="Silver"]

dostum problemin mi var senin bunalıma mı girdin psikolojik sorunların mı var? bu nasıl cevaptır
    buyur işte.. ben forum kirliliği diye buna derim.. esas seninki nasıl bir cevaptır? kötü birşey yazdığımı düşünmüyorum sadece bu konu daha önce konusuldu ve bir arastır dedim.

şimdi eminimki yeni motor alan arkadaslar iki gün sonra lastik alacakları zaman 130 mu takayım 150 mi 160 mı diye soracaklardır? sonra bizler gene bildigimiz seyleri yazıp tekrar edecegiz yardım etme amaclı, motorun rodajı ile ilgili konu acacak bir baska arkadas onada yardım edecegiz ....vb uzayıp gidecek. 200 küsür sayfanın 150 si aynı sorularla bitecek..

demek istedigim su ki bunların hepsi konusuldu burda bunların hepsi defalarca paylasıldı.. biraz daha özen gösterip bilmem kaç sayfa geriye gittiğinizde sorularınızın hepsinin cevabını bulabilirsiniz.. benim mesajımda sahsi bir durum söz konusu degildi lakin sen mesajında direkt olarak benim psikolojik problemlerimin oldugundan sorunlarımın varlıgından dem vurmussun. Allaha sükür öyle bir durumum yok ama sayenizde olacak gibi görünüyor..

hade kal saglıcakla..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:45 ----------

http://www.ebay.com/itm/2008-2010-KA...3e54b0&vxp=mtr

beyler dusunenler bunu kacırmasın..
    atilla_hakan, ejlover ve overcloud bunu beğendiler.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Arkadaslar bos yere birbirimize girmeyelim. Forum yapisi nedeniyle boyle seyler olabilir.

Yeni arkadaslarin oncelikli yapmasi gereken sey soru sormadan once forumu okumak. Ama ne yazik ki her marka model icin sadece 1 baslik altinda dondugu icin tum muhabbet bir forum yapisindan uzagiz :( O zaman yapilmasi gereken sey arama ozelligini kullanmak 260 sayfa tek tek okunamayacagi icin.

Olur da bu da saglikli bir sonuc vermezse soruyu sormak ki bu durumda da tekrar tekrar ayni aciklamalari yapiyoruz. Ama iki taraf da hakli. Dedigim gibi sorun tek baslik altinda olmasi her seyin. Elden bir sey gelmiyor ne yazik ki. O yuzden gerilmeyelim yok yere

Motosikleti
    dreamkller kardesim bu kadar kasma kendini. kaptırma bence sakin ol. uzaya uydu göndermiyoruz. gereksiz kirlilik yapanda sensin bu arada. bana hakaretvari konusacagına 2 kelime cevap yazsaydın ortam gerilmezdi. diğer arkadaslardan özür dilerim bu tür saçmalıkları okumaya maruz kaldıkları için. bundan sonra direk muhattap adı kullanarak soru yöneltmeyi düşünüyorum ki dreamkiller arkadasımız gibi kasmasınlar kendilerini.

ejlover 800 km ilk bakım aşağı yukarı ne tutar?
    ..iyi akşamlar herkese.

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    [QUOTE=dreamkiller;2690860]
    Alıntı mayhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

buyur işte.. ben forum kirliliği diye buna derim.. esas seninki nasıl bir cevaptır? kötü birşey yazdığımı düşünmüyorum sadece bu konu daha önce konusuldu ve bir arastır dedim.

şimdi eminimki yeni motor alan arkadaslar iki gün sonra lastik alacakları zaman 130 mu takayım 150 mi 160 mı diye soracaklardır? sonra bizler gene bildigimiz seyleri yazıp tekrar edecegiz yardım etme amaclı, motorun rodajı ile ilgili konu acacak bir baska arkadas onada yardım edecegiz ....vb uzayıp gidecek. 200 küsür sayfanın 150 si aynı sorularla bitecek..

demek istedigim su ki bunların hepsi konusuldu burda bunların hepsi defalarca paylasıldı.. biraz daha özen gösterip bilmem kaç sayfa geriye gittiğinizde sorularınızın hepsinin cevabını bulabilirsiniz.. benim mesajımda sahsi bir durum söz konusu degildi lakin sen mesajında direkt olarak benim psikolojik problemlerimin oldugundan sorunlarımın varlıgından dem vurmussun. Allaha sükür öyle bir durumum yok ama sayenizde olacak gibi görünüyor..

hade kal saglıcakla..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:45 ----------

http://www.ebay.com/itm/2008-2010-KA...3e54b0&vxp=mtr

beyler dusunenler bunu kacırmasın..
    Linkini paylaştığın koruma takozunu şasenin neresine monte ediyoruz onu çözemedim?

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı mayhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dreamkller kardesim bu kadar kasma kendini. kaptırma bence sakin ol. uzaya uydu göndermiyoruz. gereksiz kirlilik yapanda sensin bu arada. bana hakaretvari konusacagına 2 kelime cevap yazsaydın ortam gerilmezdi. diğer arkadaslardan özür dilerim bu tür saçmalıkları okumaya maruz kaldıkları için. bundan sonra direk muhattap adı kullanarak soru yöneltmeyi düşünüyorum ki dreamkiller arkadasımız gibi kasmasınlar kendilerini.

ejlover 800 km ilk bakım aşağı yukarı ne tutar?
    ..iyi akşamlar herkese.
    Keske yazdiklarimi objektif okuyabilseydiniz. Forumlara yuzlerce binlerce kisi girip cikiyor. Bunlarin cogu tek bir sey merak edip sirf onu sormak icin giriyor bir kez sonra da ya hic girmiyor ya da nadir girip yine aramadan etmeden sorup gidiyor. Daimi olan bir kac uye var ve bunlar bu tarz kisiler icin ayni sorulara onlarca kez yanit verip duruyor ve belli araliklarla isyan ediyorlar hakli olarak. Bunu kalici uye ya da mod/admin olmadan anlayamazsiniz. Cunku bu vur kac yapan katagorideki insanlar armut pis agzima dus olayina alismis kisiler. 10dan fazla forumda adminlik/modluk yaptim, 3 forum kurdum ordan biliyorum bunu. O yuzden de bu tarz muhabbetlerin nereye gidecegini iyi bildigimden yukardaki mesaji yazdim. Keske cevap yazmasaydiniz diyorum neyse...

Anlatmak istedigim sey su. ARAMA'yi kullanalim cok spesifik bir sorunumuz olmadikca ki sayfalar onlarca kez ayni bilgilerle dolmasin. Tek yazacaginiz yukarda aramaya basip 800km bakım yazmakti. Bakin ne cikiyor karsiniza:
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post2647056

---------- Post added at 23:10 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

[QUOTE=enginar;2691227]
    Linkini paylaştığın koruma takozunu şasenin neresine monte ediyoruz onu çözemedim?
    Motoru saseye baglayan mili sokuyor daha uzun olan mili takip onun disarda kalan uclarina takiyorsunuz. Bu arada motoru saseden ayirip yere dusurmemeye ozen gosteriyorsunuz :p O mil de ordan cok zor cikar. Toplam montaj 3 saati rahat alir, motorun cantasindaki aletler de yetmez
    overcloud, dreamkiller, ccman ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Ninja ile haberlerede çıktım, artık gam yemem.

19 Mayıs, Taksim meydanı
    http://www.haber24.com/haber_motosik...masi_16540.htm

1:45 - 1:55'de kameraman yeşil renge takılmış olsa gerek
    ejlover, rio_mavi, dreamkiller ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Unuttum paylasmayi; bunlar da Ankara 19.Mayis etkinliklerinden

Bi de kortej videomuz var da o hala yuklenmedi paylasirim onu da

Kenan Sofuoglu ve yaninda ben :p

Kenan Sofuoglu uzerime drift yaparken

TMF baskanimiz lastik yakarken:

Genc yetenek havada suzulurken:

Super sovdan bir sahne (internette gordugumuz tum hareketleri canli olarak izledik)
    Zippo's, rio_mavi, dreamkiller ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Süpermiş son paylaşımlar teşekkürler paylaştığınız için.
    ejlover bunu beğendi.

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r

19 Mayıs, Taksim meydanı

kadıköy bahariyede süreyya operasının sokağında yeşil bi ninja yatıyodu bi ara , o senmisin over kardeş =?

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    evet, sürekli ordayım
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    hahaa yerini öğrenmiş olduk baskın yaparız artık rio'yla

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:24 ----------

19 Mayıs, Taksim meydanı

o sabaha karsı saar 4 de izmirden döndüm ve uyanamadım.. yoksa orda olmayı cok istiyordum.. nasip degilmiş birdahaki etkinliklere insallah bakalım.. ama gitmiş olmana cok sevindim.. malesef boyle zamanlarda boyle birlikteliklere cok ihtiyac var.. herneyse dream like this dostum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler