Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kullaniciii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    EJLOVER hocam yolunuz açık olsun, sağlıcakla bir an önce gidip gelinde şu videoyu görelim bakalım...
    ejlover bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkadaslar resimlerle beraber surdurdugum video cekimleri de dun tamamlandi. Sabah 6ya dogru duzenlemeleri de bitirdim ve video hazir. Ama yarin sabah 6gunlugune yurtdisina cikmak zorundayim, forumu takip edemeyecegim. O yuzden videoyu donunce paylasacagim.

Ama iddia ediyorum cidden cok guzel oldu ve boyle bi video yok
    Benim ugrasilarima sizin beklemenize degecek

Cekim anindan estanteneler paylasiyorum simdilik. Saglicakla kalin

Hocam Haftaya bi de ben paylasinca o videoya bakin ;) Bakalim fikriniz degisecekmi )

Hocam ne demek. Her seyi rahatca sorabilirsiniz. Ben ebay uzerinden Amerika'dan aldim eksozu. Gumruge giriyor bi de haliyle vergisini odeyip teslim aldim. TR'de ne yazik ki bizim motorlar icin Yoshimura'nin full carbon modeli yoktu. Adamlar da ozel siparisle gelir dedi verdikleri sure de 4 ay gibi bir seydi. Bekleyemedim ben
    dünyanın en güzel isi motorsiklet dergileri icin yapılan fotografcılık olsa gerek.. süper bişi düsünsene kawasakinin katolog cekimlerini yaptıgını off ya hem eglen hem bin hem para kazan

bu arada arkadaslar yurt dısından sipariş ettiğiniz bir cok ürün ün faturası eger 100 doları geciyorsa gümrük vergisi ödemek zorunda kalırsınız (tecrübe ile sabit!!) ama simdi hatırlayamadıgım bir anektod var orda.. Fatura + navlun değerimi yoksa sadece fatura değerimi onu hatırlayamadım.. arastırıp soylerim size..

Vergi ödemek istemiyorsanız tedarikciye siparişi verdikten sonra eğer yapabiliyorsa (ki bir kısmı yapabiliyor) fatura değerini 100 dolar ve altında göstermesini rica edebilirsiniz. bu sayede gümrük vergisi ödememe ihtimaliniz var.. Eger gümrük memuru paketi acar icindeki nesnenin faturasına rağmen 100 doların üstünde bir ürün olduğunu düşünürse o zaman sıkıntı.. Cünkü böyle durumlarda gümrük tedarikci ile bağlantıya geciyor ve faturayı düzeltmesini isteyebiliyor. bu yüzden hem teslim süresi cok uzuyor hem gene vergi veriyorsunuz bu durumda iyi sans soyle oluyor..

1-tedarikci 100 doların altında fatura kesecek
    2- gümrük memuru bu işlerden anlamayacak
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dünyanın en güzel isi motorsiklet dergileri icin yapılan fotografcılık olsa gerek.. süper bişi düsünsene kawasakinin katolog cekimlerini yaptıgını off ya hem eglen hem bin hem para kazan

bu arada arkadaslar yurt dısından sipariş ettiğiniz bir cok ürün ün faturası eger 100 doları geciyorsa gümrük vergisi ödemek zorunda kalırsınız (tecrübe ile sabit!!) ama simdi hatırlayamadıgım bir anektod var orda.. Fatura + navlun değerimi yoksa sadece fatura değerimi onu hatırlayamadım.. arastırıp soylerim size..

Vergi ödemek istemiyorsanız tedarikciye siparişi verdikten sonra eğer yapabiliyorsa (ki bir kısmı yapabiliyor) fatura değerini 100 dolar ve altında göstermesini rica edebilirsiniz. bu sayede gümrük vergisi ödememe ihtimaliniz var.. Eger gümrük memuru paketi acar icindeki nesnenin faturasına rağmen 100 doların üstünde bir ürün olduğunu düşünürse o zaman sıkıntı.. Cünkü böyle durumlarda gümrük tedarikci ile bağlantıya geciyor ve faturayı düzeltmesini isteyebiliyor. bu yüzden hem teslim süresi cok uzuyor hem gene vergi veriyorsunuz bu durumda iyi sans soyle oluyor..

1-tedarikci 100 doların altında fatura kesecek
    2- gümrük memuru bu işlerden anlamayacak
    600 dolarlık bir malzeme için, (yani egzos) yaklaşık olarak ne kadar navlun ve vergi öderiz ?
    Haa bu arada bugün depoyu ikinci kez doldurdum. Sonuç : 13,1litre(62,75tl)=331km
    Bu veriler ilk 331 km için, 5000 devir geçmeden sürüş değerleridir... Hiç fena değil bence...

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daytona motor 1000 tl montaj dahil.montajıda 2 kepçe sök eskisini cıkar yenisini boruya tak kelepçe sık.bas marşa.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

ejlover

arkadaşım sen resim olayında boyut atlamışsın.güzel çalışma.tebrik ederim.
    bi ara 06 ya geleyim de benim motorunda resimlerini çektireyim sana
    şeytan diyor senin motoru alıp üzerindekileri soyup sat cıplak olarak.hepsi işime yarasa yapardım.neyse sen bir ilana cık durum neyi gösterir bilemeyiz.neden olmasın.

monster etiketi isteyen arkadaşa hala motobakkal ilanı veriyor !
    konuştuk ama boş konuştuk anlaşılan.biz havanda su dövüyoruz.

neyse tercih meselesi herkezin ekmeği ayrı kendi rızkını yer.kimseninde ekmeğine mani olmam.hayırlı satışlar.
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daytona motor 1000 tl montaj dahil.montajıda 2 kepçe sök eskisini cıkar yenisini boruya tak kelepçe sık.bas marşa.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

ejlover

şeytan diyor senin motoru alıp üzerindekileri soyup sat cıplak olarak.hepsi işime yarasa yapardım.neyse sen bir ilana cık durum neyi gösterir bilemeyiz.neden olmasın.

neyse tercih meselesi herkezin ekmeği ayrı kendi rızkını yer.kimseninde ekmeğine mani olmam.hayırlı satışlar.
    CCMAN alabileceksem bir yoshımura olsun diyorum. Ama tabi akrapoviç kötü diye değil, sadece ona daha çok ısındım. Ama olmazsa akrapoviçi alacam gibi. Bu egzos yeterli değil kanaatindeyim. Rodajı bekliyorum. Daytona motor net sitesine baktım orda yok. Alacağım zaman haberleşiriz yine. Çok sağol tekrar hocam...

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı white34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen katılıyorum o arkadaşlarına tezgaha özellikle annesini oturtur..şimdi annesi tesettürede girmiş(önceden öyle değildi)2 sene önce kış sezonunda adamda 12 tane 600f vardı..onun çalıntı motorları parçaladığı dükkanın arkasında gizli gözükmeyen yeri varmış..
    kardeşim fatih kılıçlıyı tanımam etmem belki de 5 para etmez herifin tekidir ya da on numara insandır bilemem ama "onun çalıntı motorları parçaladığı dükkanın arkasında gizli gözükmeyen yeri varmış" ibaresi nedir ya... deliliniz varsa getirin koyun yoksa burada milletin dedikodusunu yapmayın Allah aşkına... ille millete faydam dokunsun diyorsanız, tamam güvenilir olmadığını söylüyorlar deyin geçin... mişli muşlu ifadelerle forumu meşgul etmeye gerek yok ayıptır ne size bize ne de foruma yakışmaz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:48 ----------

[QUOTE=white34;2650568]
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu arkadaş polemik çıkarmakta üstüne yok.Yalanmı söylüyorum neyini çekemiyosun hyosung un anlamıyorum.Yada Türkçe okuma yetinde bir sorun var?Ben 2008 Enjeksiyonlu Hyosung u 11bin km kullandım bana bir sıkıntı çıkartmadı...Her motorun kendine göre + ve - leri var.Biraz ninja ile takılırım sonra bakarsın cbr250 alırım keyif benim keyfim sana hesap vermeme gerek yok yani .Bu topiğide ikili tartışmaya çevirmezsen sevirim, zira ne kadar cevap yazmayayım diye kendimi tutsamda, başkaları cevap veremedi diye düşünmesin diye yazıyorum.Yoksa fare dağa küsmüş, dağın haberi yokmuş... hesabı sen hyosung u çin üretimi sansanda, adamların pek umursadığını sanmıyorum.Karalama politikalarını benim üzerimden yapma lütfen, bıktım bu muhabbetlerden.

@ben polemik çıkarmıyorum samimi olmadığını söylüyorum..yazmışsın ufak tefek sorunlar çıkardı demişsin..en son ön dişlin çıkmadımı yerinden...ne oldu vahiy geldide ben hyo satayım kawa alayım düşüncesine kapıldın..hani çok memnundun hyodan memnunsan niye
    satıyorsun..sen daha çocuksun neden biliyormusun yazacaklarıma yazacak birşey bulamadığın için hyo sayfalarına giremedin bile..ayrıca sen daha motor ne diye bakarken biz hyonun kore malı olduğunu biliyorduk ben hiçbir cümlemde hyo çin malı demedim..demekki okuduklarınıda yanlış algılıyorsun...ben senin üzerinden karalama yapmam olanlar ortada sen neden üzerine alınıyorsun..azıcık dürüst samimi ol kardeşim yalanlarla başkalarının başını yakmayın...
    ya burda forumda gelip karı gibi dedikodu yapıyorsun sana ne milletin kawa almasınsan bilmem ne almasından senin başka işin gücün yok mu arkadaş? yalanmış bilmemneymiş hakikaten neyin peşinde olduğunu söyle? ben de bir ara kawa mı alsam diye niyetlendim sonra fiyatı, 0 larında beyaz renk olmayışı sebebiyle vazgeçtim ve kısmetse tekrar hyo alacağım... ali de dahil ben de kawanın daha kaliteli olduğunu zaten biliyoruz, ne var yani hyo satıp kawa alınca hyo hakkında yazıp söylediklerimiz yalan mı demek oluyor??? sen var ya burdan söylüyorum beş para etmez ortalığı bulandıran karı gibi dedikodu yapan herifin tekisin... motorun varsa motoruna bin efendi efendi de gel sonra deneyimlerini paylaş... burda forumda millete salça olup durma yeter milletin kafasını şişirdiğin ya

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:14 ----------

biz yeteri kadar dürüst ve samimiyiz herkes rahat olsun, bildiğimiz gördüğümüzü yaşadığımızı yazıyoruz; sen gibi bilmediğimiz şey hakkında laf olsun diye atıp tutmuyoruz... sen hyo kullanan arkadaşlarım zart zurt diyorsun, ben, ali vs. kendimiz kullandığımız 2. el kendi hyolarımız hakkında konuşuyoruz sen de al kullan gel sonra kendi motorun hakkında konuş nasılmış değilmiş... alinin dediği gibi sırf ortalıkta kalıp milletin kafasını karıştırma diye burdayım ve forumu kontrol ediyorum...

kullanıciii

zevk meselesidir,hani zaten akrapovic e kötü diyemezsin elbette ejlover gibi zamanın varsa getirtmek için gümrük vs işlere vakit ayırabileceksen yoshi al elbette.

benimki kötü onunki iyi değil bu konu ikisi de dünyada bu işin ustaları.benim tercih sebebim elimin altında o anda o vardı ve yarın öbür gün bir sorun cıkarsa daytona motor a cıkarıp bırakırım garanti vs bir sorun cıkarsa ben ne uğraşıcam yurt dışı ile geri gönder bekle oldu olmadı yabancı firmalar ile iletişime geç vs vs.

sonuçta ben akrapovic ci , ejlover yoshimura cı değiliz.o beyaz sevmiş, ben yeşil ,motorda. ikiside aynı olsa size tercih şansı doğmazdı forumda.ne mutlu ki ikimizinde tercihi farklı marka olmuş ki sizler ikisini de kıyaslayabiliyorsunuz.

daha öncede two brothers kullandım onunda kalitesi tartışılmaz.ben biraz tez canlıyımdır.kafama yatarsa alıp gecerim.beğenmezsem de satarım.sonuçta o egzoslar benimde ejlover ın da elinde sarı lira altın gibidir.1000 e al 750 ye yoldan gecerken bir motor mağzasına bilemedin 500 e sat.araştır belki daha ucuza da bulabilirsin.ben motoru da daytona dan aldığımdan servisi de oradan yaptırdığım için fiyat belki piyasaya göre biraz pahalıda olsa oradan aldım.(bir de Trakya lı hemşerimdir.param toprağıma gitsin hesabı)
    forumdaki bi arkadaş daytona bülent bey için çok güzel bir ifade kullanmış hoşuma da gitti ve haklı."piyasaya göre biraz pahallıdır ama gerekli indirimi yaptı ikimizde memnun ayrıldık " diye.sonuçta daytona motorun yeri kuruçeşme sahilde adamın yanındaki dükkanlarda ferrari lambo masseratı satılıyor yerin durumuna kirasına göre elbetteki biraz fark vardır.atölyeden bozma dükkan değil kısacası.önemli olan esnaflıktır.güler yüzdür sohbettir gerektiğinde arkanda bu işten anlayan birini bulabilmektir.onun fikir ve tecrübelerinden bedava yararlanabilmektir.kısaca para herşey değildir,parayla beraber başka ne alabildiğindir o mekandan.(şahsi fikrim)

saygılar hepinize.
    ejlover bunu beğendi.

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition

Arkadaslar resimlerle beraber surdurdugum video cekimleri de dun tamamlandi. Sabah 6ya dogru duzenlemeleri de bitirdim ve video hazir. Ama yarin sabah 6gunlugune yurtdisina cikmak zorundayim, forumu takip edemeyecegim. O yuzden videoyu donunce paylasacagim.

Ama iddia ediyorum cidden cok guzel oldu ve boyle bi video yok
    Benim ugrasilarima sizin beklemenize degecek

Cekim anindan estanteneler paylasiyorum simdilik. Saglicakla kalin

Hocam Haftaya bi de ben paylasinca o videoya bakin ;) Bakalim fikriniz degisecekmi )

Hocam ne demek. Her seyi rahatca sorabilirsiniz. Ben ebay uzerinden Amerika'dan aldim eksozu. Gumruge giriyor bi de haliyle vergisini odeyip teslim aldim. TR'de ne yazik ki bizim motorlar icin Yoshimura'nin full carbon modeli yoktu. Adamlar da ozel siparisle gelir dedi verdikleri sure de 4 ay gibi bir seydi. Bekleyemedim ben
    Ejlover işinin Ehli olduğun belli. Gerçekten Fotoların ve yaptıgın işin kalitesi ortada. Gerçek hayatta ne işle meşgul oldugun merak ettim. Ama bu işlerden anladığın apaçık ortada. Resim ve Tanıdım videonu merakla bekliyorum.
    ejlover bunu beğendi.
    Hondaaaaaaaa

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1

ejlover

Vallah usenmesem ben sokup her seyi ayri motoru ayri satarim. Toplamda en az 15,000 rahat gelir de o kadar emek var. Maksat degerini bilen birine gitsin hocam. Herkes bi parcayi alirsa bi anlami kalmadi ) Ilandan sonra haberlesiriz ;)

Alıntı kullaniciii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600 dolarlık bir malzeme için, (yani egzos) yaklaşık olarak ne kadar navlun ve vergi öderiz ?
    Haa bu arada bugün depoyu ikinci kez doldurdum. Sonuç : 13,1litre(62,75tl)=331km
    Bu veriler ilk 331 km için, 5000 devir geçmeden sürüş değerleridir... Hiç fena değil bence...
    Hocam USA'den gelirse 20% avrupadan gelirse 15% vergi urun bedeline uygulaniyor. Kargo ayri.

Alıntı atilla_hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ejlover işinin Ehli olduğun belli. Gerçekten Fotoların ve yaptıgın işin kalitesi ortada. Gerçek hayatta ne işle meşgul oldugun merak ettim. Ama bu işlerden anladığın apaçık ortada. Resim ve Tanıdım videonu merakla bekliyorum.
    Cok sagolun Hocam Fotograf video hobi dedigim gibi. Endustri Muhendisiyim aslen, Ozel bir universitede Ogretim gorevlisiyim aslen

Video'yu cidden bekleyin bildiginiz resmi urun lansmani gibi oldu :p Ben de paylasmamak icin zor tutuyorum kendimi ama; yarin sabahtan itibaren 6 gun yokum. Gelen yorumlari takip edemedikten sonra onca emegin fazla anlami kalmiyor

Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    kullanıciii

zevk meselesidir,hani zaten akrapovic e kötü diyemezsin elbette ejlover gibi zamanın varsa getirtmek için gümrük vs işlere vakit ayırabileceksen yoshi al elbette.

benimki kötü onunki iyi değil bu konu ikisi de dünyada bu işin ustaları.benim tercih sebebim elimin altında o anda o vardı ve yarın öbür gün bir sorun cıkarsa daytona motor a cıkarıp bırakırım garanti vs bir sorun cıkarsa ben ne uğraşıcam yurt dışı ile geri gönder bekle oldu olmadı yabancı firmalar ile iletişime geç vs vs.

sonuçta ben akrapovic ci , ejlover yoshimura cı değiliz.o beyaz sevmiş, ben yeşil ,motorda. ikiside aynı olsa size tercih şansı doğmazdı forumda.ne mutlu ki ikimizinde tercihi farklı marka olmuş ki sizler ikisini de kıyaslayabiliyorsunuz.

daha öncede two brothers kullandım onunda kalitesi tartışılmaz.ben biraz tez canlıyımdır.kafama yatarsa alıp gecerim.beğenmezsem de satarım.sonuçta o egzoslar benimde ejlover ın da elinde sarı lira altın gibidir.1000 e al 750 ye yoldan gecerken bir motor mağzasına bilemedin 500 e sat.araştır belki daha ucuza da bulabilirsin.ben motoru da daytona dan aldığımdan servisi de oradan yaptırdığım için fiyat belki piyasaya göre biraz pahalıda olsa oradan aldım.(bir de Trakya lı hemşerimdir.param toprağıma gitsin hesabı)
    forumdaki bi arkadaş daytona bülent bey için çok güzel bir ifade kullanmış hoşuma da gitti ve haklı."piyasaya göre biraz pahallıdır ama gerekli indirimi yaptı ikimizde memnun ayrıldık " diye.sonuçta daytona motorun yeri kuruçeşme sahilde adamın yanındaki dükkanlarda ferrari lambo masseratı satılıyor yerin durumuna kirasına göre elbetteki biraz fark vardır.atölyeden bozma dükkan değil kısacası.önemli olan esnaflıktır.güler yüzdür sohbettir gerektiğinde arkanda bu işten anlayan birini bulabilmektir.onun fikir ve tecrübelerinden bedava yararlanabilmektir.kısaca para herşey değildir,parayla beraber başka ne alabildiğindir o mekandan.(şahsi fikrim)

saygılar hepinize.
    CCMAN dostum ya beni yanlış anladın. Ben maddi olarak da hiç bir şey demedim ki(pahalı-ucuz). Parayı önemsemeyenlerdenim. Ha çok olduğu için değil, sadece harcanmalı diye düşündüğüm için.( Bu egzos yeterli değil derken, stok egzostan bahsetttim ya, yeni farkettim bak)Eğer incittiysem seni kusura bakma nolur. Bu konularda siz üstadlarımızsınız. Daha kaç günlük ninjacıyım ki Ha şu sözün de çok iyi : "ne mutlu ki ikimizinde tercihi farklı marka olmuş ki sizler ikisini de kıyaslayabiliyorsunuz" işte bunun farkındayım üstad. Her fırsatta teşekkür etmem inan boşuna değil.
    Neyse ya işlerim biraz yoğun şu sıralar. Ufak bir garajda yaptırdım kalasdan odundan zaman olsun rahat rahat uğraşıcam, düşünüp taşınıp ve sizlerinde fikrini alarak ve de tecrübelerinizden yararlanarak birşey yapacağım. Sadece binmek değilmiş bu ninja sevdası, bazen oturup seyrediyorum inanın Tekrar sağolun arkadaşlar...

Motosikleti
    ninja 250
    Herkese iyi akşamlar,internette bir resim gördüm çok beğendim,aşağıdaki resimlerdeki ledlere Audi ledi , kesik baş şerit led , dik led, 24 lü led, dış mekan ledi ,vs vs isimleri var (aratmak isteyenler için uzun uzun yazdım ) Bugün sugeçirmez led aldım fakat su geçirmez led düz şerit olduğu için sağa sola bükülemiyor bu resimdeki ledden arıyorum karaköyde birkaç yerde buldum,yarın onlarla konuşucam olmazsa internetten sipariş edicem(int den sipariş etmeyi bilmiyorum yardımınıza ihtiyacım olabilir ) sonuç olarak resimleri koyiyim benden önce davranmak isteyen arkadaşlar olursa daha iyi olur maliyetine gelirsek toplam 30 lirayı geçmiyor yapmanız gereken sadece kırmızı ve siyah kabloyu far kablosundaki kırmızı ve siyaj kabloya sıkıştırmak tabi benim teknik bilgim yok araştırığ öğrendim Bu hafta içinde yapıcam bunu yapınca fotoğrafarı buraya koyarım,hadi iyi geceler

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    video'yu cidden bekleyin bildiginiz resmi urun lansmani gibi oldu :p Ben de paylasmamak icin zor tutuyorum kendimi ama; yarin sabahtan itibaren 6 gun yokum. Gelen yorumlari takip edemedikten sonra onca emegin fazla anlami kalmiyor
    Bencillik yapma hocam ya Bizi mahrum etme şu videodan
    Bak seni bekliyoruz hepimiz......Ben sana bütün yorumları sms olarak atcam sana söz
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar,internette bir resim gördüm çok beğendim,aşağıdaki resimlerdeki ledlere Audi ledi , kesik baş şerit led , dik led, 24 lü led, dış mekan ledi ,vs vs isimleri var (aratmak isteyenler için uzun uzun yazdım ) Bugün sugeçirmez led aldım fakat su geçirmez led düz şerit olduğu için sağa sola bükülemiyor bu resimdeki ledden arıyorum karaköyde birkaç yerde buldum,yarın onlarla konuşucam olmazsa internetten sipariş edicem(int den sipariş etmeyi bilmiyorum yardımınıza ihtiyacım olabilir ) sonuç olarak resimleri koyiyim benden önce davranmak isteyen arkadaşlar olursa daha iyi olur maliyetine gelirsek toplam 30 lirayı geçmiyor yapmanız gereken sadece kırmızı ve siyah kabloyu far kablosundaki kırmızı ve siyaj kabloya sıkıştırmak tabi benim teknik bilgim yok araştırığ öğrendim Bu hafta içinde yapıcam bunu yapınca fotoğrafarı buraya koyarım,hadi iyi geceler

http://g1204.hizliresim.com/w/m/4n9wg.jpg

http://g1204.hizliresim.com/w/m/4n9xc.jpg
    Obaza bu supermis.. Benim kara kiza nasil olur acaba? Cc arkadas motobakkal ilani gondermis ama o kadar muhabbete farkinda olmadan gondermistir yada forumu okumamistir heralde..

Ejlover kardesim bekliyorum senin makina benin makinanin rol modeli olabilir

kullaniciii

sözünden herhangi bir anlam cikarmadan yazdım o yazıyı.darılma gücenme yok yanlış anlaşılmada yok benden yana.;)
    sitesinde yok daytona nın ancak sipariş ile getiriyor ben gittiğimde tesadüf vitrin için almış eline 1 tane onuda ben kaptım.piyasada daha uygun ürün var sanırım gecen bir arkadaş egzos konusunda link te vermişti .geriye dönüp ara.sonuçta kendininde takabileceği bir parça.bir tercih sebebimde akrapovich in şekli bana cazip gelir hep.bir de two bro nun şekli iyi bence.benim yapacağim o egzos ta değişiklik egzos u biraz daha aşağıya doğru indirmek susturucudan önceki boruyu kısaltıp grenajın bittiği yerden ek yerini değiştirmek olacak.aradan boru kesip cıkartmak kısacası.buna da zaman lazım ev taşıma işim var pazar TR ye dönünce pek vakit yok açıkçası ama bunu yapacağım.aradaki borunun orada cıplak kalması hoşuma gitmedi.Photo Shop ile denemsini yaptım gördüm egzos daha dipten cıkmalı ve aradaki boru uzun değil direk grenajın bittiği yerden başlamalı.bu işler egzos ustalarına zahmetli geldiğinden herkeze yaptıramam nazımı çekecek bi usta bulmam gerek .araba modifiye işi ile uğrasırken bir ustam var dı o da bu işi bıraktı,adam yok kısacası uğraştıracak bu işlerle.ama çok kafam eserse kendim keser kaynak yapar yine yapacağım o işi.

kullaniciii...Azeriler der ki NARAHAT OLMA GARDAŞIM,SENİN DANIŞTIKLARIN MENİM BAŞA DÜŞTÜ ) ALLAH CANINI SAĞ EYLEYE.

madem konu buralara geldi eskilerden bir kaç resim atayım,face e atmışım 3 yıl önce
    bunlar izmir de iken bindiğim EŞEKler.umarım görgüsüzlük diye düşünmezsiniz.motor bir zevktir benim için.şimdi sıra nincaaaa da istanbula bu yeter.şimdilik !
    motor kazasından dolayı hatun izin verse sabaha r6 alırım da .bizim evin halleri söz konusu

foruma biraz değişiklik olsun.

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesajlar birleştirildi 20-04-2012 - 00:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19-04-2012 23:46 ----------

Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://g1204.hizliresim.com/w/m/4n9wg.jpg

http://g1204.hizliresim.com/w/m/4n9xc.jpg
    nincaaa fast an furious modeli olmuş.
    bence gereksiz.

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    Istanbuldaki arkadaslar, c.tesi ya da pazara vaktiniz varsa kadikoyde bulusup caddebostana gazlayalim, birer cay icip sohpet edip tanışalım. Ben dönüşte kızımı yıkatmaya götürüp bakım onarımını yapcam. bulabilirsem lastiklerini alcam hafta sonu, isteyen katılabilir. C.tesi yagmurlu olabilir ama emin degilim , bigünü bigününe uymuyor havaların. var mı 1 saat vaktiniz. gerekli çoğunluk olursa bir tanısma topla ntısına ne dersiniz beyler ?

rio ne lastik arıyorsun bilmiyorum ama kabataş buz motor u ara dermanın orada ;)
    müracat NET

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    ccman geçen c.tesi kadıköydeki motorcuları gezdim. metzeller için çiftine 200€ fiyat aldım.140lık düşünüyorum arka için.lakin tr stoklarında ne metzellerde var ne de pirellide. bize göre lastik tr depolarında yok.ürün gelmesini bekliyorlardı.sacma geldi sezon basladı lastik yok diyolar ama birde senin dediğin yere bakayım.saolasın tawsiye için

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Istanbuldaki arkadaslar, c.tesi ya da pazara vaktiniz varsa kadikoyde bulusup caddebostana gazlayalim, birer cay icip sohpet edip tanışalım. Ben dönüşte kızımı yıkatmaya götürüp bakım onarımını yapcam. bulabilirsem lastiklerini alcam hafta sonu, isteyen katılabilir. C.tesi yagmurlu olabilir ama emin degilim , bigünü bigününe uymuyor havaların. var mı 1 saat vaktiniz. gerekli çoğunluk olursa bir tanısma topla ntısına ne dersiniz beyler ?
    rio pazar günü motomax uğrayalım mi kadiköydeymiş biliyormusun. Bi kaç aksesuara bakarız.
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    cumartesi ogleden sonra saat 2 gibi müsaitim agalar istedigin yerde istediginiz zamanda..

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:38 ----------

Alıntı atilla_hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rio pazar günü motomax uğrayalım mi kadiköydeymiş biliyormusun. Bi kaç aksesuara bakarız.
    eger bulusursak ben biliyorum gideriz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:44 ----------

nincaaa fast an furious modeli olmuş.
    bence gereksiz.
    aaa ne ayıp!! hevesimi kırdın )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler