Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    6000 7000 deviri gecme ani ivmelenmeden uzak dur ona 600 cc ss muamelesi yapma o az yakar merak etme )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar ben yeni ninja almayı düşünüyorum. Ama beyaz rengi sitesinde gösterilmiyor. 0 km beyaz sipariş edebilir miyim?

Motosikleti
    Honda cb125e
    2012 modellerde beyaz tr gelmıyor dıye bılıyorum ama konuya daha hakım kısıler daha bılgılı cewap verır.

arkadaşlar,
    ninja 250r kaç litre yağ alıyor ? servise giderken yanıma kaç lt alayım. (madeni yağişi yaptığımdan dolayı kendi ağımı götürcemde )

Motosikleti
    Honda Cbr 125r - 2011 HRC
    arkadarşlar ben ninjamı 2 ay önce aldım şuan 5000 kmdeyim ama nedense motorum tek kişide olsa iki kişide olsa 140 km hızı geçmiyor sadece bir kez otobanda meyilli yolda 160 km görebildim bidaha hiç 140 145 km hızı geçemedim sizce bu normalmi arkadaşlar bilgilendirirseniz sevinirim

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı tolga1994199 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadarşlar ben ninjamı 2 ay önce aldım şuan 5000 kmdeyim ama nedense motorum tek kişide olsa iki kişide olsa 140 km hızı geçmiyor sadece bir kez otobanda meyilli yolda 160 km görebildim bidaha hiç 140 145 km hızı geçemedim sizce bu normalmi arkadaşlar bilgilendirirseniz sevinirim
    O işte bi iş var.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıtı hesaplamadım ama habire benzin alıyorum bende,banada fazla yakıyor gibi geldi,ama ben ninja alalı bin km oldu belki hala alışamamışımdır gereğinden fazla devirli kullanıyor olabilirim,sorun benden kaynaklı olabilir dimi
    eğer bana sölediğin gibi düşük devir kullanıyosan paso ondanda olabilir max torkuna yakın devirlerde vites attır hata biraz üstünde normal zamanlarda
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Honda cb125e
    gezerken rastladım ve hosuma gıttı guzel olmus belkı yapmak ıstıyen olur dıye paylasmak ıstedım

sportcarmotorcycleandbikemodification.blogspot.com/2010/11/ninja-250r-undertail-exhaus.html

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    2012lerde beyaz artık yok diye duydum bende. bayiilere bakmak lazım. depolarında varmı diye.bir bayiiye sorarak iş yapma hepsini tek tek gez daha garanti olur. Lakin beyaz ninja tr ye satışı durduysa almamakta fayda var.çünkü yedek parçada sıkıntı cıkabilir. Grenaj yollamayabilirler Mr.cihans.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:20 ----------

yağ soran arkadaş ,2 şişe yağ alır bizim motorlar. Fakat yetkili servislerde dışardan yağ kabul etmiyorlar bilesiniz. Elinizde kalabilir.Normal bir motorcuya götürüp değiştirtebilirsiniz kendi yağınızı ancak. Ya da ewde kendi usulunuzle. Çok zor değil yağ değiştirmek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:22 ----------

o modifikasyonda eksoz güzel olmuş. fakat plaka ampulu iptal oluyor. Orjinalliği bozmak bilemiyorum... Ama arka camurluk harika olmuş. Önümüzdeki hafta vakit bulursam yaptıracağım. Arkadaşlar bu ninjalar için radyotere korumalar takılabiliniyormuş. Gözüne hesaplı ucuz yollu bişi carpan olursa paylaşırsa sewinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:25 ----------

Rodajı hatalı yapmış olabilirsin ama zayıf bir ihtimal. Ben 160 görüyorum düzlükte. Ama öyle birden olmuyor tabi. 150den sonra yavaş yavaş tırmanır. Yeterli süre basmamış olabilirsin. Birde şunu denemeni öneririm. 2 saatlik felan uzun yola çık. Motor randımana alışsın,o süreçte asıl gaza birde. iyice ısındıktan sonra (aktif olarak yağlama vs. ) 160 göreceksindir.

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    karbon fiber kaplamaya gitmeden önce ...

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karbon fiber kaplamaya gitmeden önce ...

http://img85.imageshack.us/img85/527...2700442.th.jpg
    Anamm pek cirkin ordek yavrusu gibi olmus boyle ama eminimki karbon dan sonra kugu gibi guzel gorunecektir.. :-)

Motosikleti
    1500 kmde izmirden istabula gidip gelmiştim iki kişiydik giderken 145i hiç gecemedik. dönüşte yalova bursa arasında sürekli bastık meyilli yolda en fazla 160 165 görebildik oda 2 kez bidaha tek kişi binsemde üstüne kapansamda 145i geçemedim ama uzun süreli bidaha basamadım.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Allaallaa o iste yanlis olan birsey var... Ben duz yolda kendi ibreme gore 160 i rahat bir sekilde goruyorum.. Rio nun dedigi gibi biraz uzun yol yap bir iki saat kostur ondan sonra dene derim.. Peki 140-145 yaptiginda devir kacta oluyor?

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r
    Teşekkürler sevgili dostum Saygılar..

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı aliazgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,
    ninja 250r kaç litre yağ alıyor ? servise giderken yanıma kaç lt alayım. (madeni yağişi yaptığımdan dolayı kendi ağımı götürcemde )
    Kardes 1,7 litre aliyor hazne ama sen ozel servise gideceksen yaninda goturmeni tavsiye ederim.. Birde hangi marka hangi cins yag var elinde?? Forumu okumussan tam sentetik olmasina ragmen hayal kirikligi yaratan bissuru yag markasi var piyasada en bilinen ve kabul gormus olan markalari tercih etmeni tavsiye ederim nacizane..

Motosikleti
    140 145te 6.viteste tam olarak dikkat etmedim ama 11bin filan olması lazım. 160 165 yaptığımızda devir 14 14.5 arasındaydı. 1de 60 2de 90 3te 110 4te 130 5te 145 150de redlinaya giriyor motor

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlıolsun k.tiger
    Teşekkürler sevgili dostum Saygılar..

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Alıntı dentcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar shoei-xspirit-XL marka - model -beden , 3ay sadece balaklava ile kullanılmış kaskımı satıyorum. Yeni motorda çok yatıldığı için gözümün önüne düşüyor. Bir iki ufak çizikten başka bir hatası yok tertemiz ve sorunsuz, çok şık 1000 tl ye aldım 750 ye vereceğim(400 km kullanıldı). Resmi:
    http://g1203.hizliresim.com/v/t/3ud57.jpg
    Çok büyük kardeşim yoksa ben düşünürdüm.
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı Karate_Tıger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar bende 2012 Ninjamı almış bulunuyorum şuan rodaj aşamasındayım uzun zamandır değerli tecrubelerinizi takip ediyorum herkese iyi sürüşler diliyorum Saygılar..
    Kazasiz belasiz surusler dilerim serkan tekerin duz bassin..
    Karate_Tıger bunu beğendi.

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eyw. dreamkiller.bende öyle umuyorum.siyah ve yeşil i karbon siyah ve yeşil olarak değiştirmek niyetim.metresi 20 liralik karbon görünümlü folyo var ama içime sinmedi 3M yaptırmaya kara r verdim gece vakti söktüm motoru.yarın biter mi bilmiyorum,akşam yurt dışı uçuşum var.olmaz sa hafta sonu döneceğim, bitmiş halini de paylaşırım

motoru sökmesem yarın bende denerdim kaç basacak diye .150 gördüm bi kere .daha 500 km de .190 nasıl görüyor bu alet ? youtube da videosu bile vardı.aranızda bu hıza cıkan varmı ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler