Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    CBP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En arkaya bir beyaz daha ben eklenirim nal toplamak için o zaman Daha 400km yapabildim 55'i geçemiyorum

Ankara'da bayaa bir Ninja250 olmuş cidden, aslında toplansak bir hafta sonu falan park caddesi, incek falan (çevirme olmayan alanlar ) yapsak ne güzel olur
    Bu arada ben Atılım'da çalışıyorum, eğer gün içinde uğrarsanız Onur'la haber verin yanınıza uğrayayım en azından tanışmış oluruz. Mesai sonrası da 7ye kadar dolanıyorum zaten buralarda
    ben hafta içi 6:30'a kadar çalışıyorum, iş çıkışlarında mesai olmazsa incek tarafında oluyorum. FuLia'da işten çıkınca geliyo o taraflara bazen dolaşıyoruz. Bana özelden cep telini atarsan bi geldiğimizde haberleşelim. İncek yakınlarında oturuyosan.
    6. viteste rodaj devrini tutturdugun zaman 55'i gecemiyosan baya bi sıkıcı oluyodur gerçekten
    Ama dediğim gibi istanbul yoluna cikarsan hergün 1.5 saat binsen haftasonuda 3 saat civarı biran önce bitirirsin rodajı. kafan rahat olur.
    Ehliyet işini hallettiğin zaman haftasonları geziler oluyor. oralara sende katılırsın. bende eliyeti halletmek icin gün sayıyorum artık...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Alıntı HiAxiSheytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramazan sonrası 1 gece konaklamalı Abant gezisi düzenleyeceğiz Kawasaki Ninja 250 R İstanbul grubu olarak. Azime hanımın konudan haberi var. Adana dan gelecek ninja kullanıcıları da var. Tam tarihi Ağustos ortalarında netleştiririz. Ankara da ki Ninja kullanıcıları da organize olabilirlerse hem tanışmış oluruz hem beraber yol yaparız.
    Ankara'da ninja kullanıcıları sayısı baya bi artmış durumda.. Tarih netleştiğinde organizasyonu ayarlarız.. Güzel bir buluşma olacağını düşünüyorum .... İnşallah diğer illerden de katılım olur...
    [B]Rüzgara karşı koşmadıysan onla esmeyi bilemezsin, henüz motora binmediysen ben yaşıyorum diyemezsin :wiinkk:[/B]

Alıntı CBP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hafta içi 6:30'a kadar çalışıyorum, iş çıkışlarında mesai olmazsa incek tarafında oluyorum. FuLia'da işten çıkınca geliyo o taraflara bazen dolaşıyoruz. Bana özelden cep telini atarsan bi geldiğimizde haberleşelim. İncek yakınlarında oturuyosan.
    6. viteste rodaj devrini tutturdugun zaman 55'i gecemiyosan baya bi sıkıcı oluyodur gerçekten
    Ama dediğim gibi istanbul yoluna cikarsan hergün 1.5 saat binsen haftasonuda 3 saat civarı biran önce bitirirsin rodajı. kafan rahat olur.
    Ehliyet işini hallettiğin zaman haftasonları geziler oluyor. oralara sende katılırsın. bende eliyeti halletmek icin gün sayıyorum artık...
    bu arada dun sana sinav cts dedim ya bazilarina cts bazilarina pazar gunu, sinav kagidina bakman lazim en dogrusu orda yazar, iki gune yaymislar sinavi sanirim bu sefer. benim bir arkadasim daha giriyor cunku ona pazar demisler, ama bnm sinav kagidinda yrni gosteriyor 30 temmuz cts.

Motosikleti
    Kawasaki Yeşil Ninja 250 R - 2011
    ankaradaki benim tanıdıgım zaten kafadan 7 ninjayız bu sezon alan.. toplanıp ortaklaşa birseyler yapabiliriz.. ama rodajların bitmesi lazım.. çünkü şehir trafiğinde 50 km hız hem çok yavaş oluo hemde akan trafikte arkadaki araçların sıkıştırmaları bakımından riskli..

her gün motora binmeniz lazım.. yada en kötü hafta sonları beypazarı, bolu falan gidip gelmeniz lazım.. yoksa akşamları 1 saat incekle olcak iş değil. bu sezonu böle kapatırsınız benden demesi misal yıldız bi çoruma gitti rodaj fln kalmadı.. 600 km yaptı..

onurun 1000 km sinin 600 ü çorumda oldu zaten..

uzun yol şart..

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    vay vay vay maşşallah topic bayaa bi hareketlenmiş organizeler falan çok güzel

ama yine herzamanki gibi bizim adanada tık yok tabi topic de böyle
    geçen pazar 2 ninja 250r,1 1000rr,1kawa er5 ,toplam 4 motor uzun yol yaptık,1 ninja daha var ama arkadaş bir türlü müsait olup bize takılamadı,bu arada foto nasıl ekliyoduk yaa
    Her asker yeşil bereli olamaz

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Ramazan sonrası 1 gece konaklamalı Abant gezisi düzenleyeceğiz Kawasaki Ninja 250 R İstanbul grubu olarak. Azime hanımın konudan haberi var. Adana dan gelecek ninja kullanıcıları da var. Tam tarihi Ağustos ortalarında netleştiririz. Ankara da ki Ninja kullanıcıları da organize olabilirlerse hem tanışmış oluruz hem beraber yol yaparız.
    Alıntı kuzen84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara'da ninja kullanıcıları sayısı baya bi artmış durumda.. Tarih netleştiğinde organizasyonu ayarlarız.. Güzel bir buluşma olacağını düşünüyorum .... İnşallah diğer illerden de katılım olur...
    Ehliyet olayı benim dışımdaki nedenlerden ötürü Ekim'e sarktığı için bu sezon gezilere gelmek sıkıntı olacak gibi ne yazik ki

Alıntı CBP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özel'den yazdım numarayı Rodajı tamamlayınca takılırım size artık, şimdi sıkıntı vermeyeyim

Alıntı fuLia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankaradaki benim tanıdıgım zaten kafadan 7 ninjayız bu sezon alan.. toplanıp ortaklaşa birseyler yapabiliriz.. ama rodajların bitmesi lazım.. çünkü şehir trafiğinde 50 km hız hem çok yavaş oluo hemde akan trafikte arkadaki araçların sıkıştırmaları bakımından riskli..

her gün motora binmeniz lazım.. yada en kötü hafta sonları beypazarı, bolu falan gidip gelmeniz lazım.. yoksa akşamları 1 saat incekle olcak iş değil. bu sezonu böle kapatırsınız benden demesi misal yıldız bi çoruma gitti rodaj fln kalmadı.. 600 km yaptı..

onurun 1000 km sinin 600 ü çorumda oldu zaten..

uzun yol şart..
    Ehliyeti almış mıydı o? Benim durumda olanlar olduğunu bilsem o gezide gelirdim ben de yaa üzüldüm şimdi..

Yok yok min 1 saat hergün çıkıyorum, dün 3 saat dolandım mesela, amam 55 ile gidince uzadıkça uzuyor Ama Eylül'e kadar bitirmeye çalışacağım bakalım, zaten 6,000 çevirmeye başlayaınca şehir içi rahatlarım ona da 300km kaldı

Motosikleti

Benim durumda olanlar olduğunu bilsem o gezide gelirdim ben de yaa üzüldüm şimdi..
    gelmediğin daha doğru olmuş çünkü yıldız tecrubesiz 600 km yola çıkmaya niyetlenince, yarısında motorunu vehbi abi ye vermek zorunda kaldı. motordan soğudu, çok problemler yasadı.. motosiklet gezilerinde en çok gruba ayak uydurma olayı önemli bence..

bizim grubumuz hızlı, 130-140 dan aşağı gidilmiyor ve yıldız 50 km hızla en arkada çok yalnız kaldı.. bi noktada artık herkes bastı yıldızı vehbi abi arabayla takip etti.

o yuzden acemiyken gelmemen en mantıklısı..

---------- Post added at 14:35 ---------- Previous post was at 14:33 ----------

zaten yeni kurallar konuldu,belli km tecrubesi olanlar ve mutlaka RODAJI BİTMİŞ olanlar geliyor.. yoksa grup hızı yavaşlıyor, tehlike artıyor vs.. misal valla kanyonuna gidiyoruz ama acemi kimse olmayacak. çünkü çok riskli topraklı vs bi yol.. grup lideri de risk almak istemiyor doğal olarak..

önce kendin yawaş yawaş uzun geziler yap. hafta sonları dediğim gibi cumartesi günü çık polatlıya git gel.. 180 km yaparsın bile.. pazar günü de boluya git gel al sana 1 haftada roaj bitti

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    gelmediğin daha doğru olmuş çünkü yıldız tecrubesiz 600 km yola çıkmaya niyetlenince, yarısında motorunu vehbi abi ye vermek zorunda kaldı. motordan soğudu, çok problemler yasadı.. motosiklet gezilerinde en çok gruba ayak uydurma olayı önemli bence..

bizim grubumuz hızlı, 130-140 dan aşağı gidilmiyor ve yıldız 50 km hızla en arkada çok yalnız kaldı.. bi noktada artık herkes bastı yıldızı vehbi abi arabayla takip etti.

o yuzden acemiyken gelmemen en mantıklısı..

---------- Post added at 14:35 ---------- Previous post was at 14:33 ----------

zaten yeni kurallar konuldu,belli km tecrubesi olanlar ve mutlaka RODAJI BİTMİŞ olanlar geliyor.. yoksa grup hızı yavaşlıyor, tehlike artıyor vs.. misal valla kanyonuna gidiyoruz ama acemi kimse olmayacak. çünkü çok riskli topraklı vs bi yol.. grup lideri de risk almak istemiyor doğal olarak..

önce kendin yawaş yawaş uzun geziler yap. hafta sonları dediğim gibi cumartesi günü çık polatlıya git gel.. 180 km yaparsın bile.. pazar günü de boluya git gel al sana 1 haftada roaj bitti
    İşte o yüzden gelmiyordum ben de gezilere ama gelsem yalnız kalmamış olurdu Yıldız da :( Kötü olmuş ama cidden.. Çevirme sıkıntısı olmasa her yere giderim sorun değil de polis var polis var terslik çıkarıp orta çözüme girmeyenine denk gelirim diye korkuyorum ;) :p

Bu arada sehpayı ve sehpa takozlarını aldınız mı acaba? Uygun takoz bulabildiyseniz nerden aldığınızı yazarsanız sevinirim, 200km'ye zinciri yağlamam gerekecek çünkü, ileri geri ala ala uğraşmiim diyorum :(

Motosikleti
    polis çevirmesine biz girdik zaten.. 3 arkadas polis çevirmesindeyken diğerleri ucuz atlattı.. ehliyet ruhsat kontrolü yapılıyordu.. biz polisi oyalarken diğerleri geçti..

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    polis çevirmesine biz girdik zaten.. 3 arkadas polis çevirmesindeyken diğerleri ucuz atlattı.. ehliyet ruhsat kontrolü yapılıyordu.. biz polisi oyalarken diğerleri geçti..
    O yüzden toplu gezilere cesaret ederbilirim de tek başıma çıkar da girersem kaçış yok

Motosikleti
    nacizane bir tavsiye, aldığınız her risk grup arkadaşalrınızı da etkiler.. o yuzden ehliyetli oldugunuz zamanlarda grup sürüşleri herkes açısından daha mutlu ve de verimli geçer

---------- Post added at 14:54 ---------- Previous post was at 14:52 ----------

Bu arada sehpayı ve sehpa takozlarını aldınız mı acaba? Uygun takoz bulabildiyseniz nerden aldığınızı yazarsanız sevinirim, 200km'ye zinciri yağlamam gerekecek çünkü, ileri geri ala ala uğraşmiim diyorum :(
    bir arkadasınızın yardımı ile 2 kişi rahatça yağlayabilirsiniz. sehpa almadım, alana kadar onur ile birlikte yağlıoruz. ben motoru tutuorum o lastiği çevirip yağlıo, sonra yer değiştiriyoruz onun zincirini yağlıoruz.. zincir yağlamak için sehpayı eklemenize gerek yok

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    nacizane bir tavsiye, aldığınız her risk grup arkadaşalrınızı da etkiler.. o yuzden ehliyetli oldugunuz zamanlarda grup sürüşleri herkes açısından daha mutlu ve de verimli geçer

---------- Post added at 14:54 ---------- Previous post was at 14:52 ----------

bir arkadasınızın yardımı ile 2 kişi rahatça yağlayabilirsiniz. sehpa almadım, alana kadar onur ile birlikte yağlıoruz. ben motoru tutuorum o lastiği çevirip yağlıo, sonra yer değiştiriyoruz onun zincirini yağlıoruz.. zincir yağlamak için sehpayı eklemenize gerek yok
    O konuda hemfikiriz Zaten kimseye ayak bağı olmak istemem, Onur'a da incek'e gelirseniz uğrar tanışmış oluruz dedim zaten, size takılıp ne sıkıntı veririm ne de bi şey :p

Yağlama sistemi güzelmiş yalnız, geriye nazım geçen şanslı arkadaşı seçmek kalıyor

Ben rodajı bitirmeye bakayım

Motosikleti
    ben bizim açımızdan dememiştim yanlış anlaşılmasın, grup sürüşlerinden bahsediyorum.. yoksa incek vs civarlarında hiç polis yok , oralarda gayet güzel beraber sürebiliriz
    eğer zincir yağın varsa, beraber buluştuğumuz bir zamanda onur ile yardımcı oluruz.hem nasıl yapacağını da gösteririz..

---------- Post added at 16:40 ---------- Previous post was at 15:26 ----------

bu arada arkadaşlar, kawasaki ninja tişört yada giyim aksesuarları ( buff vs ) bulabileceğimiz bildiğiniz bi yer var mı?

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    [/COLOR]bu arada arkadaşlar, kawasaki ninja tişört yada giyim aksesuarları ( buff vs ) bulabileceğimiz bildiğiniz bi yer var mı?
    Tişört;
    http://www.motoliz.com/index.php?p=s...m+%DCr%FCnleri

http://www.motoliz.com/index.php?p=s...m+%DCr%FCnleri

Şapka;
    http://www.feyizoglu.com/Tex-Moto-sapka_45785.html#0

Gömlek;
    http://www.feyizoglu.com/Gomlek_44551.html#0

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    gömlek güzelmiş,bendede berik marka bi gömlek var ona benzetmişler kazançlısepet.com tavsiye ederim...
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti

tşkler, peki ninja olan ve mümkünse bayan tişörtü linkleri biliomusunuz?

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    [QUOTE=ejlover;2413256]@tutku1982
    Çok teşekkürler gerçekten çok isterim ama henüz ehliyeti alamadım o nedenle şehirler arası sıkıntı olur benim açımdan :(inşallah 9.ayın ilk haftası iki ninja yarı türkiye turu planlıyoruz dönüş yolunda rotamızda ankarada var bi kac arkadaşım var ankarada inşallah oraya geldigimiz sizinlede tanışma fırsatımız olur....

---------- Post added at 21:49 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimler süper, abi siz yol yapma konusunda benden çok ilerdesiniz
    Bundan sonra ne almayı düşünüyosun peki 4silindirmi?
    tabiki dört silindir yanlız ninja benim başlangıc motorum degil bütceye göre hareket ediyim dedim ama uzunyolda 4 silindirle bi fark yok aralarında yakıt konusunda şehir içi cok kontak acmıyorum genelde uzun yol 10000km yaklaştım hepsi uzun yol diyebilirim..

---------- Post added at 21:55 ---------- Previous post was at 21:49 ----------

Alıntı ninja_omer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @tutku1982 haydee... bolu yolcusu kalmasın gidişte hız denemelerine devam umarım düz ve uygun bir yol buluruz 180km/h için ön lastiğide değiştircem kısmetse.. güzel bir gezi olacak inşallah buda.. şimdiden kazasız belasız yolculuklar hepimize (: sen motoru satana kadar zaten komple türkiye turu yapmış olcan
    yanlız ömerim yollukları unutma dia un kurabiyesi gibieren abi bizi biraz zorlar her zamanki gibi gece yolculuklarını seviyorum en cok hoşuma giden170km sol şeridi kapattıgımda dört tekerlere slektör yaparak önümden cıkmaları cok hoşuma gidiyor....
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

Motosikleti
    ninja ER
    ok..yollukları hazırlıyorum eren abide alışcak sonra bize kalmıcak valla artık eren abiyi 2 ninja sıkıştırcaz yol vermicez geçemesin bizi..arkada video çeksin bence
    ..uçuyoruzz DEDE

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Alıntı kuzen84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay vay vay maşşallah topic bayaa bi hareketlenmiş organizeler falan çok güzel

ama yine herzamanki gibi bizim adanada tık yok tabi topic de böyle
    geçen pazar 2 ninja 250r,1 1000rr,1kawa er5 ,toplam 4 motor uzun yol yaptık,1 ninja daha var ama arkadaş bir türlü müsait olup bize takılamadı,bu arada foto nasıl ekliyoduk yaa

Herkese merhaba,

Şevki abi (HiAxiSheytan) konuyu biraz açmış. Tam organizasyonu bitirmeden açıklamak istemiyordum ama... Bende ufak bir bilgi vermek istiyorum...

İlk buluşmamızı Geçen sene 15 Ağustosta yapmıştık. 2 Hafta sonra 1 yaşında oluyoruz Bunun için güzel bir gece ayarlıyoruz. Bir kaç güne o gecenin etkinliğini açacağım...

Gruptaki üyelerin sürekli bir araya gelme isteklerinden dolayı biz NİNJA İSTANBUL olarak Türkiye geneli bir buluşma düzenlemeye karar verdik. İlk başlarda Ankara düşünüyorduk, fakat Ankara'daki arkadaşlarında biraz yol yapmasını istediğimizden dolayı Bolu-Abant'ı tercih ettik. Bu gezide çok fazla ninja istiyoruz. (Kendini bilen)... Başta istanbul olmak üzere, şimdilik katılımdaki illerimiz Ankara, Adana, Eskişehir ve Bursa... Bunun dışında daha detaylı bilgiyi ilerleyen günlerde size aktaracağım. Herkese şimdiden teşekkürler... İyi sürüşler dilerim...

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    ben bizim açımızdan dememiştim yanlış anlaşılmasın, grup sürüşlerinden bahsediyorum.. yoksa incek vs civarlarında hiç polis yok , oralarda gayet güzel beraber sürebiliriz
    eğer zincir yağın varsa, beraber buluştuğumuz bir zamanda onur ile yardımcı oluruz.hem nasıl yapacağını da gösteririz..

---------- Post added at 16:40 ---------- Previous post was at 15:26 ----------

bu arada arkadaşlar, kawasaki ninja tişört yada giyim aksesuarları ( buff vs ) bulabileceğimiz bildiğiniz bi yer var mı?
    Yok canim olur mu oyle sey İncekte'de 4,000 devir limiti sıkıntı verir sizlere ama 200 ksur km.kaldi 6,000 devire onu da Antalya donusu 1-2 gunde hallederim zaten

Yagi aldim duruyor sus niyetine simdilik Siz de yaglayacaginiz zaman dahil olurum olmadi benim de bi faydam dokunur hem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler