Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

ya bu ses o zaman duzeltmek icin gaz telini mi degistirtmek gerek nedir? ya da kronik bisi midir bu o zaman ninja da duzelmez mi yani ne kadar ugrassak da. cok canini sikiyor o cit cit ses cunku. ve bugun gotudum servise pasam motor sicakken bakamadigi icin soguduktan sonra bakinca da ses yapmadi, yok bunda bisi diyip yolladi. baska yere goturuyorum tamirciye garantili diye ellemiyor motoru, ne bicim is bu boyle.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasakı Nınja 250R
    Alıntı gurcano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar birşey soracağım. Benim Ninja'nın yolcu koltuğunun altında kitabında gösterilen toolkit yok. Acaba sıfır alındığında orada öyle bir toolkit oluyor mu? Eğer öyleyse aldığım arkadaşa soracağım. Son olarak böyle bir toolkitte bulunması gerekenler nedir?
    http://img1.classistatic.com/cps/po/...143h7a_27.jpeg
    Burda var

gurcano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza NSS300A
    Alıntı noon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki sıfır alınca bagajdan bu paket çıkıyor mu?

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı Karayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bu ses o zaman duzeltmek icin gaz telini mi degistirtmek gerek nedir? ya da kronik bisi midir bu o zaman ninja da duzelmez mi yani ne kadar ugrassak da. cok canini sikiyor o cit cit ses cunku. ve bugun gotudum servise pasam motor sicakken bakamadigi icin soguduktan sonra bakinca da ses yapmadi, yok bunda bisi diyip yolladi. baska yere goturuyorum tamirciye garantili diye ellemiyor motoru, ne bicim is bu boyle.
    valla ben alıştım artık. duymuyorum bile. motoru her bakıma götürdüğümde gaz ve debriyaj teli kontrol ediliyor zaten. bir problem olsa değiştirir derdi ustam. bence sende kafaya takma. ben yaklaşık bin km yaptım bu sekilde, bir sorun çıkmadı.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

bu tel ne kadar ki ucuz bisey olmasi lazim.

orcax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja gitti - TDM900A - mt07 - crf250rally
    sorunu gaz telınde arama bosuna ses yapan yer gaz telının baglı oldugu bır yer var grenajın ıcınde gaz verdınmı tel yuvarlak bır aksamı donduruyor o parçanın en son dondugu noktada tutsun dıye stop amaclı bır demır parcası var gaz verınce oraya carpıyor ondan gelıyor ses gaz ver ve bak goreceksın bende de var aynı ses yapıcak bırsey oldugunu sanmıyorum soyledıgım parca kullanıcı kıtabı sayfa 92 de gosterılmıs

Merhaba arkadaşlar benim motorun 5000 km bakımını acaba Atatürk oto sanayi sitesinde mi (Maslak),yoksa bide Etilerde gözüküyor servis orayamı götürsem siz hiç bu iki yerden birisine gittinizmi acaba hangisi daha iyidir karar veremedim.Servise ne kadar ücret öderim.Birde kendi yağımı kendim götürmek istiyorum motul 300v 10w40 tam sentetik almak istiyorum.Nereden bulabilirim şimdiden cevaplayan arkadaşlara teşekkürler...

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı orcax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorunu gaz telınde arama bosuna ses yapan yer gaz telının baglı oldugu bır yer var grenajın ıcınde gaz verdınmı tel yuvarlak bır aksamı donduruyor o parçanın en son dondugu noktada tutsun dıye stop amaclı bır demır parcası var gaz verınce oraya carpıyor ondan gelıyor ses gaz ver ve bak goreceksın bende de var aynı ses yapıcak bırsey oldugunu sanmıyorum soyledıgım parca kullanıcı kıtabı sayfa 92 de gosterılmıs
    ses ordan gelmiyor, defalarca kontrol ettim, gaz kolundan geliyor Yani dediğin yerdende gaz kolunu ani bir şekilde bırakınca ses geliyor ama bizim bahsettiğimiz ses o değil.

kolu ani bir şekilde bıraktığın zaman dediğin yerden geliyor ses, bende ise milimetrik bir oynatışta bu ses gelebiliyor, ister gazı açtığında ister gazı bıraktığında.

bakalım ben bulcam onun kaynağınıda her defasında grenajları sokup toplamaktan bıktım
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

bulursan bana da haber ver =)

Motosikleti
    Kawasakı Nınja 250R
    Bı bılgım yok sıfır alan arkadaslara ulasıp ogrenebılırsın

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Evet çıkıyor..
    [B]Rüzgara karşı koşmadıysan onla esmeyi bilemezsin, henüz motora binmediysen ben yaşıyorum diyemezsin :wiinkk:[/B]

gurcano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza NSS300A
    Alıntı YAPAYÇİZGİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar benim motorun 5000 km bakımını acaba Atatürk oto sanayi sitesinde mi (Maslak),yoksa bide Etilerde gözüküyor servis orayamı götürsem siz hiç bu iki yerden birisine gittinizmi acaba hangisi daha iyidir karar veremedim.Servise ne kadar ücret öderim.Birde kendi yağımı kendim götürmek istiyorum motul 300v 10w40 tam sentetik almak istiyorum.Nereden bulabilirim şimdiden cevaplayan arkadaşlara teşekkürler...
    Internetten alabilirsin. Bursa servisi Kocaman zaten Motul bayisi olduğu için istediğin Motul yağını koyuyor. Götüreceğin serviste de olabilir, telefonla sorup öğrenebilirsin.
    Bu ilanda kargo da dahil.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...460369/detay/?

Motosikleti
    Kawasakı Nınja 250R
    Motor ehlıyet yası dogum tarıhınızın ustune 16 ekleyerek hesaplayın denıyo bu sıtede,baska bı sıtede 17 yazıyo kesın bılgısı olan varmı

Motosikleti
    ninja ER
    Alıntı YAPAYÇİZGİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer bu tarafa yakınsan florya tarafında da var servis. Mekanik servis Beşir usta ben genelde burda yaptırıyorum bakım felan aklıma bişey takıldıkçada gidip soruyom usta işinin ehli. bi bak istersen memnun kalırsın fiyat olarakta gayet uygun mesela motulun 1lt tam sentetık 30 tl orj. yağ filtreside 20tl. işçiliği çok iyi zaten tek başına çalışıyor.
    ..uçuyoruzz DEDE

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ses ordan gelmiyor, defalarca kontrol ettim, gaz kolundan geliyor Yani dediğin yerdende gaz kolunu ani bir şekilde bırakınca ses geliyor ama bizim bahsettiğimiz ses o değil.

kolu ani bir şekilde bıraktığın zaman dediğin yerden geliyor ses, bende ise milimetrik bir oynatışta bu ses gelebiliyor, ister gazı açtığında ister gazı bıraktığında.

bakalım ben bulcam onun kaynağınıda her defasında grenajları sokup toplamaktan bıktım
    aynen milimetrik dokunuslarda bile acsan da kapasan da geliyor ses, cok uyuz ediyor bu ses beni, en sonunda gidip komple gaz kolu teli meli ne varsa degistirtcem =) ama maliyeti yuksek olur diye kasmiyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:09 ----------

biri bana bu arada bu ninjalarin icinden disindan anlayan kadikoy acibadem taraflarinda iyi bir usta soylerse cok sevaba gecer, fiyatlari da uygun olursa iscilik fln on kat sevaba gecer =)

red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    aynen milimetrik dokunuslarda bile acsan da kapasan da geliyor ses, cok uyuz ediyor bu ses beni, en sonunda gidip komple gaz kolu teli meli ne varsa degistirtcem =) ama maliyeti yuksek olur diye kasmiyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:09 ----------

biri bana bu arada bu ninjalarin icinden disindan anlayan kadikoy acibadem taraflarinda iyi bir usta soylerse cok sevaba gecer, fiyatlari da uygun olursa iscilik fln on kat sevaba gecer =)
    Eğer garanti dışıysa motorun Kadıköy Uğurlu Motor, Ergün Usta'ya götürebilirsin. Overcloud da oraya götürüyor, biz de şirketimizdeki farklı bir motoru götürdük, memnun kaldık. Evlendirme dairesinden aşağı inerken ışıklardan sonra ikinci sağdan girersen, 100 m sonra sağında kalacaktır.
    http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=199474079468
    Facebook Sayfamıza bütün Ninja ZX250R kullanıcılarını bekleriz...

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    DUYURU!!!

Bu haftaki Perşembe buluşmamız. Yani bugünkü toplantımız iptal edilmiştir. Anlayışınız için teşekkürler...

Ninja 250 R - İstanbul

garanti devam ediyor hala ya, hem iyi hem kotu =)
    bu tarafta (anadolu yakasi) z moto harici yetkili servis var mi kartala git gel cok zahmetli oluyor.

red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Alıntı EruKING adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DUYURU!!!

Bu haftaki Perşembe buluşmamız. Yani bugünkü toplantımız iptal edilmiştir. Anlayışınız için teşekkürler...

Ninja 250 R - İstanbul
    Bir dahaki toplantıda görüşmek üzere Vikinglerde bir şarkı vardı; haftaya, buluşalım haftaya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:44 ----------

bu tarafta (anadolu yakasi) z moto harici yetkili servis var mi kartala git gel cok zahmetli oluyor.
    Anadolu yakasında güvenerek söyleyebileceğim yetkili servis bilmiyorum, üzgünüm... Biraz zahmetli olur ama yine de en iyisi ana yetkili servistir her zaman.
    http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=199474079468
    Facebook Sayfamıza bütün Ninja ZX250R kullanıcılarını bekleriz...

Motosikleti
    Kawasakı Nınja 250R
    Z motorun bı kac bayısı var sanırm bıde kadıkoyde olması gerek bıde ıstanbul motora bak kadıkoy tarafında sanırm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler