Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Kask olarak geçen bahsettim UVEX Onyx Carbon aldım.

Arkadaşlarımın motorunda test ettim. Bir kere gerçekten çok hafif. Başınızda kask olduğunu unutuyorsunuz. Vizör ve görüş süper. Kask içinden baktığınızı hissetmezsiniz. Orjinal vizörü UV filtreli. Gözlük veya renkli vizöre ihtiyaç yok. Tipini de çok yakışıklı buluyorum. Stefan Bradl'ın kullandığı kask bu arada. Havalandırma çok iyi. Çok sıcak havalarda dahi bunaltmayacak. İç tekstil çok yumuşak ve rahat. Çenelik tekstili çıkarılabiliyor. Gördüğüm tek eksisi rüzgar sesi gibi geldi bana. Tecrübeli bir kullanıcı olmadığım için bu konudan emin değilim ama bunu da arkadaşlarıma deneterek anlayacağım. Bilgi veririm. Söyleyebileceklerim bunlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2011 Kawasakı Ninja 250R
    Alıntı GPrusa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kask olarak geçen bahsettim UVEX Onyx Carbon aldım.

Arkadaşlarımın motorunda test ettim. Bir kere gerçekten çok hafif. Başınızda kask olduğunu unutuyorsunuz. Vizör ve görüş süper. Kask içinden baktığınızı hissetmezsiniz. Orjinal vizörü UV filtreli. Gözlük veya renkli vizöre ihtiyaç yok. Tipini de çok yakışıklı buluyorum. Stefan Bradl'ın kullandığı kask bu arada. Havalandırma çok iyi. Çok sıcak havalarda dahi bunaltmayacak. İç tekstil çok yumuşak ve rahat. Çenelik tekstili çıkarılabiliyor. Gördüğüm tek eksisi rüzgar sesi gibi geldi bana. Tecrübeli bir kullanıcı olmadığım için bu konudan emin değilim ama bunu da arkadaşlarıma deneterek anlayacağım. Bilgi veririm. Söyleyebileceklerim bunlar.
    950 gr olmasıda çok iyi bence vizör alman malı bildiğim kadarı ile kaça aldın bilgi verebilir misin?

Motosikleti
    İndirimli öğrenci akbili
    Alıntı noon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben plakayı gızlemek ıstıyorum. Bunun ıcın bılldıgın bı yol varmı boyle sokup vıday vıdalamakmı gerek
    ben sana otomatik açılıp kapanan plakalık yaparım beya bi servo motora bağlarız güzel olur
    Biz ne tavşanlar gördük... ::gazla::

Motosikleti
    Kawasakı Nınja 250R
    Alıntı Radlen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Shoei XR-1000 Camber kaskı anesten alıcam.... o zaman montlarada bir göz atayım orda revit tercihim olabilir,benim yaş 35 , evliydim ama bu ay sonu boşanıyorum yeni sevgilim 250R olacak bu aralar
    Uzuldum abı. Hayırlısı olsun senın ıcın ve nınja ısını ıyı yapar hıc suphem yok ama alınca rodaj yaparken falan yag degısıcek ya sakın shell yag koydurma ıpone full sentetık yag kulan bence. Once guvenlık kaskda ve koruma ekıpmanlarındaa ucuza kacmamak en dogrusu.
    Yesıl pek sevmıyorum motorda ben sıyah tercıh edıcem. Elımden geldıgı kadar yardımcı olurum sana ıstersen

Motosikleti
    2011 Kawasakı Ninja 250R
    Uzuldum abı. Hayırlısı olsun senın ıcın ve nınja ısını ıyı yapar hıc suphem yok ama alınca rodaj yaparken falan yag degısıcek ya sakın shell yag koydurma ıpone full sentetık yag kulan bence. Once guvenlık kaskda ve koruma ekıpmanlarındaa ucuza kacmamak en dogrusu.
    Yesıl pek sevmıyorum motorda ben sıyah tercıh edıcem. Elımden geldıgı kadar yardımcı olurum sana ıstersen

şimdiden teşekkür ederim yardımların için

http://www.iponeturkiye.com/index.ph...d=42&Itemid=89

10/40 ama tam olarak hangisi ??

red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Shoei XR-1000 Camber kaskı anesten alıcam.... o zaman montlarada bir göz atayım orda revit tercihim olabilir,benim yaş 35 , evliydim ama bu ay sonu boşanıyorum yeni sevgilim 250R olacak bu aralar
    Radlen, yeni makinen hayırlı olsun öncelikle, şimdiden kazasız belasız sürüşler dilerim Anes'in elindekiler , hatta 450 - 500 TL aralığındaki tüm Shoei'ler 2007 model ve civarı. Yani 4 yaşında kasklar. Normalde lastik alırken nasıl taze lastik arıyorsak, kaskta da mümkün olduğunca yeni imal edilmiş kaskları tercih etmek gereklidir. İlle Shoei alacağım diyorsan, o kaskın bir üst modeli XR 1100 var ama onların da rakamları gayet güzel

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    950 gr olmasıda çok iyi bence vizör alman malı bildiğim kadarı ile kaça aldın bilgi verebilir misin?
    Üzerinde "Made in Germany" yazıyor. 950gr olan XS ebatı. Benim gibi koca kafalıysa XXL olanı 1300gr'a çıkıyor.
    Kredi kartına 6 taksit ile:
    http://www.motomaxonlineshop.com/mai...sk-pmu866.html

Motosikleti
    2011 Kawasakı Ninja 250R
    Alıntı red thunder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Radlen, yeni makinen hayırlı olsun öncelikle, şimdiden kazasız belasız sürüşler dilerim Anes'in elindekiler , hatta 450 - 500 TL aralığındaki tüm Shoei'ler 2007 model ve civarı. Yani 4 yaşında kasklar. Normalde lastik alırken nasıl taze lastik arıyorsak, kaskta da mümkün olduğunca yeni imal edilmiş kaskları tercih etmek gereklidir. İlle Shoei alacağım diyorsan, o kaskın bir üst modeli XR 1100 var ama onların da rakamları gayet güzel

merhaba red thunder,teşekkür ederim acaba bahsetmiş olduğun bunlardan birimi
    http://www.feyizoglu.com/Shoei-XR-11..._46293.html1#0

rakamlar baya tuzlu ama dediğin gibi ilk önce güvenlik

Motosikleti
    Kawasakı Nınja 250R
    Alıntı tosbağa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sana otomatik açılıp kapanan plakalık yaparım beya bi servo motora bağlarız güzel olur
    Aynen kanka yapalımda atarız resımlerı beyenen ısteyen olursa yaparız

Motosikleti
    2011 Kawasakı Ninja 250R
    Alıntı GPrusa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzerinde "Made in Germany" yazıyor. 950gr olan XS ebatı. Benim gibi koca kafalıysa XXL olanı 1300gr'a çıkıyor.
    Kredi kartına 6 taksit ile:
    http://www.motomaxonlineshop.com/mai...sk-pmu866.html
    estağfurullah arkadaşım

Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)

Evet bunları diyorum, aslında daha aşağıda fiyatları olan ve kaliteli kasklar da var, onları da düşünebilirsin... Ben illeki Shoei istediğin için söylemiştim.

Motosikleti
    Kawasakı Nınja 250R

Abı shoeı ler bu fıyata hep ve alırken yazıyo arkasında kesınlıkle uretım tarıhınee bak

Motor yagını arıyorum bununca yazcam sana

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:18 ----------

Burdakı en bastakı ıyıdır supersports motor ıcın ollanı alman ıyııdır

Motosikleti
    2011 Kawasakı Ninja 250R
    Evet bunları diyorum, aslında daha aşağıda fiyatları olan ve kaliteli kasklar da var, onları da düşünebilirsin... Ben illeki Shoei istediğin için söylemiştim.
    Ne bileyim Shoei markasına daha bir güven duyuyorum sanki....

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Abı shoeı ler bu fıyata hep ve alırken yazıyo arkasında kesınlıkle uretım tarıhınee bak

Motor yagını arıyorum bununca yazcam sana

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:18 ----------

Burdakı en bastakı ıyıdır supersports motor ıcın ollanı alman ıyııdır
    yuhh 1 lt 55 tl hayatta ona 55 tl vermem,castrol 20 tl canavar gibi yağ ( şaka biyana tabiki imkanın varsa alıp kullancaksın...)
    Her asker yeşil bereli olamaz

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Turkiye'de güney bölgeleri hariç 0 - 40 kullanamazsın zaten. 10/40 yada 10/50 sentetik iyidir 2lt 60 - 70tl verip kullanıcaksın castrol'un tam sentetik yağları da aşağı yukarı bu kadar.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Ne bileyim Shoei markasına daha bir güven duyuyorum sanki....
    zaten sektörde ilk üç sırada olan bir markadır ortak görüşlere göre;

Shoei , Arai, AGV, Shubert gibi markalar iyidir. AGV'nin üst sınıf kasklarından bahsediyorum elbette.

Bunun dışında Bulut dopru söylemiş, 0 - 40 yağ bizim makineye gelmez... 10-40 uygundur. Yağ konusunda da Castrol, Motul ve Ipone iyi markalardır. Motul 300 w 10-40 olarak değiştirdi arkadaşımız yakın zamanda, motorun çok farklı çalıştığını test etti ;)

Merhaba Arkadaşlar

Aranıza yeni katıldım,Bugün istanbul motor ile görüştüm yeşil renk 250R için 4.960 € fiyat dediler 100-150 tl sembolik indirim yapıyorlar,Bu ayın 15 veya 20 sinde almayı düşünüyorum fiyat normal midir acaba yoksa daha ucuza bulunabilinir mi?

Saygılar
    Faturasını şehir dısından kestirirsen belki daha ucuz olabilir. Ada Motoru tavsiye ederim.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250r "11
    Benim Ninja da bugün işteyken eve gönderilmiş, doğum günü hediyemi kendim aldım resmen.

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    zaten sektörde ilk üç sırada olan bir markadır ortak görüşlere göre;

Shoei , Arai, AGV, Shubert gibi markalar iyidir. AGV'nin üst sınıf kasklarından bahsediyorum elbette.

Bunun dışında Bulut dopru söylemiş, 0 - 40 yağ bizim makineye gelmez... 10-40 uygundur. Yağ konusunda da Castrol, Motul ve Ipone iyi markalardır. Motul 300 w 10-40 olarak değiştirdi arkadaşımız yakın zamanda, motorun çok farklı çalıştığını test etti ;)
    Motul 300 w 10-40 diyorum ve noktayı koyuyorum. Motorun gidişi sesi acayip değişti çok memnunum şu aralar çoook

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:33 ----------

Alıntı RastaRules adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim Ninja da bugün işteyken eve gönderilmiş, doğum günü hediyemi kendim aldım resmen.

Hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin arkadaşım iyi günler de kullan. Facedeki gruba bekliyoruz. Cuma günü Acıbadem de toplanacağız müsaitsen bekleriz...

Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Alıntı RastaRules adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız kullanmak nasip etsin Allah

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:49 ----------

Alıntı HiAxiSheytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motul 300 w 10-40 diyorum ve noktayı koyuyorum. Motorun gidişi sesi acayip değişti çok memnunum şu aralar çoook [COLOR="Silver"]
    Evet, akşam gördük gidişini, sesinide dinledik efem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler