Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba bizim makinalara OSram night braker takılırmı? duyu nasıl bizim ampullerin beyaz ampul takmak istiyorum işin doğrusu ne takayım gece iyi göstercek ve bembeyaz olacak?
    bizdeki far soketleri H7. night breaker halojenler arasında en parklak ışık veren model ama rengi beyaz değil, sarıdır.

Beyaz renk istiyorsan philips yada mtec marka ampullere bakman lazım ama aydınlatmaya bir artısı olmaz.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    __sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @sarsilmaz 12$ + 5tl kargo parası
    sahibinden.com da var 15 dolar,hmm demekki hemen hemen çoğu yerde aynı fiyat
    Her asker yeşil bereli olamaz

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    hımm H7 olması süper philips diamon vision nasıl ben istiyorum ışık daha çok versin sarı beyaz önemli değil yani daha iyi yol göstersin?

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Naaptın yahu, o iki zamanlı motor yağı

Önceki bakımda ben bunu kullanmıştırm.

12bin bakımında usta onay verirse bu sefer bunu kullanacağım.

castrol / shell yada mobil yağlara göre vites geçişleri daha rahat ve akıcı oluyor.

Bi tanede K&N yağ filtresi ısmarlamıştım motoplus aracılığıyla. bugün ellerine ulaştı ama ben teslim alamadım. yarın öğle vakti alıp motoruda bırakıcam bakım için
    Öğreniyoruz işte bulut kızma hemen

Motosikleti
    XL650V Transalp
    estağfurullah canım ne kızması

10/40 yağ aldırdı usta. ipone rs4000 iki adet 1lt'lik yağ ve yağ filtresi kargo parası ile birlikte 84tl tuttu.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:21 ----------

Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hımm H7 olması süper philips diamon vision nasıl ben istiyorum ışık daha çok versin sarı beyaz önemli değil yani daha iyi yol göstersin?
    o zaman osram nightbreaker'ı tercih etmelisin.

ben xenon aldım, aydınlatma çok çok iyi. ancak otomobillerden geceleri sürekli ikaz alıyorum, bu biraz canımı sıkıyor.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    ipone yağın fiyatı ozaman castrolle aynı fiyata geliyo gibi acaba hangisi daha iyidir

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    arkadaşlar merhaba arkadaşımın ninjasının fan motoru soğutma motoru arızalı geç açıyor fanı bu bir sorun yaratırmı_?

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Selam Arkadaşlar,

Yeni Arkadaşlarla Tanışma...

Yeni NİNJA'larını alan arkadaşlarla bir tanışma gecesi düzenliyoruz... Pazartesi Akşamı Saat 20:00 Üsküdardaki korcan çay bahçesi... Bu sefer iş çıkışı bir toplantı olacağı için buluşma noktaları oluşturmuyoruz...

Görüşmek üzere NİNJA'lar...

Ninja 250R - İstanbul

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Alıntı EruKING adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Arkadaşlar,

Yeni Arkadaşlarla Tanışma...

Yeni NİNJA'larını alan arkadaşlarla bir tanışma gecesi düzenliyoruz... Pazartesi Akşamı Saat 20:00 Üsküdardaki korcan çay bahçesi... Bu sefer iş çıkışı bir toplantı olacağı için buluşma noktaları oluşturmuyoruz...

Görüşmek üzere NİNJA'lar...

Ninja 250R - İstanbul
    Katılımın yüksek olduğu bir buluşma olur umarım. Yeni ninjalanan arkadaşlarla tanışmak için güzel bir fırsat olacak....

slm ninja ahalisi.bişi sorcm ehliyet fiyatlarından haberiniz warmı ya memlekette sordum 1700 dediler a2 we b ehliyeti icin fazla diilmi sizcede

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ege9090 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm ninja ahalisi.bişi sorcm ehliyet fiyatlarından haberiniz warmı ya memlekette sordum 1700 dediler a2 we b ehliyeti icin fazla diilmi sizcede
    bana ulaş 2 sinide sıfırdan sana 1300 e alırım...belki daha ucuz bile olabilir...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

tmm hocam alıcagım zmn sana ulasıcam

orcax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja gitti - TDM900A - mt07 - crf250rally
    Arkadaslar ilk defa bir basayim gaza biraz dedim valla bu aletin 250cc oduguna inanasim gelmiyor deli gidiyor yahu elim ayagim titredi walla

Motosikleti
    XL650V Transalp
    Bodrum Bodrum..

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Alıntı orcax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar ilk defa bir basayim gaza biraz dedim valla bu aletin 250cc oduguna inanasim gelmiyor deli gidiyor yahu elim ayagim titredi walla
    Öyledir namıssız gidiyo

Bodrum Bodrum..
    Yolculuk nasıl geçti ???

Motosikleti
    XL650V Transalp
    yolculuk çileliydi ara ara bastıran yağmurdan korunmak için sürekli mola verip yağmurluk giyerek bir sürü vakit kaybettim. toplamda 13saat kadar sürdü, feribot ve molalarla birlikte. iki buçuk saat kadar mola vedim diyebilirim. yağmur yağmayan kuru bölgelerde çok bastım. bi ara düzlükte kamyon sollarken arkadan eski kasa bir cherokee jip sıkıştırdı, kurtulmak için baya bi gazladım. bu 3'lü çanta seti ile 160'a ulaştı motor.

manisa çıkışındaki heykele gelirken yağmur bastırdı ışıklardayken. ilerideki benzinliğe sığınmak için en sağdaki boşluktan ilerliyordum. bir bayan sürücü orayı kapatmıştı. o sırada yağmur doluya dönüştü. korna çalıp yol istedim defalarca, yol vermedi. bende bastım yan çantayı kadının arabasına sürterek geçtim sonra 5 motor benzinliğe sığındık.

eşiyle birlikte seyahate çıkan bir bmw sürücüsü vardı. izmir'e kadar birlikte ilerledik yağmurda.

çok keyifliydi bol bol mola verip bir sürü kişiyle muhabbet ettim. En ilginç olay ise Aydın çıkışında yağmur bulutlarıyla köşe kapmaca oynarken bir ara sağnağa yakalandım. şans eseri henuz inşaası tamamlanmamış ama çatısı ve kapalı bir klubesi olan restoran inşaası gördum ve hemen içeri yanaştım. 10dk sonra arkamdan bi araba içeri girdi. evladım servisiniz ne zaman başlıyor diye sordu adam, arkada da eşi oturuyordu. meğersem o mekanın sahipleriymiş. bir ay sonra gelirsen yemek yiyebilirsin, şimdiden ilk müşterimiz sen oldun dediler, güldük birlikte. Maalesef yağmur bulutunun altından hemen kaçmak için yanlarında fazla kalmadan ayrılmam gerekti.

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    yolculuk çileliydi ara ara bastıran yağmurdan korunmak için sürekli mola verip yağmurluk giyerek bir sürü vakit kaybettim. toplamda 13saat kadar sürdü, feribot ve molalarla birlikte. iki buçuk saat kadar mola vedim diyebilirim. yağmur yağmayan kuru bölgelerde çok bastım. bi ara düzlükte kamyon sollarken arkadan eski kasa bir cherokee jip sıkıştırdı, kurtulmak için baya bi gazladım. bu 3'lü çanta seti ile 160'a ulaştı motor.

manisa çıkışındaki heykele gelirken yağmur bastırdı ışıklardayken. ilerideki benzinliğe sığınmak için en sağdaki boşluktan ilerliyordum. bir bayan sürücü orayı kapatmıştı. o sırada yağmur doluya dönüştü. korna çalıp yol istedim defalarca, yol vermedi. bende bastım yan çantayı kadının arabasına sürterek geçtim sonra 5 motor benzinliğe sığındık.

eşiyle birlikte seyahate çıkan bir bmw sürücüsü vardı. izmir'e kadar birlikte ilerledik yağmurda.

çok keyifliydi bol bol mola verip bir sürü kişiyle muhabbet ettim. En ilginç olay ise Aydın çıkışında yağmur bulutlarıyla köşe kapmaca oynarken bir ara sağnağa yakalandım. şans eseri henuz inşaası tamamlanmamış ama çatısı ve kapalı bir klubesi olan restoran inşaası gördum ve hemen içeri yanaştım. 10dk sonra arkamdan bi araba içeri girdi. evladım servisiniz ne zaman başlıyor diye sordu adam, arkada da eşi oturuyordu. meğersem o mekanın sahipleriymiş. bir ay sonra gelirsen yemek yiyebilirsin, şimdiden ilk müşterimiz sen oldun dediler, güldük birlikte. Maalesef yağmur bulutunun altından hemen kaçmak için yanlarında fazla kalmadan ayrılmam gerekti.
    izmir selcuk otobanındaki tünel yagmurda konaylayabilcen en iyi tüneldir kazasız belasız keyifli sürüşler tekrarı birlikte olur inşallah...
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

Motosikleti
    Kawasakı Nınja 250R
    Motr guzelde fıyatı cok sıkıntı. Yanı resmı sıtesındekı fıyatı 3999$ yanı 6mılyar cıvarı ama turkıyede 9mılyara satılıyor. Ilk Hondanın yenı cbr sıne baktım henuz turkıyede bıkaactane var ve yenı oldugundan dolayı bır fabrıkasyon hatası olursa dıye dusunmeden edemıyorum
    Ilk motorum ozel olsun ısterım ama 9mılyar cok fıyat farkı var yanı yınede arkapovıc egzoz nınja ıcın var ama cbr 250r ıcın henuz yok ve dıkkat cekmeyı severım sesı ben burdayım demelı ? Nekdr ıstesemde bı sogukluk var nınjaya karsı

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Alıntı noon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motr guzelde fıyatı cok sıkıntı. Yanı resmı sıtesındekı fıyatı 3999$ yanı 6mılyar cıvarı ama turkıyede 9mılyara satılıyor. Ilk Hondanın yenı cbr sıne baktım henuz turkıyede bıkaactane var ve yenı oldugundan dolayı bır fabrıkasyon hatası olursa dıye dusunmeden edemıyorum
    Ilk motorum ozel olsun ısterım ama 9mılyar cok fıyat farkı var yanı yınede arkapovıc egzoz nınja ıcın var ama cbr 250r ıcın henuz yok ve dıkkat cekmeyı severım sesı ben burdayım demelı ? Nekdr ıstesemde bı sogukluk var nınjaya karsı
    Sıfır alacaksan eğer 9000 TL değil 11.000 TL (4960 Euro ). İkinci el alacaksan söylediğin rakamlara az km li 2009-2010 bulabilirsin. Kendinde söylemişsin Cbr yeni ve kronik bir arızasının olup olmadığı bilinmiyor. Ninjanın ise daha bir arızası var veya şundan dolayı bıktırdı tarzı bir şikayetini duymadım. Hız konusuna gelecek olursak zaten anlatmaya gerek yok. Ninja her şekilde Cbr tokatlıyor. Kısacası Ninja her şekilde avantajlı bana göre..

Motosikleti
    Honda Cbr 650F

çok güzel bi yolculuk olmuş,keşke bikaçtanede fotoyla süsleseydin tadından yenmezdi,inşallah bikaç ay içinde bende böyle bi yolculuk düşünüyorum,ayrıcada tüm ninjalı arkadaşlarıma söylüyorum eğer adanaya yolunuz düşerse mutlaka gelmeden önce bana özelden mesaj atın telefon numaramı verim misafir etmek isterim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:35 ----------

Alıntı noon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum Kawasakide Hondada çok iyi alınabilecek en güzel markalar, bu motor ninja Türkiyede 2008 den beri var ve şimdiye kadar hiç bir kronik arızası çıkmadı,bu motor gerçekten çok güzel çok harika yol tutuşu gidişi anlatamam kullanman lazım,tek kronik arızası Z moto (parça fiyatları malum),benim için hız önemli değil diyosan git honda al daha ucuz şahsen bu benim kendi düşüncem,Ama 3,5 sene boyunca honda cbr 125 kullanmış olmam ve şuanda ninja 250r kullanıyor olmam bendeki şu gerçeğide değiştirmedi : Honda daha iyi daha sağlam parça kullanıyor,bakınız karşılaştırınız cbr 125 ve ninja 250r yan ayaklıklar,bakınız çoğu plastik ve döküm demir aksanlar vs... ( motor aksanından bahsetmiyorum çünkü ikiside dohc motor kullanıyor)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler