Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hatta çok ani fren yapman gerekmiyorsa elini gazdan çek, kompresorun etkisi arka frenden daha kuvvetli olur
    Kesinlikle haklısın, doğru viteste ve doğru devirde kullanmak gerekiyor motorsikletleri. Elini gazdan çektiğin an yığılıyor ve sen çok değerli olan zamanı kazanıyorsun, sıkışırsan da gaza dokunduğun gibi fırlıyor. Frenleme ile birlikte öğrenilmesi gereken en önemli konulardan biri de gaz kolu kontrolü bence... Frene ihtiyaç duymadan motora hakim olabilmek çok iyi oluyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    20 TL ile 150 km yaptım daha 650 km deyim , ama rodajdan dolayı basmıyorum onunda etkisi vardır
    [COLOR="Red"]If you touch my bike, I'll touch your girl ! ![/COLOR]

Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Arkadaşlar yeşil - siyah Kawasaki montu kullanan var mı aranızda ve nereden tedarik etti veya bana tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır

Alıntı HiAxiSheytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiden hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın inş... Hangi bayiden alıyorsun ???
    Kadıköy istanbul motordan alıyorum salı günü başlattım işlemleri cuma yada p.tesi işlemler tamamlanır dediler bekliyoruz.Bu bayideki insanların tutumlarını hiç sevmemekle birlikte yinede ordan almak durumunda kaldım.Hayırlı olsun beklemek çok daha zor =)

Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ninjasında herhangi bir görsel değişiklik yapan var mı acaba ?
    250 cc bir motosiklet almak istiyorum ama piyasadaki hiçbir marka görsel olarak hoşuma gitmiyor maalesef.
    Çok içime sinmese de ninjayı diğerlerine nazaran daha çok beğeniyorum.
    Nette bir kaç fotoğraf buldum, (ne kadar gerçek ne kadar fake tartışılır ama) bunlara benzer modifikasyonlar yapanlar varsa, motorlarının resimlerini paylaşırsa sevinirim.

Uploaded with ImageShack.us

ImageShack.us

Bunlar çok iyiymiş görsellik açısından...

Alıntı Mystical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadıköy istanbul motordan alıyorum salı günü başlattım işlemleri cuma yada p.tesi işlemler tamamlanır dediler bekliyoruz.Bu bayideki insanların tutumlarını hiç sevmemekle birlikte yinede ordan almak durumunda kaldım.Hayırlı olsun beklemek çok daha zor =)

Öncelikle hayırlı olsun.
    Mahsuru yoksa bütün masraflarıyla motor ne kadara geldi?

sapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 LIK BISEY
    Alıntı pulse8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bu viteslerde ışıkta dururken özellikle boş a geçmiyo sonra 1. vitese gecerken çok zorlanıyo niye yapar arkadaşlar fitil ediyo beni
    hocam durdugun zaman vites degistirmek icin debriyaji basili tut motoru hafif geriye dogru yurutmeye zorla vites pedalina bas cuk diye oturuyor 6 inci vitesten 1 e kadar dusuyor bende baya ugrasmistim boyle bir cozum buldum simdi alistim boyle devam ediyorum ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:28 ----------

Alıntı red thunder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeşil - siyah Kawasaki montu kullanan var mı aranızda ve nereden tedarik etti veya bana tavsiye edebileceğiniz bir yer var mıdır
    ben guney amerika sili cumhuriyetinden aldim hocam .turkiye ye yollamiyorlar special edition olan motorlari.. boya ve gostergede farkliliklar var ben alirkende vardi birkac tane renk secenegi ben yesil beyaz siyah olanini aldim daha hos geldi gozume...
    ÇARPIK PABUÇ ÇARPIK AYAĞA UYAR

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Alıntı red thunder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fuarda çin standında birkaç tane vardı 100tl ye satıyorlardı. Hatta toptan alırsanız 50 tl gibi bir fiyata çinden gönderebilecekkerini söylediler. İnanılmaz ucuz, acaba bi tane alsam mı diye düşünmedim değil
    Çin menşeili sitelerden bolca bulabilirsin..

http://www.aliexpress.com/product-fm...olesalers.html

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Alıntı Mystical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar hayırlı olsun İstanbul Motor hakkında genel kanı olumsuz. Umarım fazla sıkınıtı çekmeden alırsın motorunu

Bu fuarda çin standında birkaç tane vardı 100tl ye satıyorlardı. Hatta toptan alırsanız 50 tl gibi bir fiyata çinden gönderebilecekkerini söylediler. İnanılmaz ucuz, acaba bi tane alsam mı diye düşünmedim değil

İkinci linkteki mont fena değil ?

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzin ışığı yandığı zaman kaç km daha gider?
    benzin ışıgı sürekli yandıgında depoda kalan benzin 4lt buda seni 100km getirir.
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Alıntı sapo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben guney amerika sili cumhuriyetinden aldim hocam .turkiye ye yollamiyorlar special edition olan motorlari.. boya ve gostergede farkliliklar var ben alirkende vardi birkac tane renk secenegi ben yesil beyaz siyah olanini aldim daha hos geldi gozume...
    Hocam zahmet edip bilgi verdiğin için teşekkür ederim, ama bir yanlış anlaşılma olmuş sanırım, ben Mont sormuştum, special editionları değil Hali hazırda dün itibariyle motoruma kavuştum zaten Ayrıca daha motoru almadan önceki dönemlerde Z-Moto'dan aldığım bilgiye göre, sipariş üzerine Türkiye'ye getirebildiklerini söylediler. Hollanda'ya soruyorlar, ellerinde varsa sipariş listesine ekliyorlar. Yanlız special editionların fiyatları farklı tarife oluyor En son bilgim bu, belki de sonradan değişmiştir, bilemiyorum...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:23 ----------

Yardım için çok teşekkürler, keşke burada bir örneğini görsek de üzerimizdeki duruşunu ve kalıbını görebilsek, çok şey istiyorum değil mi

Bence de içlerinde en düzgün görüneni 2. linkteki

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka lastik kitlendiğinde balata kendisini bırakıp tekrar sıkıyor. Fazer'da da benzer bir sistem var. lastik kitlenmesini önlemek için. duyduğun ses o.

nazik davran arka frene hatta çok ani fren yapman gerekmiyorsa elini gazdan çek, kompresorun etkisi arka frenden daha kuvvetli olur
    fazercılar bu duruma çözüm buldu arka fren manetini 3 yada 4 diş aşagıya düşürürseniz fren kilitmeye çözüm bulcaksınız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:39 ----------

Alıntı pulse8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 TL ile 150 km yaptım daha 650 km deyim , ama rodajdan dolayı basmıyorum onunda etkisi vardır
    rodajda olan motoru 20 tl nasıl 150km yaptın bi yanılma var sanırım

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    vayy be ışık şimdi sürekli yandımı 4 lt kalması iyimiş yaa 100 km gider evet;) sağol utku kardeş birde şey soracam sizlere ben haftasonu plakalığı iptal edip ama sinyaller duracak plakayıda aşşağıya yapıştırcam nasıl yaparım keseyimmi yapanınız varmı zarar vermeden

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    vayy be ışık şimdi sürekli yandımı 4 lt kalması iyimiş yaa 100 km gider evet;) sağol utku kardeş birde şey soracam sizlere ben haftasonu plakalığı iptal edip ama sinyaller duracak plakayıda aşşağıya yapıştırcam nasıl yaparım keseyimmi yapanınız varmı zarar vermeden
    kesinlikle kesmeni tavsiye etmem

Motosikleti
    pki başka çaresi yokmu kurban:(:(: kesmeden söküp:( nasıl yapacam çoğu kişide görmüşüm ha süper duruyor vede sinyaller duruyor bu arada benzin depomda bipp bipp die ses gelior nedir o sizce?

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    60 ile 80'nci sayfalar arasında bir araştır. Ben daha önce plakalık iptaliyle ilgili birkaç fotoğraf ve bir link paylaşmıştım kawasaki forumlarından. kuyruk iptalinin kesilmeden de yapılması mümkün. kuyruk civataları çıkartılarak sökülebiliyor. boşta kalan vida yuvalarınada plakayı tutturmak için bir düzenek yapabilirsin.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    pki başka çaresi yokmu kurban:(:(: kesmeden söküp:( nasıl yapacam çoğu kişide görmüşüm ha süper duruyor vede sinyaller duruyor bu arada benzin depomda bipp bipp die ses gelior nedir o sizce?
    depondan gelen ses kontak acınca gelen osuruk sesi gibimi

Motosikleti
    yaa her daim gelior yıok böle ikaz sesi gibi bipp bipp bipp durunca öle ses gelior durduğun zaman ışıklarda sesi çok rahat duyuorsın yani şöle diiym araba geri geri gelir yaa ses çıkarır bip bipp aynı öle

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    yaa her daim gelior yıok böle ikaz sesi gibi bipp bipp bipp durunca öle ses gelior durduğun zaman ışıklarda sesi çok rahat duyuorsın yani şöle diiym araba geri geri gelir yaa ses çıkarır bip bipp aynı öle
    cok ilginç geldi bana bu daha önce böle bi sorun yaşayan olmadı uzun zamandır takip ediyorum bu başlıgı bu ses olurken gösterge panelindeki ışıklarda yanan varmı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler