Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı pulse8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet benimkide bu renk pearl white olarak geçiyo ama resim ekleyemiyorum nerden ekleniyo bi yardımcı olunnn
    Resimleriniz bilgisayardaysa tinypic.com'dan upload edip sitenin size verdiği linkleri buraya kopyalayarak linkin başına [img]Linkburda[/img] yapıp koyabilirsinz..Bekliyoruz resimlerinizi....Boyunuz 1.80 veya üstüyse motorda önden ve yandan üzerindeyken fotoğraf yüklerseniz sevinirim kendim için...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı YAPAYÇİZGİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler arkadaşlar yorumlar için evet daytonadan aldım kawasaki mi yanlız bugün servisi arayıp kaç km de getirmemi söylediğimde servis bana 3000 de gelmem gerektiğini söyledi.Eğer sizinde dediğiniz gibi 5000 km de gitmem gerekiyorsa neden böyle bişey denildi kafam karıştı.Bu arada servis kuruçeşme daytona motorun servisi söyledi sanırım yetkili servis?
    her servisin dedigini yapma 1000 km bakımı yapıldıysa 5000km getir...
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R

işte bu da benim baby ninja
    [COLOR="Red"]If you touch my bike, I'll touch your girl ! ![/COLOR]

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    Sedefli beyaz mı.
    facebook(Fazer Tutkunları)

evet sedefli beyaz. süper duruyor. Maşalllah diyorum

sedefli beyaz
    güzel seçim olmuş

red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    yakışırrr ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:25 ----------

Honda CBr gördüm kawasaki kadar kaslı durmuyor biraz daha cüsseli yapabilirlermiş.
    Teşekkürler, inşallah... Honda, Ninja'dan daha küçük duruyor, kesinlikle haklısın...

Makine canavar, güle güle kullan tekrardan, kazasız belasız. Stickerlar hemen yapışmış

Motosikleti
    Kanuni Windy S

işte bu da benim baby ninja
    Hocam hayırlı olsun ne kadara geldi size peşinmi aldınız taksitlemi acaba?

Arkadaşlar herkese merhaba;

dün itibariyle yeni sedefli beyaz rengi ninjamı kullanmaya başlamış oldum. satışını iki hafta once gerçekleştirmiştim ama tam kullandıktan sonra sizlere bu surecte neler yaşadığımı anlatmak istedim. Ada motor aracılığıyla aldığım motoru ruhsat plaka fatura teslim işleri derken 2 hafta surdu diyebilirim.

oncelikle yaklaşık 3 hafta once istanbul motordan almak için anlaşmıştım aslında. ama almak hiç içime sinmedi. İstanbul motoru ayrıca kawasaki genel müdürüne kadar herkese şikayet ettim ve gerekeni yaptıklarını belirttiler. Konu ise şoyle herkesin bilgilenmesini isterim. katılan veya katılamyan olabilir. İstanbul motorda gemilerden gelen en son tek beyaz renk kaldığını soylediler. showroomda bindim gördüm çok begendim. almak için konusmaya başlaıdk. ancak oyle bir tavırları vardı ki alıyorsan al almıyorsan alma 1 kuruş dahi indirmem. nasıl olsa yarın başka birine bu motoru bu fiyata satacam tarzıyla yaklaştılar. inanın pazarlamak için konusurken yüzümüze bile bakmadan konusuorlardı. 11400 verip alamya yinede razı oldum. kapora istediler kapora alcağına dair kagıt yazamayız yada bi belge veremeyiz dediler. bende 1 günlük süre tanıyın direk satısı gerçekleştirelim dediler. ertesi gün ise 1 kere bile aramadım. çünkü dokundu bana pazarlama için yaklaşım tarzları. aynı gün içerisinde kawasaki kartaldaki genel müdürlüğünü aradım. ne var ne yok söverek anlattım hak verdiler. gereğini yapacaklarını belirttiler.

bu forumdan ismini hatırlamadığım bir arkadaş ada motoru tavsiye etti ve aradım. çok cana yakın bir şekilde hatta abi kardeş ilişkisinde konustuk elinde beyaz renk olmadığını ama gelen ilk gemiyle ayırtmak için elinden geleni yapacağını belirtti. sıcak yaklaşınca kaporasını verdim. 1 hafta sonra müjdeyi verdi. ve 4800euro ya anlaştık. istanbul motorun hiçbiryerde indirim yok demesine ragmen 160 euro indirim benim için iyi oldu. ruhsat plakasını muamelecilere yaptırdım ve dün itibariyle akşamüstü alamya gittim. çok fazla ilgilenen onur bey vardı istanbul motordan şikayetimi birde kendisine ilettim ve sizin şikayetinizi 3 hafta once duymustum gerekeni yaptım dedi. bende motorumu aldım ve suan itibariyle 100km yaptım 4-5 bin devir arasında.

kısaca bu surecte neler yaşadıklarımı size anlatmak istedim. umarım sıkılmadan okumussunuzdur.

en kısa zamanda rodaj süremi tamamlayıp sizlerinde organizasyonlarına katılmak istiyorum.

birde bir sorum olacakgöztepe yeşilbahar sokakta hep geçen yeşil bir ninja var. sahibi buralarda mı acaba? herkese iyi akşamlar en kısa zamanda motordan fotoğrafları ekleyeceğim.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    @Raikkonen666: Hayırlı olsun. Ninja'yı İstanbul motor'dan satın almayarak doğru olanı yapmışsın. Zaten kawasaki'nin satış sonrasıyla ilgili kötü bir imajı var bu adamlarda üzerine tuz biber ekmişler. şikayet ederek farklı bir bayii ile anlaşarak doğru olanı yapmışsın.

Sabah saatlerinde işe giderken bağdat caddesindeki trafik durumuna göre bazen ara sokaklara giriyorum. genelde saat 8:40 - 08:50 gibi oralardan geçtiğim oluyor.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Merhaba arkadaşlar ankarada yaşıyorum ve uzun süredir ninja 250r araştırması içindeyim ve durmadan konuyu takip ediyorum aklımda takılan bazı sorular var.Uzun süredir ybr 125 kullanıcısıyım bir ara güvenli sürüşle ilgili eğitimde aldım.Artık ninjaya geçme vaktinin geldiğini düşünüyorum.1 aya kadar parayı denk getirmeyi planlıyorum.Fakat renk konusunda kararsızım beyaz ve yeşil arasında.Bir de şu special edition versiyonu varmış ve türkiyeye gelmediğini duydum doğrumu acaba?Onun için onu eledim ne yazık ki :(Yeşil renk zaten 2010 modellerde mevcuttu.2011 modelinde de aynı renk mevcut sanırım.Onun için beyaz melek daha ağır basıyor.Birde bu 2011 modellerde hararet göstergesi yerine benzin göstergesi olucak diye duymuştum.Benzin göstergesinin olmaması sorun yaratabilir diye düşünüyorum.Son sorum ise ninja 250de benzin musluğu mevcut mu biraz saçma oldu son soru İyi bakın ninjacıklara :D

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Raikkonen666: Hayırlı olsun. Ninja'yı İstanbul motor'dan satın almayarak doğru olanı yapmışsın. Zaten kawasaki'nin satış sonrasıyla ilgili kötü bir imajı var bu adamlarda üzerine tuz biber ekmişler. şikayet ederek farklı bir bayii ile anlaşarak doğru olanı yapmışsın.

Sabah saatlerinde işe giderken bağdat caddesindeki trafik durumuna göre bazen ara sokaklara giriyorum. genelde saat 8:40 - 08:50 gibi oralardan geçtiğim oluyor.
    teşekkür ederim evet o saatlerde görüyorum seni

belki karşılaşırız o saatlerde bundan sonra her an bir beyaz ninja görebilirsin

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Ninjalarına katılan tüm arkadaşlarıma hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela göstermesin

Facebook taki Kawasaki Ninja 250 R grubumuza bekliyoruz. Yarın grup olarak Çatalcaya gideceğiz. Rodajlarını tamamlamak yol yapmak isteyen arkadaşlarımızı bekliyoruz.

Grup sayfamızın linki :http://www.facebook.com/group.php?gid=199474079468

Etkinlik sayfamız linki: http://www.facebook.com/?ref=logo#!/...350507&index=1

Draco senin içinde şu iki resmi ekliyorum umarım yardımcı olur

Xallez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Calibre 250R
    Bu ninjaları gördüğüm kadarı ile artçı ile kullanmak neredeyse imkansız gibi görüyor arkadaşlar.Artçı ile kullanabilen var mı acaba ?

Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı mvrat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ankarada yaşıyorum ve uzun süredir ninja 250r araştırması içindeyim ve durmadan konuyu takip ediyorum aklımda takılan bazı sorular var.Uzun süredir ybr 125 kullanıcısıyım bir ara güvenli sürüşle ilgili eğitimde aldım.Artık ninjaya geçme vaktinin geldiğini düşünüyorum.1 aya kadar parayı denk getirmeyi planlıyorum.Fakat renk konusunda kararsızım beyaz ve yeşil arasında.Bir de şu special edition versiyonu varmış ve türkiyeye gelmediğini duydum doğrumu acaba?Onun için onu eledim ne yazık ki :(Yeşil renk zaten 2010 modellerde mevcuttu.2011 modelinde de aynı renk mevcut sanırım.Onun için beyaz melek daha ağır basıyor.Birde bu 2011 modellerde hararet göstergesi yerine benzin göstergesi olucak diye duymuştum.Benzin göstergesinin olmaması sorun yaratabilir diye düşünüyorum.Son sorum ise ninja 250de benzin musluğu mevcut mu biraz saçma oldu son soru İyi bakın ninjacıklara :D
    Benim kullandığım ninja 2008 model.

Hararet göstergesi ve benzin uyarı lambası var.

Bildiğim kadarıyla 2010'dan sonra üretilen modellere benzin göstergesi, hararet uyarı lambası konuldu.

Benzin göstergesi olmaması pek sorun yaratmıyor zaten lamba yandıktan sonra en az 80km yol gidebiliyorsun.

Benzin musluğundan kastın yedek depo ise, ninja'da yedek depo yok ama 17.5lt'lik depo ile benzin uyarı ışığı yanana dek ben şehir içinde en az 280km yol yapabiliyorum. uzun yolda ise bu mesafe 400km'lere kadar çıkabilir.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim kullandığım ninja 2008 model.

Hararet göstergesi ve benzin uyarı lambası var.

Bildiğim kadarıyla 2010'dan sonra üretilen modellere benzin göstergesi, hararet uyarı lambası konuldu.

Benzin göstergesi olmaması pek sorun yaratmıyor zaten lamba yandıktan sonra en az 80km yol gidebiliyorsun.

Benzin musluğundan kastın yedek depo ise, ninja'da yedek depo yok ama 17.5lt'lik depo ile benzin uyarı ışığı yanana dek ben şehir içinde en az 280km yol yapabiliyorum. uzun yolda ise bu mesafe 400km'lere kadar çıkabilir.
    Bulutcum, şilideki üyemiz Salih Bey'i bilir misin bilmiyorum onun motorunda bizim hararet göstergesi yerine benzin göstergesi konmuş. Ama bizim ülkemize hararet göstergeli geliyor. 2011 modellerde öyle, sadece beyaz renkte göstergeleri beyaz yaptılar.

Şimdiden birçok ninja satılmış. Alan bütün arkadaşlara hayırlı olması ve kazasız belasız sürmesi dileğimle...

Ayrıca bu ara beyaza çok takılmış durumdayız Söz kawasakiyse yeşil farzdır^^

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Alıntı EruKING adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bulutcum, şilideki üyemiz Salih Bey'i bilir misin bilmiyorum onun motorunda bizim hararet göstergesi yerine benzin göstergesi konmuş. Ama bizim ülkemize hararet göstergeli geliyor. 2011 modellerde öyle, sadece beyaz renkte göstergeleri beyaz yaptılar.

Şimdiden birçok ninja satılmış. Alan bütün arkadaşlara hayırlı olması ve kazasız belasız sürmesi dileğimle...

Ayrıca bu ara beyaza çok takılmış durumdayız Söz kawasakiyse yeşil farzdır^^
    Bugün daytona motordaydık 2010 model siyah ninja alan bir arkadaşımız vardı onun motorda da hararet göstergesi benzin uyarı lambası vardı.

Sanırım 2011 modellerin sadece Special Editionlarında benzin göstergesi var. Ama tam emin değilim.

Ninja olsunda Siyah - Yeşil - Beyaz farketmez.

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    2011 modeldi abi o :D

Motosikleti
    XL650V Transalp
    amann ne farkeder ) 280km'de bir benzin alı verin işte )) şahsen hararet göstergesi olması benim işime geliyor.

Alıntı HiAxiSheytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninjalarına katılan tüm arkadaşlarıma hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela göstermesin

Facebook taki Kawasaki Ninja 250 R grubumuza bekliyoruz. Yarın grup olarak Çatalcaya gideceğiz. Rodajlarını tamamlamak yol yapmak isteyen arkadaşlarımızı bekliyoruz.

Grup sayfamızın linki :http://www.facebook.com/group.php?gid=199474079468

Etkinlik sayfamız linki: http://www.facebook.com/?ref=logo#!/...350507&index=1

Draco senin içinde şu iki resmi ekliyorum umarım yardımcı olur

Teşekkürler resimler için dostum, fakat ninjanın beyazısını tasarlayan tasarımcıyı andım bilesin

Sanırım renk konusunda , kawasaki alırsam yeşil daha kaslı gösteriyor, yzf r125 alırsam beyaz alıcam gibi geliyor...

Bu arada yzf r125'te artçı ile sürüşte sorun olur mu?
    Kawasakide artçı ile sorun olmuyor sanırım 250cc ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler