Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı Draco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha alıcam sanırım sesi çok cılız diyorlar hangi egzos işimi görür fiyat konusundada üzmeyecek?

2-4 Silindir gibi ses çıkarırmışçasına gibi bir egzos lazım R125'e ve kask olarak beyaz siyah camlı havalandırması iyi olan kask ne önerirsiniz , fiyat önemli değil kaskta ama çokta uçuk olmasın...

Herşeyi kafamda tasarladıktan oturttuktan sonra ve motorumu aldıktan sonra bana yakın olan gezilerinize katılmak istiyorum mümkünmüdür?
    Arkadaşım Yamaha düşünüyorsun şimdiden hayırlı olsun... Ama sorunu sordun cevabını vereyim aldığın motor tek silindir ve egsoz taktırmak istediğini söylüyorsun paranı çöpe atmak istiyorsan israf yapma git bir hayır işle derim çünkü 125 cc lik 15 beygirlik bi alete sen bırak egsoz takmayı yashinin fabrikasını taksan yine istediğin sesi elde edemezsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    volkanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ford Fiesta 1.5 2013
    Katiliyorum ninja.mmt ye yani motor kucuk olsun ama gorunumu ve sesi buyuk olsun..oyle bir motor yok ve anlamsiz olur cunku guclu ses guclu motordan cikar ve guclu motor daha hizli gider,yoksa gitmeyen bir motor yeri gogu inletse ne yazar..ninja guzel bir tercih olabilir,her yonden..boyum 1.83 kilom 95 civari,motor kucuk durmuyor zaten dev gibi motoru ne yapacaksin baslangic olarak,hysong motorlar da iyi ama daha yatik yukarda bahsedildigi gibi,kaskta ilk once saglamlik ve guven sonra sessizlik ara derim,sessizlik onemli bence yoksa artik her kask havadar..umarim gonlundeki motoru bulursun.
    motosiklet.net üyesiyim..

orcax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja gitti - TDM900A - mt07 - crf250rally
    Arkadaslar hepinize selamlar bugun itibari ile bende ninja 250r sahibi oldum yarin motorumu alicam resimleri atarim eve getirince

Xallez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Calibre 250R
    Alıntı orcax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar hepinize selamlar bugun itibari ile bende ninja 250r sahibi oldum yarin motorumu alicam resimleri atarim eve getirince
    Hayırlı olsun güle güle kullanın

Alıntı ninja.mmt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım Yamaha düşünüyorsun şimdiden hayırlı olsun... Ama sorunu sordun cevabını vereyim aldığın motor tek silindir ve egsoz taktırmak istediğini söylüyorsun paranı çöpe atmak istiyorsan israf yapma git bir hayır işle derim çünkü 125 cc lik 15 beygirlik bi alete sen bırak egsoz takmayı yashinin fabrikasını taksan yine istediğin sesi elde edemezsin.
    Hmm bakalım maddi durumuma göre ninja alabilirsem hangi egzosu önerirsiniz...

Ve ben araştırdım sanırım en yaygın, akrapovic, yoshimura , devil var bunların fiyatları nelerdir üç aşağı beş yukarı?

Motosikleti
    Alıntı Xallez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun güle güle kullanın
    Tesekkur ederim

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Dostum hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin iyi günlerde kullan

Ve ben araştırdım sanırım en yaygın, akrapovic, yoshimura , devil var bunların fiyatları nelerdir üç aşağı beş yukarı?
    Parana yazık etme bak bu kadar insan sana birşey öneriyor, önerileri dinle

Ninjaya karar verirsen eğer akrapovic öneririm yoşhiye göre daha tok bir ses veriyor

Alıntı ninja.mmt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı HiAxiSheytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin iyi günlerde kullan

Parana yazık etme bak bu kadar insan sana birşey öneriyor, önerileri dinle

Ninjaya karar verirsen eğer akrapovic öneririm yoşhiye göre daha tok bir ses veriyor
    Tamamdır hocam akrapovic'in fiyatı nedir ninja için olanın,

Birde yzf videolarına bakarken şunu gördüm hangi egzos bu

http://www.youtube.com/watch?v=_NYVk...56BB821751ED67

Merhaba;
    Bende aranıza yeni katıldım.Yeşil 2010 model 2000 km'de ninja sahibiyim gerçekten çok keyifli bir makina benim ilk motorum ve birkaç sorum olucak sizlere motorumu kaç km'de servise götürmem lazım ve nereyi tavsiye edersiniz avrupa yakasında birde yan grenaj koruma takozu nereden bulurum.Şimdiden Teşekkürler...

Xallez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Calibre 250R
    Alıntı YAPAYÇİZGİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba;
    Bende aranıza yeni katıldım.Yeşil 2010 model 2000 km'de ninja sahibiyim gerçekten çok keyifli bir makina benim ilk motorum ve birkaç sorum olucak sizlere motorumu kaç km'de servise götürmem lazım ve nereyi tavsiye edersiniz avrupa yakasında birde yan grenaj koruma takozu nereden bulurum.Şimdiden Teşekkürler...
    hayırlı olsun motoru ne kadara aldınız acaba ?

Alıntı Xallez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun motoru ne kadara aldınız acaba ?
    Teşekkürler.9.000 tl verdim

Motosikleti
    Teşekkürler.9.000 tl verdim
    Hayirli olsun arkadasim

Motosikleti
    kawasaki 250r 2010
    hayırlı olsun birader daytonadaki yeşil 2. el motorumu naldın

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Ninjanın 2. el fiyatları neden düşmüyor yahu

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Merhaba;

Dostum hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela göstermesin facebook taki ninja grubumuza bekleriz. Bu hafta sonu çatalca yapacağız.

Facebook grup adresi

http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=199474079468

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:58 ----------

Tamamdır hocam akrapovic'in fiyatı nedir ninja için olanın,

Birde yzf videolarına bakarken şunu gördüm hangi egzos bu

http://www.youtube.com/watch?v=_NYVk...56BB821751ED67

Biz anadolu yakasında Kadıköyde İstanbul motorda sorduk 800 TL demişlerdi. Sen o videodaki R125 dinledin. Bu hafta sonu senin için gruptaki beyaz ninjanın akrapovic egzosunun videosunu çekip buraya yükleyecem bir de yoşhi var onu da yükleriz karar verirsin

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010

Hayırlı olsun. Kazasız belasız güzel sürüşler yaşaman dileğimle... Ne renk aldın

Merhaba;

Hayırlı olsun. Sizede kazasız belasız sürüşler dilerim. Yeşil güzel bir renk, iç açıcı Güle güle kullanın...

Kenan abide sormuş ama bende sorayım. Daytonadakini mi aldınız ? 2000km de ise 5000 de ilk bakımın.

Draco, herşeyi hazır bekliyorsun. Tamam burası forum paylaşalım ama bir akrapoviç satan bir yeri arayıp sormak zor değil İstanbul motorla görüştük. 800 e vericekti bize. Peşin alımda tabi...

Alıntı HiAxiSheytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [SIZE="4"]

Biz anadolu yakasında Kadıköyde İstanbul motorda sorduk 800 TL demişlerdi. Sen o videodaki R125 dinledin. Bu hafta sonu senin için gruptaki beyaz ninjanın akrapovic egzosunun videosunu çekip buraya yükleyecem bir de yoşhi var onu da yükleriz karar verirsin
    Teşekkürler hocam birde fotoğraf çekerseniz beyaz ve yeşil kawasakide biri otururken tam ön ve yandan fotoğraf çekerseniz sevinirim 1.82 boyunda biri olursa....
    Tamamdır o zaman akrapovic benim bütçeme uyar, xenon ve takoz kaç lira tutar..?

Alıntı EruKING adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Draco, herşeyi hazır bekliyorsun. Tamam burası forum paylaşalım ama bir akrapoviç satan bir yeri arayıp sormak zor değil İstanbul motorla görüştük. 800 e vericekti bize. Peşin alımda tabi...
    Baktım ben 1.300 tl'ye gördüm acaba orası kazıkmı diye sorarım dedim Bütçeme uygun..

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Merhaba;
    hayırlı olsun öncelikle kazasız belasız sürüşler dilerim.2000km olduguna göre bi sonraki bakım 5000km de vallah dosttum tavsiye edebilcegim yetkili servis yok hepsi kazıkcı...benim motor garanti kapsamında olmasa asla getirmem bakımlarını kendim yaparım...avruba yakasında 5000km bakımına sefaköy beşyolda beşir ustaya getirmiştim ben teli 05424247889 saygılar
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    selam bende artık bi kawasaki kullanıcısıyım. 2011 model beyaz aldım .henüz 264 km deyim rodajdan dolayı 800 km ye kdr 4.000 deviri gecemiyorum , o da saatte 58-59 km ye denk geliyo. neyse bu sayede motorumu tanımış oluyorum, çünkü bu işte çok yeniyim , önereceğiniz bişeyler varsa seve seve dinlerim..
    [COLOR="Red"]If you touch my bike, I'll touch your girl ! ![/COLOR]

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı pulse8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam bende artık bi kawasaki kullanıcısıyım. 2011 model beyaz aldım .henüz 264 km deyim rodajdan dolayı 800 km ye kdr 4.000 deviri gecemiyorum , o da saatte 58-59 km ye denk geliyo. neyse bu sayede motorumu tanımış oluyorum, çünkü bu işte çok yeniyim , önereceğiniz bişeyler varsa seve seve dinlerim..
    hayırlı olsun kazasız belasız dileklerimle rodajda 4000bin 6000bin arasında olabilir cokta 4000binde kullanma motoru sagır alıştırırsın.
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler