Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150zc Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Keeway Outlook 150
    Motoru alırken (tüm elektrikle çalışan cihazlar için geçerlidir) yanında elektrik şemasını gösterir bir belge de vermeleri gerektiğini düşünüyorum. Bu yasal bir zorunluluktur.

Elektrik şemasına göre bir takım kabloları kalınları ile değiştirmek mantıklı geliyor. Tabii elektrik tesisatına tüm şaseyi sökerek ulaştıran bir montaj varsa pek bir fena.
    [CENTER][/CENTER][CENTER]Özgürlük iki teker üzerindedir...[/CENTER]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    alrığım günden beri 3. far lambasını değiştirdim. farlarım gece gündüz sürekli açıktır. ama aküde düşme görmedim. yalnızca sonradan taktırdığım sisfarlarını yaktığımda aynı anda sabit farı söndürmezsem akü seviyesi ortalara kadar inebiliyor. fakat sisler sönükken hiçbir düşme görmedim. ve hatta çakmaklığı kullanırken de bir düşme görmedim ne hareket halinde ne de durduğu yerde.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

emreakyol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---waiting---
    merhaba herkeze iyi seneler bende 150zcmi paylaşmak istedim yorumlarınızı bekliyorum

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    ok güzel Kazasız sürüşler dilerim
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    ---waiting---
    Teşekkürler Sağol..

egzos orjinalmidir?

Motosikleti
    ---waiting---
    egzoz orjinal zc egzozu değil özel sipariş üzerine yaptırıldı sesi daha tok ve performans artışı sağladı.

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm arkadaşlar benim daha önce mondial 150 hs motorum vardı sıfır almıştım yazın sonunda motorumu satmak zorunda kaldım motoru ilk aldığımda ufak tefek sorunlar çıktı
    onun dışın hiç sorun yaşamadım yani ben 150 hs den çok memnundum seriliği falan çok iyiydi beni yolda hiç üzmedi hatta bir keresinde 1 günde 400 km yol yaptım tık demedi ama motorada bakıyordum.neyse ben şimdi kısmet olursa tekrar motor alamak istiyorum
    ve 150 zc almayı düşünüyorum size sormak istediğim bu motor nasıldır 150 HS'den dahamı iyidir yoksa aynımıdır kalite+işçilik+son hız+süspansiyon ben 150 hs nin sadece amartisörlerinden şikayetçiydim çok sertti ya eğer 150 hs gibi buda ufak tefek sorunların dışında sorun çıkarmıyorsa ben bu motoru alırım arkadaşşimdiden cavabınız için sağolun[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:41 ----------

Alıntı emreakyol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzoz orjinal zc egzozu değil özel sipariş üzerine yaptırıldı sesi daha tok ve performans artışı sağladı.

kardeş motorun çok güzel kazsız belasız bu angel eyes farı nerden aldın yada senmi yaptın çok güzel olmuş +++zenon far var değilmi içinde
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Egzos farklı bir hava vermiş scootere,son derece güzel olmuş.
    Kendi adıma söylemek gerekirseçok beğendim.
    Güle güle kazasız kullanın..

Motosikleti
    ---waiting---
    teşekkür ederim... farı kendim yaptım sadece mercek aldım ayrıca üzerinde 8000k zenon var;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:53 ----------

sağol... yorum için teşekkürler...

[QUOTE=karayılan;1915833]slm arkadaşlar benim daha önce mondial 150 hs motorum vardı sıfır almıştım yazın sonunda motorumu satmak zorunda kaldım motoru ilk aldığımda ufak tefek sorunlar çıktı
    onun dışın hiç sorun yaşamadım yani ben 150 hs den çok memnundum seriliği falan çok iyiydi beni yolda hiç üzmedi hatta bir keresinde 1 günde 400 km yol yaptım tık demedi ama motorada bakıyordum.neyse ben şimdi kısmet olursa tekrar motor alamak istiyorum
    ve 150 zc almayı düşünüyorum size sormak istediğim bu motor nasıldır 150 HS'den dahamı iyidir yoksa aynımıdır kalite+işçilik+son hız+süspansiyon ben 150 hs nin sadece amartisörlerinden şikayetçiydim çok sertti ya eğer 150 hs gibi buda ufak tefek sorunların dışında sorun çıkarmıyorsa ben bu motoru alırım arkadaşşimdiden cavabınız için sağolun[COLOR="Silver"][COLOR="Silver"]

Motosikleti
    ---waiting---
    Alıntı Şeyh Şamil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzos farklı bir hava vermiş scootere,son derece güzel olmuş.
    Kendi adıma söylemek gerekirseçok beğendim.
    Güle güle kazasız kullanın..
    [QUOTE=karayılan;1915860]
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar benim daha önce mondial 150 hs motorum vardı sıfır almıştım yazın sonunda motorumu satmak zorunda kaldım motoru ilk aldığımda ufak tefek sorunlar çıktı
    ve 150 zc almayı düşünüyorum size sormak istediğim bu motor nasıldır 150 HS'den dahamı iyidir yoksa aynımıdır kalite+işçilik+son hız+süspansiyon ben 150 hs nin sadece amartisörlerinden şikayetçiydim çok sertti ya eğer 150 hs gibi buda ufak tefek sorunların dışında sorun çıkarmıyorsa ben bu motoru alırım arkadaşşimdiden cavabınız için sağolun[COLOR="Silver"][COLOR="Silver"]
    şöyle söylim eger kalkışta hız diyorsan bu motordan fazla bir şey bekleme çünkü kasası 150hsden buyuk ve ağır ama konfor ve rahatlık istiyorsan motoru tavsiye ederim. Arıza konusundada motor şu anda 5000kmde şimdiye kadar sadece motor yağı değişti ve bakımı yapıldı başka bi şey olmadı ayrıca arka süspansiyonlarda bunlarda yumuşaklık ve sertlik ayarı var istediğin gibi ayarlayabiliyorsun

[QUOTE=emreakyol;1915863]
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

şöyle söylim eger kalkışta hız diyorsan bu motordan fazla bir şey bekleme çünkü kasası 150hsden buyuk ve ağır ama konfor ve rahatlık istiyorsan motoru tavsiye ederim. Arıza konusundada motor şu anda 5000kmde şimdiye kadar sadece motor yağı değişti ve bakımı yapıldı başka bi şey olmadı ayrıca arka süspansiyonlarda bunlarda yumuşaklık ve sertlik ayarı var istediğin gibi ayarlayabiliyorsun
    cevabın için çok sağol kardeş ama kalkışta hs den hantalmı ama teknik verilere göre bu motor hs den 1 hp daha güçlü ağırlık olarakta neredeyse iki motorda aynı hs den 3-4 kilo daha ağır sadece bu arada bende motoru sattığımda 10.000 km deydi yağ değişimi dışında sorun çıkarmadı

Motosikleti
    ---waiting---
    [QUOTE=karayılan;1915867]
    Alıntı emreakyol adlı üyeden alıntı Mesajı göster

cevabın için çok sağol kardeş ama kalkışta hs den hantalmı ama teknik verilere göre bu motor hs den 1 hp daha güçlü ağırlık olarakta neredeyse iki motorda aynı hs den 3-4 kilo daha ağır sadece bu arada bende motoru sattığımda 10.000 km deydi yağ değişimi dışında sorun çıkarmadı
    ben teknik olarak kitapta yazılanlara pek inanmıyorum. Ör. benim motor ruhsatta 85 beygir yazılmış ayrıca her ne kadar tehlikeli olsada arkadaşlarımla düz yolda kapıştığımız zaman 150hs olan arkadaşım başta bana yarım boy fark attı daha sonra bn toparlayıp 1 boy fark attım yani duruma göre değişiyo anlıcan. aslında aynılar çok buyuk bir fark yok.

Motosikleti
    Keeway Outlook 150
    Vay canına o far ne güzel olmuş ?
    [CENTER][/CENTER][CENTER]Özgürlük iki teker üzerindedir...[/CENTER]

Zc iyidir,Cgl125'i satıp bir tane de ben düşünüyorum.

Motosikleti
    ---waiting---
    Alıntı kuturkutur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vay canına o far ne güzel olmuş ?
    sağol

Slm arkadaşlar adım ahmet ben yeni üyeyim bu modelden almayı düşünüyorum bir yandanda çin alma dıyorlar cok karamsar kaldım sizler ne dıyorsunuz kullanıcı arkadaslardan bilgi edinmek istiyorum

sky_forever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    e daha 3-5 sayfa öncesinden yazdık biton şey 156 sayfada yorum var araştırmacı ol biraz derim

ve 150 zc almayı düşünüyorum size sormak istediğim bu motor nasıldır 150 HS'den dahamı iyidir yoksa aynımıdır kalite+işçilik+son hız+süspansiyon ben 150 hs nin sadece amartisörlerinden şikayetçiydim çok sertti ya eğer 150 hs gibi buda ufak tefek sorunların dışında sorun çıkarmıyorsa ben bu motoru alırım arkadaşşimdiden cavabınız için sağolun

ZC kullanıcısı arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum cevap yazmadınız

motora 1.5 sene bindim resimleri ekleyemedim motoru sattıktan sonra ekleyebildim ancak resimleri
    bikaç değişiklik yapmıştım ön çamurluk sele amartisörleri daha yumaşaklarıyla değiştirdim parklara dörtlü led ama şunu söyleyeyim kırmızı HS ye kırmızı ön çamurluk çok yakışıyor
    http://img13.imageshack.us/i/dsc01074kp.jpg/
    http://img13.imageshack.us/i/dsc01077pn.jpg/
    http://img13.imageshack.us/i/dsc01078dp.jpg/
    http://img695.imageshack.us/i/dsc01079ue.jpg/
    http://img189.imageshack.us/i/dsc01080f.jpg/
    http://img96.imageshack.us/i/80203978.jpg/
    http://img260.imageshack.us/i/66461738.jpg/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler