Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150zc Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sky_forever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    Yani senin mootrun daha 2800de o ibrede DÜZ YOLDA!! eğim olmucak 80mi gösteriyor öyle mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    he evet aynen öyle. hem de navigasyon cihazı ile ölçümde. kendi ekranı yne 90-95 arası gösteriyor ama cihaz yalan söylemez. geçici birşey değildir inşallah.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Motosikleti
    mondial 150 zc
    motorumdaki sarı farı ve stop lambaları çıkardım yerine beyaz taktım çok daha güzel oldu, tavsiye ederim egzozdaki susturucuyu tutan 2 tane yay var ya onun biri geveşemiz bi ses yapıyor inanılır gibi değil. sanki traktör sürüyorum orjinal yayın aynısından bulamadım ona yakın olan bi çift yay aldım değiştirdim. şimdi elektrikli motor kullanıyormuşum gibi oldu :D alışmışım o sese demekki. bu arada forumdaki arkadaşlar bilir benim ön fren merkezi, hidrolik yağını damlatıyordu. yetkili servis parça istedi fabrikadan, 2 haftayı geçti daha gelmedi. sormaya gittim ne zaman gelecek diye. kadın bana dedi''siz herhangi bi parça için bize talepte bulunmamışsınız. şimdi isteyelim 2-3 haftaya gelir''. bende lanet gelsin sizin gibi yetkili servise dedim. sanayideki herhangi bi motorcuya gittim. adam 5dk da halletti olayı. parça değişmesinede gerek yokmuş zaten. şimdi canavar gibi motor. benim için yetkili servis olayı bitmiştir. bi dahada gelmem

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:35 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:32 PM ----------

forever senin bilgin vardır bişey soriyim sana. bu yağmur, rüzgar geçirmeyen eldivenlerin hepsi böyle kaleci eldiveni gibi mi? yani yazlık eldivenler kaba olmayanları hiç yok mu? ben aradım bulamadım ya öyle... (korumasız olanlardan eldivenlerden bahsediyorum bu arada)
    allah kimseyi yetkili servisin eline düşürmesin :farao:

Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    aslında var daha kibar eldiven modelleride istersen illa motorsiklet eldiveni değilde normal bi spor fakat kibar çizgilere sahip eldivende bakabilirsin siyah renk mesela hem herşey uyum sağlar hem işin görülür ? Ellerinide üşütmez...

Motosikleti
    mondial 150 zc
    Alıntı sky_forever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında var daha kibar eldiven modelleride istersen illa motorsiklet eldiveni değilde normal bi spor fakat kibar çizgilere sahip eldivende bakabilirsin siyah renk mesela hem herşey uyum sağlar hem işin görülür ? Ellerinide üşütmez...
    motorsiklet eldiveni olması şart değil , dediğin gibi kaba olmasın, yağmur rüzgar geçirmesin yeter. aramaya devam pes etmek yok

Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    Ya bu Zc'ciler nerde ya en ölü topicler arasına giriyoz nerdeyse yazda bitti nerde bu millet ?

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bnm motorum 2 aydır yatıyo apartmanda arkadaslar.ehliytim olmadığı için getiremedm ayvalığa
    depo yarısına kadar doluydu benzine bişey olmuşmudur
    ve nası çalıstırmalıyım motoru

Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    keşke boşaltsaydın o kadar uzun süre kullanmayacağın durumlarda boşaltılır diye biliyorum...
    İLk çalıştırdığında bişey yapmana gerek yok heralde eğer bi iki marşta çalışmazsa ayak pedalına 5 kez bas biraz gaz açıp kapat sonra tekrar dene zaten motorun üstündede yazıyo bu ;)

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bnm motorum 2 aydır yatıyo apartmanda arkadaslar.ehliytim olmadığı için getiremedm ayvalığa
    depo yarısına kadar doluydu benzine bişey olmuşmudur
    ve nası çalıstırmalıyım motoru
    birkaç kez ayaktan bas daha sonra el marşıyla çalışır zaten.
    çalışmazsa hortumdaki benzin kurumuştur tıkanıklığıda hortumlardan birini çıkarıp üfleyerek giderebilirsin aklında bulunsun.

Motosikleti
    mondial 150 zc
    yetkiliservisin bana çektirdiklerini 2 gün önce bi maille uğur mondial in merkezine bildirdim. bugün beni aradılar şikayetlerimle ilgi konuşmak istiyorlarmış. tabi ben gece çalışıp gündüz uyuduğumdan, uyku sersemi konuşmak istemedim bi numara verdiler. arayın konuşalım dediler. aslında bu konuyla ilgileneceklerini bana geri dönmelerini hiç beklemiyordum. inşallah buradaki yetkili servisi bu konularda uyarırlar. para vermiyoruz diye adamlar başından sağıp duruyor bizi...

Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    Keşke açıp konuşsaydın...

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    saolun arkadaslar

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    arkadaşlar mondial servisleri hakkıdna bilgilendirme. aracı bakıma götürdüğünüzde kesinlikle yetkili servis belgesini ve kaşesini görünüz. ayrıca mondial interenet sitesinde bu srevisin varlığını daha önceden kontrol ediniz. servisteki görevli falan yerin bayisiyiz garantiniz geçerli vs gibi yağlama yaparsa kesinikle bakım yaptırmayınız. bu sizin zararınıza olur. aracınız bire sonraki serviste yetkili bir servis tarafından bakıma alındığında bir önceki bakımın ilgiliz birisi tarafından yapıldığını gördüğünde sizin için sorunların başlangıcı olacaktır. dikkatli olunuz hakkınızı yedirmeyiniz. bu gün başıma benzer bir hadise geldi allahtan gittiğim serviste mondial merkezden yetkili bir bey vardı da servisle birlikte yardımcı oldular. buradan yardımlarından dolayı teşekkür ediyorum. ayrıca eskort motora da ilgilerinden dolayı iki kat teşekkürler.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    Valla artık servisle pek işim kalmıyo zaten herşeyi paralı yaptırıyoruz sene olarak zaten doldu birde yani servis neyi bedava yapııyo ki??

Motosikleti
    mondial 150 zc
    bugün aradım mondial'i yetkili servisin çıkardıkları problemleri anlattım. onlarda emin olun gerekeni yapacağız dedi. bende önemli değil bu saatten sonra mecburkalmadıkça yetkili servise gitmem, parasını verip yaptırırım bi başkasına dedim.

motoru alalı 45 gün olupta hala 800 km de olan başka biri var mı acaba :D

muratalagoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR
    Berker o motor seni nasıl taşıyor hala şaşkınlık içindeyim :S

Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    Lan sen beni burda nerden buldun??
    Arabayı sattın gittin motor mu aldın nerden çıktın olm sen

Motosikleti
    CBR 600 RR
    dün tesadüfen burgmanlara bakıyordum orada gördüm karşıyakada ararken seni forumda buldum herkeze sordum kimse bilmiyor senin nerde olduğunu muhahaa :D yok araba duruyor da otopark sıkıntı oluğu birde malum benzin her gün zam!

Motosikleti
    Motoran SCUB 150
    Bu zc kullananlar bu topiciğe geri döndüğünde ben sorucam onlara...

Motosikleti
    CBR 600 RR
    berker senin bu motor nasıl oluyorda 80 85 yapiyor düz yolda benim 125 lik zn bile 90 nı görüyor çok rahat

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler