Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki ER5 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    esp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er-5
    Alıntı srhtsglm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel motor almışsın o zaman hayrını gör güle güle kullan dostum.
    Sağ olun abicim hepimiz inşallah Ya yaz başından beri bakınıyordum motorumu satmadan alma durumum yoktu bir anda gelişti güzel şeyler ben de kaçırmayaym dedim bu motoru, aramız çok iyi şimdilik. Vallahi çengelköylü dediğiniz sanırım bir başkası bu arada abicim Ben de 4.levent tarafında oturuyorum
    ''Sen bana bakma, ben senin baktığın yönde olurum...''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    er5 e niyet ederken altımda Klr buldum bakalım belki bundan sonra ki durak o olabilir sizi hala takipteyim arkadaşlar,yeni motor alanlara kazasız belasız hayırlısı olsun...
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

mustafaat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RST1000 Futura (şu an motosikleti yok)
    Bir arkadaşımıza İzmir veya civarından ER5 arıyoruz. İlgilenen olursa lütfen mustafaat@gmail.com adresinden, ya da 532.557.3828 numarasından bize ulaşsınlar lütfen.
    "Acemisi olduğunuz tekniği önce kapalı alanda, tedirginlik geçtikten, tekniğe hakim olduktan sonra yolda deneyin ve yavaş yavaş yol sürüşüne aktarın." motorhikayesi.com | "Motosiklete Binmeyin, Motosikleti Sürün"

delicoban08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende katılıyorum İLKAN bey'e temiz bakımlı olsun az pahalı olsun.
    bu arada Teşekkür ederim benim gariban motoru begendigin için ama senin ve kuzeninin er 5'te baya bakımlı.böyle bakımlılar pek kalmadı Türkiye'de veya ben denk gelmedim.
    ne yalan söyliyeyim her gün iş yerinde gözümün önünde durur bakarım öyle neresine ellesem diye üzerinde toz gördüğüm zaman içim rahat etmez.bende er 5'in fiyatını bence makul bir seviyeye çektim ama Şubat sonu fiyatını yukarı çekmeyi düşünüyorum.150 cc motora 4.000 tl istenen Ülkemizde 500 cc motor ucuz bence.

satan arkadaşlara hayırlı satışlar,tekeriniz düz bassın yola devam hazır havalar iyi giderken
    Biri temiz makine mi dedi

Ekimden beri yatışta makine malum kar var memlekette Nisan gelsede güneşe çıkarsak

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    vall güzel alet..tecrübesiz olmasam alırdım ama bi 250 lik denemek gerekiyo uzun süre...

ilkantek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    21’Honda Dio,22’NC750X,22’CL-X250,22’CL-X700
    MAşallah diyelim
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIR ! 93>XT600 - 08>CBF150 - 04>GS500 - 99>GS500EX - 05>ER5 - 98>XT600 - 02>XT600E - 05>ER5 -04 >GS500 - 04>FZS1000EXUP - 05>KAWASAKi ER5

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bence'de maşallah nazar değmesin.kışın hiç çekilmiyor motor.1 haftadır yatıyor motor dedim hava biraz güneş biraz ısıtayım canavarı akü şarjı düşmüş nazlandı çalışırken,Allah'tan hemen toparlıyor .sesini özlemişim
    akşam iş dönüşü eve geldiğimde çamur içindeydi garibim malum yollar su içinde.
    tekeriniz düz bassın hayırlı hafta sonları.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    2 hafta yatıştan sonra bugün 90 km.yol yaptım feci yoruldum hamlamışız kıskandırmak gibi olmasın tek marşta çalıştı

ayvazdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500F
    Sevgililer gününüzü kutluyorum millet...
    ben bugün sevgilimi özel olarak bakıma aldım..lastiklerini sildim..tozunu aldım..hediye olarak benzin aldıım..birazda gezintiye çıkardım şöyle bir km kadar..kıyamadım daha fazlasına malum asfalt rezil..öpüştük koklaştık iyice yani...az kaldı güneşli günlere...

sorunsuz sürüşler herkese...
    Motosiklet...Aşktır..Görmesen..Sesini duymasan..Dokunmasan...Olmaz...

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    benim secgilim çok şımarık yüz verdikçe astarını istiyor her gün temizlenmek olmazki kardeşim helede mevsimlerden kış ise elime yazık bir kaç gün yıkamayacağım sevdiğimi

kazasız belasız kullanımlar,İstanbul'a yine kar geliyormuş hopp motor yine garaja
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    Alıntı ayvazdeniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgililer gününüzü kutluyorum millet...
    ben bugün sevgilimi özel olarak bakıma aldım..lastiklerini sildim..tozunu aldım..hediye olarak benzin aldıım..birazda gezintiye çıkardım şöyle bir km kadar..kıyamadım daha fazlasına malum asfalt rezil..öpüştük koklaştık iyice yani...az kaldı güneşli günlere...

sorunsuz sürüşler herkese...

ne zamandır siteye uğramanızı bekliyordum. sanırım benim sattığım er-5 in şu anki sahibisiniz. plakanın sonu 5352 mi acaba

Motosikleti
    Honda CB 500F
    Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne zamandır siteye uğramanızı bekliyordum. sanırım benim sattığım er-5 in şu anki sahibisiniz. plakanın sonu 5352 mi acaba
    evet..5352..şu an bende makine..kasım ayında almıştım..600f ten sonra..çok eğlenceli bir makine..ve her gören çok temiz olduğunu söylüyor..

Motosikleti
    var bişeyler
    2009-2011 arası bendeydi. 29.000 küsürde aldım.34.000 küsürde mehmet e sattım. sende ondan aldın sanırım. sattığıma pişman değilim, ama genede aklıma gelince içim burulmuyorda değil kaça aldın bu arada

Motosikleti
    Honda CB 500F
    Evet Mehmet'ten aldım..49200 dü sanırım adığımda..şu an 50000 de..neredeyse iki aydır binemiyorum havalar yüzünden..anca site içinde ısıtma amaçlı..o da 5 km yi geçmiyor..insan özler zaten özlemezmi..bende sattığım 600f i arıyorum..5400 e geldi bana..ama ruhst dışınd masrafı olmadı hiç..gösterdiğim usta da masrafı yok dedi..ama km si açısından bi egzantirik zincirinin değişmesi gerekir..hernekadar ses yapmıyorsada..lazım..

---------- Post added at 00:55 ---------- Previous post was at 00:52 ----------

şu küçücük resimden tanıdın sanırım makineyi.. )

Motosikleti
    var bişeyler
    yok fotodan ziyade motoru anlatmandan jeton düştü, ondan sonra fotoya biraz yoğunlaşınca daha bi emin oldum.
    motor hakkında öğrenmek istediğin bişeyler olursa msn den ekleyebilirsin. özelden msn adresimi yolluyorum.

Motosikleti
    Honda CB 500F
    İstanbuldamısın ? Sende ne var şu anda..? Ne kullanıyorsun..? Mehmet bana anlatmıştı makinenin geçmişini birazda olsa..Dediğim gibi..temiz bir alet.ve beni şu an tatmin ediyor.. Sefaköyde işyerim..ev de beylikdüzü..temden gidip gelirim..sokmadım motoru e5 e..çünkü aptaş bir trafik oluyor sürekli..

Motosikleti
    var bişeyler
    ben motoru satarken motoru bırakacam diye sattım, ama gene duramadım gittim cbf 150 aldım. er-5 ten öncede cbf 150 vardı. bu ikinci cbf 150
    motor bende sürekli kapalı garajda kaldı, 5.000 km de bir yağ & yağ filtresini değiştirdim ve ikisindede motor içi kurum temizliği yaptım. kendim otomotiv işinde olduğumdan kendim hallettim hep yağ değişimlerini. birde en son üçüncü kez yağ ve filtre değişmem gerektiki ondada benzin musluğunu pri de unutmam sonucu depodaki benzin motora dolmuştu, bende komple karbüratörü söküp z- moto da karbüratör temizliği yaptırdım ve karbüratörü taktım, yağını ve filtresini değiştirdim. yani karbüratörü temizletmiştim. 37.000 km de sanırım lastikleri değişmiştim. michelin ler duruyorsa benim taktığım lastiklerdir. o gün bide ön balatayı değişmiştim. en büyük masrafım o oldu zaten. başkada sorun çıkarmadı bana. motor bendeyken hiç zorlamadım. az yaksın diye 4.000 deviri geçmeden sakin kullandım, gerekmedikçe hız yapmadım. bikaç kere 170 km hıza denemek için çıkmışımdır okadar. uzun yolada çıktık.300-500-700 km lik yol yaptığımızda oluyodu arkadaşla, 2 motor gezerdik. marmarise gidip geldim en uzun mesafe. 200 km iyi gidiyoda ondan sonrası baya zor oluyo, kemiklerim kaba etlerime batıyodu resmen. o yolculukta er-5 100km/3.7 lt yakıtla bende kaldığı sürece en düşük seyiyeye ulaşmıştım. bidaha öyle bir seviyeye asla erişemedim.
    ben motorun sanırım 4 üncü sahibiydim. ilk sahibi en uzun süre kullananmış,ondan sonraki kullanmış satmış, üçüncü almış kullanamam ben bunu demiş ve sonuçta ihale bana kalmıştı. muhtemelen sende 6 sahibi oluyorsun.
    mehmet motoru aldığı gün bakıma sokmuştu, yağını filtresini hava filtresini arka balatasını değişmişti diye hatırlıyorum. bide sonradan arka amortisörleri değişmişti sanırım. yani oda iyi bakıyodu motora.

Motosikleti
    Honda CB 500F
    Cidden şanslıyım bu makinede..kim sahip olmuşsa bakımsız bırakmamış..bende yağ ve filtre değişimlerini kendim yapıyorum motrlarımda..sadece bu makinede soğutma suyunu henüz kontrol edemedim..deponun altında kalıyor kapak. o yüzden depoyu kaldırmayı denemedim hiç.eksiltme falan yok sürekli kontrolüm altın..malum önemli souğutma suyu...şimdilik bir sıkıntı yok..teşekkürler verdiğin bilgiler için..
    kazası belasız sürüşler herkese...

ilkantek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    21’Honda Dio,22’NC750X,22’CL-X250,22’CL-X700
    Soğutma suyunu deponun altından değil koltuğu açtığınızda sağ arka grenaj arasında duran soğutma sıvısı haznesinden kontrol edip tamamlayacaksınız.
    4 TEKER BEDENİMİ 2 TEKER RUHUMU TAŞIR ! 93>XT600 - 08>CBF150 - 04>GS500 - 99>GS500EX - 05>ER5 - 98>XT600 - 02>XT600E - 05>ER5 -04 >GS500 - 04>FZS1000EXUP - 05>KAWASAKi ER5

Motosikleti
    var bişeyler
    ben motoru z-moto dan almıştım. aldığımda bakımını yeni yapmıştı. yanlış hatırlamıyorsam antifrizini yeni koydum demişti. su pompasının contasını değiştirmişler, o sırada antifrizide değiştirmişler. sen gened için rahat etsin istiyorsan herhangi bir tamirciye uğrayıp koltuğun altındaki yedek su kabından antifiriz bomesiyle ölçtür antifrizi. ama değişim veya ekleme gereği duyacağını sanmıyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler