Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki ER5 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    walla arkadaslar bende 20-30 bin km civarında 5 milyar civarında er-5 arıyorum. tabiki kazasız olması önemli. bileniniz satanınız varsa bileyim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    Alıntı Dogan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla arkadaslar bende 20-30 bin km civarında 5 milyar civarında er-5 arıyorum. tabiki kazasız olması önemli. bileniniz satanınız varsa bileyim
    izmir'den iyi ilanlar var aslında ama senin dediğin fiyatlarda yok.
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

Motosikleti
    Crypton T115
    Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmir'den iyi ilanlar var aslında ama senin dediğin fiyatlarda yok.
    takipteyim fakat oyle guzel motor yok. 2 tane mavi var o kadar biride zaten depo boyalı falan.

Motosikleti
    Alıntı Dogan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    takipteyim fakat oyle guzel motor yok. 2 tane mavi var o kadar biride zaten depo boyalı falan.
    boya olayını bilmiyordum, hadi inşallah buluruz güzel bi er

Motosikleti
    Crypton T115
    Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boya olayını bilmiyordum, hadi inşallah buluruz güzel bi er
    inşallah

Motosikleti
    ER 5
    böyle bir ilan görünmüyor

motor satıldı arkadaşlar siteden birine gitmesini çok isterdim ama nasip başkasınınmış

h_cellat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er-5
    sıkıntı yok motor sanırım bu kış ayında biras zor satılır paranı ayarla bak hala duruyosa gel

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı h_cellat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıkıntı yok motor sanırım bu kış ayında biras zor satılır paranı ayarla bak hala duruyosa gel
    motorun gayet güzel duruyor.km de makul inandırıcı diğer 5000-10000 km likler gibi değil.fiyatı'da gayet uygun.bu gün 125-150 cc bir motorun bile fiyatı 4.000 tl iken 500 cc kaliteli bir motora göre gayet ucuz bence.
    sormak istediğim şu sana bende arka lastiği alırken bostancı buz motordan 140 takmayı düşünüyordum yok orjinal ebat takalım dedi istemiyerekte olsa 130 taktım.sen 150 takmışsın daha önce 140 takanları gördüm ama 150 ilk defa denk geliyor.lastik maşadaki payı ne durumda yanaklarla maşa arasında kaç cm boşluk kaldı.sıkıntı veya rahatlık ne durumda bir bilgi verirsen sevinirim.çünkü 130 lastik çok cılız kalıyor er 5 te.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun gayet güzel duruyor.km de makul inandırıcı diğer 5000-10000 km likler gibi değil.fiyatı'da gayet uygun.bu gün 125-150 cc bir motorun bile fiyatı 4.000 tl iken 500 cc kaliteli bir motora göre gayet ucuz bence.
    sormak istediğim şu sana bende arka lastiği alırken bostancı buz motordan 140 takmayı düşünüyordum yok orjinal ebat takalım dedi istemiyerekte olsa 130 taktım.sen 150 takmışsın daha önce 140 takanları gördüm ama 150 ilk defa denk geliyor.lastik maşadaki payı ne durumda yanaklarla maşa arasında kaç cm boşluk kaldı.sıkıntı veya rahatlık ne durumda bir bilgi verirsen sevinirim.çünkü 130 lastik çok cılız kalıyor er 5 te.
    hocam bu aklıma takılmıştı ya iyi ki sormuşsun. bir de arkadaşlar motoruna hiç çanta takan var mı? hem top hem side case güzel olur uzun yollar için.

Motosikleti
    kawasaki er-5
    arkadaşım bende ki maşa payı sag ve sol olmak üzere sanırım 1 er cm ama gayaet sorunsuz zincir ve fren çubuguna deymiyo görüntü olarakta diyer er5 lere göre gayet daha toplu ve iri duruyo

çanta konusunna gelince bende 46 lt var ve taktıgım zaman ayrı bi olgunluk katıyo inan bana çıkartmak istemezsin ama ben sevmedigimden takmıyorum uzun yolda sadece kullanıyorum havalar açsın bi ara çeker fotosunu atarım kışın hiç motora binmedigimden sadece haftada bi kez çalıştırmak için yanına gidiyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:21 ----------

4000 tl ye 2010 bi cbf alcagıma saglam bi er-5 alırım daha iii hem daha güçlü hem daha gösterişli hemde her yol şartına uygun taş toprak ne bilim uzun yol kısa mesafe şehir içi şehir dışı her yolda kullanıma hazır yeter ki motoruna bak bakımını yap başka hiç bişey yapma sadece bakım başka bi masrafta çıkarmıyo çok memnunum tavsiyede ederim yani hani ben sadece bi hevesle racing makina almayı düşünüyorum ama sonucu ne olacak bilmiyorum varsa temiz bi race i olan takasa girebilirim

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

zafer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    er5 sağ ön siyali kırıldı
    elinde olan varsa mesaj bekliyorum.

Motosikleti
    kawasaki er-5
    Alıntı zafer61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bırak orjinal sinyali güzel şeffaf sinyaller var onlardan al bi çift kullan

merhaba

42310041 numaralı ılanım

dusununen varsa fıyat konusunu buradan degıl telefon ıle konusuruz

tesekkurler

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bu hafta motorun ağır bakımlarını yapıp depoyu fulledim.
    dedim bir yakıt sarfiyatı ne durumda acaba.bol bol gazlamalı sonuç 120 km şehir içi kullanım 24.80 krş.yani ortalama 100 km de 5 litre
    fazla gaz açmaz ve performans egzoz kullanmazsak demekki 4 lt nin üzerine çıkacağını sanmıyorum.

delicoban08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250
    Selamün aleyküm arkadaşlar

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı delicoban08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamün aleyküm arkadaşlar
    a.selam delicoban nasılsın.
    senin er 5 yakıt durumu ne alemde
    sabah işe gidiyorum yine yan ayak switchi sorun çıkardı takılı kalmış elimle çektim öyle devam ettim işe.
    iş yerinde söküp güzelce temizledim wd-40 ile sonra yağladım şu an sorun yok gibi.
    ön dişliden atan yağlar berbat ediyor ,zinciri fazla yağlamamalı.

delicoban08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250
    a.selam delicoban nasılsın.
    senin er 5 yakıt durumu ne alemde
    sabah işe gidiyorum yine yan ayak switchi sorun çıkardı takılı kalmış elimle çektim öyle devam ettim işe.
    iş yerinde söküp güzelce temizledim wd-40 ile sonra yağladım şu an sorun yok gibi.
    ön dişliden atan yağlar berbat ediyor ,zinciri fazla yağlamamalı.

Benim yakıt durumu iki aydır harika hiç yakıt yakmıyor desem yalan olmaz çünkü yollar karlı havalar da soğuk e kapalı otoparkta yakıt harcarsa ayıp eder değil mi ?
    yağ olayına gelince ben shell'in sprey zincir yağını kullanıyorum hiç senin ki gibi bir olay yaşamadım yağ zincire yapışıp kalıyor etrafa bulaşmıyor.

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı delicoban08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim yakıt durumu iki aydır harika hiç yakıt yakmıyor desem yalan olmaz çünkü yollar karlı havalar da soğuk e kapalı otoparkta yakıt harcarsa ayıp eder değil mi ?
    yağ olayına gelince ben shell'in sprey zincir yağını kullanıyorum hiç senin ki gibi bir olay yaşamadım yağ zincire yapışıp kalıyor etrafa bulaşmıyor.
    unutmuşum biz istanbul'dayız ilkbahar geliyor nerdeyse havalar ara ara yağmurlu öyle olunca garibim motor bir türlü dinlenemedi paso koşturuyor istanbul sokaklarında.
    benim kullandığım yağ alman malı kaliteli bir ürün ama bende hastalık olmuş 250-500 km aralığında yağlıyorum,çünkü 2 günde bir motoru yıkarım kesin.birde yoldaki çamurlar yapışıyor zincire sonra yıkama esnasında sağa sola bulaşıyor ara sıra zinciri gazyağı ile yıkamalı komple.en son 3 ay önce yıkamıştım zinciri.
    bu arada 6 ayda 7000 km yi devirmişim

Motosikleti
    Kawasaki Er-5
    Alıntı zafer61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim de sol ön sinyalim kırılmıstı, bi takım alıp bolussek mi?

orjinal sordum 80 € falan demislerdi. Ankara'da YİBA carsisi var iki teker urunleri satilir, orada sordum cinliler, cbf falan icin var fakat ER-5 orjinaline yakin bisey bulamadim. bir iki ornek gosterdiler cifti 15 TL civarinda, orjinale gore biraz daha kucuk ve gayet şık durur diye dusunuyorum ama olur mu bilemedim. gosterdikleri modellerin hic biri farin yaninda sinyalin baglandigi yerdeki boslugu tam doldurmuyor, yani sinyalin plastigi disinda bosluk kalacak gibi, cirkin gozukurse diye emin olamadim.

bahsettigim gibi bir takim sinyali alip versem bi ustaya daha sonra sorun yasama ihtimali var midir, ne bileyim elektrik problemi falan gibi, yoksa yapilmasi basit bir sey midir? fikir verirseniz cok sevinirim.

saygilar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler