Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
21. sayfa BirinciBirinci ... 11192021222331 ... SonuncuSonuncu

KTM Duke 390 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    The Best - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09 2017 tracer9 2022
    http://hizliresim.com/r93A41
    Cuma gunu aldigim 390 la bende araniza katildim
    RyuujinJakka bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı The Best adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Hayırlı olsun sizede

umtbrdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Alıntı The Best adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlısı olsun kazasız belasız ağız tadı ile binmen dileği ile

RyuujinJakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 390
    hayırlı olsun bu arada değerli arkadaşlar, çanta demiri almam gerekiyor. ne kadar tipsiz olursa olucak artık ihtiyaç haline geldi. 2 alternatifim var

http://www.motoruma.com/sw-motech-alu-rack-ktm-125200390-duke-arka-canta-tasiyici

http://www.giviturkiye.com/givi-sr7701-ktm-duke-125-200-390-11-15-arka-canta-tasiyici

çanta olarak kask hangisine sığarsa sh40 düşünüyorum. fikirleriniz benim için önemli, iyi forumlar.

engin_deniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    street triple rs
    merhaba arkadaşlar.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-ktm-ilk-gelen-alir-tertemiz-ktm-390-duke-abs-298830834/detay

ilandaki motoru almayı düşünüyorum ? fiyatı uygun. öncesinde 14 yazmıştı. gidip yerinde incelemiştim 1 hafta önce bu motoru. sadece stickar larında deformeler var idi. onun dışında ekstraları olan bir motosiklet. sizce servise gösterip almalımıyım bu motoru. birde daha önce ktm kullanmamış biri olarak bilmediğimden soruyorum. servis için nereye göstermemi tavsiye edersiniz ?

Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-ktm-ilk-gelen-alir-tertemiz-ktm-390-duke-abs-298830834/detay

ilandaki motoru almayı düşünüyorum ? fiyatı uygun. öncesinde 14 yazmıştı. gidip yerinde incelemiştim 1 hafta önce bu motoru. sadece stickar larında deformeler var idi. onun dışında ekstraları olan bir motosiklet. sizce servise gösterip almalımıyım bu motoru. birde daha önce ktm kullanmamış biri olarak bilmediğimden soruyorum. servis için nereye göstermemi tavsiye edersiniz ?
    Bu fiyata iyi motor ama o 47'lik çanta aerodinamiği alt üst etmiştir.

Motosikleti
    Honda NC 750 X
    Alıntı RyuujinJakka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun bu arada değerli arkadaşlar, çanta demiri almam gerekiyor. ne kadar tipsiz olursa olucak artık ihtiyaç haline geldi. 2 alternatifim var

http://www.motoruma.com/sw-motech-alu-rack-ktm-125200390-duke-arka-canta-tasiyici

http://www.giviturkiye.com/givi-sr7701-ktm-duke-125-200-390-11-15-arka-canta-tasiyici

çanta olarak kask hangisine sığarsa sh40 düşünüyorum. fikirleriniz benim için önemli, iyi forumlar.
    Bende çanta demiri ve çanta takılı.Demir givi olan bende.Fiyatı daha uygun.Ama gerçekten çok kaliteli.Sw motech de güzelmiş.Alınabilir.Ama çanta olarak sh 40 duke 390 a büyük gelir.Bende GIVI B33NML Arka Çanta Siyah var.Zaten Givi nin sitesinde de bu taşıma demirinin üzerinde bu çanta var.Boyut olarak hem motor hem de görüntü olarak ideal.Bir tam boy kask ve yanına ıvır zıvır alabiliyor.Kesinlikle bu çantayı öneririm.Ama bir de unutma çanta yüksek hızlarda çok etkiliyor.Özellikle 145 ten sonra rüzgarda motor bu yüzden kafa sallıyor.Çantalı maksimum hız 160 gördüm kafa salladığı için yavaşladım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:02 ----------

Alıntı engin_deniz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.

bence fena durmuyor. O fiyata 200 lük ler var.Ama kesinlikle o çanta olmamış.Benim motorum da satılık internette ilanda.ama tabii ki o paralara değil. linki https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-ktm-2015-cikisli-2013-mod-hatasiz-ktm-390-duke-6000km-301257735/detay
    HONDA NC 750 X

Motosikleti
    Forza 250
    Arkadaşlar power parts da duke için satılan çanta shad ın ktm için özel ürettiği sh48 bu arada, bende sh39 var , ne çok büyük, ne çok küçük, kask ve montu + yağmurluğu ve birkaç ufak şeyi daha alıyor. ÇAnta aldıktan sonra çok rahatladım, sırt çantası derdinden kurtuldum.

l3v3nt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    2015 ile 2016 modeli arasındaki farklar nelerdir. 2016 hangi yeniliklerle geliyor.
    Bilgisi olan var mı. Bende 2015 modeli almayı planlıyorum.

Motosikleti
    KTM Duke 390
    Alıntı MimTolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar power parts da duke için satılan çanta shad ın ktm için özel ürettiği sh48 bu arada, bende sh39 var , ne çok büyük, ne çok küçük, kask ve montu + yağmurluğu ve birkaç ufak şeyi daha alıyor. ÇAnta aldıktan sonra çok rahatladım, sırt çantası derdinden kurtuldum.
    terekli kask var ben de icon variant sığmaz diye 40 düşünüyorum işin aslı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:08 ----------

ingiltere'de yaşamak vardı..

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Naked bir motoru,şehir haylazı olarak lanse edilen bir makinayı touring e çevirme merakını anlayamıyorum.
    KTM motoru hafifleştirmek için uğraşırken siz elden geldiğince ağırlaştırıyorsunuz.
    Size bavul verilse poşet,poşet verilse bavul gibi kullanmaya çalışırsınız.

Motosikleti
    Forza 250
    Alıntı TOTEMONS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Naked bir motoru,şehir haylazı olarak lanse edilen bir makinayı touring e çevirme merakını anlayamıyorum.
    KTM motoru hafifleştirmek için uğraşırken siz elden geldiğince ağırlaştırıyorsunuz.
    Kaskımızı motordan indikten sonra neremize monte ediyoruz peki hocam ? Ya montu ? Bazen ihtiyaçlar yani fonksiyon estetiğin önüne geçer. Siz takmayın efendim motorunuza çanta, heybe değil mi ? Takanlara da lütfen bilgiçlik taslamayınız, herkesin kendi tercihidir, isterse dökme demir taktırır neyse. Teşekkürler.

TOTEMONS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1991 MODEL MZ 251-YAMAHA MT-125-2014CBR500R-CBF150
    Kaskımızı motordan indikten sonra neremize monte ediyoruz peki hocam ? Ya montu ? Bazen ihtiyaçlar yani fonksiyon estetiğin önüne geçer. Siz takmayın efendim motorunuza çanta, heybe değil mi ? Takanlara da lütfen bilgiçlik taslamayınız, herkesin kendi tercihidir, isterse dökme demir taktırır neyse. Teşekkürler.
    Niye bu kadar agresifleşiyorsunki?
    Arka çanta+Depo üstü çanta takabilirsiniz pek tabiki.
    Bu motora yan çanta takmak motorun şekline,tarzına,ruhuna aykırı.Şehirdışı/Ülke dışı turlarda başka bir motor seçeneği yoksa takılabilir tabiki anlarım.
    Asıl sözüm çanta fetişistlerine aslında.Kısa turlara bile boş yan çantalarla gelmek egolarını tatmin ediyor olsa gerek

Motosikleti
    Forza 250
    Niye bu kadar agresifleşiyorsunki?
    Arka çanta+Depo üstü çanta takabilirsiniz pek tabiki.
    Bu motora yan çanta takmak motorun şekline,tarzına,ruhuna aykırı.Şehirdışı/Ülke dışı turlarda başka bir motor seçeneği yoksa takılabilir tabiki anlarım.
    Asıl sözüm çanta fetişistlerine aslında.Kısa turlara bile boş yan çantalarla gelmek egolarını tatmin ediyor olsa gerek
    RyuujinJakka nikli arkadaşımız sadece Shad Sh39 model çantayı göstermek için o fotoğrafı yüklemiş. nereden mi biliyorum ben de aynı marka çantayı araştırırken bu fotoğrafa rastlamıştım. Ama siz durumu anlamadan saydırmaya başlamışsınız ona tepki verdim sadece...

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Selam arkadaşlar günaydın Dün akşam üstü 17 sularında motorumu teslim almış bulunmaktayım. Israrlarım sonucu motorun tüm poşetlerini, ayaklıklara sıkıştırılmış kartonları kendim söktüm ve ilk marşı servisteki arkadaşın eşliğinde kendim bastım daha sonra evrak işleri tamamlanana kadar servisteki arkadaş özenle hazırlamış motorumu ilk vitesli motorum olması dolayısı ile ilk 8 10km zorluk çektim. Şuan 150km de motor :D Çok zevkli çok hırçın bir motor. Almayı düşünenler hiç düşünmesinler alsınlar, şiddetle tavsiye ederim. Rodaj dolayısı ile 6bin deviri hiç geçmedim. Eve doğru giderken ortalama 2,5-2,7lt/100km olarak görünüyordu ekrandan. Motoru teslim aldıktan hemen sonra 42 TL'ye fullendi deposu. Motorun hazırlanışı ve bir çok yerde fotoğrafını çektim. Vakit buldukça yükleyeceğim Yazım hatası olduysa heycanıma mazur görün keyifli sürüşler herkese

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:16 ----------

Bu arada arkadaşlar 2015 ve sonrasında Rosso 2 Lastik ile geliyor denilmiş ama bende Metzeller M5 var Motor teknik bilgilerin bulunduğu kağıtta motorun 2016'nın 3. ayında üretilmiş olduğunu ve model yılı 2016 olarak gösteriyor. İyi mi kötü mü bu durum sizce ?

Motosikleti
    KTM Duke 390
    Alıntı umtbrdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar günaydın Dün akşam üstü 17 sularında motorumu teslim almış bulunmaktayım. Israrlarım sonucu motorun tüm poşetlerini, ayaklıklara sıkıştırılmış kartonları kendim söktüm ve ilk marşı servisteki arkadaşın eşliğinde kendim bastım daha sonra evrak işleri tamamlanana kadar servisteki arkadaş özenle hazırlamış motorumu ilk vitesli motorum olması dolayısı ile ilk 8 10km zorluk çektim. Şuan 150km de motor :D Çok zevkli çok hırçın bir motor. Almayı düşünenler hiç düşünmesinler alsınlar, şiddetle tavsiye ederim. Rodaj dolayısı ile 6bin deviri hiç geçmedim. Eve doğru giderken ortalama 2,5-2,7lt/100km olarak görünüyordu ekrandan. Motoru teslim aldıktan hemen sonra 42 TL'ye fullendi deposu. Motorun hazırlanışı ve bir çok yerde fotoğrafını çektim. Vakit buldukça yükleyeceğim Yazım hatası olduysa heycanıma mazur görün keyifli sürüşler herkese

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:16 ----------

Bu arada arkadaşlar 2015 ve sonrasında Rosso 2 Lastik ile geliyor denilmiş ama bende Metzeller M5 var Motor teknik bilgilerin bulunduğu kağıtta motorun 2016'nın 3. ayında üretilmiş olduğunu ve model yılı 2016 olarak gösteriyor. İyi mi kötü mü bu durum sizce ?
    2016ların bir kısmı metzeller bir kısmı rosso 2 geliyormuş. metzeller dezavantajı geç ısınması kalın hamur olduğu için, ısındıktan sonra rossoyla pek farkı yokmuş daha uzun ömürlüymüş muşlu müşlü okuduklarımı aktardım

bu arada çanta fetişi değilim şuan motorda çantaya dair hiç birşey yok, sadece uzun yol yapacağım zaman üstte ki gibi olsa eşyaları mı rahat taşırım olay bundan ibaret. kredisi bitsin enduro alıp çantalarını ona taşıyacağım, açıklamam bu kadar umarım tatmin olmuşsundur. bu arada çanta ego bağlantısını anlamlandıramadım öyle bir etkisi mi varmış çantanın.
    umtbrdk bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Evet arkadaşlar söylediğim gibi fotoğrafları ekleme vakti geldi

Burda usta motora aküyü takıp ilk marş için hazırlamak ile meşgul Sağolsun elinde iş varken satış danışmanına ısrarım sonucu daha evraklar tamamlanmadan ustaya elindeki işi bıraktırıp benim motorum ile ilgilenmesini istedi ve oda kırmadı

İlk marş vakti geldi. Heyecan ile ustanın anlatımına göre bastım marşa. İlk çalıştırış olduğundan biraz geç çalıştı hali ile çiğerlerine benzinin gitmesi 3 - 5 sn sürdü ve sonunda çalıştı

Çıkar çıkmaz hemen ilerideki Shell'den depoyu fullüyorum tamı tamına 42 TL ile. Ben 70 80 bekliyordum açıkcası
    Pompacı arkadaş, sanki evden gelin çıkarıyormuşcasına yaptığı davranış ile birşeyler koparmaya çalıştı ama başaramadı tabiki

Ve iş yerimin otoparkına geldimm, şöyle bir süzdüm, bu makine benim mi şimdi edası ile ilk sürüş ardından kısa bir şok şaşkınlık, tam 49 duygu aynı anda 1 kare de

Bu da son olarak arkadan bir görüntü

Umarım keyifle okursunuz. Yaşadığım heyecanı az da olsa sizlerle paylaşmak, benim gibi almayı düşünen arkadaşlara da vesile olmak istedim.
    Sağlıcakla kalın
    infernus, l3v3nt ve SRDR KTM 390 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Forza 250
    Güle güle kullanın motorunuzu ama montsuz kullanmayın, kan çıkacağına ter çıksın değil mi ? Her zaman ful ekipman...
    SRDR KTM 390 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    Güle güle kullanın motorunuzu ama montsuz kullanmayın, kan çıkacağına ter çıksın değil mi ? Her zaman ful ekipman...
    Haklısınız. Motoru teslim alamam diye gitmiştim. Hatta yanımda kask eldivende yoktu. Arkadaş sağolsun motoru verebilceklerini öğrenince atladı getirdi teşekkür ederim bu arada

dostum benzin alırken motordan inmeye özen gösterelim. Alev alma ihtimali var, dikkatli olalım. Hayırlı olsun
    SRDR KTM 390 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
21. sayfa BirinciBirinci ... 11192021222331 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)