Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki Z250SL Kullanıcıları /Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    Alıntı DarkSnake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka çanta düşünen var mı? Çanta demiri takılabilir mi buna fikirlerinizi alalım..
    bence soft yan çanta olabilir onun dışında top case çok çirkin durur. gerçi bana göre, scooter dahil tüm motorlarda çirkin ve sürüşü bozabilecek bir yapısı var arka çanta işinin de, 250sl için ayrı bir acayip olur.

şu anda hiç görmedim ne orjinal katalogda var ne de diğer firmalarda ama motor yaygınlaştıkça alternatifler illa ki çıkacaktır.

http://www.feyizoglu.com/Kumas-Yan-cantalar-786 bu linkteki ve benzeri çözümler z250sl için en ideali olur bence.

Alıntı spookslam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar, motosikleti aile sorunları yüzünden satıyorum. Motosiklet İzmir'de bilginiz olsun. Almak isteyen arkadaşa yardımcı olurum.
    üzüldüm, zamanında yaşadığım için biliyorum çok tatsız bir durum. umuyorum ileride çok daha iyilerine sahip olursunuz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    z250 sl
    Ufak bir çanta çok ta çirkin durmaz bence tabi ki sportif görünüşü bozacaktır ama motorun sağını solunu delmeden yapılabilirse düşünüyorum yaptırmayı... Spookslam geçmiş olsun inş ilerde daha iyilerine...

100 km de ortalama kaç litre yakıyor ?

Motosikleti
    Mts 950
    Alıntı otostopcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 km de ortalama kaç litre yakıyor ?
    devrine bağlı, şu anda rodajda fazla devirli kullanılmıyor haliyle, 2.5-3lt/100km arası yakıyor. Ama rodaj bitsin, 7.000-8.000 d/dk'larda kullanmaya başlayınca sanırım 3.5lt/100km'yi rahat bulur.

turkmath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 - Kawasaki z250sl
    Arkadaşlar motosiklette gazı tamamen bırakınca (örneğin 3. ya da 4. viteste)aniden bir yığılma oluyor. Yüksek hızlara, devirlere çıkamıyorum rodajdan dolayı, yani bu durumu yüksek hızlarda denemedim. Ama düşük hızlarda böyle. Sizde de bu şekilde mi oluyor? Motor sürmeye sürmeye unutmuşmuyum yoksa, böyle mi olması gerekiyor?

Motosikleti
    z250 sl
    Alıntı turkmath adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motosiklette gazı tamamen bırakınca (örneğin 3. ya da 4. viteste)aniden bir yığılma oluyor. Yüksek hızlara, devirlere çıkamıyorum rodajdan dolayı, yani bu durumu yüksek hızlarda denemedim. Ama düşük hızlarda böyle. Sizde de bu şekilde mi oluyor? Motor sürmeye sürmeye unutmuşmuyum yoksa, böyle mi olması gerekiyor?
    yığılma olması normal tabi.

yakıt olarak 97 mi kullanıyorsunuz arkadaşlar. Sıkıştırma oranı 10'un üzerindeyse 97 oktan daha verimli diye okumuştum bir ara. Bizim motorda da 10'un üzerinde sanırsam...
    turkmath bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı DarkSnake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yığılma olması normal tabi.

yakıt olarak 97 mi kullanıyorsunuz arkadaşlar. Sıkıştırma oranı 10'un üzerindeyse 97 oktan daha verimli diye okumuştum bir ara. Bizim motorda da 10'un üzerinde sanırsam...
    Evet bizim motor 10'un üzerinde. Kılavuzu şimdi kontrol ettim, "minimum octan rating" 91 yazıyor; 91 den aşağı olmamalı anlamında yanlış yorumlamadıysam tabi.

Bu arada motor koruma takozu ingiltere sitesinde eklenmiş, şekli biraz garip fiyatı da maşallah!
    http://www.kawasaki.co.uk/en/accesso...woJCg1RXQ1ZCQ4

Motosikleti
    Konu ölmesin, bir iki fotoyla canlandıralım

Selçuk Keleş ve ilkadam bunu beğendiler.

Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Yeni çıkacak mt25e benzettim biraz. Güle güle kullanın.

Motosikleti
    Alıntı Safety First adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni çıkacak mt25e benzettim biraz. Güle güle kullanın.
    Teşekkürler. Evet fotoları gerçekten benziyor ama nette mt-25 in özelliklerini göremedim bir türlü.

Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    R25 ile ayni motor bloğunu kullanıyormuş bunu okudum diğer özelliklerini bilmiyorum ben de.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Yalnız mt-25 sonradan çıkmış olacağı için mt-25 buna benziyor olacak , ama onun gövdesi azıcık daha şişman gibi geldi bana , kaslı değil ama şişman duruyor niye anlayamadım. Bu arada fotolar süper , Angel eye far falan düşünüyor musunuz ? Internette görmüştüm bayağı yakışıyor.

Motosikleti
    Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız mt-25 sonradan çıkmış olacağı için mt-25 buna benziyor olacak , ama onun gövdesi azıcık daha şişman gibi geldi bana , kaslı değil ama şişman duruyor niye anlayamadım. Bu arada fotolar süper , Angel eye far falan düşünüyor musunuz ? Internette görmüştüm bayağı yakışıyor.
    Teşekkürler.Ben fazla modifiye sevmiyorum, sadelik yanlısıyım.Ama çok yakışıyorsa belki olabilir, görmek lazım, bulamadım nette

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Bugun zmotoya gittim hayran kaldim, mt125ten sonra bu motor olmus dedim. 140 kg olmasi, parca kalitesi, renginin kalitesi... cok tatli olmus mt125e o kadar para verene kadar bu motor cok rahat dusunmeye bile gerek duymayarak alinir
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Teşekkürler.Ben fazla modifiye sevmiyorum, sadelik yanlısıyım.Ama çok yakışıyorsa belki olabilir, görmek lazım, bulamadım nette
    Malezya'da çekilen fotolardan falandı galiba ama güzel duruyor , zaten far değişimi sürüş güvenliği için de çok yararlı.
    turkmath bunu beğendi.

Motosikleti
    Bu arada yakıt bilgisi vereyim, ilk ölçümü yaptım 3,1lt/100km. Çoğunlukla şehir içi ve şu an rodajda. İyi gibi geldi...
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Mts 950
    Euro'nun firlamasıyla bizim forum da darbe aldı.

Şaka maka ben aldığımda ABS'li modeli 12.900'e filan geliyordu şimdi 14.100 TL civarı ediyor. Kawasaki tam hamle yapacakken euro patlattı

Motosikleti
    Bugün motorla ilgili ilk yorumu aldım istemeden. Motor bir beden küçükmüş bana, üstelik motordan zerre anlamayan bir abla tarafından, yani güvenilir sayılabilirCanım sıkıldı, halbuki mutlu mesut biniyordum
    Selçuk Keleş bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Bugün motorla ilgili ilk yorumu aldım istemeden. Motor bir beden küçükmüş bana, üstelik motordan zerre anlamayan bir abla tarafından, yani güvenilir sayılabilirCanım sıkıldı, halbuki mutlu mesut biniyordum
    Aman o abla ne bilir siz seviyorsanız gerisini düşünmeyin binin gazlamaya devam edin :D herkes de çok biliyor bu ülkede ya uyuz oluyorum insanlara
    turkmath bunu beğendi.

Selçuk Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250 (Atılgan)
    Dün yolda ilk defa canlısını gördüm kırmızı ışıkta biraz inceledim.
    Hiç de küçük falan değil, yapılı, estetik ve kaliteli duruyor. Bu tip motorlar pek ilgimi çekmez ama çok beğendim.
    Yeşil renginin tonu ise harika. Nazar değer, fazla gezmeyin otoparkta tur atın yeter
    Kawasaki KLX Türkiye - https://www.facebook.com/groups/klxturkiye/
    Atılgan'ın Seyir Defteri : https://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/262332-at%C4%B1lgan%C4%B1n-seyir-defteri/

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 6141516171826 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)