Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    61 plaka için normal bir davranış. Mahkemeye verirsen tehdit de edeceklerdir ama sen yine de ver.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    starvays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750x
    Üçerler motorun verdiği parça fiyatlarını paylaşıyorum.
    Ön çamurluk 135 TL
    Egsoz koruma sacı 55 TL
    Gaz kolu topuzu 30 TL
    pea bunu beğendi.

Alıntı starvays adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üçerler motorun verdiği parça fiyatlarını paylaşıyorum.
    Ön çamurluk 135 TL
    Egsoz koruma sacı 55 TL
    Gaz kolu topuzu 30 TL
    Çok geçmiş olsun vurup kaçmak nedir abi bu nasıl bir karektersizliktir. Parça fiyatları motosikletin kalitesine bakılırsa fazla değil makul bir fiyatta.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı muratkidiri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TNT25 ile 23.05.2016 - 06.06.2016 tarihleri arasında Balkanlar turuna çıktım.. 14 günde 10 ülke gezip, yaklaşık 5000 km yol yapıp, sıkıntısız bi şekilde evimize döndük. Merak edenleriniz var ise ilerleyen günlerde ne kadar yakıt harcadığımı, masraflarımı, fotoğraf ve videolarımı paylaşabilirim..
    TNT 25 sayende kendini kanıtlamış oldu 14 günde 5000 km. Sıkıntısız yolculuk helal olsun

Motosikleti
    tnt25
    Merhaba Arkadaşlar,
    Öncelikle TNT 25 almamda etkili olan değerli yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim.
    Plakası bugün çıkacak inşallah, akabinde bende yorumlarımı sizlerle ve benim gibi bilgiye muhtaç insanlarla paylaşacağım.
    pea bunu beğendi.

Crazy_sprint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB 125F
    Alıntı revelyon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlgi alakan için çok teşekkür ederim. @pea

Bugün TNT 25'imi satın aldım ehliyet işlemleri uzadığı için depoda bekletiyorum.Muameleci işlemlerimi halledecek.
    Yaşım 28 ilk motorum ancak zaten şirketim üzerine alıyorum motoru , sanırım sigorta biraz daha fazla çıkacak yarın belli olacak yazarım buraya.

Lastikler için rodajı bekleyeceğim. Sanırım sorun olmaz yaz ayında.

Motorun malzeme kalitesi iyi geldi bana , üzerine biner binmez görüntüsüne aşık oldum zaten.Fotojenik değil pek, görmeyenler fotoğraflara aldanmasın. Çok karizma bir duruşu var.

- Bu arada boyum 1.73 ve bacak boyum kısa ancak yinede ayaklarım yere yarımda olsa rahat bastı , boyu kısa olanların bilgisine...

- Bayrampaşa Motobest'ten aldım. İnanılmaz ilgili ve Alakalılar bilgilerinize . Kısa zaman sonra aksesuar çalışmalarının bitip tedarik başlayacağı söylendi.

? Deposu biraz garip geldi bana sağlamlığı hakkında fikri olan var mı?
    inşallah sadece satarken gösterilen ilgi değildir o! sonra biz o markanın servisini yapmıyoruz demesinlerde benim başıma geldiği için söylüyorum. iyi günlerde kullan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:45 ----------

geçmiş olsun üzücü ve sinir edici bir durum inşallah istediğin gibi eski haline gelir tamir olur.

Gecmis olsun. Ben gidon sonu ayna aldim ama uyduramadim. Daha once takan ya da bilgisi olan var mi vida aparat vs konusunda

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    @starvays
    Bende de buna benzer bir ses var şu an. Maltepe servis debriyaj sacından geldiğini söyledi. Zaten manetimin değişmesi gerektiği için çok umursamadım, ayarlattırmadım.
    Debriyaj teli gerginliğini ayarlayınca geçer diye umuyorum.

Antifriz seviyesi nereden kontrol edildiğini/gözüktüğü bulabilen var mı?

Motosikleti
    Honda NC 750x
    Yarın sabah üçerlere götürücem. Motor ısındıktan sonra ses çıkmaya başlıyor. Sonucu buraya yazarım.

Motosikleti
    Alıntı savica adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antifriz seviyesi nereden kontrol edildiğini/gözüktüğü bulabilen var mı?
    Yakıt deposunun önünde, gidonun altında siyah kapaklı beyaz bir hazne var. Tam görebilmek için birşeyleri sökmek gerekiyor mu, direkt gözüküyor mu bilmiyorum.

BN251'in(bizimkinin Avrupa versiyonu) kullanıcı kılavuzunda çok daha detaylı bilgi var. Resmi link bulamadım şimdilik, şuradan yükleyebilirsiniz:
    https://www.dropbox.com/s/8eyhjdzw5p..._2016.pdf?dl=0

Sayfa 100'de soğutma sıvısının nereden kontrol edileceğinin fotoğrafı var.

Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt deposunun önünde, gidonun altında siyah kapaklı beyaz bir hazne var. Tam görebilmek için birşeyleri sökmek gerekiyor mu, direkt gözüküyor mu bilmiyorum.

BN251'in(bizimkinin Avrupa versiyonu) kullanıcı kılavuzunda çok daha detaylı bilgi var. Resmi link bulamadım şimdilik, şuradan yükleyebilirsiniz:
    https://www.dropbox.com/s/8eyhjdzw5p..._2016.pdf?dl=0

Sayfa 100'de soğutma sıvısının nereden kontrol edileceğinin fotoğrafı var.
    fotoğraftan anladığım kadarıyla oradaki plastikleri sökmeden gözükmez

Alıntı herneise adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,
    Öncelikle TNT 25 almamda etkili olan değerli yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim.
    Plakası bugün çıkacak inşallah, akabinde bende yorumlarımı sizlerle ve benim gibi bilgiye muhtaç insanlarla paylaşacağım.
    Hayırlı uğurlu olsun. Tekerine taş değmesin

Motosikleti
    Honda NC 750x
    Merhaba arkadaşlar. Motosiklete yazılım güncellemesi gelmiş. Ben farklı bir sebeple servise gittiğim için güncellemenin içeriğini sormak aklıma gelmedi fakat gördüğüm kadarıyla motorum güncellemesi öncesi 9500 devirde kesiciye giriyorken artık 10500 devirde kesiciye giriyor ve (psikolojik olabilir) motosiklet serileşti.
    Güncelleme Öncesi:

Güncelleme Sonrası:
    Philippe ve pea bunu beğendiler.

Merhaba arkadaşlar. Motosiklete yazılım güncellemesi gelmiş. Ben farklı bir sebeple servise gittiğim için güncellemenin içeriğini sormak aklıma gelmedi fakat gördüğüm kadarıyla motorum güncellemesi öncesi 9500 devirde kesiciye giriyorken artık 10500 devirde kesiciye giriyor ve (psikolojik olabilir) motosiklet serileşti.
    Güncelleme Öncesi:
    https://www.youtube.com/watch?v=p9i4BySyowU

Güncelleme Sonrası:
    https://www.youtube.com/watch?v=gp84pAmgNiM
    piskolojik değil yurtdışı forumlarında araştırmıştım oralarda güncellemeler yapılıyormuş Türkiye için şuan tnt 25 var

Güncelleme Öncesi:
    https://www.youtube.com/watch?v=p9i4BySyowU

Güncelleme Sonrası:
    https://www.youtube.com/watch?v=gp84pAmgNiM
    Güncelleme sonrası performansta değişim hissetin mi ?

Motosikleti
    Honda NC 750x
    Muhtemelen hava yakıt karışım oranları güncelleme ile değişti. Gaz açtığım zamanki ivmelenmede büyük fark var.
    pea bunu beğendi.

Motosikleti
    Bugün Benelli tarafından memnuniyet anketi için arandım. Lastiklerin dandikliğinden ve servis azlığından/yetersizliğinden dert yandım biraz.
    Aksesuarları da sordum, önümüzdeki hafta satılmaya başlanacakmış. Koruma takozu, çanta demiri ve birkaç şey daha gelecekmiş. Tur camı da önümüzdeki haftalarda gelirmiş.

Benelli'ye benden +5 puan

Kötü haber de: Acıbadem Motozer kapanmış. 2-3 kere gittim, kapalılardı. Bugün Hero amblemleriyle süslenmişti satış bayisi. Yeni sahibine Benelli servisliği alacak mısınız diye sordum, büyük olasılıkla alacağını söyledi. Hero+Benelli aynı yerde olur mu, şüpheliyim.
    Gitti güzelim servisim. Maltepe servisinden de memnun kalmamıştım. Şişli servisi ile tecrübesi olan var mı?

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Tur camını merak ettim açıkcası.

Motorun tipini bozmayan kaliteli bir şey olursa taktırmayı düşünebilirim. Yaz geldi. İzmirden bodruma doğru gazlamak istiyorum.

Hadi benelli güldür yüzümüzü.

"Starways" acaba hangi serviste güncelleme yapıldı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)