Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Lastiğin bu yorma kendini aramakla

http://www.motolastik.com/pirelli-di...7-66h-pmu30192
    pea, murder2003 ve Samimi 46 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bu ne güzel birşeymiş böyle hayran kaldım. Gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum Benelli TRK 502

http://www.motosiklet.net/forum/moto...trk-502-a.html
    oialdemir bunu beğendi.

Alıntı murder2003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ne güzel birşeymiş böyle hayran kaldım. Gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum Benelli TRK 502

http://www.motosiklet.net/forum/moto...trk-502-a.html
    Facebook Benelli sayfasına mesaj çekmiştim geçen hafta test aşamaları tamamlandıktan sonra 2017 yılı içerisinde getirtileceği söylendi fiyat hakkında bilgi vermediler. Her sene böyle 2 3 model getirirse Benelli bizlerinde güvenini kazancaktır.

Merhabalar yesil rengini fiziken inceledikten sonra siyah almaya karar verdim ama baktigim bayiler ellerinde kalmadigini gelecegini soylediler. Ayni durumda olup ne zaman gelecegiyle ilgili kesin bilgisi olan var mi?

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    20 Mayıs gibi gelecekti yeni sevkiyat. Bu haftasonu ya da haftaya gelir herhalde.

@Yamaha 41
    Yaşadığınız yeri bilmiyorum ancak Marmaris Kazazi motorda siyah vardı.

Erdoğan Kazazi +90 535 340 8787

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    İki Üç seneye inşallah :D

https://italy.benelli.com/product/leoncino

Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 Mayıs gibi gelecekti yeni sevkiyat. Bu haftasonu ya da haftaya gelir herhalde.
    aynen bana da ay sonuna doğru gelir diye söylenmişti yuvarlak cümlelerle.umarım fiyatta yükselme olmaz

Alıntı murder2003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Yamaha 41
    Yaşadığınız yeri bilmiyorum ancak Marmaris Kazazi motorda siyah vardı.

Erdoğan Kazazi +90 535 340 8787
    Kocaelide yaşıyorum biraz zor olur marmarise gidip gelmek iş dolayısıyla teşekkür ettim

Motosikleti
    3300$ 9900TL ediyor neredeyse artık. Fiyat mecbur yükselecek.
    Belki de ürün kalitesini kanıtladıkları için fiyatı düşük tutup çok satmaya çalışırlar.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mayısın 20'sinde benelli merkeze gelecek ve periyodik olarak tüm şehirlere dağıtılacak bilgisini merkezden aldım. Yani en geç haziran başında herkes alabilecek. Fiyat konusunda değişiklik görünmüyor dolar kuru yükseliyor maalesef :( Bu arada aksesuar ile ilgili gelişmeler ne oldu ?

Motosikleti
    300 KM sonunda depoyu doldurayım dedim. 3 çubuk kalmıştı artık. Sonuç:

3.87Lt/100KM

Baya yakıyormuş motor Daha rodajdayım, 6 bin devri geçmemeye çalışarak kullanıyorum. Ama genelde 4-5 binde sürüyorum. 300 KM'nin çoğu şehir içi trafiğinde geçti. Rodaj bitince bakalım ne kadar yakacak.

Ama güzel yakıyor yahu, yaktığına değiyor
    Ros1n2 bunu beğendi.

Yedek parçalarını alabileceğimiz yabancı siteler var mı acaba ,ebay da bulamadım ben, Türkiye de sıkıntı çıkarsa en azından yurt dışından getirtiriz hem de daha hesaplı olur

Alıntı senturk35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yedek parçalarını alabileceğimiz yabancı siteler var mı acaba ,ebay da bulamadım ben, Türkiye de sıkıntı çıkarsa en azından yurt dışından getirtiriz hem de daha hesaplı olur

Maalesef daha önce kaza yapan arkadaşlar vardı forumda yazdılar Herhangi bir yedek parça sıkıntısı yaşamamışlar yorumları okursan görürsün

https://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=6&cad=rja&u act=8&ved=0ahUKEwjbwrPmsOvMAhVJ6xQKHezhCgEQtwIILDA F&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3D oQasyPu6cXk&usg=AFQjCNG9SkS0st77W6NhM9LtMbcsZJakZg &bvm=bv.122448493,d.bGg
    leoncino modeli çok güzel görünüyor inş 2017 yılı içerisinde getirtirler.

Uğur34-ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam arkadaşlar. Az önce Şirinevler Vale motoya uğradım.TNT 25'ler bugün gelmiş.hemde tüm renkleri. Yaklaşık olarak 9-10 tane vardı vitrinde.Alacak olanlara ve bekleyenlere gözünüz aydın diyorum.Bi tanesine şöyle bi oturdum yine.Al beni diyor yahu biraz konuştum fiyat maalesef aynı olmayacakmış.9.750 gibi bir rakam söyledi.Pazartesi kesinleşecekmiş.işim vardı fazla durmadım çıktım mağazadan.
    pea ve ...garip... bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Tnt 250 ile arasindaki fark nedir ? Hp den baska farki var mi 250 olan kac km hiza cikar ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:08 ----------

yok mu bir bilen birisi

Motosikleti
    TNT250 çift silindirli model. Düşük titreşim, yüksek güç, çift ön disk, daha güzel görünüş ve ses. 200kg ağırlık, Kawasaki Er6n'den esinlenme, 4-5LT/100km yakıt.

Uzun ugraslar sonucu bugun aleti aldim 130 km oldu ilk bindigimde sesi cok hos geldi.gaz acinca cikan ugultu da motoru cok agresif kılıyo.olumsuzlari yazayim gidon turu az, debriyaj sert, lastikler guvensiz, vites oranlari kısa devamlı debriyaj tokatlatiyo, aynalar fena, 2 3 sefer dusuk devirde stop etti, ve frenler bana guven vermedi zamanla duzelecegine inaniyorm. Guzel taraflarina gelirsek guzel viraji var hafifligini hissettiriyo, oturus pozisyonu rahat geldi, ivmelenmesi tatmin edici zaman gectikce daha net seyler konusabilirim bunlar ilk izlenimler. alinir mi evet alinir onceki sayfalari karistirip yorum arayan yeni tnt adaylari icin yazdim kisaca. Uzun zamandor kullanan arkadaslara tek sorum FI isigiyla ilgili: kontak acip zinlama sesini duyduktan sonra sonmemesi normal mi(calistrnca sonuyor) herkese bol virajlar
    ...garip... bunu beğendi.

(F)uel(İ)ncejtion çalışınca ariza yok ise söner. Yani çalışınca sönmesi normal.

Motosikleti
    Lambaların işlevini/manalarını kullanıcı kılavuzundan detaylıca öğrenebilirsiniz.
    FI lambasının yanıp sönmesi bir sorun olduğunu gösterir. Sabit yanması, motorun henüz çalışmadığını gösterir.
    ...garip... bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)