Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TNT 25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Benim motora park halinde çarptıklarında debriyaj manetim kırılmıştı. Şimdi yenisini taktırmak istiyorum daha servise gitmedim netten fiyatlarına bakayım dedim ama hiçbir şey çıkmıyor.

Alet gergin çokta güzel gidiyor ama parça sıkıntısı yaşama düşüncesi beni tedirgin ediyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    akça23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motocar200 CBF 150 tnt25
    Arkadaşlar bu motora talep umduğumdan fazlaymış. Kaparo verdiğimiz zaman var denilip hafta sonu elinize geçer denilen yeşil renk motor, kısa süre sonra olumsuz haber verdiler beyaz rengi verelim dediler vazgeçtim. Bayileri araştırmam sonucu il dışından alıp memlekete getirmeye karar verdim hayırlısı...

Motosikleti
    er6n , tnt 25
    Selam arkadaşlar tnt ile km 650 oldu.şimdilik herşey yolun da keyifle sürmeye devam ediyorum.Yakın da vale motor da ilk bakıma gideceğim gitmişken yaptırmak ya da baktırmak istediklerim şunlar
    1- Kafa garenajından gelen çok azaldı ama yine de söyleyeceğim zırıltı
    2- Motor ısınınca 1.vitesten motoru boşa alma konusunda zorlanmam vites zor geliyor. ( motor sabit durumda iken hareket halinde bu durum yok )
    3- Seyir halindeyken ön frene yüklendiğimde motorun devrinin sabit kalması, fren mesafesini artırıyor freni bırakıp elciği öne hafif çevirmek gerekiyor bazen devirden düşmesi için.Gaz kelebek yayı sertleştirilirse sorun kalkabilir ( tamamen tahmin )
    4- Yine gaz elciğinde boşluk vardı ayarından sıkıp boşluğu aldım ama bu kez gidonu tam sol yapınca devir artıyor,bunu da belirteceğim.
    Başka benim belirtmek istediğim küçük nüanslarım yok sanırım aklıma gelenler bunlar, sizlerle paylaşmak istedim sizlerde de bu tür şeyler var mıdır?
    Tekeriniz düz bassın.Bu lastiklerle buna çok ihtiyacımız var
    milimadami ve oialdemir bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı eacar25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankarada bu motoru nerede bulabilirim acaba? Bayisi yok galiba.
    Ankarada bayi yokmuş şuan yeni bir showroom açılacakmış. Forumdan biri öyle yazmıştı.

milimadami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Benelli Merkezden anket için aradılar. Bayi tavırlarını ve ne kadar yardımcı olduklarını sordular. Motok hakkında genel bilgi istediler. Olumlu yada olumsuz yorumlarımı sordular. İyiye işaret diye düşünüyorum. Sanırım motorun arkasında duracaklar. 80 milyon nüfusu olan Türkiye bence iyi bir motosiklet pazarı. Değerlendirmeleri kendi avantajlarına. Tekeriniz düz bassın.
    zafer6n ve oialdemir bunu beğendiler.

Az önce benellitürkiye ile görüştüm. Henüz ellerinde TNT 25 için bir aksesuar olmadığını söylediler. Ama piyasada bazı aksesuarların olduğunu söyledi (örneğin vera motor çanta demiri ve takoz gibi).

Talepleri toplayacakları ve piyasayı inceleyeceklerini söylediler. Talepler doğrultusunda çanta demiri, koruma demiri ya da ön cam getireceklermiş. Bu süreci kısaltabilmek için mail atsak acaba faydalı olur mu bilemedim. Taleplerinizi iletmek için info@benelliturkiye.com mail adresini kullanabilirsiniz. Ben şahsen taleplerimi gönderdim. Birlikten kuvvet doğar bakarsınız ;)
    zafer6n bunu beğendi.

Motosikleti
    er6n , tnt 25
    telefonumu açamadım sana soracaktım seni aradılar mı diye , aramışlar sende burda paylaşmışsın öğrenmiş oldum
    milimadami bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Benide aramışlar ama müsait olmadığımdan ve numarayı bilmediğimden dolayı açmamıştım.

Keşke açsaydım şuan pişman oldum açıkçası

frenler nasil beyler?

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı resources adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    frenler nasil beyler?
    Frenlerin beni üzdüğünü söyleyemem. 2 panik fren yaptığımda bile gayet iyiydiler. Kitlenmedilerde.

Şuan sorun yok .
    ...garip... bunu beğendi.

Frenler iyi ama lastik yüzünden her zaman iyi performans alamıyorsun. Lastikler ısınmışsa kuru asfaltta gayet yeterli aksi durumlar sıkıntılı...

Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Motosikleti İzmir'den almak isteyen arkadaşlara Aslan Motoru tavsiye ederim.

Sahibi Aslan abi hem ilgili hem işinde çok iyi. Ne zaman gitsem yardımcı oldu sorun çıkarmadı.

Şükür almadan önce servis nasıldır acaba diye düşünürken hem motosikletten hem servisten memnun olmak içimi acayip rahatlattı
    zafer6n ve murder2003 bunu beğendiler.

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Gergin sloganı iyimiş arkadaşlar, rodajı bitiren arkadaşlar yakıt değerlerini yazarsa çok iyi olur.

Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gergin sloganı iyimiş arkadaşlar, rodajı bitiren arkadaşlar yakıt değerlerini yazarsa çok iyi olur.
    Yurtdışı bilgilerine göre 2,9 litre görünüyor. Ülkemizde fark olmaz heralde Firmanın arayıp bayi hakkında görüşleri alması bizler açısından çok faydalı olacak. Benelli Zafferano modelide dağıtılmaya başlamış. marka ülkemize bu defa sağlam geliyor galiba. Aksesuar için bende mesaj attım bencede pazar araştırması yapıp ona göre aksesuar getirtecekler zaten birisi yazmıştı firmayla görüştüm diye çalışmalarımız devam ediyor diye bilgi vermişler. Bence herkes mail atmalı

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı Philippe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motora park halinde çarptıklarında debriyaj manetim kırılmıştı. Şimdi yenisini taktırmak istiyorum daha servise gitmedim netten fiyatlarına bakayım dedim ama hiçbir şey çıkmıyor.

Alet gergin çokta güzel gidiyor ama parça sıkıntısı yaşama düşüncesi beni tedirgin ediyor.
    Geçmiş olsun. Yetkili servis ile görüş tüm yedek parçaların olduğu söyleniyordu motosiklet yeni olduğu için dışar da bulamazsın.

Sonunda motorumuza kavustuk ☺
    potasyum ve murder2003 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Bugün motoru görmek için bayiye gittim. Elinde sadece 2. el bir tane vardı. "Yenisi mayıs sonunda gelecek, motor çok sattı hiçbir yerde kalmadı" dedi. Adam büyük olasılıkla klasik esnaflık yapıp yalan söyledi ama doğruluk payı var mıdır?

TNT25'i inceleyip, üstüne oturduktan sonra Pulsar'ı neredeyse tamamen çıkardım aklımdan. Motoru bulamayıp da Pulsar alıp üzülmek istemiyorum şimdi de.

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    400 KM'yi buldum. Şahsen çok çok memnunum makineden. Hızlanması, frenlemesi, sele konforu her şey bu fiyata çok çok iyi. Tek sorun lastikler, ondan da kurtulacağım yakında. Deposunun 17LT olması da büyük avantaj, bitmeyecek gibi geliyor insana

Herkese iyi sürüşler. Tekerinize taş değmesin.

Pea diger bayilaride ara sor ellerinde olabilir. Ama dedikleri gibi kalmamissa gelmesi 1 ay suruyor diye biliyorum bende.

Motosikleti
    er6n , tnt 25
    Selam arkadaşlar yakıt tüketimini merak eden arkadaşlar vardı depoyu 71 tl ye fullemistim istanbul ici ve uzun yol karışık kullanım sonucu yaklaşık 400 km yol gittim tekrar fulledim 70 tl benzin aldı belki biraz daha giderdim ama uzun yolda olduğum için riske girmek istemedim.motor uzun yoldada gayet keyifli.1020 km yaptım ridajim bitti boylece en kısa zamanda ilk servis bakımına gideceğim.randevu almak gerekiyor mu vale motordan?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)