Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda MSX 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki versys 650
    Alıntı okay kömür adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani fotoğraftakü gibi devirde sorun yok fakat egzos gazı açınca egzosun bağ yeri olsa gerek ordan su fışkırtıyor yarın bi hondayı arıcam olmadı götürücem
    bende motor konusunda acemiyim fakat arabalarda özellikle soğuk havalarda gaz verince su buharı atar bazen cocuk işemesi kadar bile olur motor ısınana kadar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial drift 125
    Sigortayıda yanlış plakaya kesmişler yarın arayıp bi konuşucam iki günde başa gelmeyen kalmadı

Motosikleti
    Kawasaki versys 650
    Sigortayıda yanlış plakaya kesmişler yarın arayıp bi konuşucam iki günde başa gelmeyen kalmadı
    bende cuma günü aldım motoru internetten teklif aldım sigorta için 130 civarı tuttu siz ne kadara yaptırdınız 31 yaşındayım üzerime 4 araç var kazam yok bana fazla geldi,aldığım kişi 50 tl ye ergoya yaptırmış 7 ay önce

Tayfun44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GROM
    Hocam mobilden giriyprum alıntı yapamıyorum öncelikle geçmiş olsun ön çamurlugu ebayden bakabilirsiniz yalan olmasın 100 150 dolar arasıydı sanırsam .

A ve b olayı telike arkadasımızın dedigi gibi mesafe ölçmek için .

Benim motorumdanda su akıyo korkulcak bişey yok havalar soguk( ben en son 1 ay once kullandım buz gibiydi hava ) motor ısımdıgı için yapıyor . C180 amg var bende ondanda sogukta su aktıgı için pek kafama takmadım otomatik jigle oldugu için motor kendini 2 bin devirlerde ısıtıyor ısıtırken binmeyin bekleyin sonradan sıkıntı olur.

Ben istanbulda oturuyorum plakayı babamın üzerine cıkardım sigprta benim 300 tuttu herhalde 34 oldugu içindir .

Motorada alışırsınız hocam eliniz debriyajda olsun ekipmanlarınızı takıp boş bi yerde dur kalk yapın hatta yookuş bulup arka frenle kalkmayı deneyin aman bide debriyajsız vites küçültmeyin zorlamayım benim vitesli tecrübem yoktu ehliyet falan hiç bişey yok 10 km ilerdeki benzinlige gittim geldim korkmayınca alışıyo insan

Kaskınız asfalt görmesin

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Sıfır motosikletlerde sigorta mesrla izmir için 35 yk gibi bişey çıkar plaka olmadığı için. Plakanızı emniyetten aldıktan sonra sigorta firmasına gidip plakayı düzelttiriyorsunuz. Mutlaka düzelttirin bi sonraki sene sıkıntı yaşayabilirsiniz.
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    mondial drift 125
    Benim motorda babamin ustune 320 tl gibi biseydi sigortayida 34 yk diye kesmisler aradim bugun konustum Bakimda anlariz hallederiz dediler camurluguda yine bie fiyat alicam buyuk ihtimalle bi sure boyle surucem en azindan 1000 km ye kadar

Motosikleti
    honda grom
    Alıntı ilkdem26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tayfun kardeşiminde dediği gibi ben aldım bu gün 600 lük 1000 lik motoru olan iki arkadaşım ön yargıyla gelip aşık olarak gittilerhttps://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...b63873d47d288a
    bu araba ne ya? doblo mu? eğer öyleyse arka tekli koltuğu yatırsan 2 liyi yatırmasan sığarmı motor?

Motosikleti
    HONDA GROM
    Gogo araba dobloda abi o nasıl fantezidir ���� yatır bütün koltukları gitsin ...

Thug life yada bob marley sticker arıyorum egzoz korumasına güzel olur yada carbon kaplıycam bakalım

Motosikleti
    mondial drift 125
    Hocam motor küçük fakat biz for cornete zoe aığdırdık mümkünse farının felan çamurlupun temaa ettiği yerlere bişey örtün
    gogo10 bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki versys 650
    Alıntı gogo10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu araba ne ya? doblo mu? eğer öyleyse arka tekli koltuğu yatırsan 2 liyi yatırmasan sığarmı motor?
    2005 reno kangoo arkadaki koltuğu yatırdım ve motorun ayaklığını açıp çapraz koydum çok şükür sıkıntısız konyadan eskişehre girdik
    Tayfun44 ve gogo10 bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda grom
    Alıntı Tayfun44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gogo araba dobloda abi o nasıl fantezidir ���� yatır bütün koltukları gitsin ...

Thug life yada bob marley sticker arıyorum egzoz korumasına güzel olur yada carbon kaplıycam bakalım
    tayfuncum tüm koltukları yatırırsak çocukları nereye koyacağız?...

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:29 ----------

Hocam motor küçük fakat biz for cornete zoe aığdırdık mümkünse farının felan çamurlupun temaa ettiği yerlere bişey örtün
    bakalım yakında servise götüreceğim ozaman deneyip fotoalrını buraya atarım. bir şekilde sığdıracaz arabaya.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:32 ----------

2005 reno kangoo arkadaki koltuğu yatırdım ve motorun ayaklığını açıp çapraz koydum çok şükür sıkıntısız konyadan eskişehre girdik
    birde inşaat işçilerinin kullandığı bağlama kayışları varmış. sıkıca sabitlemek için şart. ani fren halinde risk yaratabilir. çok teşekkürler verdiğiniz cevaplar için... arabaya yüklediğimde ayrıntılı fotolarını buraya eklerim.

arkadaşlar siteye foto ekleme işini nasıl yapıyoruz? illa bir link istiyor ama ben bilgisayarımdakileri eklemek istiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:34 ----------

birde inşaat işçilerinin kullandığı bağlama kayışları varmış. sıkıca sabitlemek için şart. ani fren halinde risk yaratabilir. çok teşekkürler verdiğiniz cevaplar için... arabaya yüklediğimde ayrıntılı fotolarını buraya eklerim.

arkadaşlar siteye foto ekleme işini nasıl yapıyoruz? illa bir link istiyor ama ben bilgisayarımdakileri eklemek istiyorum.

Motosikleti
    HONDA GROM
    Hocam ben o sekilde düşünmedim pardon
    Valla biz astraya sokucaktık motoru sonradan vazgeçtim kamyonla götürdüm kayışla bagladım 3 tane sert virajlarda bile oynamadı ama motorun yanında biri oturcaksa o tutar yani skntı olmaz .

Resim eklemek için google a resim upload yazın ordan resmi upload edin linklerden birini alıp buraya koyun
    gogo10 bunu beğendi.

ATLANTİS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA MSX 125 (GROM)
    Alıntı gogo10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tayfuncum tüm koltukları yatırırsak çocukları nereye koyacağız?...

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:29 ----------

bakalım yakında servise götüreceğim ozaman deneyip fotoalrını buraya atarım. bir şekilde sığdıracaz arabaya.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:32 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:34 ----------

buyazıya tıkla eklemek istediyin resmi sec upload edince sana bazı lınkler vericek olinkleri kopyalayıp mesaj yazdıgın bolumun üsttunde resim ekleme ikonu var onu tıkla daha once kopyaladıgın lınkı istenen bosluga yapıstır okadar
    gogo10 bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Zeytin7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Henüz msx 125 almadım. Pulsar 200ns düşünüyordum fakat ben alana kadar fiyat 7200den 9000TL'ya çıktı. LAstik + ruhsat falan derken etti 10.000TL. Hala kararsızım aslında. Balçova'da bir tane 6.500TL civarına 400km GRom var ama ikinci ele güvenemiyorum. Sıfır msx125 alıp yazı lastik değişirmeden tamamlayacağım sanırım. Öğrenciyim bütçe dar.
    Yakınımdakiler motora küçük dengesiz falan diyorlar ama benim boy 174 kilo 58-60. Sorun olmaz gibi geliyor. %85 şehir içinde kullanacağım ama Çeşme Mordoğan kurtarır ama hadi Kuşadası'na Bodrum'a gitmeye kalkınca bu motorla ne bileyim güvenemiyorum. Hava soğutma 12 inç jant vs.
    Aslında yazdıklarımla alakalı tecrübeleriniz aktarırsanız bana çok yardımcı olursunuz.
    açık konuşayım pulsar yerine kawa 250sl öneririm 11500 ve dunlop lastikle geliyor. alın binin o kadar. ama msx çok ayrı bi dünya
    Yiğit Can

Motosikleti
    HONDA GROM
    Telike nin dedigi gibi 250 sl apayri bisey bende ilk ondan dusunuyodum fiyatida guzel aslinda ama 125 likle baslamak daha iyi olur dedim msx dunyasina adim attim pisman degilim imkanim olsa hem 250 sl hem msx tercih ederdim )

Motosikleti
    mt 07
    Alıntı Tayfun44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Telike nin dedigi gibi 250 sl apayri bisey bende ilk ondan dusunuyodum fiyatida guzel aslinda ama 125 likle baslamak daha iyi olur dedim msx dunyasina adim attim pisman degilim imkanim olsa hem 250 sl hem msx tercih ederdim )
    Valla ben de 2-3 aydır biniyorum msx güzel harika ama otobana çıkınca insanın canı gazlama cekıyor seneye yaz bende bir ninja 250sl almak istiyorum

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı s0me0ne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben de 2-3 aydır biniyorum msx güzel harika ama otobana çıkınca insanın canı gazlama cekıyor seneye yaz bende bir ninja 250sl almak istiyorum
    hocam 250sl ile de gazlamak gazlamak değil ki. otobanda kullanmak için sabit 140 160 uzun süre gidebilen bir motosiklet lazım.
    Yiğit Can

Motosikleti
    Kawasaki z250sl
    Alıntı telike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açık konuşayım pulsar yerine kawa 250sl öneririm 11500 ve dunlop lastikle geliyor. alın binin o kadar. ama msx çok ayrı bi dünya
    Aileden destek gelirse z250sl düşünüyorum. Çok şükür Euro'dan satıldığı için zam gelmiyor. Dolar bugün 2.72 oldu. Malum firma nazlanıp 500TL daha zam yapar şimdi 9500TL olur fiyat. Pulsarı tamamen gözden çıkardım artık. 7300 - 11500 fark çok idare ederim diyordum ama ortada bir fark kalmadı neredeyse. Para çıkışmazsa Grom ile fıtı fıtı takılacağız artık uzun yol yapmadan. Ybr falan düşünmüyorum. Kimisi bu ufak şeyi alacağına YBR al diyor.

Motosikleti
    HONDA GROM

Makinaya deniz havası iyi geliyo yaa

Hocam grom olayı cok apayrı bi dünya girince anlaşılıyo bana cok atik geldi 1 nci vites hızlanması sanki üstünden atıcak gibi vede yokus yukarı 3 ncü viteste alt devirde bi sesi var insana huzur veriyo diyebilirim

Rs200 de cok güzel makina elimde secenegim olsa düşük cc yine 250 sl yada rs200 olur hondaya falan bakmam herhalde :D

Ybr yi kötülemek gibi olmasında msx kadar kaliteli degil .
    Msx güzel alet ybr ye gelip hatun demez bi foto cekileyim diye ama msx e neler düşer hocam tahmin bile edemiyor çok secenek var ������

Alın sizde bi msx kafa rahat gezin )
    ilkdem26 bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı Zeytin7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aileden destek gelirse z250sl düşünüyorum. Çok şükür Euro'dan satıldığı için zam gelmiyor. Dolar bugün 2.72 oldu. Malum firma nazlanıp 500TL daha zam yapar şimdi 9500TL olur fiyat. Pulsarı tamamen gözden çıkardım artık. 7300 - 11500 fark çok idare ederim diyordum ama ortada bir fark kalmadı neredeyse. Para çıkışmazsa Grom ile fıtı fıtı takılacağız artık uzun yol yapmadan. Ybr falan düşünmüyorum. Kimisi bu ufak şeyi alacağına YBR al diyor.
    Msx ile yzun yol yapılır ya. Sorun çıkartmaz.
    Yiğit Can

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)