Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda MSX 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tayfun44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GROM
    Uzunlugu 2 metre varsa güzel sıgar tık diye
    Resimlerdeki hesaba göre uymuyo ben depoya sokucaktım küçük diye heryerını cizerim diye korktum evin içine koydum

Bide sorması ayıptır asansör neden yerinde yok adam kapı ray takılıp bırakılmış ( meslek asansörcülük olunca atladım )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ATLANTİS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA MSX 125 (GROM)
    bizim mütait kacıp gitmis daire sahipleride ole bırakmıs capraz olarak 190 düz sıgmaz zaten arka kuyruk sökülürse sıgar gibime geliyor bakcaz artık yada yukarı bi vinc takıp teklastik olarak asarız motoru olmadı kafasından

Motosikleti
    honda grom
    Yeni Doblu'nun (2011) bagajına koltukları yatırsam msx i sığdırabilirmiyim? buna benzer birşeyi yapan ve motorun uzunluğunu ölçen varmı içinizde?

transit connect e sığdırdık ama arka koltukları yoktu o anda.
    koltuklar yattığında zemin düz ise sığması gerek
    gogo10 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA MSX 125 (GROM)
    Alıntı gogo10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni Doblu'nun (2011) bagajına koltukları yatırsam msx i sığdırabilirmiyim? buna benzer birşeyi yapan ve motorun uzunluğunu ölçen varmı içinizde?
    motorun boyu 170 plaka takılan parcayı sokersen 160 a kadar düsüyor
    gogo10 bunu beğendi.

Motosikleti
    honda grom
    sağolun arkadaşlar. koltuklar olmasa rahat alacak ama koltukta lazım katlansada dik olarak sığmayacak gibi. sanırım biraz çaprazlamam gerekecek. yazın hanımın memlekete götürüp orada gezmeyi planlıyorum, motoru alma amacımda zaten buydu inşallah sığdırırım...

hummar34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX 125 , Kawasaki ER6N , Ducati 795
    merhabalar .

yanilmiyorsamm Dablo nun arka koltugu 2+1 yani o bir olani yatirirsan on tekeri o araya sigdirsan olur gibime geliyor

Motosikleti
    HONDA MSX 125 (GROM)
    sağolun arkadaşlar. koltuklar olmasa rahat alacak ama koltukta lazım katlansada dik olarak sığmayacak gibi. sanırım biraz çaprazlamam gerekecek. yazın hanımın memlekete götürüp orada gezmeyi planlıyorum, motoru alma amacımda zaten buydu inşallah sığdırırım...
    olmadı lastikleri sok zeminede eskibi battaniye ser yan olarak sıpdiye sıgar ben dacia sanderoya sıdırabileceyimi tahmin ediyorum

Alıntı hummar34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece 3 bin kusur euro ya akssesuar sa o kisiye lafim yok ama acilar gercektir . bir fotosu varsa koysaniz bari bende lafimi geri ceksem . ben sahsen okadar etmez diye dusunuyorum ki imkansiz. eyer harbiden oyle bisey yapmissa . motoru 180 yada 181 cc yapmissa degismisse tabiki bile okadar etmez . en krali 180 cc nin full aksesuar takimi herseyi ile Camshaft i na kadar maximum 900 dolar. hadi jant degisti diyelim 100 dolar + lastikler 100 dolar.100 dolarda rengini degisti diyelim. aksesuar icinde 800 dolar aayirsak . alsana 2000 dolar ... egzosda icinde carbon cift egzos hemde

bak bu fotosunu koydugum arkadaasimiz dizayn etti 5 vites 181 cc hemde 2700 dolar
    yani kusura bakma ama 3 bin auro ile 2700 dolar araasinda daglar var

http://i.hizliresim.com/N58LQk.jpg

Merhaba,

bu fotoğraftaki motoru tam anlamıyla yapmak ne kadar acaba gerçekten 2700 dolar mı? kafaya taktım çok da hoşuma gitti almak istiyorum yardımınız için şimdiden teşekkürler.

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    Alıntı ATLANTİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben daha almadan hastası oldum ben sanırım alır almaz kuyrugu sokucemde plakayı nerteye takarım onu dusunuyorum tc de enufak pılaka kac olur acaba
    ufak plaka nereden yaptıracaksanız bulduğunuzda bana da ulaşırsanız sevinirm. ben bulamadım
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

Motosikleti
    HONDA MSX 125 (GROM)
    ya aslında araştırdım tabelacılar yapıyor ama damgasız olduğu için yasal olarak gecerliliyi yok ya orijinal plakayıda tasıycan yada memurun insafına kalıyosun

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    boyutları okunabilirliği ve kenarlarının keskin olmaması gerekiyor.

Motosikleti
    HONDA GROM
    Istanbulda msx aksesuari satan yer var mi biliyomusunuz ?

Motosikleti
    Msx 125
    ben 2008 Doblo'nun arkasına koltukları katlayarak sığdırdım ama yeni doblo'nun boyutu nedir bilmiyorum.

Motosikleti
    HONDA MSX 125 (GROM)
    valla ben sanderoya yan yatırıp sıdıcagımı düşünüyorum dobloya her halükarda girer diye düşünüyorum

Motosikleti
    HONDA GROM
    Arkadaslar dobloya her türlü sıgar ben opel astraya sokmayı düşünüyodum koltuklarımyatırıp ölçtük sıgıyodu fakat tekirdağa götürecektim sagını solunu kırmamak için minibusle götürdüm
    En kötü plakalıgı sökün yine biraz yerden tasarruf eder .

Birde yeni manet takımı alıcamda taktıktan sonra debriyaj ayarı bozuluyomu bozulursada nasıl ayarlanır

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    plakayi plakaliga yerlestirip delik yerlerinden plakayi isaretle..Sonra plakayi tahtanin ustune koyup matkapla deliver

Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    arkadaşlar ufak plaka yaptırdım. hem de orjinali ile birebir. ölçüleri 14x20 oldu
    Toprağı hatmeden asfalta hükmeder
    Twitter/instagram @ywitcan
    Yiğit Can

hummar34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda MSX 125 , Kawasaki ER6N , Ducati 795
    Alıntı soweird53 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

bu fotoğraftaki motoru tam anlamıyla yapmak ne kadar acaba gerçekten 2700 dolar mı? kafaya taktım çok da hoşuma gitti almak istiyorum yardımınız için şimdiden teşekkürler.
    aynen kardesim . resimde gordugun kadar gercek ) eyer parca almak istiyorsan Teklike arkadasimizla iletisime gec . almaya niyetinde varsa buradaan senin icin araastiralim . motorunu orada birde ustaya yaptirma paran soz konusu . senin buradaki paranla oradaki paraan bir degil . 2700 evet o burada isciliksiz fiyati . motoru yapan buraada motosiklet tamircisi bir arkadasimiz . kendi toplayip boyasini kendi attigi icin sorun yok . zaten motor su anda thailand in baska bir sehrine pahali cok pahali bir sekilde satildi 12.000 dolara

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:31 ----------

bu motora exrta bildigimiz NOS takildi ...
    telike bunu beğendi.

Motosikleti
    Msx 125
    Alıntı ATLANTİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben sanderoya yan yatırıp sıdıcagımı düşünüyorum dobloya her halükarda girer diye düşünüyorum
    yan yatırmak sıkıntı çok çizersin motoru birde sinyalleri kırarsın dik götürmeye bak.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)