Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    joyride 2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman An650
    slm atlas

o vınlama sesine pek anlam veremedimm benim motor nerdeyse 10000 km oldu hiç öle sesle karşılaşmadım.sana bu konuda ilk bakımda servise gittiğinde yardımcı olurlar kesinlikle ikinci probleminde zannediyorum karbüratör ayarlarından kaynaklanıyor diye düşünüyorum.
    Bende bir joyride kullanıcısı olarak tek şikayetimm biraz fazla yakmaya başladıı son günlerde bunuda havaların soğumaya başlamasına ve benimde zannediyorum termostatda bi arıza olabilir çünkü motor zor ısınıyor ve haliyle daha fazla otomatik jiklede kalıyor diye düşünüyorumm bunun içinde bir servise gidip baktıracağım.

Bu arada herkesin CUMHURİYET bayramını kutlarımm.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pashca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI Feneralayı ( Sadece 4 SYM'Ciydik )

Video:http://www.izlesene.com/video/amator...uriyet_bayrami

Soldan Sağa
    Thai Pashca Uzzy Zuhtupaşa

uzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SW 400
    Muhtesem bir törendi ... Pashcam resimler bomba .. Aslında dier Sym ci arkadaslarımıda yanımızda görmek isterdik ama mutlaka kendilerine göre haklı mazeretleri wardır saygı duymak lazım

Sadece törenle kalsa gene iiiii bu coskunun sonrasında hızımızı alamadık we gene aynı tayfa önce Maltepe 216 sonra Burger Kıng takıldık durduk iste

Bacaklar eller yoruldu dur kalktan ama akıllardan silinmeyek muhtesem bir Cumhuriyet Bayramı gecesi oldu ....

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    Uzay H
    A RH (+)
    Honda SW 400

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Resimler Benden Yorumlar Sizden Arkadaşlar

VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY
    29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI
    Kutlamalarına katılan tüm arkadaşlarımıza hepimiz adına teşekkür ediyorum.

Resimler flaş yetersiz olduğu için karanlık çıkmış , biraz ışık ayarı yapıp tekrar gönderiyorum.

PAŞAMIN YÜZÜNÜ NET GÖREMEDİĞİM İÇİN İÇİME SİNMEDİ DOĞRUSU...
    [B]CUMHURİYET'İMİZE SAHİP ÇIKALIM...[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı zuhtupasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Gercekten Az ve öz SYM ciler olarak caddenin dikkatini çektik..Çok kalabalık ve reorganize bir toplulukta olsa Cumhuriyet coşkusu muhteşemdi...
    Resimler için ne desek az.. Herkese cok tesekkurler..
    S&S

joyride 2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman An650
    Valla paşam 5. SYM ben olacaktımm ama buluşma yerinin değişikliğinden haberim olmadı bostancdaki buluşma yerine geldim.Kimseleri göremeyince geri döndümm.

Motosikleti
    SYM GTS 250
    paşam yağmurlar başladı gerçi ama bir bursa yapalım
    havalar açarsa bir pazar
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]Murat[/FONT][/COLOR] [COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]Y[/COLOR][COLOR="Blue"]M[/COLOR] [COLOR="Red"]GT[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR] [COLOR="Red"] 0 (rh) + [/COLOR]
    [COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]34 [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"]sym [/COLOR][/FONT]0916[/FONT][/COLOR][/FONT]

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı joyride 2004 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla paşam 5. SYM ben olacaktımm ama buluşma yerinin değişikliğinden haberim olmadı bostancdaki buluşma yerine geldim.Kimseleri göremeyince geri döndümm.
    Ah be canım kardesim..Bzi aksamki organizasyona katıldık.. Herhalde ondan..
    Alıntı pashca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paşam yağmurlar başladı gerçi ama bir bursa yapalım
    havalar açarsa bir pazar
    YAw Murat nasıl olcek..en az 2 hafta havalar böle görünüor.. Ayrıca gelecek hafta iyice soguyacak gibi..
    S&S

Motosikleti
    SYM GTS 250
    allahtan ümit kesilmezzz paşammm bursa dediğin şurası hem arkadaşlarla tanışır birde iskender kebabı yeriz eski oto garın orada
    [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]Murat[/FONT][/COLOR] [COLOR="Blue"]S[/COLOR][COLOR="Red"]Y[/COLOR][COLOR="Blue"]M[/COLOR] [COLOR="Red"]GT[/COLOR][COLOR="Blue"]S[/COLOR] [COLOR="Red"] 0 (rh) + [/COLOR]
    [COLOR="Blue"][FONT="Comic Sans MS"]34 [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Blue"]sym [/COLOR][/FONT]0916[/FONT][/COLOR][/FONT]

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Alıntı joyride 2004 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm atlas

o vınlama sesine pek anlam veremedimm benim motor nerdeyse 10000 km oldu hiç öle sesle karşılaşmadım.sana bu konuda ilk bakımda servise gittiğinde yardımcı olurlar kesinlikle ikinci probleminde zannediyorum karbüratör ayarlarından kaynaklanıyor diye düşünüyorum.
    Bende bir joyride kullanıcısı olarak tek şikayetimm biraz fazla yakmaya başladıı son günlerde bunuda havaların soğumaya başlamasına ve benimde zannediyorum termostatda bi arıza olabilir çünkü motor zor ısınıyor ve haliyle daha fazla otomatik jiklede kalıyor diye düşünüyorumm bunun içinde bir servise gidip baktıracağım.

Bu arada herkesin CUMHURİYET bayramını kutlarımm.
    Cevap için teşekkür ederim Joyride 2004, sorunun ne olduğunu bende anlamadım ama kullandığın benzine göre motor farklı davranıyor o kesin. Daha önceki 3 defa yakın olduğu için Shell den alıyordum, şimdi BP den almaya başladım bakalım ne olacak, en azından motor sorunsuz ilerliyor şimdilik.
    Şu performans bujileri ve hava filtreleri konusunda bilgisi olan var mı acaba?

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Daha öncede bu benzin meselesini konusmustuk..Mumkun oldugunca aynı benzinciyi kullanmakta fayda var..
    Birde özellikle araba kullandıgım gunlerdeki gaz verme alışkanlığımı motosikletde de uygulamaya başladım.
    Ben bunun adına deniz kabugu taktiği diyorum..
    Nasılmı?? Şöyle..
    Gaz pedalı yerinde deniz kabugu oldugunu düşünerek basardım..Yani kırılgan bir şey oldugu bilinciyle nazikçe...
    Aynısını şimdi avcumun içinde düşünüyorum..Çok sıkarsam kırılacakmıscasına özellikle kalkışlarda yavaşca gaz veriyorum..Birde mumkun oldugunca red line kullanmıyorum..Elimin altındaki elcikte her zaman için 1/4 gaz payı bırakıyorum..
    Deneyin, alıştırın kendinizi ve özellikle benzin tasarrufu konusunda sonuçları görün..
    S&S

revolution - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 A Vstrom
    bende yeni bir motor kullanıcısı olarak performanslı kullanım ile benzin arasındaki orantıyı gördüm
    bir depo ile (ki çoğunlukla iki kişi kullandık) gts 250 de 330 km yol yaptım 80 i aşmadan
    tekrar fulledim ve allah ne verdiyse yüklendim 200 km anca yaptı bir depo ile
    aslında bende ilk başlarda araba gibi düşündüm arabada düşük devirde araç çekiş yapsın diye fazla yakar ya
    sanırım bu motorlarda geçerli değil arkadaşlar

Forumdan Uzaklaştırıldı Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gözler merti aradı ama nerdeeeeeeee...

Yakıt konusunda en sıkıntılı olan benim aranızda arkadaşlar, sürekli su çıkıyor benzinin içinden. Bu da motorun silindir kapağı ve sübaplarda olumsuz etki yapıyor.
    Bir ara Altan motora bırakabilirsem detaytı bir inceleme yapılacak ama vakit meselesi tabi...

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    Alıntı Thai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gözler merti aradı ama nerdeeeeeeee...
    gelmeeeez o buyuk adam olduuuu.. bi gelcek 650 burgmanla görceksiniz...

Motosikleti
    SYM GTS 250
    emeğine sağlık voyager güzel olmuş flaş yetmiyor daha iyi bir makine almam lazım

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    emeğine sağlık voyager güzel olmuş flaş yetmiyor daha iyi bir makine almam lazım
    Yaw seninde hiç bişiin yetmio murat..
    S&S

Motosikleti
    SYM GTS 250
    teknoloji süratle ilerledikçe yetmez paşam sym xp 500 geliyor yaaaaaa

Motosikleti
    Burgman 400 K7
    teknoloji süratle ilerledikçe yetmez paşam sym xp 500 geliyor yaaaaaa
    Yaw bildigim kadarıyle 500 lük makine daha konsept konumunda.. Ama eger seri imalata gecerse bir cok markanın canı sıkılır... Buyrunuz önden görüntüsü de fena diil yani..
    S&S

Motosikleti
    SYM GTS 250
    çok güzelll yaaa ben yaza benim motoru tamerin dediğigibi inci beyazı yapiiimmmm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler