Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2015 model kullanan bir arkadaş, denge sensörü zırıltısı ve stop etme sorunu ile hiç karşılaşmadığını söyledi.

Son gelen partide çözülmüştür diye umut etmek istiyorum.

Bu motor piyasaya bu kadar hızlı ve iddialı girip, bu iki can sıkıcı durumdan alnı ak çıkamazsa , saniyede bilmem kaç milyon motor üreten Bajaj firması gözümde " ondan bişey olmaz yiğenim" diyen tamirci bozmalarına döner.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 model kullanan bir arkadaş, denge sensörü zırıltısı ve stop etme sorunu ile hiç karşılaşmadığını söyledi.

Son gelen partide çözülmüştür diye umut etmek istiyorum.

Bu motor piyasaya bu kadar hızlı ve iddialı girip, bu iki can sıkıcı durumdan alnı ak çıkamazsa , saniyede bilmem kaç milyon motor üreten Bajaj firması gözümde " ondan bişey olmaz yiğenim" diyen tamirci bozmalarına döner.
    ne kadar çok takıntınız var, denge sensörü ses yapınca sana bir zararı mı var, bakıyorum cebinizde iki kuruşunuz yok ama son trend takılırsınız. ben 2014 model kullanıyorum ben neden bu sesi duymuyorum acaba, almayın bu döküntü motor sizin gibi arkadaşlara gitmez başka motor bakın kendinize, o olmasın bu olmasın, hiçbir şey kusursuz değildir. dört dörtlük olmasını da beklemeyin.
    sheriff87 bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadar çok takıntınız var, denge sensörü ses yapınca sana bir zararı mı var, bakıyorum cebinizde iki kuruşunuz yok ama son trend takılırsınız. ben 2014 model kullanıyorum ben neden bu sesi duymuyorum acaba, almayın bu döküntü motor sizin gibi arkadaşlara gitmez başka motor bakın kendinize, o olmasın bu olmasın, hiçbir şey kusursuz değildir. dört dörtlük olmasını da beklemeyin.
    Bu dile bitiyorum işte, sana zararı mı var?, yok bizim alt komşunun amca kızına zararı var hepsi o sebepten.
    Yoksa hiiiç mühim değil tabi ya :D Sele çok sertmiş abi, hiiç önemli değil alıştık biz, popom hep kuru baaak, gibi çalıyor ama çalışıyor tarzı biat etmiş arkadaşlar bacaccılar nedense. yol ve köprü de yapıyo mu bu arada?
    Mengu16, dyavol-77, kara_kule ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Motorun sürüş kalitesini düşüren gereksiz bir zırıltı. Ayrıca yüksek devirlerde değil 3500 devirde zırıldamaya başlıyo sensör, yani mahalle arasında gezerken de bol bol duyabilirsiniz etrafınıza dinletebilirsiniz zırıltıyı.
    storm_shadow, Salih_T ve Tİme_shİft42 bunu beğendiler.

arizona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    s.a arkadaslar tekerınız düz bassın.benım bı sorunum var motorum 2012 tvs apache 10,700 km 400/500 km de subap ayarı bozuluyor.tamırcım bıle olmaması lazım dıyor ayarı yapıyoruz motor iyi güzel sorun yok ama 500 km sonra baslıyor sesi solugu degısmeye.
    redlineye girmem
    yagını 2 bin km de degıstıtırım kullandıgım yağ motul 5100 15/50
    bujısı hava fıltresı hep temız durur sureklı tbakarım zaten hava fıltresı pek kırlenmıyor
    düşük devir kullanmam ortalama 4-7 bin devir arası
    teker yapmam
    ani kalkıs yapmam
    sert kullanmam

Motosikleti
    Abeci sizin motorunuzda bir kıçını kaldırsa gidecek ama maalesef o güç yok, debriyajınıza bir çare bulabildiniz mi ses yapıyor diyorlar, ipini koparan pulsara laf yapıyor, devam edin sizin pulsarı konuşmanız ona prestij kazandırıyor. Motorunu sevmeyen adam pulsara laf sokuyor.ekmek bile pişiriyor.
    sheriff87 bunu beğendi.

Motosikleti
    Abeci sizin motorunuzda bir kıçını kaldırsa gidecek ama maalesef o güç yok, debriyajınıza bir çare bulabildiniz mi ses yapıyor diyorlar, ipini koparan pulsara laf yapıyor, devam edin sizin pulsarı konuşmanız ona prestij kazandırıyor. Motorunu sevmeyen adam pulsara laf sokuyor.ekmek bile pişiriyor.
    Canım dostum keşke pulsarla olan oynaşmalarımızı sana gösterebilsem, Wolf'ün kıçı kalkmıyor dediğine göre arkalarda kalarak seyrediyorsun bizi :D
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

Motosikleti
    Benim özelliğim en arkadan gitmek, Tabakhaneye bok yetiştirmiyorum, motor kullanıyorsanız ecelinize değil zevkine kullanıyorum bundan da gayet memnunum, bir motor bir rahat gitmesi var bir de kıçını yıtması var oda sizin motorunuz, egzoza tekrar bir zam geldimi bilgin varmı. Malum fiyattan dolayı takip edemiyorum.

Motosikleti
    Benim özelliğim en arkadan gitmek, Tabakhaneye bok yetiştirmiyorum, motor kullanıyorsanız ecelinize değil zevkine kullanıyorum bundan da gayet memnunum, bir motor bir rahat gitmesi var bir de kıçını yıtması var oda sizin motorunuz, egzoza tekrar bir zam geldimi bilgin varmı. Malum fiyattan dolayı takip edemiyorum.
    Öyle deme o egzosu seviyorum ben trafikte farkettiriyo kendini, Cbr gibi hülühülühülü gibi de değil güzel yani. Kıç falan yırtmıyo kardeşim taktın şu kıç olayına :D en son düzdeyken elemanın biri kapanıp gidiyodu yanımda ben normal pozisyondaydım, kim kıçını yırtıyo acaba.

Motosikleti
    Gören göz kılavuz istemiyor, bütün motorlar kötü bir tek gurtcuk güzel diyon yani, kol gibi yedek parça beni bozmaz diyon, sağlam motor diyon, Allah göstermesin kaza yapmadığın sürece bir sorun çıkarmaz diyon yani ama hikaye anlatıyon.

Motosikleti
    Gören göz kılavuz istemiyor, bütün motorlar kötü bir tek gurtcuk güzel diyon yani, kol gibi yedek parça beni bozmaz diyon, sağlam motor diyon, Allah göstermesin kaza yapmadığın sürece bir sorun çıkarmaz diyon yani ama hikaye anlatıyon.
    Ben parçaları ucuz demedim ki bi tane bile öyle bir yazım yok, bir tek gurtcuk güzel de demedim
    sağlamlık konusunda taş gibi derim, 30 bin km'dir bende, hararet bile yapmadı, kaza yapmadım henüz, inşalalh hiç birimiz yapmayız, parça fiyatı pahalı hikaye anlattığım yok ama yine olsa 8 bin lira pulsar alacağıma ikinci el 4-5 bin km'de aynı paraya wolf alırım, hatta bunu satıp tekrar sıfır wolf düşünüyorum.

Pulsarı denememiş olsam eyvallah, şuan 8 bine veriyolar galiba ama f/p olarak çok güzel pulsar ancak ömürlük motor değil bence, sizin parçalar çok ucuz da, oturduğun zaman o manet, o gidon bi malzemeden yontulmuş hissini veriyor, kötü bi söz etmek amacında değilim, her motor biyerde elde kalabilir, fakat bakınca onca sayfalar yazılmış çizilmiş hep bi dertli insanlar, diyorum ki pulsar tek seçenek değil, bunu anlamak güç herif almış zırıldıyo seviyorum diyo, stop ediyo olsun kabulumdur diyo, bu garip anladın mı

Bende olmadık sorunlar verse alet gider fabrikasını yakarım.
    dyavol-77 ve kara_kule bunu beğendiler.

Motosikleti
    Senin kullandığın motor çok mu sağlam, hiç sorunsuz kullanıyorsunuz dimi, süt gibi diyorsunuz, bunları geçeceksin dostum, hiç bir yerde düzgün bir paylaşımınız yok hep iyi yönlerini anlatıyorsun, birazda ekşi yönlerini söyleyince insanların boşuna o kadar para vermesine destek olmayın. Her motorun hakkını verin.

Motosikleti
    Senin kullandığın motor çok mu sağlam, hiç sorunsuz kullanıyorsunuz dimi, süt gibi diyorsunuz, bunları geçeceksin dostum, hiç bir yerde düzgün bir paylaşımınız yok hep iyi yönlerini anlatıyorsun, birazda ekşi yönlerini söyleyince insanların boşuna o kadar para vermesine destek olmayın. Her motorun hakkını verin.
    Yav uzattın ha kdiner, motor sorunsuz, parçaları pahalı dedik bitti zaten, keyfini süren sürüyo, paylaşım olsa inan yapıcam, gezi fotolarını bile atamıyorum artık, her gün geziyoruz sıradan bir hal oldu gezi olayı.
    Sen kendi sorunlarınla zırıltıyla hırıltıyla baş et bence, burda insanlara önerirken dikkatli olun,
    en son gördüğüm pulsar amortisörden yağ atıyodu mesela türlü türlü komiklikler şakalar yapan bi motor, artık yeni modellerini bekleyelim bakalım görelim neler olmuş bitmiş.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Pulsar'ın fiyatı doların yüzde 50 artmasına rağmen geçen seneki fiyatlarında. Ama bir sürü kişi de Pulsar'ı 8960 liradan aldı. Onlar satmak istese 3 aylık motoru 7500 liraya verecek mesela. Bajaj'ın dengesiz fiyat politikası 2. el değerine, motorun sorunlarının dile getirilmesinden daha çok zarar veriyo bence.
    dyavol-77 ve ayzek bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar'ın fiyatı doların yüzde 50 artmasına rağmen geçen seneki fiyatlarında. Ama bir sürü kişi de Pulsar'ı 8960 liradan aldı. Onlar satmak istese 3 aylık motoru 7500 liraya verecek mesela. Bajaj'ın dengesiz fiyat politikası 2. el değerine, motorun sorunlarının dile getirilmesinden daha çok zarar veriyo bence.
    Dolar %50 arttı-...demek ki dolar düşük iken 6-7 bin arası satılabilir miş,mümkün dü demi??? Döviz kuru bu kadar yüksek iken kar edilebiliyorsa,düşük iken milleti kazıkladın anlamına gelir....
    abeciMotoru, Salih_T ve acemi27 bunu beğendiler.
    The Power of The Dreams.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dolar %50 arttı-...demek ki dolar düşük iken 6-7 bin arası satılabilir miş,mümkün dü demi??? Döviz kuru bu kadar yüksek iken kar edilebiliyorsa,düşük iken milleti kazıkladın anlamına gelir....
    Bu satış polikası benide memnun etmedi tamam fiyatı arttırma abartılı oranda kampanyanıda musterilerini magdur etmeden yap çokmu zor acaba 7900 e motor veriyo adam şimdi satsan kaca satacaksın
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Motosikleti
    Allaha çok şükür motorumla ilgili bir sorunum yok, her zaman almak isteyenler ben memnunun, almak istiyorsanız gidin deneyin öyle alın diyorum en azından başkası gibi kendi motorumu övmüyorum, alıp kullanacak olanlar onlar zevk ve renkler tartışılmaz. Buraya gelip de kendi pis içyüzlerini buraya boşaltmasınlar, tek tuşla herkes her şeye ulaşabiliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

antilop_skul bunu beğendi.

Motosikleti
    dominar 400
    Değerli arkadaşlar, neden birbirimizi görüşlerinizden dolayı kırıp döküyorsunuz. Her insanın olumlu ya da olumsuz değerlendirmesi olabilir. Bunu olgunlukla karşılamak lazım.Ancak kendi adıma söyleyeyim.Bu motor değerlendirmeye değmeyecek olsaydı bu kadar sayfayı haketmezdi. Sorunları var mı. Evet var. Kullanımı zevkli mi evet. Parçası ucuz mu ucuz. Yakıtı durumu ekonomik mi evet. O zaman hepinize hayırlı sürüşler.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı CompanERROR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siyah çok çekici duruyor Pulsar değilmiş gibi.

Arkadaşlar size bir sorum olacak. Motoru ilk aldığımda ışıklarda durduğumda motor sesi tık tık tık geliyor ya,debriyajı çekince sesin azaldığını fark etmiştim. Ben normal sorun olduğunu vs düşünemedim bile. Bi zahmet dikkat edermisiniz sizin motorlardada varmı ? Dün bir abi yanımda duruyor motorcu kendisi,debriyajı cek dedi çektim dikkat ettin mi sese dedi hayır dedim meğerse bu durumdan bahsediyormuş olmaması gerek filan dedi. Size danışıp öyle bir servise uğrayayayım ben.
    Debriyajı çekince gelen ses 3 pulsarımda da vardı muhtemelen hepsinde var ama sorun değilmiş, oktay ustaya göstermiştim normal onun için açmaya gerek yok motoru demişti. Ama ben sana çözümünü söyliyeyim, hatta resimli anlatımıda facebook sayfasında bir arkadaş paylaşmıştı. Sol taraftaki debriyaj kapağını açınca içinde bir vidanın sıkılması gerekiyormuş tamamen bırakınca o vida birşeye sürtüyor demişti arkadaş ama çok önemli değil demişlerdi dediğim gibi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:25 ----------

Alıntı blu3storm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaptıgım esnaf işi bajaj pulsar 200 ıncelemesı

Belki faydası dokunur

https://www.youtube.com/watch?v=ZbFrAXQl3UU

Üstad incelemen güzelde, şu motorda katılmadığım tek şey yakıtın ekonomik olduğudur motorun gücüne göre 80-90-100 arasında gidersen dediğin değerleri elde edersin, oda zaten apaçi, cbf gibi motorlarda da rahatlıkla elde edilen değerler. Pulsarda torkunu gücünü kullanayım dersen maalesef 16*17 krtan aşşa yakmıyor, hatta kendi testlerinde 120 km ortalama ile 3,9 lt yani bence 3 buji belki performansa iyidir ama yakıta sanmıyorum.
    tozluklu ve abeciMotoru bunu beğendiler.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bakıyorum yeni üye de değilsin ama maaşallah boş konuşmada gecelik üyelik alıp forumu çöplüğe döndürenlerden geride kalmamışsın. Ağlama melis yazasım geldi oyuncağına laf atılmış çocuklar gibi yazmışsın.

Senin gibi her selesine oturduğum motosikleti profilime mi yazmam gerekiyor ?

Cebimde iki kuruş yokmuş da son trend takılıyormuşum ?

Makineye bir iki kötü yorum gelince yere göğe sığdıramayıp , 250cc deki motosiklete bok atmaya başlıyorsunuz, kötü yorum gelince kusursuz değildir, ne kadar ekmek o kadar köfte ayakları.

Evet bu motor benim gibi adamlara değil, sizin gibi adamlara gider, güle güle kullanın.
    abeciMotoru ve dyavol-77 bunu beğendiler.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 34 kullanıcı var. (0 üye ve 34 misafir)