Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı maroon5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar akü öldü. aküyü garantiden sipariş vermiştik. lakin aküyü beklerken hala ölmek üzere olan aküyle devam ediyordum. bugün işe gittikten sonra eve dönmek için motora bindim gösterge açıldı lakin marşa bastığımda pır pır pır etti ama motor çalışmadı bir kaç kez denedim ama işe yaramadı. şimdi size sorum şu olacak ben bu motoru nasıl çalıştırabilirim servise kadar
    Akü öldü derken bitmesini boşalmasını kastediyorsanız, başka bir araçtan yapacağınız akü takviyesi işinizi görecektir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS - Honda Forza 250
    Beyaz ampulun aydınlatmaya hayrı oldumu.Ben gece kullanırken far çok yetersiz kalıyor.Özellikle şehir dışına çıkınca.Uzunları yakınca hepten dağa taşa.Daha kuvvetli bi ampul takayım diyorum.Sürekli yandığı için akü ye zararı olurmu bilemiyorum.Tecrübe edenler varsa yardımcı olabilirler.Sis farı takıyolar onlar çözüm oluyor mu ? yoksa sadece görsellik mi
    Bu konudan bende şikayetçiyim ve bende çok merak ediyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim...

Motosikleti
    2014 ybr esd
    Alıntı Oldskool adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tecrübeleriniz veya varsa bilginiz doğrultusunda sebebini belirtirseniz, ikilemde kalan arkadaşımıza daha çok yardımcı olmuş olursunuz.
    herkes pulsar alırsa nolur?dağ bayır pulsar olur.kıymeti kalmaz.diğer markalarda kazansın değil mi?bana pulsarmı mobiletmi deseler mobilet al derim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:23 ----------

SAZMAN bunu beğendi.

MeNGuC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO SÜPER 8 Kara Şimşek :)
    Alıntı maroon5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar akü öldü. aküyü garantiden sipariş vermiştik. lakin aküyü beklerken hala ölmek üzere olan aküyle devam ediyordum. bugün işe gittikten sonra eve dönmek için motora bindim gösterge açıldı lakin marşa bastığımda pır pır pır etti ama motor çalışmadı bir kaç kez denedim ama işe yaramadı. şimdi size sorum şu olacak ben bu motoru nasıl çalıştırabilirim servise kadar
    Hafif gaz vererek ayak marşıyla dicektim 150 ns karıştırdım denedinizmi veya vitesi 2 alıp yokuş aşağı salın el marşına basın vurdurun başka ne kaldır beline küvet de hade
    CENNET UCUZ DEĞİL CEHENNEM LÜZUMSUZ DEĞİLDİR..

Motosikleti
    2014 ybr esd
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elimde eski motorum 2016 pulsar 200ns' in ön arka olarak 200km kullanılmış nerdeyse yeni sayılabilecek orjinal lastikleri mevcut. gerçekten ihtiyacı olan (almaya gelen arkadaşın motorunun üzerindeki lastikleri kontrol edeceğim) bir arkadaşa ücretsiz vermek istiyorum. lastikler 2015 model olanlara nazaran nispeten daha iyi yol tutuyor. istanbul/fulya da ikamet ediyorum. özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.
    helalın var senin...

Motosikleti
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elimde eski motorum 2016 pulsar 200ns' in ön arka olarak 200km kullanılmış nerdeyse yeni sayılabilecek orjinal lastikleri mevcut. gerçekten ihtiyacı olan (almaya gelen arkadaşın motorunun üzerindeki lastikleri kontrol edeceğim) bir arkadaşa ücretsiz vermek istiyorum. lastikler 2015 model olanlara nazaran nispeten daha iyi yol tutuyor. istanbul/fulya da ikamet ediyorum. özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.
    Yanaş şöyle bi öpem seni

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hafif gaz vererek ayak marşıyla denedinizmi veya vitesi 2 alıp yokuş aşağı salın el marşına basın vurdurun başka ne kaldır beline küvet de hade
    Ayak marşı ???

Motosikleti
    Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayak marşı ???
    150ns 200ns karıştırdım emi düzeltim
    SAZMAN bunu beğendi.

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı MeNGuC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    150ns 200ns karıştırdım emi düzeltim
    Bir daha olmasın

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi sarıdan iyi aydınlatıyor ama şehir aydınlatmalarının olmadığı yerde zannedersem bu beyazda zayıf kalacaktır.Marşa bastınmı ampül hemen yanıyor aküden sömürüyor ne vardı sağ elciğe far açma kapama butonu yapsalardı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:44 ----------

ben bunu almasaydım ktm 200 lük alırdım kesin,aleti beğenende var beğenmeyende sen beğeniyorsan sıkıntı yok olay sende bitiyor.

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı actros1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes pulsar alırsa nolur?dağ bayır pulsar olur.kıymeti kalmaz.diğer markalarda kazansın değil mi?bana pulsarmı mobiletmi deseler mobilet al derim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:23 ----------

bence pulsarın çok satması kıymetsiz olacağı anlamına gelmez

Motosikleti
    BAJAJ-Pulsar 200 ns
    Alıntı coldboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle çok satmasına karşıyım cbr 250 gibi tüm apacilerde görmek güzel olmaz ki zaten pulsarda başladı herkesin altında görünmeye

Motosikleti
    2014 ybr esd
    Alıntı coldboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru söylüyosun ama işte piyasada 1 tane az dolaşsa daha iyidir.ayrıca tnt 25 de dolaşsın piyasada.çeşitlilik olsun.rekabet güzeldir...

tnt 25 binmedim gerçeğini bile görmedim.İnternette formlarda gördüm.Sitesine girip incelediğimde beni cezbetmedi.Tam racer gibi durmuyor pulsar ile kıyaslama yapabilmem için açıkcası moturu elle tutup gerçek görüntüsüne vasıl olamak lazım.Motor hacmi pulsardan 50 cc fazla ama ürettiği beygir aynı elbette tek silindirin vermiş olduğu vibrasyon bundada vardır ama o titreşimi kesmek için gerekli ekipmanlara sahipmi bilmiyorum.Pulsarın elciklerinde ayak pedallarında süspansiyonuna konan plastik mi desem başka bir meteryalmi neyse işte onlarla vibrasyon azami derecede düşürülmeye çalışılmış olmasına rağmen titreşim varmı?var.Bundada vardır orası kesin.Bu motorun yol tutuşunun gazlamasının pulsardan daha iyi olması lazımki tercih sebebi olsun.İnsanların aradığı öncelikle görsellik sonra gazlaması (düşük devirlerde yüksek tork üretip vınnnnnnn demesi bu olmassa olmaz zaten)süspansiyon kalitesi dönüşlerde ben varım veya yokum der kasislerde çukurlardaki rahatlığı aynı zamanda sele rahatlığıda önemli ama bu sonradanda çözülebiliyor,firenlemesi.Gidiyor ama duruyormu.Bence siz gidip test edin her iki motura kararı ondan sonra gönül rahatlığı ile vereceksiniz.Pulsarın en kötü yanı vibrasyon var abi yani bariz var titiriyor motor biraz abarttım galiba ama titreme var,selesi rahat değil toto rahatsız oluyor.Bilirsiniz toto rahat değilse bedendeki diğer yerlerde rahat değildir.Süspansiyonu bana sert geldi dönüşlerde çok yatmadım lastiğim berbat ötesi olduğundan yatsaydım %100 düşerdim acil değişmeli.Arabayı yatırmadığımız için kötü marka olsada gidiyor ama motorda bu öyle değilmiş kıyacan paraya yumuşak hamurlu lastik alacakmışsın buna mecburmuşsun olmassa olmaz.
    kdiner bunu beğendi.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Dün akşam yaptırdığım 25000
    [IMG][/IMG]km bakımı.
    bektanist, AttilaXtreme ve Mengu16 bunu beğendiler.

MAŞALLAH. Varmı bir sıkıntı? yakıt tüketimi?

Motosikleti
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MAŞALLAH. Varmı bir sıkıntı? yakıt tüketimi?
    bir sıkıntı yok, yakıt göreceli, basarsan yakar basmazsan normal yakar, yakıta o kadar takmıyorum keyfime bakıyorum.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Haklısın yakıta pek takılmamak lazım.Göstergedeki zamanı gösteren saat sizde hiç sıfırlandımı?bende 2 kere oldu.

Motosikleti
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın yakıta pek takılmamak lazım.Göstergedeki zamanı gösteren saat sizde hiç sıfırlandımı?bende 2 kere oldu.
    Allah a çok şükür aküden yana bir sıkıntı yaşamadım resetleme saat sıfırlama gibi durumla hiç karşılaşmadım.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

oggomoggo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 (Honda CB125e-Pulsar 200 ns)
    Selam arkadaşlar.

Pulsarın kitapçığında RPM LİMİT ışığının aynı zamanda benzinin rezerveye geçtiğini haber verme özelliğinden bahsediyor. Ancak geçen gün bu ışık yanmadan motorum teklemeye başladı. Ben de riske atmamak için benzin aldım. Benim ışıkta mı sorun var acaba, yoksa erken mi almış oldum benzini. Şu an rodajdayım. 1 depo ile 350 km gittim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)