Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halep arşın filan banane

Açıkcası pulsar filanda umrumda değil ve denge sensörüde.

Marş basma vs tarzında bir kelime kullanmadım. İyi okuyamıyorsunz sanırım. Adam patlamış ve bu sensör ne ayak dedim kullanıcılar olsrak sizlere. Merak ettik sorduk.. burada boş boş tatava yapmaya gerek yok yani.

Alalen fanatiklik akıyor yorumlardan. Saçma sapan cevaplar veya aklamalar. İşte adı her ne bok ise.

Sonuç olarak pulsarınız sizin olsun. Bir soru sorduk, saçma sapan cevaplar verdiniz.

Eskiden forum böylemiydi bee
    pulcancılar böyle hocam alınganlar biraz :D
    dyavol-77 bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pulcancılar böyle hocam alınganlar biraz :D
    Pulcancı....
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    150mr --> ns200
    Alıntı kdiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soldan ikinci demek istediniz sanırsam, yuki yıldız camı dır, yuki servislerine bakarsanız yardımcı olurlar. sağdan ikinci kymco motor ve orijinal camı.
    iyi akşamlar, bu yuki yıldız camı üzerinde 3 adet vida gözüküyor nereye bağladınız onları acaba ? En hoşuma giden cam bu ya da as150 camı takacağım ama kullanan görmedim hiç.

selamlar

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı u2rylmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar, bu yuki yıldız camı üzerinde 3 adet vida gözüküyor nereye bağladınız onları acaba ? En hoşuma giden cam bu ya da as150 camı takacağım ama kullanan görmedim hiç.

selamlar
    o arkadaşın motoru idi orjinal cam ve yuki camı arasında silindir şekilde pim le birlikte vidalı, özel montaj gibi bir durum söz konusu.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

ridefree45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 ns
    Selamlar abiler.

Pulsarımın lastiklerini değiştirmek istiyorum, fikirleriniz benim için çok önemli.

Motoru Ankara'da kullanıyorum ama yazın Manisa'ya köyüme gidiyorum.(600km) Asfalttayken 2-3 kere kaydırdım ufak virajda, artık düşeceğim diye korkmaya başladım virajlara rahat giremez oldum.

Ön 120/70/17
    Arka 150/70/17

Bütçe: Sadece arka olursa max 500 TL, hem ön hem arka olursa max 700 TL.

Şimdiden teşekkür ederim.
    Trafikte iplenmeyen, dikiz aynasında görünmeyen delüğanlı.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Alıntı ridefree45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar abiler.

Pulsarımın lastiklerini değiştirmek istiyorum, fikirleriniz benim için çok önemli.

Motoru Ankara'da kullanıyorum ama yazın Manisa'ya köyüme gidiyorum.(600km) Asfalttayken 2-3 kere kaydırdım ufak virajda, artık düşeceğim diye korkmaya başladım virajlara rahat giremez oldum.

Ön 120/70/17
    Arka 150/70/17

Bütçe: Sadece arka olursa max 500 TL, hem ön hem arka olursa max 700 TL.

Şimdiden teşekkür ederim.
    Orjinal ebatlarin disina cikma derim ben ve 700 tl ye on arka guzel lastikler bulursun
    asuvara bunu beğendi.
    Yolların Kralı Değil ! Kuralı Vardır..

Motosikleti
    150mr --> ns200
    o arkadaşın motoru idi orjinal cam ve yuki camı arasında silindir şekilde pim le birlikte vidalı, özel montaj gibi bir durum söz konusu.
    valla aradan bir foto paylaşırsa çok makbule geçer, diğer bütün camlar çok kaba geliyor gözüme hep, iyi geceler

Motosikleti
    Arkadaş motoru sattı, geçenlerde pulsar sayfasında görmüştüm alan arkadaşı ama, potograf kısmından pulsar sayfasında ararsanız bulabilir ve arkadaştan detaylı resim isteyebilirsiniz.

Motosikleti
    150mr --> ns200
    pulsar üzerinde stiker çalışmam.

http://www.hizliresimyukle.com/image.../16/7bfe1b.jpg
    hocam çanta demirini nereden aldın acaba ?
    asuvara bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı u2rylmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam çanta demirini nereden aldın acaba ?
    çanta demirini servisten aldım, çoğu serviste olması lazım yıldız markadır, kadıköy bajaj servisi baymoto ile irtibata geçerseniz size gönderim yaparlar veya bursa da serviste bulabilirsiniz araştırmanızda fayda var.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Sabah motor soğukken kalkışta stop ettirince yeniden çalıştırırken yine çok zor çalıştı. Saat resetledi ve "dt8 25" hata kodu çıktı.

Motosikleti
    <<yeni sahibine hayırlı olsun>>TVS Apache RTR 150
    Alıntı serkany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herifin biri atıp tutuyomuş, ben halepte bin arşın uzağa atladım diye, nasrettin hoca da atla da görelim demiş..
    sallayann adam: burda olmaz ben halep'te atlarım demiş,
    NAsrettin hocada da halep ordaysa arsin burda demiş..

Arkadaşın motorun deposunu yeterli seviyede doldurur,yanına bir arkadaşını daha alır cep telefonun kamerasını açar uygun bir yerden video çekimine başlatır motoru yavaşça TUTARAK yavaş yavaş açıyı artırarak yatırır nerde istop edildiği görülür sonra haklıysa bu çektiği video yu paylaşır bu iş atla deve değil ki Sonra bu açıyı(stop etme açısı) burda paylaşırsın bizde deriz ki vay bir kişi geldi olaya bilimsel sayısal veriler ile yaklaştı diye saygı duyarız yada en azından ben saygı duyarım..HALEP ORDAYSA ARŞIN BURDA..

Profiline mühendisim diye yazmışsın tüm mühendisliklerin temel ilkelerinden deney gözlemi en iyi senin bilmen lazım...

130 ile giderken motor yatırmış stop etmişte refleksi çok iyiymiş he yavrum he he bende şu helikopterden helikoptere atlarken jarşör değiştiren kim diye merak ediyordum..Sonunda buldum senin arkadaşmış...

YAnlış anlaşılmasın 130 ile giderken stop etmez demiyorum ,denge sensötü hatasız demiyorum kul yapısı sonuçta motorda bir avuç civata..

Bana komik gelen 130 ile giderken refleksi iyiymiş , anında marş debriyaj yapıyormuş...

Profilinde müh yazmışın şimdi motoru ısıt (şartlar eşit olsun) Elin elcikte olsun elcikten kaldırıp motoru çalıştır, o motoru gaz ile 7-8 bin devire çıkart kaç saniye geçiyor, Sonra o geçen saniyede müh isen zaten alabileceği yolu hesap edersin..Sonra bu işin ne kadar mantıklı olduğunu düşünürsün..Arkadaşına mı fizik bilimi ne mi inanırsın orası da sana kalmış artık..

Neyse arkadaşına helikopterden helikoptere atlayışında başarılar dilerim...

Yanlış anlaşılmasın benim itirazım motor ve arızalara değil,olabilir..inanmadığım kısım 130 Km ile yaptım dediği abuk hareketleredir,
    ustam resmen fanatiklik yapıyorsun... sadece sen değil pek çok arkadaşımız kendi kullandığı marka üzerine fanatiklik yapıyor... bir başka markaya geçtiğinde ise fanatiklik durumu o markada devam ediyor...

bilimsel verilerle konuşmak kullanıcının işi değildir... motorun stop etme olayı da bir iddia olmaktan çıkmış satıcı tarafından da kabul edilmiş bir GERÇEKTİR artık... yani kaç kişide olduğu önemli değildir... ne kadar benzin kaldığı da önemli değildir... bu motosiklet hareket halindeyken STOP EDEREK CAN GÜVENLİĞİNİ RİSKE ATMAKTADIR... bu nedenle NORMAL ŞARTLARDA satıcının kendisi bu sorunun düzeltildiği gerçeğini ispatlamakla yükümlüdür... bunu da bilimsel verilere dayandırmalıdır... bir arkadaşımız ölümden döndü açın okuyun o sayfaları herkes klavye başından salladı durdu... yok toplatılması lazım... yok satılmaması lazım... ülkemizde insan hayatı ucuz olduğu için adamlar parasına bakıyorlar... tekrar ediyorum stop ettiğini ispatlama yükümlülüğü kullanıcıda değildir... stop etme probleminin çözüldüğünü ispatlamak SATICININ görevidir... hala takip ediyorum çözüldü desinler de pulsar alayım diye ama sizin gibi motosikleti ölümüne savunan insanlar olduğu sürece satıcı da umursamayacaktır...
    ayzek, dyavol-77 ve abeciMotoru bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS 150>Pulsar NS200 ve CBR500R
    Alıntı quattromeb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ustam resmen fanatiklik yapıyorsun... sadece sen değil pek çok arkadaşımız kendi kullandığı marka üzerine fanatiklik yapıyor... bir başka markaya geçtiğinde ise fanatiklik durumu o markada devam ediyor...

bilimsel verilerle konuşmak kullanıcının işi değildir... motorun stop etme olayı da bir iddia olmaktan çıkmış satıcı tarafından da kabul edilmiş bir GERÇEKTİR artık... yani kaç kişide olduğu önemli değildir... ne kadar benzin kaldığı da önemli değildir... bu motosiklet hareket halindeyken STOP EDEREK CAN GÜVENLİĞİNİ RİSKE ATMAKTADIR... bu nedenle NORMAL ŞARTLARDA satıcının kendisi bu sorunun düzeltildiği gerçeğini ispatlamakla yükümlüdür... bunu da bilimsel verilere dayandırmalıdır... bir arkadaşımız ölümden döndü açın okuyun o sayfaları herkes klavye başından salladı durdu... yok toplatılması lazım... yok satılmaması lazım... ülkemizde insan hayatı ucuz olduğu için adamlar parasına bakıyorlar... tekrar ediyorum stop ettiğini ispatlama yükümlülüğü kullanıcıda değildir... stop etme probleminin çözüldüğünü ispatlamak SATICININ görevidir... hala takip ediyorum çözüldü desinler de pulsar alayım diye ama sizin gibi motosikleti ölümüne savunan insanlar olduğu sürece satıcı da umursamayacaktır...
    Yokuş aşagı inerken debiryajı basınca rolantide duramayıp istop etme sorunu nu konuşmuyoruz...
    Okumadan yazmışsın ben denge sensörü olayına dedim...
    Esas fanatikliği sen yapmışsın okumadan direk beni yargılamış yetinmemiş infazıda yapmışsın...
    Esas senin gibi FANATİKLER olduğu müttetçede bu üreticiler kendini geliştirmez...
    Sorunlar çözülmez

Vicdan yoksunu arkadaşım tamamen yargısız infazı yapıyorsun bari şu sonuç cümleme baksaydın ""yanlış anlaşılmasın benim itirazım motor ve arızalara değil,olabilir..inanmadığım kısım 130 Km ile yaptım dediği abuk hareketleredir,""

Motosikleti
    150mr --> ns200
    eyvallah hocam, gereksiz saçma tartışmalar arasında 2-3 bilgi almaya çalışıyoruz işte. selamlar

Motosikleti
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah motor soğukken kalkışta stop ettirince yeniden çalıştırırken yine çok zor çalıştı. Saat resetledi ve "dt8 25" hata kodu çıktı.
    Sendeki sorun bende olan sorun beyin kendi stop ediyo senden kaynakli degil zaten sonrasinda zor calisiyor aku ile ozellikle konjektoru muhakkak degis devam ederse beyne kadar yuru sorunu coz sonra benim gibi kendini takla atarken bulma dikkat et..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı serkany adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yokuş aşagı inerken debiryajı basınca rolantide duramayıp istop etme sorunu nu konuşmuyoruz...
    Okumadan yazmışsın ben denge sensörü olayına dedim...
    Esas fanatikliği sen yapmışsın okumadan direk beni yargılamış yetinmemiş infazıda yapmışsın...
    Esas senin gibi FANATİKLER olduğu müttetçede bu üreticiler kendini geliştirmez...
    Sorunlar çözülmez

Vicdan yoksunu arkadaşım tamamen yargısız infazı yapıyorsun bari şu sonuç cümleme baksaydın ""yanlış anlaşılmasın benim itirazım motor ve arızalara değil,olabilir..inanmadığım kısım 130 Km ile yaptım dediği abuk hareketleredir,""

Motor sıcakken de yokuş aşağıya debriyaj basarken stop ediyor mu?

Motosikleti
    MT-07 Milky White
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bajaj-bajaj-pulsar-200-7.350tl-kampanyanin-krali-0-km-bayiden-220096745/detay

adamlar sıfır 2015 model i 7.350TL den satarken 2. elini biz nasıl satıcaz ??? 8.300TL ye perakende satış adı altında almışken nabıyım bedava mı vereyim!!!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı msthack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak o daha kötü işte stop etmesin diye ilk çalıştırıldığında o devirlere çıkmak motorun ciğerlerini sökmektir net.

Yokuş aşşağı olmasına gerek yok motor tam ısınmadan ki rölantide en az 3 dakikadır bu,yola çıkılıp 100 metre ilerlemeden debriyaj çekilip fren yapılırsa stop ediyor, hafif bi aragaz vererekte bunu önüne geçilebiliyo. Ben daha stop ettiremedim doğru söylüyorum marşa basıp sigaramı yakıyorum bitene kadar ısınmış oluyo motor,öneririm bu tekniği

Dediğin 3dk beklemeyi yazında yapıyor musun?

Bu arada 3dk da ne kadar yakıt tüketiyor beklemede?

Motoru aldığım zaman 5dk kısa mesafeli yolum var ev iş arası motor ısınsın diye 3dk hergün bekleyeceksek işimiz iş valla

Motosikleti
    Alıntı darkmooneyes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-bajaj-bajaj-pulsar-200-7.350tl-kampanyanin-krali-0-km-bayiden-220096745/detay

adamlar sıfır 2015 model i 7.350TL den satarken 2. elini biz nasıl satıcaz ??? 8.300TL ye perakende satış adı altında almışken nabıyım bedava mı vereyim!!!
    Bu konu hakkında konuştuk zamanında kimse takmadı o bizden bağımsız falan fıstık muhabbetleri rekabet kurulu başkanı patronumun eşidir bir ara bil hassa bu konuyu çıtlatayım ezici rekabete giriyor ve 2 elde kullanıcılar mağdur gerekeni yaparlar diye düşünüyorum..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ayzek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sendeki sorun bende olan sorun beyin kendi stop ediyo senden kaynakli degil zaten sonrasinda zor calisiyor aku ile ozellikle konjektoru muhakkak degis devam ederse beyne kadar yuru sorunu coz sonra benim gibi kendini takla atarken bulma dikkat et..
    Cumartesi öğleden sonra konuşucam servisle bu konu hakkında.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)