Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Pulsar 200 NS kardesim verdigin bilgiler icin tsk ederiz. Yalniz Hindistan son kullanıcı satış fiyatı 88000 rupi yaklaşık 1410 dolar, fabrika fiyatı bunun altındadır. Onu bilirsek gerçek maliyeti ortaya çıkacaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Selam beyler pulsar 200 ns var bende bu motor hakkinda size bisey soracam dun motorla biraz gezdim zorladim ve redline cigisine yakin devirde gazi kesti gazi kapatip actim devam ettim acaba istopmu etti diye biraz daha zorladim gazi kestigi anda debraji siktim baktim istop etmis bu bi arizami yoksa motoru zorladigim icinmi anliyamadim bu olayi yasayan arkadas varmi varsa eger yasadigi hava sicaklogi ve kullanim seklini paylasabilirmi

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:48 ----------

apaci aynasi nasil guzel oluyomu ayna almayi dusunuyorumda

Motosikleti
    Honda cbr 650f
    Apaçi aynası orijinal aynadan çok daha iyi. Dahada iyisi varmıdır bilmiyorum ama pulsar ayna dislilere biri ters diğeri düz ve Apaçi aynası bire bir uyumlu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:27 ----------

Merhaba, pulsarimin km si 2950 oldu ve sankim on dişli tarafından aşırı bir zirilti sesi geliyor acaba herkesin bahsettiği denge sensoru problemini mi yaşıyorum bilgisi olan yardımcı olabilir mi. Sevis bana 300km uzakta ve ara yağ değişimi nide serviste yaptırdım 2350 km de bir daha artik 5000 de servise gitcem bu yüzden ötürü bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    İsmo sürücü basamağının pimini kontrol et oradan geliyor ses arkadaşımın motorunda bakarken bakarken farkettik benim motordada oldu aynisi büyük ihtimal ordandir.

saksı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pulsar almayı dusunen biri olarak aklımda birkac soru var.

1. 2015 modeli kullanip "sorunları çözmüşler" diyebilen var mi ? Özellikle stop etme sorununu merak ediyorum.

2. 6000 kusur nakdim var ancak kredi kartim falan yok.Kalan miktari senetle falan alma imkanim olur mu? Beklemek istemiyorum sabirsizlik var

3. Yasim 22. Ustume kayitli ilk arac olacak. A2 ehliyeti yeni aldim,3 kusur senedirde B sinifi ehliyetim var.Kaza kaydim vs yok.Gaziantep'de okuyorum sigortayi burdan yaptirma imkanim var. Tahmini ne kadar tutar sigorta masrafi ?

Simdiden tesekkur ederim.İyi gunler.

(Telefondan giriyoorum, karakterler icin kusura bakmayin.)

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Haftasonu Discover F için test motoru var mıdır diye sormaya bayiye uğradm. Pulsar'a bir kez daha baktım da gerçekten yine çok hoşuma gitti. Ekrem Bey'in bahsettiği iyileştirmelerle bu motoru yeniden düşünmeye başladım. Şu an için fiyatı beni zorlar, biraz daha bekleyeceğim. Bu arada yukarıda arkadaş yazmış, Alibaba'daki motor Pulsar değil, uyduruk bir çakması. Alanın elinde patlar.

Ya bu motoru sifirdan imql eden bajaj bi stop etme sorununu cozemiyomu motor cok guzel ama bu stop etme sorununu bilsem alnazdim

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    Alıntı akviran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya bu motoru sifirdan imql eden bajaj bi stop etme sorununu cozemiyomu motor cok guzel ama bu stop etme sorununu bilsem alnazdim
    birazda şans olayı galiba
    benim motorda hiçbir sorun yok zırlama mırlama stop aklına ne gelirse
    8bin km oldu nazar degmesin=)

Nasil kullaniyosun peki hic zorlamiyomusun veya bulundugun bolge neresi hep soguk havadami kullandin

Alıntı saksı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar almayı dusunen biri olarak aklımda birkac soru var.

1. 2015 modeli kullanip "sorunları çözmüşler" diyebilen var mi ? Özellikle stop etme sorununu merak ediyorum.

2. 6000 kusur nakdim var ancak kredi kartim falan yok.Kalan miktari senetle falan alma imkanim olur mu? Beklemek istemiyorum sabirsizlik var

3. Yasim 22. Ustume kayitli ilk arac olacak. A2 ehliyeti yeni aldim,3 kusur senedirde B sinifi ehliyetim var.Kaza kaydim vs yok.Gaziantep'de okuyorum sigortayi burdan yaptirma imkanim var. Tahmini ne kadar tutar sigorta masrafi ?

Simdiden tesekkur ederim.İyi gunler.

(Telefondan giriyoorum, karakterler icin kusura bakmayin.)
    Yok mu yardımcı olabilecek?

beyler bu pulsar hakkında bi sorun daha var sızde varmı bılmıyorum suspansıyonlardan yag atıyor ıkısındende bı kac fotosunu cektım
    [IMG][/IMG] gidonları söktum suspansıyonların kafası açıga cıktı sildim temızledım kafalrı 16 veya 14 alyan baya buyuk oldugu ıcın sıkmayı denıyemedım bu olayı yaşayan varmı diger stop etme sorunundada gelişme var gazı dipleyip hızlanırken debrajı sıkıp bırakınca trek teker yapar gıbı devır red lıneye geldıgı an stop edıyo her seferınde yapıyo bunu bılınlı bısey bu ya sensör yada yazılım ama bı arıza degıl eger stop etme konusunu kafasına takan varsa benım gıbı deneyerek tecrubesını yazabılırmı yada pulsar arızası dıye baskamı konumu acsam burda konu modadan ekonomıye kadar uzanıyo bızım sorun görunmeyecek bıle sanki

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:59 ----------

Yok mu yardımcı olabilecek?
    elımden geldıgınce cevap verıyım sıgorta plakanın cıktıgı ilden malk sahıbının yasına kadar etkılıyo ama 300 lıra sıgortan cıkar gecmısınde bı kac aylık sıgortan varsa kredı cıkabılır kredı cekerek kalan kısmını tamamlıyabılırsın ama bana sorarsan ıkıncı el al cok sıfır aldım zarar edıyosun sıfırda sorun cozme olayınıda bu gıdışle fabrıkadan önce ben çözecem

tekoklava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200ns
    Nasil kullaniyosun peki hic zorlamiyomusun veya bulundugun bolge neresi hep soguk havadami kullandin
    şehir izmir iş ev kullanıyorum günde toplam 30km yağmur çamur kar kış farketmiyor

beyler bu pulsar hakkında bi sorun daha var sızde varmı bılmıyorum suspansıyonlardan yag atıyor ıkısındende bı kac fotosunu cektım
    http://<a href="http://hizliresim.co...D1.jpg</a></a>http://i.hizliresim.com/DMozA6.jpghttp://i.hizliresim.com/8gmqrQ.jpghttp://i.hizliresim.com/a5P9A5.jpg gidonları söktum suspansıyonların kafası açıga cıktı sildim temızledım kafalrı 16 veya 14 alyan baya buyuk oldugu ıcın sıkmayı denıyemedım bu olayı yaşayan varmı diger stop etme sorunundada gelişme var gazı dipleyip hızlanırken debrajı sıkıp bırakınca trek teker yapar gıbı devır red lıneye geldıgı an stop edıyo her seferınde yapıyo bunu bılınlı bısey bu ya sensör yada yazılım ama bı arıza degıl eger stop etme konusunu kafasına takan varsa benım gıbı deneyerek tecrubesını yazabılırmı yada pulsar arızası dıye baskamı konumu acsam burda konu modadan ekonomıye kadar uzanıyo bızım sorun görunmeyecek bıle sanki

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:59 ----------

elımden geldıgınce cevap verıyım sıgorta plakanın cıktıgı ilden malk sahıbının yasına kadar etkılıyo ama 300 lıra sıgortan cıkar gecmısınde bı kac aylık sıgortan varsa kredı cıkabılır kredı cekerek kalan kısmını tamamlıyabılırsın ama bana sorarsan ıkıncı el al cok sıfır aldım zarar edıyosun sıfırda sorun cozme olayınıda bu gıdışle fabrıkadan önce ben çözecem
    300 lira ne yaptın yahu antonov mu alıyoruz

Selamlar arkadaşlar uzun zamandan beri yazdıklarınızı ve paylaştığınız tecrübelerinizi okuyorum. Bende pulsar almak istediğimden baya bi araştırdım bir kaç sayfa öncesinde motorun sıkıntılarından bahsediliyordu bende çözülmeyecek değil ya diyerek motordan soğumadım. Bugün Gaziantep bayiisine gidip motoru denedim şahane idi.ama ellerinde satılık 2014 kalmamış ama 2015 geliyormuş.Ne fark var diye sordum iki model arasında? Bayii dedi ki bazı sorunları çözüldü bunun msj ını da attı bana buraya kopyalıyorum hemen. Ve buradan Gaziantep Gazi Motor bayisi Yasin beye teşekkürlerimi sunuyorum çok yardımcı oldu.Değerli bayilerimiz, servislerimiz; 13 NİSAN 2015 tarihinden itibaren sevkiyatına başladığımız PULSAR 200 NS modelimizde bazı iyileştirmeleri sizlere sunuyoruz; 1.Orta sehba standart hale geldi. 2.Selede kalınlığı arttırıldı, konfor sağlandı 3.Lastik kalitesinde iyileşme sağlandı. 4.Açısı artırılıp, uzatılan debriyaj ve fren kolu ile kolay tutuş ve daha iyi kavrama özelliği kazandırılmıştır. 5.Hava filtre elemanı yüzey alanı büyütülerek daha fazla toz tutma özelliği kazandırılmıştır. 6.Dikey akü pozisyonu ile kolay montaj, kontrol ve bakım yapılması sağlanmıştır. 7. Denge sensörü bağlantı yeri değiştirilmiştir.Tüm bu iyileştirmelerle sunduğumuz PULSAR 200 NS'in gene segmentinde 2014 yılındaolduğu gibi 2015 yılında da Pazar lideri olması en büyük arzumuz ve hedefimizdir. saygılarımla... Ekrem ATA

300 lira ne yaptın yahu antonov mu alıyoruz

300 e bulabılırsen mutlu olmalısın
    _kaan_ bunu beğendi.

emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Ee bunları zaten Ekrem bey forumda bizlerle paylaşmisti

Alıntı Jpc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar uzun zamandan beri yazdıklarınızı ve paylaştığınız tecrübelerinizi okuyorum. Bende pulsar almak istediğimden baya bi araştırdım bir kaç sayfa öncesinde motorun sıkıntılarından bahsediliyordu bende çözülmeyecek değil ya diyerek motordan soğumadım. Bugün Gaziantep bayiisine gidip motoru denedim şahane idi.ama ellerinde satılık 2014 kalmamış ama 2015 geliyormuş.Ne fark var diye sordum iki model arasında? Bayii dedi ki bazı sorunları çözüldü bunun msj ını da attı bana buraya kopyalıyorum hemen. Ve buradan Gaziantep Gazi Motor bayisi Yasin beye teşekkürlerimi sunuyorum çok yardımcı oldu.Değerli bayilerimiz, servislerimiz; 13 NİSAN 2015 tarihinden itibaren sevkiyatına başladığımız PULSAR 200 NS modelimizde bazı iyileştirmeleri sizlere sunuyoruz; 1.Orta sehba standart hale geldi. 2.Selede kalınlığı arttırıldı, konfor sağlandı 3.Lastik kalitesinde iyileşme sağlandı. 4.Açısı artırılıp, uzatılan debriyaj ve fren kolu ile kolay tutuş ve daha iyi kavrama özelliği kazandırılmıştır. 5.Hava filtre elemanı yüzey alanı büyütülerek daha fazla toz tutma özelliği kazandırılmıştır. 6.Dikey akü pozisyonu ile kolay montaj, kontrol ve bakım yapılması sağlanmıştır. 7. Denge sensörü bağlantı yeri değiştirilmiştir.Tüm bu iyileştirmelerle sunduğumuz PULSAR 200 NS'in gene segmentinde 2014 yılındaolduğu gibi 2015 yılında da Pazar lideri olması en büyük arzumuz ve hedefimizdir. saygılarımla... Ekrem ATA
    ne yani 2014 aldık diye biz gunahkarmıyız bizde vergısını odedık bızde degerını verdık arızalı malı mı kakalıyacaklar bıze tmm manet ve sele ucrete tabı olabılır ama denge serıuru fln ucretsız cozulmelı bu olay
    Mengu16, gelebek ve mgora bunu beğendiler.

Görmemişim ekrem beyin paylaşımını kusura bakmayın

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:36 ----------

ne yani 2014 aldık diye biz gunahkarmıyız bizde vergısını odedık bızde degerını verdık arızalı malı mı kakalıyacaklar bıze tmm manet ve sele ucrete tabı olabılır ama denge serıuru fln ucretsız cozulmelı bu olay
    Günahla alakası yok sanırım.
    Aldığınız servis yardımcı olmalı illa ki ortada bırakacaklarını sanmam bende 2014 bakmaya gittim bu konu geçti bende sizlerle paylaştım .

300 e bulabılırsen mutlu olmalısın
    Haklı olabilirsin ama ben yinede o kadar olacağını düşünmüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

Gerçi şimdi baktımda 400 500 lira çıkanlar var. Eniştenin üzerine yaptirma imkanim var mı acaba

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    acaba bu ıyılestırmeler oncekı satılan motorları gerı cagırarak ( cogu uretıcının yaptıgı gıbı mesela bmw gecen bır arkadasımın 1200 rt sını geri çağırdı kı yanılmıyosam 2008 model motoru benzın sistemi ıcınmı ne yenıleme yaptı ucretsız. yapılan ıslem de yanı oyle ucuz bısey degıl hanı cocugu bınlerce euro dan kurtardı ) bızede bajaj boyle bır ımkan sunamazmı. sonucta kötü mal üretenındır ve bu sıkıntılar görülmüş ve düzeltilmiş ise bizim aldıgımız araclarında bu iyilestırmelerden yararlanması lazım diye düşünüyorum .

önceden söyleyeyim verdıgım ornektekı motor bmw yok efendım bajajla bırmı falan demeyın cunkü bajajda dunya devı bır firma en azından kendılerının ıdaası boyle forbes sıralaması falan var sonucta ...

sayın ekrem ata bey boyle bır hak dogarmı bıze bence dogması lazım bı bılgılendırsenız bızı ...
    turkish39, ayzek, Mengu16 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (1 üye ve 4 misafir)