Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tvs Rtr 150 \Pulsar 200 Ns\ Yamaha XJ6N
    Alıntı kara55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar pulsar sıfır 7930 adam 2,el 8000 bın yazms bıde 4 bın km yapmış bu insanlara birileri sıfır ile 2. el ayrımını ögretmesi lazım
    düz olarakmı satıyor yoksa extraları varmı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı tunahanist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    düz olarakmı satıyor yoksa extraları varmı ?
    Kayalar Bajaj'da kampanya var...7350tl...ne kadar extrası olursa olsun...hiçbir 2.el taşıt-sıfırından pahalı olamaz/olmamalı.Ben almam-alana da mani olmam!!!...(bakire bir genç kız ile dul bir kadının aynı olmayacağı gibi)...
    kdiner bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kayalar Bajaj'da kampanya var...7350tl...ne kadar extrası olursa olsun...hiçbir 2.el taşıt-sıfırından pahalı olamaz/olmamalı.Ben almam-alana da mani olmam!!!...(bakire bir genç kız ile dul bir kadının aynı olmayacağı gibi)...
    hocam o nası benzetme!

o zaman sıfır pulsar eşittir ''devirli ve bakire'' oluyor Töbe bismillah...
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    125 mh drift Megelli 250R monster 696 Ybr 125 esd
    merhaba arkadaşlar benim boyum 1.85 85 kilodayım bnde mh drift var lakin bu hafta satıyorum aklımda pulsar 200ns ve megelli 250r var artı eksileri nedir?

jemalizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 125 ST
    eğitime davet eden bir arakadaşın verdiği taktik de şahaser şimdi konu siz fren sıkmayı bilmiyorsunuz / kombine yapılacak / limon sıkılacak / lara gelecek rahmiyi kendi haline bırakın.

2. el pahalılığı ile alaklı bazı durumlar var.

şimdi ben motoru almışım, 500 tl ye lastik takımı, 500 tl ye çanta takımı ve 200 de öyle haybeden masraf yapmışım.. satarken bunları hediye mi vereceğim?

o zaman bu extra taktıklarımı gidin bayii den isteyin bakalım nasıl ellerini avuçluyor. motoru aldığım bayiiden eldiven alıyım dedim 70tl dedi, kilit alıyım dedim 50tl dedi,

aynı ürünleri %50 daha ucuz piyasadan aldım. hemde aynı marka. 40tl ye aldığım brandayı bile 75 dedi.

2. el düşük km deki motor sıfırından pahalı olabilir çünkü aksesuarlar pahalı
    Flickr
    http://www.flickr.com/photos/109845783@N04/
    ..kanlı resimler ressamı..

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı jemalizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğitime davet eden bir arakadaşın verdiği taktik de şahaser şimdi konu siz fren sıkmayı bilmiyorsunuz / kombine yapılacak / limon sıkılacak / lara gelecek rahmiyi kendi haline bırakın.

şimdi ben motoru almışım, 500 tl ye lastik takımı, 500 tl ye çanta takımı ve 200 de öyle haybeden masraf yapmışım.. satarken bunları hediye mi vereceğim?

o zaman bu extra taktıklarımı gidin bayii den isteyin bakalım nasıl ellerini avuçluyor. motoru aldığım bayiiden eldiven alıyım dedim 70tl dedi, kilit alıyım dedim 50tl dedi,

aynı ürünleri %50 daha ucuz piyasadan aldım. hemde aynı marka. 40tl ye aldığım brandayı bile 75 dedi.

aynı şeyleri bende yaşadım. motoru aldığım bayiden disk kilidi alayım dedim 100 tl dedi feyizoğlunda 65 tl. mont alayım dedim 300 dedi, sahibindene 255e koymuş. ancak bu kadar olur yani

:bus: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200NS
    Alıntı tolgaafsar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar benim boyum 1.85 85 kilodayım bnde mh drift var lakin bu hafta satıyorum aklımda pulsar 200ns ve megelli 250r var artı eksileri nedir?
    Merhaba hocam. Benimde boyum 1.86 ve 81 kiloyum pulsar 200 ns kullanıcısıyım memlunum ama boy uzun sanki artık motor küçük geliyor gibi hissediyorum ama yinede memlunum. Pulsar alırsan ilk işin birçift lastik almak olsun başkada problem olup canını sıkıcak eksisi yok bana kalırsa.
    iki teker candır can

denizhan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    [IMG][/IMG]

hal böyleyken tık diye çalıştı maşallah
    tekoklava ve Syphex bunu beğendiler.

Motosikleti
    125 mh drift Megelli 250R monster 696 Ybr 125 esd
    bende tam o noktada kararsızım hangisini alsam :D

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Alıntı jemalizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İkinci elde Çanta ve aparatları hariç diğer tüm ekstralar ilk sahibin keyfi harcamaları motor alacak diye onlarıda almak zorunda değiller.
    İkinci el ancak ve ancak üretici firmanın üretimi durdurma kararı almasında sonra mantıklı olabilir. Diğer tüm durumlarda satıcılar kazık atma para kazanma derdindedir.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İkinci el motor isterse altın kaplama olsun sıfırından fazla para vermem. Psikolojik bir şey bu, benim içim acır vereceğim paraya. Ha motorun km'si 500 falan olursa düşünürüm yoksa 4000 km'deki motor sıfırından en %20 aşağıda olmazsa dönüp bakmam bile...

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Selam Pulsar ailesi,

Motoru alalı 4 ay oldu fakat rodajı tamamlayacak km yapamadım. Malum iş, hava şartları vs. anca 460km oldu. Rodajın böyle uzaması problem yaratır mı?

fthaltan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bws 100, cb125e, pulsar 200ns, daelim S3
    Alıntı xewor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Dün ben de aranıza katıldım. 2. el aldım ve eve gelene kadar bir sorun yoktu ancak akşam yapmur falan da yağdı, motor yağmurda kalmadı ama çalıştırdığımda farlar yanmadı ve göstergeler çalışmadı. Bunun sebebi ne olabilir sizce? Motor çalışıyor ancak farlar açılmıyor, gösterge çalışmıyor. Sadece göstergedeki sol taraftaki ışıklar yanıyor. Servise götüreceğim motoru ancak basit bir şeyse kendim de düzeltebilirim sanıyorum. Bir yerlerde temassızlık mı vardır sizce?
    Gidonun sag tarafindaki guvenlik butonu acik dimi, kapali olursa dedigin gibi seyler olur. Halledebildin mi, neymis problem?

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Syphex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Pulsar ailesi,

Motoru alalı 4 ay oldu fakat rodajı tamamlayacak km yapamadım. Malum iş, hava şartları vs. anca 460km oldu. Rodajın böyle uzaması problem yaratır mı?
    bir problem yaratmaz fakat arkadaşa cbf150 almıştık 7-8 ayda 600 km yaptı rodajı bir türlü bitiremedi. yetkili servis 1000 civarı çağırmasına ragmen rodaj yagını 6 ayı geçtiği için değiştirdi.

km yapamasanda rodaj gibi hassas dönemde yağı içinde uzun süre tutma. özelliğini yitirir motora zarar verir.

xewor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X Crossrunner & QJ Motor LTM 125
    Alıntı fthaltan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gidonun sag tarafindaki guvenlik butonu acik dimi, kapali olursa dedigin gibi seyler olur. Halledebildin mi, neymis problem?
    Farın arkasındaki bir soket gevşemiş, sorun yok şu an.

ftkrblt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 900
    tescil işlemleri dahilinde öncelikle sigorta yaptırmak için bi kaç sigortacıya fiyat çıkarttım,şokkkkk 200tl ile 300tl arası fiyat verdiler,en son ergo sigortadan 57,5 tl fiyat çıkardı bi sigortacı bende hemen sigortamı yaptırdım,eleman dosyanıda hazırlayım dedi 20tlye dedim tamam hazırla,toplam sigorta+dosya 77.5 tl ye hallettim,trafiğe de 180 gidiyomuş,20 kusur lirada plaka basım ücreti varmış toplam 280 tl tutacak plaka tescil masrafları,kütahyada

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı ftkrblt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tescil işlemleri dahilinde öncelikle sigorta yaptırmak için bi kaç sigortacıya fiyat çıkarttım,şokkkkk 200tl ile 300tl arası fiyat verdiler,en son ergo sigortadan 57,5 tl fiyat çıkardı bi sigortacı bende hemen sigortamı yaptırdım,eleman dosyanıda hazırlayım dedi 20tlye dedim tamam hazırla,toplam sigorta+dosya 77.5 tl ye hallettim,trafiğe de 180 gidiyomuş,20 kusur lirada plaka basım ücreti varmış toplam 280 tl tutacak plaka tescil masrafları,kütahyada
    Trafik sigortasında tutturabildiklerine geçiriyorlar. Halbu ki kasko değil ki bu, nerede en uygun çıkarsa orada yaptırın tabiki. BEn sigortacının birine trafiksigortası için gittiğimde "niye bu kadar fiyat çeşitliliği var?" diye sormuştum, başlamıştı hizmet içeriğine falan, adam bildiğin kaskoyu anlatıyo, beni yemeye çalışıyo. Dedim "iyi de sen kaskoyu diyorsun, ben trafik sigortasını soruyorum!!?" , "Haa.." diyip kalmıştı. Araştırıp gitmiştim tabi ki, bilmesek bizi kekleyecekti.

Motosikleti
    4. motor Honda
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Kayalar ile gorustum kampanya yokmus onlar bile son kalanlari yuksek fiyattan almislar 7930 a satis yapiyorlar..

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Arkadaslar oncelikle herkese iyi geceler. Bende yaklasik 3 hafta once araniza katildim. Uzun yillar Scooter kullandiktan sonra pulsara terfi ettim. Teknik anlamda pek bi bilgim yok.Motorum suan 185 kmde 5000 deviri ve 50-60 km hizi gecmemeye ozen gosteriyorum. Fakat yaklasik 3 gundur bi problemim var motor belli hizi gectikten (30 kmh vs) sonra bi vizildama sesi basliyor suratlendikce cogaliyor. Bu sekilde problem yasayan varmidir bilgilendirirseniz sevinirim. Ayrica vites gecisleri biraz daha sertlesmeye basladi bunda benim bi kusurummu vardir yoksa normalmidir cevaplarsaniz sevinirim ..

emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Alıntı mertcan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar oncelikle herkese iyi geceler. Bende yaklasik 3 hafta once araniza katildim. Uzun yillar Scooter kullandiktan sonra pulsara terfi ettim. Teknik anlamda pek bi bilgim yok.Motorum suan 185 kmde 5000 deviri ve 50-60 km hizi gecmemeye ozen gosteriyorum. Fakat yaklasik 3 gundur bi problemim var motor belli hizi gectikten (30 kmh vs) sonra bi vizildama sesi basliyor suratlendikce cogaliyor. Bu sekilde problem yasayan varmidir bilgilendirirseniz sevinirim. Ayrica vites gecisleri biraz daha sertlesmeye basladi bunda benim bi kusurummu vardir yoksa normalmidir cevaplarsaniz sevinirim ..
    öncelikle aramıza hoş geldin. Bende 330 km de yim ve senin gibi benimde vızıldama 180-200 km lerden sonra başladı. sanırım forumda da bahsedilen denge sensörü zırıltısı. cuma günü servise gidip göstereceğim bende emin olmak için. kafaya takacak bir durum değil. vites geçişlerindeki sertliğin ilk bakımdan sonra motor yağının değişmesiyle düzeleceği söylendi forumlarda. ama öyle aman aman bir sertlik olmaması lazım. rodajdaki motosikletini ilk çalıştırmadan sonra hemen yürüme motor yağı bütün parçaları bir yağlasın. sonra mümkün olduğunca şehir içinde (dur kalklar kavşaklar olması açısndan) rodajını tamamlamaya çalış sık sık vites değiştir frenleme talimi yap lastiklere çok güvenmeden virajlarda mümkün olduğunca yat. Bildiğin üzere rodaj sadece motorun alıştırılması değil lastiklerin alıştırılması ve senin motosiklete alışma sürecini kapsar. Tekerin düz bassın pulsarla keyifli sürüşler.
    The Albatros pır pır High. TAaa Far Saw.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)