Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ümit IŞIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim bildiğim 1.4 lt yağ koyulması gerek.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beyefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125e
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.Pulsar'ı ciddi ciddi düşünmeye başladım. artık.Fakat forumda okuyorum ufak tefek aksilikler oluyor fabrika çıkışlı.
    Kullandığım motor Honda Cbf 150 34 bin km oldu.Bu 12 gün 5000 km sloganıyla Tr turu yaptılar.Onda gidip 15-20 dakikaya yakın sürdüm.
    Hoşuma gitti.İşte aksilikleri duyunca insan korkmuyor değil.Şimdiye kadar motorumda hiç bir sorun olmadı,yolda kalmadım.
    Sizce gerçekten %100 gönül rahatlığıyla alabilir miyim.Sıfır almayı düşünüyorum.
    Bakım fiyatları benim motorla aynıymış.90-100 lira civarı.Yakıtı önemli değil.Amacım sıfır alıp 30-40 bin km inş kullanmak.2.elde genelde hep düşük km de satıyorlar anlam veremiyorum.O yüzden.
    150cc varken neden 200cc derseniz bütçemin yettiği tek sıfır motor.Pulsar200.Enj.+Su Soğutmalı-6 vites,yokuşlarda rahat rahat giden,
    boğulmayan bir motor istiyorum artık. Japon motora yakın kalitede diye düşünüyorum.
    Saygılar.
    Bende merak içindeyim cevap verecek yok mu

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Bu gün pulsarın parasını verdim yarın teslim alıcam Allah nasip ederse

Ümit IŞIK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor hakkında yorum bekleyen arkadaşların burayı takip etmeleri yeterli. Yaklaşık 2500 km dir kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim, Ülkemizde verilen paranın karşılığını kullanıcısına sunan nadir motorlardan biri.
    tekoklava, kdiner ve trcn bunu beğendiler.

MD.Murat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı Ümit IŞIK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor hakkında yorum bekleyen arkadaşların burayı takip etmeleri yeterli. Yaklaşık 2500 km dir kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim, Ülkemizde verilen paranın karşılığını kullanıcısına sunan nadir motorlardan biri.
    +1...........

MFTaşkıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şuanlık Yok
    Yalnız yedek parça konusunda sıkıntı yaşıyorum şuan. Fabrika elinde olmadığını söylüyor ve 20 işgünü içerisinde geleceğini söylüyor 16. günden sonra bunu söylüyor ve ben 16 gündür motorumu kullanamıyorum ve bu büyük bir sorun. Ben pulsarı çok seviyorum ama böyle şeyler ister istemez üzüyor insanı.
    maktama bunu beğendi.

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    6000 km oldu ALLAH'A şükür hiç sıkıntım olmadı gıdısı durusu performansı bu sınıf bır arac ıcın tam zırvede ne yokusta bayılıyo aksıne gazı actıkca katır gıbı cıkıyo nede frenıne basınca durmamazlık yapıyo gayet guzel alın kullanın cbf den daha cok keyıf alıcagınıza emınım haa bır sıkıntı cıkarmı cıkabılır sonucta mekanık bır alet ama cozumu kısa surede halledılıyo merak etmeyın.

AttilaXtreme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı MD.Murat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1...........
    +2 +2 +2 +2 +2
    -61- Önce ADAMLIK Sonra HAYAT -61-

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı sercan2667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar.Pulsar'ı ciddi ciddi düşünmeye başladım artık.Fakat forumda okuyorum ufak tefek aksilikler oluyor fabrika çıkışlı.
    Kullandığım motor Honda Cbf 150 34 bin km oldu.Bu 12 gün 5000 km sloganıyla Tr turu yaptılar.Onda gidip 15-20 dakikaya yakın sürdüm.
    Hoşuma gitti.İşte aksilikleri duyunca insan korkmuyor değil.Şimdiye kadar motorumda hiç bir sorun olmadı,yolda kalmadım.
    Sizce gerçekten %100 gönül rahatlığıyla alabilir miyim.Sıfır almayı düşünüyorum.
    Bakım fiyatları benim motorla aynıymış.90-100 lira civarı.Yakıtı önemli değil.Amacım sıfır alıp 30-40 bin km inş kullanmak.2.elde genelde hep düşük km de satıyorlar anlam veremiyorum.O yüzden.
    150cc varken neden 200cc derseniz bütçemin yettiği tek sıfır motor.Pulsar200.Enj.+Su Soğutmalı-6 vites,yokuşlarda rahat rahat giden,
    boğulmayan bir motor istiyorum artık. Japon motora yakın kalitede diye düşünüyorum.
    Saygılar.
    Sevgili sercan kardeşim pulsarımı almadan önce 18.000 km kadar cbf 150 kullandım. Ben burdurda ikamet ediyorum pulsarı reklamlarda gördükten sonra 15 temmuzda ısparta bayiye pulsarı görmeye gittim ellerinde bir tane müşterinin ertesi gün alacağı kırmızı pulsar kalmıştı siyahını almak istediğimde 45 gün sonraya ancak gelecek dediler. Ben o zamana kadar bekleyemem diye düşündüm.2 el ilanlara baktım bursada 200 km de biri motorunu ekipmanıyla birlikte satıyordu bir kaza atlatmış hiç birşey olmamış ama motordan korkmuş onun için satıyordu.Bu düşük km de satanlara anlam veremediğinin bir cevabı olabilir. Bırak motoru senin gibi test etmeyi bir kere çalıştığını dahi görmeden satın almaya karar verip sıfırından tam 700 tl daha fazla para verip motoru 8070 tl'ye aldım. Motorun hem yabancısı olduğum için hem rodajda olduğu için bursadan burdura 8 saatte sallana sallana geldim Cbf 150 mi çok sevdiğim halde satılığa çıkardım. 1 ay kadar ilanda bekledi sonra satıldı. Tabi ben bu arada pulsarımın tadını çıkarmakla meşguldüm. Cbf 150 mi alan kişiye motorumu 40 km kadar uzağa teslime götürmem gerekiyordu. 1 ay boyunca hiç binmediğim cbf me tekrar binmiştim.O zaman pulsar almakla ne kadar isabetli bir karar verdiğimi anladım. Cbfyi asla kötüleyemem çünkü ilk göz ağrım ama cüzi bir farkla ayakları yere daha iyi basan frenlemesi daha iyi olan su soğutmalı 3 bujili daha torklu olmasına karşın aynı yakıt tüketimi değerlerine sahip daha şekilli bir motora sahip olduğumu anladım. Ayrıca 50 cc de gücün bu kadar farketmeside şahane birşey. Şimdiye kadar herhangi bir problemle karşılaşmadım. Antalyada gisakademinin yol eğitimlerine de pulsarımla katıldım sürüş limitlerini de sonuna kadar zorladım. Parasını her kuruşuna kadar hakeden sadece adının ktm duke olmadığı bir motor hiç düşünmeyin sadece sahibi olup tadını çıkarın

Motosikleti
    Pulsar
    Merhaba

Motorumu alali yaklaşık 5 ay oldu. Forumda arkadaşların yasadigi aksakliklarin hiçbirisini yasamadim. Uç öğretmen arkadaş aldik ve hicbirimizdede bu sorunların hiçbirisi yasanmadi. Artik sans mi dersiniz yada kismet mi bilmiyorum. Motosikletlerimiz yaklsik 4000 km oldu. Uzun yolda yaptik sehir icerisinde de her gün kullanıyoruz. Lastik kalitesi hariç cok memnunuz. Elbette servis kalitesi çok önemli ancak antalya da tayfun motordan birol bey mükemmel bir usta ve esnaf. Bazi arkadaslar parca beklediklerinden şikayetçi. Elbette çok can sıkıcı bir durum ancak öğrencim 250 lik Honda ile kaza yapti ve 65 gündür parca bekliyor. Honda gibi Türkiye de ve dünyada oturmuş bir markada bile bunlar yasanabiliyorsa bajaj için çok görmemek lazim. Kisaca ben ve cevremdeki herkes çok memnun. İyikide almışız. Saygilarimla

denizhan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Alıntı MFTaşkıran adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız yedek parça konusunda sıkıntı yaşıyorum şuan. Fabrika elinde olmadığını söylüyor ve 20 işgünü içerisinde geleceğini söylüyor 16. günden sonra bunu söylüyor ve ben 16 gündür motorumu kullanamıyorum ve bu büyük bir sorun. Ben pulsarı çok seviyorum ama böyle şeyler ister istemez üzüyor insanı.
    basit bir kaza sonucu aynı sorunu bende yaşadım 32 gün sonra motorumu teslim aldım bu süre zarfında servis başka motor verelim dedi ama gel gelelim ben 9. ayda ehliyetimi 6 aylığına geri verdim ve yakalanırsam 2000 küsür ceza ödemeyi göze alamadım, sonuçta emanet motor belayı çekiyor motorsuz kaldığım zamanlarda pulsarı satıp yedek parça sorunu olmayan bir motor almayı düşündüm baya araştırdım ama şanssızlıkmıdır nedir parça sorunu kimi zaman japonlardada oluyor ve yedek parçalar pulsarın 2 3 katı fiyatı. Servis olsun Ekrem bey olsun mağduriyeti gidermek için ellerinden geleni yaptılar. Ekrem beyle tekrar tekrar konuştuk ve yakın zamanda yedek parça sorununun kalmayacağını söyledi, onca yatırım yaptıktan ve bu satış rakamlarını yakaladıktan sonra yedek parça stoğu gibi basit bir sorun sebebiyle marka adını kötüye çıkarmazlar gibime geliyor. şu yedek parça sorunu çözülür ve bajaj bi enduro model çıkarırsa 2. motor olarak almayı düşünüyorum enduronun tadı hiç biseyde yok ya
    MFTaşkıran bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Devir hız arlıkları nedir 8.000 devirde şu hızı 9-10.000 devirde şu hızı yapıyor gibi ?

harung - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Ekrem bey'in bu forumda olması çok çok güzel bir davranış üstelik çok cesurca buluyorum.. inşallah insanlarin beklentilerini boşa çıkarmazlar.. şahsen ben pulsar almaya Ekrem beyin burada yazışmalarını gördükten ve gerçekten ilgilenmesini teyid ettikten sonra karar verdim.. Umarım geliştirerek devam ederler tabi parca sorunu çok mühim konu yine de servisin yedek motor teklif etmesi basarili bir hareket.. Bunlar markaya değer katar bence..

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    5bin devirde 70km/h yapıyor.
    10bin devirde 140km/h.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Değerli arkadaşlar…

Sercan2667 rumuzlu arkadaşımız dün güzel bir soru sormuş. Haklı olarak bir ürün tercih yapacak ve hepimizin yaptığı gibi kullanıcı yorumlarını talep ediyor. Aslında bu forumda 223 sayfalık yorumlar her şeyi açıklıyor. Ama kısa özet bilgi talep etmiş ve açıkçası ben de gelen yorumları merak ettim. Benim cevaplardan aldığım kendi değerlendirmem şu şekilde;

1. Ürün fiyatını hak edecek tüm özelliklere sahip,
    2. Performansı 200 cc bir ürün için tüm beklentilerin ötesinde,
    3. Yedek parça fiyatları çok uygun. Benzer segmentin 1/3 ü kadar. Ancak tedarik konusunda sıkıntılar var,

Ben de açık yüreklilikle aynı şeyleri söyleyebilirim;

• Zaten ürünün kalite ve performansı ile ilgili hiçbir endişemiz yoktu.
    • Şu anda 131 adet Bajaj servisi ile yaygın bir ağ kurduk. Eksik lokasyonlar da süratle tamamlanıyor. Sık peryotlarla eğitimleri veriliyor. Servislerimizin seviyesi de önemli bir çizgiye geldi.
    • Yedek parça ve servislerde arızalı/kazalı ürünler: Şu an itibari ile alınan mesafe önemli. Krtik malzemelerin tedariğinde sıkıntı kalmadı. Tüm ekibimiz konu hakkında seferber. Servislerde 20 iş gününden daha fazla gerek garanti kapsamında, gerekse kazalı olsun ürünü tutmuyoruz. Tüm servisler de bu konuda seferber. Her gün bu raporlar servislerimizin birinci önceliği. Tabi ki bizlerin de. Buna rağmen bu söylediklerimizin hilafına bir durum var ise Bajaj.com.tr ‘den “müşteri destek hattı” üzerinden şahsi şikâyetinizi yapabilirsiniz.

Son olarak söyleyebileceğim fiyat performans kıyaslaması yapıldığında çok iyi bir çizgide olduğunu değerlendirdiğimiz PULSAR 200 NS ile ilgili en iyi cevabı ARALIK ayında olmamıza karşılık devam eden talep gösteriyor. Şunu bütün arkadaşlarım bilsinler ki BAJAJ Türkiye’de kalıcı olacak ve 55 ülkede ne yaşandı ise inşallah aynısını göreceğiz.

Tüm motor sever arkadaşlarıma selam ve saygılarımı sunuyorum…

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Bu arada motor 7.930 olmuş
    http://bajaj.com.tr/pulsar/44/pulsar-200-ns

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5bin devirde 70km/h yapıyor.
    10bin devirde 140km/h.
    10.000 devrin hepsini düzde görüyormu ? yokuş aşağı olmadan rüzgarı arkanıza almadan düzde görüğünüz devir nedir o devirler için yokuş aşağılarmı bulmak gerekir

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı ekrem ata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar…

Sercan2667 rumuzlu arkadaşımız dün güzel bir soru sormuş. Haklı olarak bir ürün tercih yapacak ve hepimizin yaptığı gibi kullanıcı yorumlarını talep ediyor. Aslında bu forumda 223 sayfalık yorumlar her şeyi açıklıyor. Ama kısa özet bilgi talep etmiş ve açıkçası ben de gelen yorumları merak ettim. Benim cevaplardan aldığım kendi değerlendirmem şu şekilde;

1. Ürün fiyatını hak edecek tüm özelliklere sahip,
    2. Performansı 200 cc bir ürün için tüm beklentilerin ötesinde,
    3. Yedek parça fiyatları çok uygun. Benzer segmentin 1/3 ü kadar. Ancak tedarik konusunda sıkıntılar var,

Ben de açık yüreklilikle aynı şeyleri söyleyebilirim;

• Zaten ürünün kalite ve performansı ile ilgili hiçbir endişemiz yoktu.
    • Şu anda 131 adet Bajaj servisi ile yaygın bir ağ kurduk. Eksik lokasyonlar da süratle tamamlanıyor. Sık peryotlarla eğitimleri veriliyor. Servislerimizin seviyesi de önemli bir çizgiye geldi.
    • Yedek parça ve servislerde arızalı/kazalı ürünler: Şu an itibari ile alınan mesafe önemli. Krtik malzemelerin tedariğinde sıkıntı kalmadı. Tüm ekibimiz konu hakkında seferber. Servislerde 20 iş gününden daha fazla gerek garanti kapsamında, gerekse kazalı olsun ürünü tutmuyoruz. Tüm servisler de bu konuda seferber. Her gün bu raporlar servislerimizin birinci önceliği. Tabi ki bizlerin de. Buna rağmen bu söylediklerimizin hilafına bir durum var ise Bajaj.com.tr ‘den “müşteri destek hattı” üzerinden şahsi şikâyetinizi yapabilirsiniz.

Son olarak söyleyebileceğim fiyat performans kıyaslaması yapıldığında çok iyi bir çizgide olduğunu değerlendirdiğimiz PULSAR 200 NS ile ilgili en iyi cevabı ARALIK ayında olmamıza karşılık devam eden talep gösteriyor. Şunu bütün arkadaşlarım bilsinler ki BAJAJ Türkiye’de kalıcı olacak ve 55 ülkede ne yaşandı ise inşallah aynısını göreceğiz.

Tüm motor sever arkadaşlarıma selam ve saygılarımı sunuyorum…
    ben bu ürünü başından beri takip ediyorum buradada gelişmeleri herzaman okuyorum ancak muğla ilinde bayiler mevcutken asıl il olan muğla ve marmariste yetkili bayisinin olmaması benim için çok büyük bir sıkıntı teşkil etmekte.heleki marmaris için inanın bana marmaris motor cenneti neden hala bir yetkili satıcınız yok aksi halde o kadar motor dükkanı var ki.

saygılarımla iyi çalışmalar
    Mustafa Kemal Atatürk

6 viteste tam gazda duz yolda.normal oturus seklinde 135 gordum.deponun ustine yatarak denedim.144kmh.motor 900km de.devire cok dikkat etmedim fakat rpm isigi yaniyordu.yani 10000 + yukari.stabil rahat gidilecek hiz bence 80-90 daha gazladinmi makina bagiriyor.uzun yolda kafa sisirir (kendi gorusum.bazilari sesi sevebilir)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)