Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Kuba CR1 Supersport

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CR1'in 150cc üstü modelleri olsa daha güzel olurdu şöyle bi 250 cc süper giderdi
    Kuba Racingler vardı zamanında 250 cc yüksek vergiler gelince kimse almadı üretimini durdurdular bizede diğer markaları almak kaldı daha yüksek fiyata

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorcuKrdeş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250R 2012
    Geri sayım bitti Pazar günü allah izin verirse sabah 5de konya yolcugu başlıcak 300km çok uzun bir yol deil ama. Motorsiklet ile ilk uzun yol deneyimim olucak.
    Öneri ve tavsiyeleriniz varsa lütfen söyleyin.
    Kameralı telefonum olmadıgı için fotograf atamıyorum.

Alıntı MotorcuKrdeş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geri sayım bitti Pazar günü allah izin verirse sabah 5de konya yolcugu başlıcak 300km çok uzun bir yol deil ama. Motorsiklet ile ilk uzun yol deneyimim olucak.
    Öneri ve tavsiyeleriniz varsa lütfen söyleyin.
    Kameralı telefonum olmadıgı için fotograf atamıyorum.
    İlk önerim bir an önce fotoğraf makinası hallet

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Motosiklet 6000 binde. 5900'ü geçen hafta geçtim daha yeni. 6000-6500 arası bakımı var sırada.

Maksimum hızı, bi ara, Denizli çevre yolunda falan 123 km/h falandı, yokuş aşağıya...

Şu an, binip çıksan, düz yolda, maksimum hızı 100 km/h.

Bu ilk motosikletim. Toplam tecrübem de bu 6000 km kadar işte

Slm arkadaşlar...
    Kuba ailesine bende katıldım... cr1 aldım daha binmek nasip olmadı kısmetse bayramdan sonra denemelere bakıcaz...
    Motor hakkında tavsiyeniz varmı nelere dikkat etmeliyim... birde bu koruma demiri ve alt sakal nerden bulabilirim.. öneriniz varmıdır... herkese kazasız belasız binmek nasip etsin...

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Hayırlı olsun!

İlk iş olarak koruma demiri taktırınız. Şu an benim avatar resmindeki gibi olandan DEĞİL; onlar kısa kalıyor. Yelpaze gibi yanlara açılandan taktırınız. Ben de değiştirdim o tip koruma demirleri ile; de resmi koymadım daha ...

Arka ayaklıkları kaynaklala sabitletebilirsin. Yan yatınca takoz görevi görür. Gerçi sağ tarafta egzoz kısmı yine yere değiyor; sağ ayaklığı 2 cm daha uzun bir ayaklıkla değiştirip öyle kaynakla sabitlemek harika olurdu...

Arka çanta taktırmak istersen boynuzları sökmene gerek yok; kelepçelerle sıkıştırarak takabiliyorsun. Yalnız plastik cırt/kılçık (artık ne deniyorsa onlara) attırmayı unutma; vida gevşeyecek olsa cırtlar tutar bir süre daha ... arka çanta yuvarlanıp gelmez önüne... Arka çantanın vidalarını kontrol et arada; gevşiyor... Yine de, boynuzları tamamen söktürüp demir taktırmaktan iyidir, şekil olarak...

Sakala makala bulaşma... İyi böyle ...

Fotoğraflarını da bekleriz bir ara ...

Tekrardan hayırlı olsun. Güle güle kullan...
    özer003 bunu beğendi.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet 6000 binde. 5900'ü geçen hafta geçtim daha yeni. 6000-6500 arası bakımı var sırada.

Maksimum hızı, bi ara, Denizli çevre yolunda falan 123 km/h falandı, yokuş aşağıya...

Şu an, binip çıksan, düz yolda, maksimum hızı 100 km/h.

Bu ilk motosikletim. Toplam tecrübem de bu 6000 km kadar işte
    Hız biraz az gibi geldi bana bi kontrol ettir istersen serviste ?
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Hayırlı olsun!

İlk iş olarak koruma demiri taktırınız. Şu an benim avatar resmindeki gibi olandan DEĞİL; onlar kısa kalıyor. Yelpaze gibi yanlara açılandan taktırınız. Ben de değiştirdim o tip koruma demirleri ile; de resmi koymadım daha ...

Arka ayaklıkları kaynaklala sabitletebilirsin. Yan yatınca takoz görevi görür. Gerçi sağ tarafta egzoz kısmı yine yere değiyor; sağ ayaklığı 2 cm daha uzun bir ayaklıkla değiştirip öyle kaynakla sabitlemek harika olurdu...

Arka çanta taktırmak istersen boynuzları sökmene gerek yok; kelepçelerle sıkıştırarak takabiliyorsun. Yalnız plastik cırt/kılçık (artık ne deniyorsa onlara) attırmayı unutma; vida gevşeyecek olsa cırtlar tutar bir süre daha ... arka çanta yuvarlanıp gelmez önüne... Arka çantanın vidalarını kontrol et arada; gevşiyor... Yine de, boynuzları tamamen söktürüp demir taktırmaktan iyidir, şekil olarak...

Sakala makala bulaşma... İyi böyle ...

Fotoğraflarını da bekleriz bir ara ...

Tekrardan hayırlı olsun. Güle güle kullan...
    Servis bakımlarını yaptır hızı normal değil

Motosikleti
    Honda Cbr 250R 2012
    Herkese merhaba.
    Bayram tatilindeki uzun yol maceramiz iyi geçti. sıkıntısız atllattık. Nasip olursa 1 ay sonra tekrar antalya konya arası yolculuga çıkmayı planluyorum.
    Benim lastiklerim uzun yoldan sonra iyice tutmaya başladı. Virajda çok korkuyorum arka çok geziyor o yüzden 2 tane ön arka lastik buldum. ben anlamıyorum. anlayan varsa bir yardımcı ola bilirmi. linkler aşagıda.
    http://www.lastikdeposu.com.tr/miche...astigi-pmu5645
    http://www.lastikdeposu.com.tr/miche...astigi-pmu6029

Herkese merhaba.
    Bayram tatilindeki uzun yol maceramiz iyi geçti. sıkıntısız atllattık. Nasip olursa 1 ay sonra tekrar antalya konya arası yolculuga çıkmayı planluyorum.
    Benim lastiklerim uzun yoldan sonra iyice tutmaya başladı. Virajda çok korkuyorum arka çok geziyor o yüzden 2 tane ön arka lastik buldum. ben anlamıyorum. anlayan varsa bir yardımcı ola bilirmi. linkler aşagıda.
    http://www.lastikdeposu.com.tr/miche...astigi-pmu5645
    http://www.lastikdeposu.com.tr/miche...astigi-pmu6029
    Orjinal lastik boyutları zaten sıkıntı yaşamazsın farklı boyutlarda lastik kullanmak motoru yoruyor zaten şahsi görüşüm bunlar uygun

Motosikleti
    Honda Cbr 250R 2012
    Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orjinal lastik boyutları zaten sıkıntı yaşamazsın farklı boyutlarda lastik kullanmak motoru yoruyor zaten şahsi görüşüm bunlar uygun
    Tamam kardeşim tşkler.
    Salcona wolf kullanıcısı

Bildiğğim kadarıyla bu motosikletin kronik bir arızası yok görünüşü felan süper hatta uzaktan bakıldığında rengi dolayııs ile kawasaki'yi andlrıyor herşeyi ile güzel ama kullanıcısı çok az nasıl oluyor bende anlamadım

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğğim kadarıyla bu motosikletin kronik bir arızası yok görünüşü felan süper hatta uzaktan bakıldığında rengi dolayııs ile kawasaki'yi andlrıyor herşeyi ile güzel ama kullanıcısı çok az nasıl oluyor bende anlamadım
    Motor güzelde hakettiği değeri görmedi malzeme kalitesi olsun gösterge paneli vs. hatta rengi bile fiyatının çok üstünde bir kalitede çok yine var piyasada epeyi bir adet ama bence hak ettiği değeri görmedi
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Tamam kardeşim tşkler.
    Naptın kardeş karar verebildin mi yada taktırdın mı lastikleri

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Kuba bayileri sanırım parayı daha çok diğer modellerinden kazanıyorlar. CR1'e çok eğilmiyorlar... Kuba Antep de elindeki değerin farkında değil... Bölge satış temsilcileri de bayi bazında ciroya bakıyor olsalar gerek...

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Kuba bayileri sanırım parayı daha çok diğer modellerinden kazanıyorlar. CR1'e çok eğilmiyorlar... Kuba Antep de elindeki değerin farkında değil... Bölge satış temsilcileri de bayi bazında ciroya bakıyor olsalar gerek...
    Bayiler alışmış çıta modellerini satmaya diğerlerini es geçiyor yada dediğin gibi motor güzel ve fiyatı uygun fabrika bayiye çok kar bıraktırmadan satıyor olabilir bu kullanıcı için avantaj ama kullanıcının motordan haberi yok :S Hep bu para göz bayiler yüzünden

Motosikleti
    Honda Cbr 250R 2012
    Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Naptın kardeş karar verebildin mi yada taktırdın mı lastikleri
    Yok kardeşim şuanlık tattıramadım. Bütcemi aşıyor o yüzden ufak ufak para biriktiriyorum. öyle alıcam

Yok kardeşim şuanlık tattıramadım. Bütcemi aşıyor o yüzden ufak ufak para biriktiriyorum. öyle alıcam
    Hangi marka taktırmayı düşünüyorsun ve fiyatı nedir ?

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Yeğen bayramda motoru yatırdıydı; sağ ayna elma şekerinin elması yenmiş sapı kalmış gibiydi . Sağ sinyalin de kapağı kırılmış.

Koruma demiri taktırmış olmam iyi olmuş... Mutlaka tekrardan tavsiye ederim.

Parçalara gelirsek:

Tek sinyal kapağı satılmıyor Değişecek... Sağ ayna da tek satılmıyormuş; çift olarak değişecek... Sipariş verildi... Sol aynası kırık olana temiz sol aynayı yollayabilirim ...

Değişecek parçalar 65 lira tuttu ...

6 bin bakımı geldiydi; bi 65 da o tuttu ... 130 ...

Normal gibi görünüyor ...

Bakımdan sonra motor bi kendine geldi...

Hız konusunu deneyemedim ama henüz; şu sıralar bi kask bi eldiven bi botla biniyorum ...

Tam takım olmadan bi hızlanmaya cesaret edemedim doğrusu çevre yoluna çıkıp ...

Yaz sıcağında, bir de diz altı kısa pantolonlayken, motoru park edip kaskı da arka çantaya koyup bir yere giderken botlarla olmak baya bir tuhaf oluyor, o da ayrı konu

Bi dizlik baksam iyi olacak ...

Tevfik Fikret Caddesi No:4 Bahcelievler/İstanbul
    Motosikleti
    Benelli
    Vale Motor Şirinevler Randevulu Sisteme Gecis Yapmıstır.Bundan Sonra Geleceklerin 05453660839 numarasını arıyarak veya whatsapp den yazarak randevu almaları gerekecektir.
    Bilginize.
    Yeni Sayfamız
    https://www.facebook.com/Vale-Motor-180749682341380/

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)