Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

Yamaha MT-09 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Triumph Street Triple
    Yine bir delilik yaptım. Sene başında bir delilik yapıp duke 390 almıştım. Çok güzel vakit geçirdim hala da geçiriyorum. Çok eğlenceli bir motosiklet 390. Şehir içinde scoterdan daha rahat aralara giriyorsun şehir dışı virajlı yollarda keyif alarak gidiyorsun. Ancak gel gelelim insanın içindeki doyumsuzluk duygusu birazda eğitim veren hocamında desteğiyle biraz daha güçlü bşrşeyler aramaya başladım. Aslında sade e şehir içi kullanacak olsam duke yetiyorda artıyor bile. Ancak şubat ayından beri yaptığım 3500km nin çoğunluğu zevk için yaptığım şehir dışı geziler. İştebu yüzden geçtiğimiz günlerdeki araştırmalarımdan sonra mt09 için sipariş formu doldurdum izmotoda. Sırada bekleyen çokgelecek motor sayısı az olacağından herhalde temmuzu geçer belkide ağustos motora kavuşmam. Bu aradada bi3-5 bin km daha yol yaparım herhalde. Mt o9 ile de b modunda giderim gibi bol bol ama işte diyorum ya delilik bakalım allah sonu uzu hayr etsin. Allah herkesin tekerini düz bastırsın kazasız belasız yollar nasip etsin.
    canYOLDAS bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    canYOLDAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    Alıntı architect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine bir delilik yaptım. Sene başında bir delilik yapıp duke 390 almıştım. Çok güzel vakit geçirdim hala da geçiriyorum. Çok eğlenceli bir motosiklet 390. Şehir içinde scoterdan daha rahat aralara giriyorsun şehir dışı virajlı yollarda keyif alarak gidiyorsun. Ancak gel gelelim insanın içindeki doyumsuzluk duygusu birazda eğitim veren hocamında desteğiyle biraz daha güçlü bşrşeyler aramaya başladım. Aslında sade e şehir içi kullanacak olsam duke yetiyorda artıyor bile. Ancak şubat ayından beri yaptığım 3500km nin çoğunluğu zevk için yaptığım şehir dışı geziler. İştebu yüzden geçtiğimiz günlerdeki araştırmalarımdan sonra mt09 için sipariş formu doldurdum izmotoda. Sırada bekleyen çokgelecek motor sayısı az olacağından herhalde temmuzu geçer belkide ağustos motora kavuşmam. Bu aradada bi3-5 bin km daha yol yaparım herhalde. Mt o9 ile de b modunda giderim gibi bol bol ama işte diyorum ya delilik bakalım allah sonu uzu hayr etsin. Allah herkesin tekerini düz bastırsın kazasız belasız yollar nasip etsin.

Şimdiden hayırlı olsun hocam, pişman olmıyacaksın emin ol mt-09 yok satan bi makinadır ve hiç bi sıkıntısı yok gerçekten tavsiye ederim umarım bol bol güzel vakit geçirirsin kazasız sürüşler dilerim
    ...SABIR SUSKUNLUK DEĞİL, İŞİTİLMEYEN BİR FERYATTIR...

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    bu gün bayiye gittim ve mt 09 un gelmesinin temmuzu bulacağını öğrendim çok kötü oldu bu yaaağğ

Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    Alıntı hellboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gün bayiye gittim ve mt 09 un gelmesinin temmuzu bulacağını öğrendim çok kötü oldu bu yaaağğ
    Adına üzüldüm doğrusu, beklenilmesi çok zor bi makina
    hellboys bunu beğendi.
    ...SABIR SUSKUNLUK DEĞİL, İŞİTİLMEYEN BİR FERYATTIR...

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Izmotodan mt09 bekleyenler..

Motorunuza eylul ekim gibi kavusursunuz herhalde.

Nisan ayinda teslim aliyorduk en gec mayisti haziran oldu ses seda yok kapora verende pişman zaten kendiside yazar buraya.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    biraz resim atsanız çok güzel olur aslında yoksa gezmiyormusunuz ?

Motosikleti
    Triumph Street Triple
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Izmotodan mt09 bekleyenler..

Motorunuza eylul ekim gibi kavusursunuz herhalde.

Nisan ayinda teslim aliyorduk en gec mayisti haziran oldu ses seda yok kapora verende pişman zaten kendiside yazar buraya.
    Valaa 3 kişiden bahsettiler özellikle bir arkadaş turuncu bekliyormuş 3 aydır onun motoru haftaya gibi gelir herhalde dediler iki tane de race blue bekleyen varmış 2 ay civarında ben renk farketmez dedim race blueya bu sene zor gibi dedi. Ama zaten acelemde yok bu sırada km arttırmak hedefim

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Kudret kardesim yzf yi satmissin hayirli olsun.
    Seni severim bilirsin . Sana bir kac sey yazicam.
    Beni sakın yanlis anlama.
    Yzf den 115 beygirlik 900 cc gibi agresif bir makineye gecmeni dogru bulmuyorum.
    Bak her iste bir hayir vardir. Belliki allah cc sana bisey olmasini istemiyor ve temmuza ertelenmis mt09 un gelisi.
    600 cc xj6 bile bana cok gelirken .sen ne yapiyosun genc kardesim kudret kardesim.
    Sakin yanlis anlama beni.
    Tabiki yzf de baya bir tecrube edindin. Ancak yzf den 900 cc ye gecmek cok riskli deyilmi ?

Yasinin verdigi heyecanla kanin kayniyor farkindayim.
    Ancak gel sen bu sevdadan vazgec mt07 al hatta biraz bekle tam karenajli abslisi gelcekmis .onu al sana benden bir abi tavsiyesi.
    hellboys bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    sağol abi.Haklısın abi aslında ama makinenin testine gittim bana çok farklı bir his verdi yani mt 07 de beni çeken bişi yok bu bambaşka anlatabiliyormyum senin dediğin de doğru haklısın

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Bende yzf surmus ve detaylı test etmıs bırı olarak kesınlıkle onermem.

Yzf bısıklet kalır .. Ama iş kişide biter gazlamam kendımı ve nefsimi kontrol edebılırım dersen B modda neden olmasın.

AmA Dıkkat edesın dostum 1-2-3 teker egıtım alıp pratıkte calısmanı onerırım yada bos alanda motorun fren lımıtlerını ve vırajını gelıstırmenı.

600luk ınan mt09 yanında halt etmıs
    hellboys bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    önerileriniz için teşekkürler dediğiniz gibi yapmayı planlıyorum. Burada şehir içinde fazla trafik yok orada yavaş yavaş ve apartmanların çevresinde kullanarak b modda ağır ağır zaten hız için istemiyorum motosikleti ve tabiki eğitim düşünüyorum fakat bizim bu tarafta eğitim veren bir kurum yada kuruluş yok nasıl yapacağımı bilmiyorum css eğitimi düşünmüştüm fakat tuzlu geldi biraz onun yerine gittim dainese tulum aldım

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    önerileriniz için teşekkürler dediğiniz gibi yapmayı planlıyorum. Burada şehir içinde fazla trafik yok orada yavaş yavaş ve apartmanların çevresinde kullanarak b modda ağır ağır ...
    Güzel düşünüyorsun da neden MT09 u düşünüyorsun o zaman? Yani kullanamayacağın motoru neden almak için zorluyorsun ? Başka motorlarda tecrübe edin, daha sonra alırsın, motor kaçmıyor ya. Bence bir süre ER5 gibi bir motorda takılmak baya eğlenceli olabilir.
    xismailaydin bunu beğendi.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Voge 525 DSX
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel düşünüyorsun da neden MT09 u düşünüyorsun o zaman? Yani kullanamayacağın motoru neden almak için zorluyorsun ? Başka motorlarda tecrübe edin, daha sonra alırsın, motor kaçmıyor ya. Bence bir süre ER5 gibi bir motorda takılmak baya eğlenceli olabilir.
    Türk insanı motosikleti yetenek ve tecrübesine göre değil, bütçesine göre aldığı için... :(
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türk insanı motosikleti yetenek ve tecrübesine göre değil, bütçesine göre aldığı için... :(
    Doğru teşhis.. Mt09 B moda bile alınsa ekmek almaya giderimlik bir motosiklet değildir unutmayalım arkadaşlar..
    xismailaydin bunu beğendi.
    Bİ selektöre BİN manita

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    zaten bu motosikleti ekmek almak için kullanmayacağım onun için başka bi tane var

Motosikleti
    2014 YAMAHA MT 09
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-sanirim-son-nokta..tork-canavari-162150708/detay

Arkadaşlar ilana dikkat mt-09 alırken kaporasını verdiğim sonradan kaza eden makina bu ...

Motosikleti
    Yamaha MT09
    Alıntı canYOLDAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-sanirim-son-nokta..tork-canavari-162150708/detay

Arkadaşlar ilana dikkat mt-09 alırken kaporasını verdiğim sonradan kaza eden makina bu ...
    Evet ilan açıklamasınıda değiştirmemiş..
    Bİ selektöre BİN manita

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Millet haksız kazanç sağlamaya çok yatkın, çok hevesli.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Voge 525 DSX
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet haksız kazanç sağlamaya çok yatkın, çok hevesli.
    İmam osurursa cemaat zıçarmış

Motosikleti
    Yamaha MT09
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmam osurursa cemaat zıçarmış
    satan imam mıymış .p

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:55 ----------

Evet dün RB ile öyle ufak bir gezinti yaptık ama gezintiden önce yıkama, boya koruma, cile uygulaması

Ardından gezinmece

deep_far, mkaptan, architect ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)