Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Apachi XZ250RM Cross ON/ Off road / Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Magnatec yağı değiştim, simsiyah olmuş ve bir miktar çapak toplanmış mıknatısta, bugün değiştim daha rahatladı motor, hiç kimseye Magnatec'i bu model için önermiyorum, şuan castrol power1 10-40 var, kısa sürede fark hiss ettim, ancak uzun vadede ne olur bilemiyorum, ilerde yine raporlarım kısmet ise tabii.

Millet ne alemde , ne yapıyor , herkes tatilde anlaşılan gezi video vs yayımlayan yokmu?.
    cenkito, ademx ve dockerengin bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Işıldar sağolsun yine yapacağını yapmış!
    Yağ pompası için p.tesi ödemeyi yapmışım aha bugün aha yarın gelir diyorum. Aklima geldi arayip şunun bi takip numarasını alayım dedim yogunluk vardi daha gonderemedik bugun gonderirim diyor şaka gibi ya!!
    ademx bunu beğendi.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Magnatec yağı değiştim, simsiyah olmuş ve bir miktar çapak toplanmış mıknatısta, bugün değiştim daha rahatladı motor, hiç kimseye Magnatec'i bu model için önermiyorum, şuan castrol power1 10-40 var, kısa sürede fark hiss ettim, ancak uzun vadede ne olur bilemiyorum, ilerde yine raporlarım kısmet ise tabii.

Millet ne alemde , ne yapıyor , herkes tatilde anlaşılan gezi video vs yayımlayan yokmu?.
    Haftasonundan bir video var inşallah sizde açılır.

https://www.facebook.com/photo.php?v...170&permPage=1

Çıkamayacağımı bile bile rampayı denedim ama sonuç hüsran Benim 2. denememden sonra iyi kullanan bir arkadaş benim motorla o rampayı çıktı Biraz antreman ihtiyacım var
    cenkito ve ademx bunu beğendiler.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    video ayarları kapalı galiba gözükmüyor
    ademx bunu beğendi.

Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Işıldar sağolsun yine yapacağını yapmış!
    Yağ pompası için p.tesi ödemeyi yapmışım aha bugün aha yarın gelir diyorum. Aklima geldi arayip şunun bi takip numarasını alayım dedim yogunluk vardi daha gonderemedik bugun gonderirim diyor şaka gibi ya!!
    Çok merak ediyorum, acaba yetkililer'den biri bunları okuyup, kızarıp, bozarıp, morarmıyormu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:48 ----------

Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftasonundan bir video var inşallah sizde açılır.

https://www.facebook.com/photo.php?v...170&permPage=1

Çıkamayacağımı bile bile rampayı denedim ama sonuç hüsran Benim 2. denememden sonra iyi kullanan bir arkadaş benim motorla o rampayı çıktı Biraz antreman ihtiyacım var
    Çarşı facebok'a karşı abü, kullanmıyorum dolayısı ile video'yu göremiyorum
    ademx ve dockerengin bunu beğendiler.

Motosikleti
    kuba garfield
    faceb ye karşı olmayanda göremiyor ha.
    cenkito ve dockerengin bunu beğendiler.

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    YZ125 e bak beaaa :D
    cenkito, dockerengin ve ademx bunu beğendiler.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YZ125 e bak beaaa :D
    hani nerde allah rızası için biri videoyu ekleyene ulassında ayarları acık hale getirsin de bizde görelim.

yada youtube vs ekleyin oda olur
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    Video'yu direk facebook'a yüklemişler galiba o yüzden paylaşamıyorum ama kuzenden bulur eklerim. Yerden doğru düzgün kalkamadık ama komik oldu
    cenkito bunu beğendi.

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Videoyu çeken adamda apaci var :D Euhuhueh . Bura çok aktif buraye ekliorum :D

cenkito, Carbondioxid ve ademx bunu beğendiler.

Motosikleti
    Videoyu çeken adamda apaci var :D Euhuhueh

[video]_q8uRk2SMTo[/url]
    cenkito ve ademx bunu beğendiler.

Motosikleti
    kuba garfield
    ben video çekmekten vazcaydım bune yaw spesiyal mübarekler.
    bu sefer kesin nazar değer
    cenkito bunu beğendi.

Videoyu çeken adamda apaci var :D Euhuhueh . Bura çok aktif buraye ekliorum :D

Apaçi sesi çok naif çıkıyor, çözemedim, normalde mümkün değil, böğürmesi gerekirdi , kullanan az gaz verse vuruntu yapması lazımdı, egzoz'a bişeymi yaptı acep?

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Işıldarı tekrar aradım az önce yine kargo takip numarasını almak için ve tahmin edin ne oldu? Adamlar haala çıkarmamış parçayı!!!
    Işıldar grup bildiğin milletle d*şş*k geçiyor! Bunun başka bi açıklaması yok gözümde.
    ademx bunu beğendi.

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Işıldarı tekrar aradım az önce yine kargo takip numarasını almak için ve tahmin edin ne oldu? Adamlar haala çıkarmamış parçayı!!!
    Işıldar grup bildiğin milletle d*şş*k geçiyor! Bunun başka bi açıklaması yok gözümde.
    sabır sabır ya sabır
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Aradan 1 hafta geçti en son cuma gunu aramis ve isildardan o gun itibari ile kargoya verilecegi cevabini almistim. Bugun kargoyu aradim adima gonderi yok. Isildari aradim ve yine ayni cevabi verdiler. Bugun cikariyoruz!

Motosikleti
    Aradan 1 hafta geçti en son cuma gunu aramis ve isildardan o gun itibari ile kargoya verilecegi cevabini almistim. Bugun kargoyu aradim adima gonderi yok. Isildari aradim ve yine ayni cevabi verdiler. Bugun cikariyoruz!
    Allah sabır versin abi.

Şu ilana bakın adam sıfır makineye kaç para istemiş
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...72860237/detay
    ademx ve cenkito bunu beğendiler.

... ne yazayım diye düşündüm no comment, ilk baştaki smileyler konuşsun, edepsizlik..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:28 ----------

Alıntı dockerengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah sabır versin abi.

Şu ilana bakın adam sıfır makineye kaç para istemiş
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...72860237/detay
    Hmmm, plaka çıkmayan versiyon, 11 kağıt, ehh bendeki Sm plakalı, yanındada cross takım, rodajı özenle yapıldı hep castrol yağ şubu bir güzel cilalı sözler, burayıda referans yaptımmıydı, 11 bin papel'e rahat satarım, aslında fena fikir deel haa, bidaha gelmeyecekmiş zaten onroad vsvs ^^

Satmıyom kardeş 12 binde verseler satmıyorum, ;P nokta net.
    ademx, cenkito ve dockerengin bunu beğendiler.

Yunus ne ettin nedir son durum?, sabah yağ ile ilgili yazmıştın, pompa conta vs, umarım hall etmişsindir.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Yaglama ile ilgili sikinti vardı. Servistekiler sikintinin yag pompasindan oldugundan soylemisti. Aklim pek almamisti ama bizim usta da prk birsey yapamadigindan kabullendik yag pompasi setini siparis ettik. Yeni yag pompasi 10 gunde geldo taktik denedik yine ayni sikinti. Cigeri geri yardik yaglama kanali daralmis icine kacan dayson sebebiyle. Dun sikintiyi giderdik denemesini yaptik sikinti yok yaglama var. Sonrasinda isim cikti bi antep yapip geldim ustayi aksam saatlerinde aradigimda motorda bi tekleme var dedi bugun tekrar gidip kontrol edecegim.
    En cok canimi sıkan şeyde blogu tazyikli benzinle yikamislar ve uzerinde boya kalkmış.. neyse uzerinde boyayacagiz artik gorunen yerleri yapacak birsey yok. Bende son durum budur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:04 ----------

Motoru bitirdim deneme turuna ciktim fren ve debriyaj tam istedigim kivamda degildi döndüm hallettim bu sefer biraz gaz acalim dedik. Vızzık vızzık motorlara binmekten bizim makinanin gucunu unutmuşum ) gavurun makinası yerinde durmuyor maaaşallah. Tabi bu ara gaza gelip sehiriçinde de biraz turlarken ekip otosuna makas attım arkamdan küfürmü etti naapti tam anlayamadim. Buyuk ihtimal ceza gelecek arkadan ama yinede çok keyfliydi kendime geldim yaahu
    cenkito, Carbondioxid ve ademx bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)