Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
28. sayfa BirinciBirinci ... 18262728293038 ... SonuncuSonuncu

Apachi XZ250RM Cross ON/ Off road / Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin motorlar 160 yapıyor mu ? Dişli mi değiştirdiniz ??
    evet arka dişliyi küçülttüler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    O kısmı kaçırmışım anlaşılan Yüreğime iniyordu lan !!
    cenkito ve yunusus bunu beğendiler.

Sm takım, dişli Suzuki drz 400'e ait "41" dişli, made by: yunusus, servis manuelinde sm takım için 38 belirtilmiş, pek mümkün görünmüyor olmasın zaten, sen gel apachi derneğine sat o mondiyi

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Evet hocam drz400 un 41 arka dislisini attim performanstan hicbirsey kaybetmedi vites gecisleri bana gore tam olmasi gerektigi araliga geldi ve hiz olarak 5. Viteste 157 de kesiciye giriyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:51 ----------

Anaa sayfa atlamis ben onceki sayfadaki son mesaja cevap vermistimde cevap verilmis zaten neyse bu kafayla daha cok yazmayayim en iyisi

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    KX 125 'in Fotoları arkadaşlar... Paylaşacağımı söylemiştim.

cenkito, polo34, atreyu ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Öncelikle herkese iyi günler arkadaşlar. 11.Sayfadaki Apachi'nin sticker setini nereden aldınız acaba? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler..

Alıntı reuben77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese iyi günler arkadaşlar. 11.Sayfadaki Apachi'nin sticker setini nereden aldınız acaba? Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler..
    İyi günler, 11. sayfada resimler "atilas" abi'ye ait, o sıralarda parkur Apachi'sini kullanıyordu, diğer motorlar ise Yamaha ve Ktm, kendisi ara ara giriş yapıyor, kendisine özel mesaj atarsanız, kendisi parkur sahiplerine sorup bilgi olarak yardımcı olur diye düşünüyorum.

İyi günler, 11. sayfada resimler "atilas" abi'ye ait, o sıralarda parkur Apachi'sini kullanıyordu, diğer motorlar ise Yamaha ve Ktm, kendisi ara ara giriş yapıyor, kendisine özel mesaj atarsanız, kendisi parkur sahiplerine sorup bilgi olarak yardımcı olur diye düşünüyorum.
    Verdiğin cevap için teşekkür ederim. Dediğin gibi özelden mesaj attım

@reuben77 Siz'de Apachi kullanıyorsunuz galiba, cross tip olsun'da hangisi olursa artık, paylaşım bekleriz, foto/video/tamirat ile ilgili püf noktalar gibi.
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Apachinin distributoru olan IŞILDAR MOTOR bildiginiz vızzık bildiginiz traşka!
    Geçenlerde jantlarin siparisini vermek icin siteye giris yaptigimda yedek parca fiyat listesini ve talep formunu bulamadim firmayi aradim siparis gecmek istiyorum dedim adamlar siparisleri yalnizca yetkili servisleri uzerinden yapabilecegimi soyledi. Dedim hadi olur servislerinede para kazandirmak tercih edilir olmak istiyorlardir. Servislerini arayip siparisimi gectim sizr donus yapacagiz dediler 3gun donus yapmayinca tekrar aradim hala bi haber vermediniz dedim firmada bize donus yapmadi diye sacma sapan bi cevap aldim

Demem odur ki bu motoru alacak olan kisiler distributor destegi garanti yedek parca temini gibi olaylari dikkatli degerlendirerek alsin
    cenkito bunu beğendi.

Alıntı yunusus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Apachinin distributoru olan IŞILDAR MOTOR bildiginiz vızzık bildiginiz traşka!
    Geçenlerde jantlarin siparisini vermek icin siteye giris yaptigimda yedek parca fiyat listesini ve talep formunu bulamadim firmayi aradim siparis gecmek istiyorum dedim adamlar siparisleri yalnizca yetkili servisleri uzerinden yapabilecegimi soyledi. Dedim hadi olur servislerinede para kazandirmak tercih edilir olmak istiyorlardir. Servislerini arayip siparisimi gectim sizr donus yapacagiz dediler 3gun donus yapmayinca tekrar aradim hala bi haber vermediniz dedim firmada bize donus yapmadi diye sacma sapan bi cevap aldim

Demem odur ki bu motoru alacak olan kisiler distributor destegi garanti yedek parca temini gibi olaylari dikkatli degerlendirerek alsin
    Böyle bir motora yazık ederler, daha geçen gün, zincir makara'sı için sitelerine girdiğimde aynı manzara ile karşılaştım, belki güncelleme yapıyorlar diyerek bıraktım, demek sorun buymuş.

Neyse'ki cross takımları zamanında edinmişim, inşaallah başkaca yedek parça gerekmez, servis'lerle uğraşmayı hiç sevmem.
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Walla motoru aldigimdan bu yana distribütör ile yaptigim gorusmeler ve sonuclari tam anlami ile bir fiyasko..
    Tek umudum fuardan sonrasinda kendilerine bir ihtimal ceki duzen vermeleri yoksa bu tutumlarla cok musteri kaybederler.
    Insanlar bizim gibi amaaan oturur kendim yaparim sizin servisinize garantinizemi kaldim demiyor. Para verip aliyorsam satis sonrasi hizmetini istiyorum diyorlar hakli olarak
    cenkito bunu beğendi.

spil444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx 250
    oysaki apachinin sitesindeki çok ayrıntılı yedekparça listesine imrenmiştim ben

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Alıntı spil444 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oysaki apachinin sitesindeki çok ayrıntılı yedekparça listesine imrenmiştim ben
    suan o konuda sadece mondial ve kanuni önde galiba
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Walla motoru aldigimdan bu yana distribütör ile yaptigim gorusmeler ve sonuclari tam anlami ile bir fiyasko..
    Tek umudum fuardan sonrasinda kendilerine bir ihtimal ceki duzen vermeleri yoksa bu tutumlarla cok musteri kaybederler.
    Insanlar bizim gibi amaaan oturur kendim yaparim sizin servisinize garantinizemi kaldim demiyor. Para verip aliyorsam satis sonrasi hizmetini istiyorum diyorlar hakli olarak
    Aynen dediğin gibi "" Insanlar bizim gibi amaaan oturur kendim yaparim sizin servisinize garantinizemi kaldim "" imza.
    cenkito bunu beğendi.

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suan o konuda sadece mondial ve kanuni önde galiba
    Mondialinde fiyalari cok sacma geldi bana cem hocam.. geçenlerde mondialin sitesine bayi girisi yaparak enduro jant disli fiyatlarina baktik. Jant 290 lira disli 194 lira diske hic bakmadim bile ben 51 disliyi 60 liraya aldim el insaf yahu 194 lira nedir?

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Mondialinde fiyalari cok sacma geldi bana cem hocam.. geçenlerde mondialin sitesine bayi girisi yaparak enduro jant disli fiyatlarina baktik. Jant 290 lira disli 194 lira diske hic bakmadim bile ben 51 disliyi 60 liraya aldim el insaf yahu 194 lira nedir?
    bence mondial o modelleri satmayı bıraktıgı ve stoklarında da yedek parca olmadıgından
    kimse sipariş gecmesin, bizi uğrastırmasınlar diye o kadar fiyat cekmişler

Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Yok yok aradik ellerinde varmis

Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Yok yok aradik ellerinde varmis
    bir ara 250cc SM kullanıcıları bazı parcaları bulmakda zorlanmıslardı, stoklarında yoktu
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK

Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Kadirga diye bi markadan siparis verdim jantlar diskler ve disli dahil 450 lira.. dislisi 45 diş araziyi hayli hayliye karsilar diye dusunuyorum
    cenkito bunu beğendi.

REKLAM ALANI
28. sayfa BirinciBirinci ... 18262728293038 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)