Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Apachi XZ250RM Cross ON/ Off road / Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    suatt22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    apache kiralıksa kullanmak isterim nerde parkur istanbuldaydı sanırım ücreti nedir başka motorlarda varmı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı suatt22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    apache kiralıksa kullanmak isterim nerde parkur istanbuldaydı sanırım ücreti nedir başka motorlarda varmı
    nakkaş ve yeşilbayır köylerinin arasında,anayol üzerinde parkur,görünüyor.
    fiyatını gidip yüz yüze görüşün.başka motorlarda var.

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen açıkçası o fiyata süpersprox alırım tabii 43 ve aynı ölçülerde bulabilirsem, 63 euro idi süpersprox fiyatı, tabii emin olmak gerek ölçüler konusunda, taşra'da yaşamın zorlukları, beyyük şeher olaydı gidip görüp mukayese edip almak vardı.
    Carbon wr125 e 55 dişlim geldi JTD yazıyor 110 a almıştım.bu arada motoru grup içinde devredip ktm e geçmiştim.ktm içinde büyük dişli var kenarda ama şimdilik takmıcam.
    Mx market in sahibiyle motorları alırken şehirlerarası beraber gittik,hafta sonuda birlikte araziye çıkıcaz.sana ne lazım arka dişli bildiği bir yer/şey varsa öğrenirim.

Alıntı atilas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Carbon wr125 e 55 dişlim geldi JTD yazıyor 110 a almıştım.bu arada motoru grup içinde devredip ktm e geçmiştim.ktm içinde büyük dişli var kenarda ama şimdilik takmıcam.
    Mx market in sahibiyle motorları alırken şehirlerarası beraber gittik,hafta sonuda birlikte araziye çıkıcaz.sana ne lazım arka dişli bildiği bir yer/şey varsa öğrenirim.
    Geç cevap için kusuruma bakmayın internetim problemli idi, ağabey sormanız mümkün ise, honda crf250 ölçülerine uygun olan "43" diş bulabilirsek çok makbule geçer

Bu arada malesef acayip olaylar geldi başıma, bayram son günü 100 kilometrelik yoldan dönüşte benzinliğe uğradım, kuyruk var idi tabii son model modern araçlar sırada, bende arkalarında, meğerse örodizel almışım
    (benzinci arkadaşın kabahati, art niyeti yok idi,hatta bi miktar para yere düşürmüşüm sağolsun ikaz etti geri verdi, muhtemelen dalgınlık/yoğunluk, hasılı kelam olacağı varmış oldu:( ), neyseki eve kadar yetiştim, sonrasında fark ettim depo yeni benzinle çalıştı ancak depo karbüratör temizliği yapar iken, daha doğrusu temizlik sonrası takar iken, sanıyorum "jet" denilen pirinç parçayı kırmayı başardım, fazlaca sıkmışım :(, motor öylece mahsun şekilde yatıyor.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Geçmiş olsun. Eurodisel ile eve gelebilmeniz bile güzel başarı, büyük ihtimalle 2 zamanlı motorlar için yapılmış olan dello ortho karbüratörünüz sayesinde olmuştur Bu meşhur bir markadır, sen de iyi bilirsin, jetlerini bulman çok zor olmaz bence. Jetin ve karbüratörün üzerinde numara ve model yazıyordur
    cenkito bunu beğendi.

Geç cevap için kusuruma bakmayın internetim problemli idi, ağabey sormanız mümkün ise, honda crf250 ölçülerine uygun olan "43" diş bulabilirsek çok makbule geçer

Bu arada malesef acayip olaylar geldi başıma, bayram son günü 100 kilometrelik yoldan dönüşte benzinliğe uğradım, kuyruk var idi tabii son model modern araçlar sırada, bende arkalarında, meğerse örodizel almışım
    (benzinci arkadaşın kabahati, art niyeti yok idi,hatta bi miktar para yere düşürmüşüm sağolsun ikaz etti geri verdi, muhtemelen dalgınlık/yoğunluk, hasılı kelam olacağı varmış oldu:( ), neyseki eve kadar yetiştim, sonrasında fark ettim depo yeni benzinle çalıştı ancak depo karbüratör temizliği yapar iken, daha doğrusu temizlik sonrası takar iken, sanıyorum "jet" denilen pirinç parçayı kırmayı başardım, fazlaca sıkmışım :(, motor öylece mahsun şekilde yatıyor.
    Carbon geçmiş olsun.
    crf 250 nin L modelimi.250l için JT 45 dişli 110 tl dediler.daha ufağı yokmuş.45 de ellerinde yok getirtiriz dediler.
    ben wr 125 e 55 dişli getirtmiştim iki üç haftada geliyor.istiyorsan söylerim getirirler.
    cenkito bunu beğendi.

@Syanur Teşekkür ederim, seni kızdırıyorduk motorun ne alemde diye derken, başıma geldi, evet ancak depo içinde yarısı kadarı shell 97 oktan var idi, sanıyorum karışımı sayesinde kurtardı yolda bırakmadı, ancak seri felaketler derken karbüratör jeti elimde kaldı :(

@Atilas Sağol abi, evet crf250 "L" ile arka dişli ölçülerimiz birebir, ancak 45 diş :( biraz daha araştırayım, 43'ü bulacağıma inanıyorum.
    cenkito bunu beğendi.

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Carbondioxid geçmiş olsun kardes

Carbon 51 den 43 e çok düşmüyormusun.arkadaşıma söyledim birkaç gün içinde var yok söyleyecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:17 ----------

Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Carbondioxid geçmiş olsun kardes
    cenkito Enduroist tede bu yakışıklı resmini gördüm.cros çular nerde takılıyorlar.
    cenkito bunu beğendi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    cenkito Enduroist tede bu yakışıklı resmini gördüm.cros çular nerde takılıyorlar.
    Yüksek dağların puslu zirvelerinde, yiğidin harmanlandığı yerde takılıyor bu delikanlılar
    cenkito bunu beğendi.
    #sürenadam

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    Carbon 51 den 43 e çok düşmüyormusun.arkadaşıma söyledim birkaç gün içinde var yok söyleyecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:17 ----------

tesekkürler iltifatınız için,
    onu Hüseyin Öz beye sormak lazım, yani blamir beye
    ben adana da ikamet ettiğim için sadece onları uzaktan takip edebiliyorum
    blamir ve atilas bunu beğendiler.
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    nakkaş ve yeşilbayır köylerinin arasında,anayol üzerinde parkur,görünüyor.
    fiyatını gidip yüz yüze görüşün.başka motorlarda var.
    Bahsettiginiz yerin tam olarak acik adresini verebilirmisiniz ya da internet sitesi falan varsa?

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkürler iltifatınız için,
    onu Hüseyin Öz beye sormak lazım, yani blamir beye
    ben adana da ikamet ettiğim için sadece onları uzaktan takip edebiliyorum
    Bu pazar bir organizasyon var. Bayaa da katılım olacak gibi Son dakikada yan çizenler olmaz ise. CRF250 KLX250 WR250 de olacak.

Takibe alın.

https://www.facebook.com/groups/551671058235709/
    atilas bunu beğendi.

Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiginiz yerin tam olarak acik adresini verebilirmisiniz ya da internet sitesi falan varsa?
    41.167639,28.574281
    Google aramaya yukarıdaki koordinatları yapıştır maps ta parkuru görürsün.amacın eğitim almakmı,belki başka önerilerim olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:20 ----------

Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu pazar bir organizasyon var. Bayaa da katılım olacak gibi Son dakikada yan çizenler olmaz ise. CRF250 KLX250 WR250 de olacak.

Takibe alın.

https://www.facebook.com/groups/551671058235709/
    41.169755,28.905334
    buluşma noktasıda benden olsun.
    pazar günü bende katılmak istiyorum,inşallah motoru taşıyacak bir araç ayarlayabilirim.
    Bugraaa bunu beğendi.

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    41.167639,28.574281
    Google aramaya yukarıdaki koordinatları yapıştır maps ta parkuru görürsün.amacın eğitim almakmı,belki başka önerilerim olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:20 ----------

41.169755,28.905334
    buluşma noktasıda benden olsun.
    pazar günü bende katılmak istiyorum,inşallah motoru taşıyacak bir araç ayarlayabilirim.
    Plakalı değil mi? Mesafe çok uzak değilse motorla gelebilirsin. Çok uzun yol olmadığı sürece motorla gelme taraftarıyım.

@Cenkito Sağolasın

@Atilas Doğru bayaa düşecek, ancak malesef ön dişliyi büyütemiyorum 13'ten başkası sığamıyor, tork'tan düşüp vites aralıklarını uzatmak niyetim, 43 olur ise ideal olacak gibi benim için

Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Plakalı değil mi? Mesafe çok uzak değilse motorla gelebilirsin. Çok uzun yol olmadığı sürece motorla gelme taraftarıyım.
    sadece araziye çıktığımız için plaka ,sinyal ,ayna hepsi sökülü ve üzerinde kros lastik var.biz araçla taşıyoruz motorları.rica edicez artık.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:12 ----------

@Cenkito Sağolasın

@Atilas Doğru bayaa düşecek, ancak malesef ön dişliyi büyütemiyorum 13'ten başkası sığamıyor, tork'tan düşüp vites aralıklarını uzatmak niyetim, 43 olur ise ideal olacak gibi benim için
    ben kendim için dolaşırken senin dişliyide soruyorum .parçacı arkadaşımada söyledim bakacak.
    cenkito bunu beğendi.

güneş86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 250 exc-f
    Herkeze merhabalar arkadaşlar konuyu baştan sona okudum ve bu motorun 27hp olanından almak istiyorum.Şunu tam anlayamadım,parça konusunda zorluk çeker miyim??daha çok mekanik parçalarda İstanbulda ikamet ediyorum,cvplarınız için şimdiden teşekkürler...

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    İstanbul ici motocross pist onerilerine ve egitimlerine herzaman acigim onerilerinizi ve bildiginiz yerleri yazarsaniz sevinirim

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    Alıntı Bugraaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul ici motocross pist onerilerine ve egitimlerine herzaman acigim onerilerinizi ve bildiginiz yerleri yazarsaniz sevinirim
    pazar günü isoff pistine gidilecek çiftalanda sizde gelin isterseniz orada eyitim için gereken yardım yapılır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)