Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Alıntı trasher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu linkteki video yu izleyin hyosung hakkında çok güzel bir tanıtım filmi yapmışlar

http://www.youtube.com/watch?v=QwJiI_1JGwI 650 li likle ön kaldırıyor acaba 250 cclik lede kaldırılabilir mi sadece meraktan soruyorum
    Ön ne ki arka bile kaldırıyor.

Videosu yakında
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 cbf le ön teker kaldırılıyo ..hyo ile gayet rahat kalkar ...
    Barış abi sen hiç kaldırdınmı...böyle fantazilerin varmı...belkide krosla çok kaldırdın...şimdi kıyamazsın...

Alıntı Ertuğrul_Öz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön ne ki arka bile kaldırıyor.

Videosu yakında

bekliyoruz akira...gözüme takıldı yazın...artık 1 ay içinde yükledin yükledin...yoksa yaygara kopar haberin olsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

scorpi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyo' GT650S

GT250 Streetfighter

Benim zevkime uygun degil ama meraklisina, Kore'den bir ornek:

Sert cisimlere çarpmayın. Sert cisimlerin size çarpmasına izin vermeyin. Düşmeyin. Lastik kısmı aşağıda, parlak kısmı yukarıda tutun.

dark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyo gt250 dark
    BBRR DEMİSKİ; "Bu gün msn de yağ konusu baya bi tartışıldı ...özellikle magnatek kullanmayın yoksa debriyaj balatası sıyırıyor dendi hatta adana da bu yüzden iki motorun debriyaj balatası ayna gibi olmuş...

ben daha önce cross motorumdada hep fulll sentetik kullandım ...ama bu konuda konuştuğum insanlar teknik bilgi yönünden çok güvendiğim insanlar...yarı sentetik 4t motor yağı ıslak debriyaj için en iyi yağdır diyolar 4000 bakımında yarı sentetik koyacam..."

bu tur aydinlatici bilgilere benim gibi konuya yabanci olanlarin ihtiyaci var. gecen biyerde biri magneteg yag onermisti, tabiiki alternatif sunacak kimse olmadigi icin aklimda kalici yeretmis. fakat boylesi bir sitede kolektif akil olusmakta ve en dogrusu suzulerek aciga cikmakta.
    BBRR ye bilgilendirmesinden dolayi tesekurler.
    [SIZE="1"][B]Look into cities eyes\ Mirror of souls\ Now tell me what you see\ Beneath the hole\ Another sick\ Another poor\ Another slave\ Another weak\ Another lost\ Another dark\ System Decay[/B][/SIZE]

öylebiraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hoysung GT250R Kan Krmızı
    Alıntı Kartal23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öylebiraz
    desenler mükemmel... tabelacılara değil de grafik tasarım yapanlar var onlarla bir görüş... aklıma gelmiş ken... sefaköyün içinde bilgisayarlı grafik tasarım yapan bir dükkan görüyordum.. araçlar için... sana telefonunu alıp özel den gönderirim... ama pazartesi günü... servisle geçerken görüyordum...
    kardeş böyle bir güzellik yaparsan çok sevinirim msn karaalis34@hotmail.com

[QUOTE=birolbirinc;423236]oylebiraz kardeş ben daha önce birkaç arkadaşın araçlarına internetten indirdikleri şekillerden stiker yaptım benim için sorun yok bende bu ve bundan çook daha farklı modeller var hele bir tane gt650r a uygulardığım model var ama ne yazıkki ben karacabeydeyim sen gel ben sana hediye olsun diye bile yaparım sorun değil reklam işleri yapan arkadaşlar halledebilirler neredensin yazarsan bildiğim meslektaşlarım varsa rica eder yaptıtırız

ben istanbuldayım ama bursada arkadaşım var onun yanına gider gelirim h.sonları eğer benim işimi görecek şekilleri motora uygulaya bilirsek çok sevinirim seninle özel görüşmek isterim bana tel veya msn verebilirsen büyük yardımın dokunur:D

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    Arkadaşlar 6 Ay evel yaptığım hatayı şimdi görüyorum racer200 aldım gerçi bir proglemim yok fakat bu güzelliği görünce 4-5 milyar daha fazla verip Hyosung gt250r alırdım :( şimdi satıyorum motorumu kesin alıcam gt250r arkadaş gt250r kafa kaldırırmı diyorsun ben racer200 kaldırıyorsam Bu Motor Anasını ağlatır

http://www.motosiklet.net/forum/show...t=9698&page=57
    Aşkım Sadece Motorum

leonine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    bence doktorun yaptığı modifikasyon başarılı olmuş tabi ki burda zevkler ve renkler farklıdır ama her zaman ne istiyoruz
    motorlarımız farklı olsun işte arkadaş elinden geldiğince bişeyler yapmış gayette şık olmuş

beğenilmesede iğrenç yada benzeri yazılarlar yazıpda arkadaşımızın kalbini kırmayalım

eğer fikirlwerimiz varsa şurasınıda şöle yapsaydın demek daha doğru olacağı kanısındayım.
    \'NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE\'

İ.E.T.T GERİ DÖNDÜ,YAŞASIN AKBİL

Alıntı dark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bundan 5-6 sayfa once 4000 bakiminda magneteg yag koyuldu demistim.
    yanlis hatirliyormusum; koyulan yag 10-50 sentetikmis. magneteg falan degil
    .

BBRR DEMİSKİ; "Bu gün msn de yağ konusu baya bi tartışıldı ...özellikle magnatek kullanmayın yoksa debriyaj balatası sıyırıyor dendi hatta adana da bu yüzden iki motorun debriyaj balatası ayna gibi olmuş...

ben daha önce cross motorumdada hep fulll sentetik kullandım ...ama bu konuda konuştuğum insanlar teknik bilgi yönünden çok güvendiğim insanlar...yarı sentetik 4t motor yağı ıslak debriyaj için en iyi yağdır diyolar 4000 bakımında yarı sentetik koyacam..."

bu tur aydinlatici bilgilere benim gibi konuya yabanci olanlarin ihtiyaci var. gecen biyerde biri magneteg yag onermisti, tabiiki alternatif sunacak kimse olmadigi icin aklimda kalici yeretmis. fakat boylesi bir sitede kolektif akil olusmakta ve en dogrusu suzulerek aciga cikmakta.
    BBRR ye bilgilendirmesinden dolayi tesekurler.
    Burada GT250 modelleri için ingilizce kullanma klavuzu var. Burdaki bilgiye bakarsak, yağ seçimini motosikletin kullanıldıgı yerin sıcaklıgına göre değiştirmiş. Gerçi en büyük sıcaklık aralığında kullanılan 10w/40 ve 10w/50
    Aşağıda screenshot u var.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Yağ konusunda işin özü şu ;

Türkiye'deki mevsim ortalamasına göre en uygun yağ Viskozite Derecesi : 10W-40 (Zaten Hyosung bunu tavsiye ediyor)

Yağın Kalite Sınıfı ise API SG den yukarı olmalıdır.

Ful Sentetikden ziyade yarı sentetik olması ıslak debriyaj için dha mantıklıdır.

Ne olursa olsun 4 zamanlı Motosiklet yağı olmalıdır.

Bunları birleştirince karşımıza şu sonuç çıkıyor ;

SHELL Advance VSX 4

Bu yağ 10W-40 yarı sentetic 4 zamanlı motosiklet yağıdır ve sınıfı API SH dir. (API SG den yüksek)

Zaten Hyosung da SHELL Advance ürünlerini tavsiye etmektedir.

Yağ konusunu hiç düşünmeyin ben çok inceledim ve araştırdım, sonuç SHELL Advance VSX 4. Bu ayarda başka markada olabilir ama bu özelliklerde başka motosikelt yağı yok Türkiye de.

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @Eyong
    Bu motoru almayı düşünen biri olarak teşekkür ediyorum. Süper paylaşım
    ==============================
    ==============================

öylebiraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hoysung GT250R Kan Krmızı
    yaa arkadaşlar sizlere birşey danıştım ama 2 kişiden başka cevap veren çıkmadı nerede bu kardeşlik birlik beraberlik bir tutturdunuz motor yağı da motor yağı !! yardımcı olun biraz arkadaşlar lütfen.

Motosikleti
    Hyo' GT650S
    Alıntı öylebiraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa arkadaşlar sizlere birşey danıştım ama 2 kişiden başka cevap veren çıkmadı nerede bu kardeşlik birlik beraberlik bir tutturdunuz motor yağı da motor yağı !! yardımcı olun biraz arkadaşlar lütfen.
    Kardes, bu thread'dekilerin ortak ilgi alani Hyosung. Motor yagi da makinelerimizin duzgun calismasi icin hayati onem tasiyor.

Senin sorun air-brush ve sticker'lar ilgili. Hyosung'cularin hepsinin bu konuyla ilgili, bilgili oldugunu bekleyemezsin. Iki cevap almissin iste, az degil...
    Sert cisimlere çarpmayın. Sert cisimlerin size çarpmasına izin vermeyin. Düşmeyin. Lastik kısmı aşağıda, parlak kısmı yukarıda tutun.

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    herkese merhaba
    arkadaşlar bir sorum olucak bildiğniz üzere geçen hafta hyosung gt250 aldım ve depoyu fulledim fakat benzin göstergesi yarım gösteriyor.aldığım yere sorduğumda ilk başta şamandıra yapar böyle bir sorun dedi bilgisi olan var mı aranızda ?

sahilkentli007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R
    Alıntı giallorosso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba
    arkadaşlar bir sorum olucak bildiğniz üzere geçen hafta hyosung gt250 aldım ve depoyu fulledim fakat benzin göstergesi yarım gösteriyor.aldığım yere sorduğumda ilk başta şamandıra yapar böyle bir sorun dedi bilgisi olan var mı aranızda ?
    walla bende öle bi sorun yapmadı ama sanırım şamandıranın alışmasını bekliyceksin demek istemişler.. ama benımkı nedense hemen alıştı.. istersen bi süre sonra yani 10-15 km. sonra tekrar git ve sor hala düzelmezse...ki bu böle olmaz yani...
    [B]^^ Akdeniz Akşamları ^^[/B]

Motosikleti
    Keeway SL 150
    Arkadaşlar, Selam.
    Ben henüz bir Hyosung sahibi değilim fakat uzun süredir, bu motorla ilgilendiğimi itiraf etmeliyim. Bir ara FZR 600 kullandım. 97 yılında geçirdiğim bir kaza nedeni ile, uzun süredir motosiklet üstüne çıkmıyorum. Fakat son zamanlarda Ülkemizde gelişen Motosiklet pazarı ve çok çeşitli modelleri görünce insanın içinde bastırmaya çalıştığı tutkuları yeniden alevleniyor. Belki benim gibi bir çok arkadaş aynı hislerle geriye döndü. Neyse kendimi tanıtma faslını geçtikten sonra sormak istediğim bir şey var, GT 250 r ya da 600 R önemli değil ikisinde kasası hemen hemen aynı büyüklükte, bu motorların ekzost sistemini GBR 600 lerdeki gibi çamurluk altına aldıra bilirmiyiz. Benim endişem geçirdiğim kazadan edindiğim tecrübeler nedeni ile, Özellkle artçınız Ekzost yanığına maruz kalabiliyor. Ayrıca CBR 600 lerdeki görünümde oldukça hoş.

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    Alıntı sahilkentli007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla bende öle bi sorun yapmadı ama sanırım şamandıranın alışmasını bekliyceksin demek istemişler.. ama benımkı nedense hemen alıştı.. istersen bi süre sonra yani 10-15 km. sonra tekrar git ve sor hala düzelmezse...ki bu böle olmaz yani...
    motor 96km de şu anda

tkalfaoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750S DCT
    Alıntı giallorosso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba
    Palavra. Aldıgın yer "sallantıdan belki düzelir" mantığı ile sallamış seni..
    -t
    ---
    Honda NC750S..... Honda VFR 2008... Hyosung GT250R

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işte benım canavarın resımleri sizlerle paylasmak istedim

Motosiklet bir tutkudur..vazgecilmez

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Sonunda beni çok sevdiğim motorumdan soğutmayı başardılar.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=21473
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Motosikleti
    Hyo' GT650S
    Alıntı geoglel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, Selam.
    ... bu motorların ekzost sistemini GBR 600 lerdeki gibi çamurluk altına aldıra bilirmiyiz. Benim endişem geçirdiğim kazadan edindiğim tecrübeler nedeni ile, Özellkle artçınız Ekzost yanığına maruz kalabiliyor. Ayrıca CBR 600 lerdeki görünümde oldukça hoş.
    Istedikten, masrafi ve emegi goze aldik sonra hersey mumkun:

http://www.bikefarmmv.de/
    http://www.ixil.com/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler