Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı scorpi0 adlı üyeden alıntı
    Geçen hafta motorumu 1000 km bakımı için İzmir Kahramanlar'da Gold Motor'a götürdüm. Ne yazık ki benim için oldukça tatsız bir tecrübe oldu. Detayları daha sonra vakit bulduğumda paylaşmayı umuyorum ama şimdi kısaca standart yağ/filtre değişimi ve gözle kontrol için çıkardıkları hesabı yazayım, bilginiz olsun:

3 lt Repsol Moto 4T 10W-4 ... 60 YTL
    Hyosung yağ filitresi ... 45 YTL
    İşçilik ... 40 YTL
    Toplam ... 145 YTL

Fatura isteyince bunun üzerine 26 YTL ilave.
    Öncelikle ben Repsol yağ ve filtre dahil zincir fren vesaire komple bakım için tam 75ytl ödedim(1000 km) Bakımı Gold motor değil diğer servise yaptırdım gerçekten usta temiz iş çıkarmış egzozdaki lekeleri bile temizlemiş ancak İzmirde neden bu fiyatlar diğer şehirlerden farklı anlamıyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TEASER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mayıs '06

Artik Bende Aranizdayim Arkadaşlar...

Arkadaşlar herkese merhaba,

Sonunda bende bugün yeni motoruma ve ehliyetime kavuştum.

Hyosung GT250 R/Siyah aldım. Önceki motorum Keeway SL150'ydi. Bu gerçekten çok ama çok farklı geldi. Daha fazla kullanamadım bile 5-6 km ama inşallah yarın acısını çıkartmayı planlıyorum. Ciddi anlamda gezicem.

Motorumu Anadolu yakasında Sahrayıcedid'te bulunan NBC Motor'dan aldım.
    Gelişim'den İbrahimin referansı ile gittim oraya. Yeni motor almak isteyen arkadaşlar tavsiye ederim. Fiyat ve ödeme konusundan yardımcı oluyor. Bora diye bir arkadaş var dükkanın sahibi, gerçekten çok kafa biri. 2 gün oldu tanışalı ama ciddi samimi olduk. Bora ilgi ve alakan için çok tşk ederim.

Herkese sevgiler...
    [FONT="Trebuchet MS"][B][SIZE="2"][COLOR="Red"]hocusfocus[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

sahilkentli007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R
    Eveeeettt sonunda bende GT 250R ler kervanına katılmış bulunmaktayım.... cidden süper bi makina..bana göre yani.. çünkü race de yeniyim ve 250 ile başladım kısmetse ve ruyamda bile göremem ama herkeste oldugu gibii hedef R1 :p .. neyse ne yazcagımı bilemiyom.. heycanlıyım ve mutluyum... ;)
    [B]^^ Akdeniz Akşamları ^^[/B]

Ralf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mulhacén 659
    Alıntı scorpi0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen hafta motorumu 1000 km bakımı için İzmir Kahramanlar'da Gold Motor'a götürdüm. Ne yazık ki benim için oldukça tatsız bir tecrübe oldu. Detayları daha sonra vakit bulduğumda paylaşmayı umuyorum ama şimdi kısaca standart yağ/filtre değişimi ve gözle kontrol için çıkardıkları hesabı yazayım, bilginiz olsun:

3 lt Repsol Moto 4T 10W-4 ... 60 YTL
    Hyosung yağ filitresi ... 45 YTL
    İşçilik ... 40 YTL
    Toplam ... 145 YTL

Fatura isteyince bunun üzerine 26 YTL ilave.
    Acayip bişi bu ben Bursada 1000 bakıma götürdüğümde 45 YTL aldılar, demek bi standart yok.

YAAA KAÇ KERE DİYECEM ADAMIN MOTORU GT 650 ALLLAH ALLLAH BI GÜZELCE OKUYUN LÜTFEN

SKORPİNİN motor gt 650

yazaanların cogu 250lik makinası var nasıl aynı olur servis ücteti

okuyun allah aşkına dostlar

Motosikleti
    SYM Fiddle II
    arkadaşlar hyosung gt 250 comet ime bugün bindim. gercekten tavsiye ediyorum izmirli arkadaşlar ksk girne bulvarındaki motoshop tan alsınlar. kahramanları tavsiye edemiyorum. hyosung sahipleri görüşelim ... barbaros

snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    yeni arkadaşlara hayırlı olsun ..

teaser bende hala keeway 150 var .. abim hyo ben onu kullanıyorum..

arada dağlar dağlar dağlar kadar fark var dimi?

yaklaşık 1 saat önce e 5 ten geliyordum arkada bi arkadaşımda vardı 130 u biraz geçtik ama ben yatamadım motora . bi rüzgar bi rüzgar yatmadan kaç yaptınız ?? 100 km ile giderken çok ii de daha fazlasında kullanılmıyo be

geçen abimle gidiyoruz 2 genç arkadaş araba il geldiler .. abime aga kaçlık bu dediler 250 olduğunu duydular .. hadi be .. kaç yapıosun diyip sonra gittiler

hyosung tercih doğru
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ledo
    abi çek bi iki resmini aç bi başlıkta seni tebrik edelim ...ben sana dedim maxi scooter sana az diye sonunda aldın sende ...

aldığın alet henüz türkiye ye girmemişti benim bilgisayarımda masa üstüydü ..kesinlikle chopper değil o alet naked chopper arası dehşet bişi zaten hiç bi 650 cc chopper da o güç yok
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ledo
    abi çek bi iki resmini aç bi başlıkta seni tebrik edelim ...ben sana dedim maxi scooter sana az diye sonunda aldın sende ...
    Resimleri bu başlığa koyacağım. Çünkü ne kadar aksesuar varsa hepsini takdırdım.
    Şu ana kadar ne bu forumda ne de başka bir yerde bu motorun full aksesuar resimlerini görmedim.

Aslında, benim Beverly bana çok bile, ama bu motor sevdası böyle işte...
    Baştan söylemişlerdi de inanmamıştım.

Evet, bu motoru almam da en önemli etkisi olanlardan biri de sensin. Hem bana öyle dedin, hem de bu kadar motordan anlayan biri olarak, bu Hyosung markası için hep süper pozitif konuştun.

Umarım hepimiz kazasız belasız sürer, iyi günlerde bineriz
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

TheSuda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 R
    Alıntı snrtrt adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yaklaşık 1 saat önce e 5 ten geliyordum arkada bi arkadaşımda vardı 130 u biraz geçtik ama ben yatamadım motora . bi rüzgar bi rüzgar yatmadan kaç yaptınız ?? 100 km ile giderken çok ii de daha fazlasında kullanılmıyo be

geçen abimle gidiyoruz 2 genç arkadaş araba il geldiler .. abime aga kaçlık bu dediler 250 olduğunu duydular .. hadi be .. kaç yapıosun diyip sonra gittiler

hyosung tercih doğru
    Dostum ben 2 kişi tam 160 yaptım ama çok iyi yatman ve rüzgarında tamamen arkanda olması gerekiyo ama normalde problemsiz 145 -150 yapıyo 2 kişi.

Ayrıca benim bi sorum olucak çook önce bu kasko olaylarından bahsediyoduk. Bu koç alyans 507 ytl ye full kasko yapıyoduya peki kaskoyu ben sıfır değilken yaptırdığımda tespit için göstermem gerekiyomu? Yoksa russatı faxlamam yeterlimi?
    BİNLERCE KİLOMETRE YÜZLERCE KADIN ....

masken37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende bir hyosung kullanacısıyım ve çin malı motorlar satıyorum.truva hyosung motoran marka motorların bayiliği var bende.gv 250 parası bana da biraz fazla geliyor şimdiki parası 7.250 ama binmeye değer bir motosiklet.çok kaliteli bir motosiklet

lautreamont - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün motorumu teslim aldım. (GV 650, siyah ) Çok fazla test etme imkanım olmadı ancak ilk intibalarım çok olumlu...

Buradan paylaşmaya devam edeceğim. Soruları olanlar varsa, elimden geldiği kadar cevaplarım. Gerçi Eralpin yaptığı testten sonra söyleyecek pek bir söz kaldığını düşünmüyürum ama...
    Hayırlı olsun Ledo gittikçe çoğalıyor Gv 650 kullanıcıları. Hadi bakalım kazasız sürüşler. Aman Sağ eline dikkat.

Levent abi hatırlarsın baya bi oldu hyosung soranlara markadan gram şüpheniz olmasın honda ,yamaha neyse hyo da o diyodum 2002 yılından beri kullanıyorum benle birlikte 125 dt yamaha alan bi arkadaşım birde 125 xl alan arkadaşım vardı ...hatta tescil işlemlerini xl 125 alan arkadaşla aynı gün beraber yaptık her yere beraber gittik ...adam daha ilk günden xl aldığına pişman oldu ..2 motor yanyana gelince xl 125 moped gibi duruyodu...ama metro motordan ne çektim bi ben bide allah bilir...suriyeden sekmanmı gelir ya...rodostan piyanomu gelir...ama şimdi gönül rahatlığı ile biniyorum rx 125 i satılığa çıkardım ama satıp satmama konusunda kararsızım ..2 motrorum olsun diyorum çünki gt 250 pek öle araziye uygun değil ...e kış var ava gidecez keçi yollarına çıkacaz bu yollarda başka hiç bir alet gitmez

bu arada abi sana yeni resimleri yollayayım

[B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Bak bindiriyorursun bu kızları motora, birşey değil alışacak ondan sonra seni istemeyecek

Senin Hanım da iyi dayanıyor doğrusu, eğer benim motorun üstüne bunlardan biri oturacak olsa, ne motor kalır ne de ben !
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

bu arada 2. depoda 2 gün önce gitti sarfiyat aşağıdaki gibidir

50 ytl ile depo tam sıfırdan azına kadar doldu buda demek oluyoki 16,12 lt aldı ve tam olarak 362 km yol yaptı bu yakıtla

hemen hesaplamalara geçelim

1Km de 0,138 ytl yakmış yani 14 kuruş

100 km yaktığı benzin ise 4,45 lt

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    BBRR

hız olarak kaç km hızda de bu sarfiyat oldu...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

henüz motoru hiç zorlamadım ...çok sakin kullanıyorum ortalama 50 km diyebiliriz ..bir kere bodrum yaptım onda 100 km civarı gittim ..yani çok yüklenmedim hiç

TheSuda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GT 250 R
    Beyler ben daha önceki yazımda belirtmiştim ama arada kaldığı için görülmedi herhalde çook önce bu kasko olaylarından bahsediyoduk. Bu koç alyans 507 ytl ye full kasko yapıyoduya peki kaskoyu ben sıfır değilken yaptırdığımda tespit için göstermem gerekiyomu? Yoksa russatı faxlamam yeterlimi?
    BİNLERCE KİLOMETRE YÜZLERCE KADIN ....

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    henüz motoru hiç zorlamadım ...çok sakin kullanıyorum ortalama 50 km diyebiliriz ..bir kere bodrum yaptım onda 100 km civarı gittim ..yani çok yüklenmedim hiç

teşk...

inşallah ocak yada şubat gibi temiz bir GT250R bulurum... bulursan renk gözetmeksizin alıcam... ama favorim siyah...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

sahilkentli007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R
    bu arada 2 depoda 2 gün önce gitti sarfiyat aşağıdaki gibidir

50 ytl ile depo tam sıfırdan azına kadar doldu buda demek oluyoki 16,12 lt aldı ve tam olarak 362 km yol yaptı bu yakıtla

hemen hesaplamalara geçelim

1Km de 0,138 ytl yakmış yani 14 kuruş

100 km yaktığı benzin ise 4,45 lt

benimki 340 larda bitti.. ama ben son dönemlerde biraz 130 larda gezdim.. sanırım 2 ye katladı...
    [B]^^ Akdeniz Akşamları ^^[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler