Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    Daha öncede dediğim gibi yeni motorda disk ve balatalar birbirine hemen alışmaz ilk 1000 den sonra hala aynı şikayetleriniz devam ederse o zaman baktırın derim bendede dün arka disk ten cikcik ses geliyodu ama bu gün aynı ses yok çok normal bunlar her sıfır motorda görülebilecek şeyler özellikle zincirin üstündeki siperliğin vidalarını bir kontrol edin derim benimki çok gevşekti sıktım....

bu arada rus ,ingiliz ,iskandinav güzelleri ile resim olayı devamedecek takip edin

selam arkadaşlar ,başlığa 3 haftadır giremiyordum malum işler dersler felan, neler olmuş neler.. yeni üyeler gelmiş yeni motor alanlar olmuş...

başta yeni gelen üyelere hoşgeldin demek istiyorum uzun süredir başlığa yazan ve motor almak isteyen arkadaşlarla ilgilenen birisi olarak. herkese çok selam

BBRR
    özellikle sana selam olsun, yeni motorun hayırlı olsun kazasız belasız kullnaman dileğiyle..bu arada çok profesyonelce çekilmil bir poz olmuş bunda heralde seninde katkıların var

bu akşam TV makinesine katılacak arkadaşlara da bizim yerimizede el sallamalarını diliyorum. Vakti zamanında biz bi başlık açmıştık katılım için ama moderatörler başlığı kaldırmışlardı..demekki kısmet bu güneymiş.katılmak isterdim.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Peki arkadaşlar. Hyosungun 250 ler arasında (gt, comet, gv) km rekoru kimde?

Ben 4500 e geldim. Şu ana kadar beni hiç yolda bırakmadı.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    250 yi bilmem ama benim rx 125 2 sene km teli kopuk olmak kaydı ile 38000
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(

BBRR'nin motorunu yürütürken yakalandım !

Evet hayatımın en anlamlı ve en güzel tatilini geçirdim. Kendi adıma önemli kararlar alırken BBRR arkadaşımız hep yanımdaydı. Kendisine çok teşekkür ediyorum. Aynı zamanda abi bununla bi İstanbul yapıp gelsem dediğim anda ki halinide aşağıda görmektesiniz :

lautreamont - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Gv 650 im ile dün 50 km kadar bir yol yaptım. İlk izlenimler:

Anormal bir ivmelenmesi var bu makinanın 3. vitesteyken bile gazı biraz dengesiz açtın mı kendini artçının selesinde bulabiliyorsun. Demekki neymiş Gaz çook dikkatli açılacak.

Ben geçerken millet işini gücünü bırakıp motoru seyretmekte. Demekki neymiş üzerine branda serip gezilecek mümkünse. Sorulardan bunalınılıyor çünkü

Arada boşa geçerken zorlanıyor rodajda olduğundan normaldir

Hala hoyosung kullananlar listesine eklenmemişim bu da döört

Forumdan Uzaklaştırıldı giallorosso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250 sarı
    motor iyi güzel de plaka biraz anormal

GV 650 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV 650
    Selam Lautreamont,
    Motorun hayırlı olsun güle güle kazasız kullanman dileklerimle,
    Benim motorumda GV 650 siyah ay içinde toplam 3100 km yol yaptım ki bunun yaklaşık 2000 Km si istanbul dışı. Daha önce ne tip motor kullandınız bilemiyorum ama bu motor gerçekten çok farklı dır.
    Kullanım olarak çok rahat.Ben maslak yım uygun olduğunuz bir zaman tanışabiliriz. Aklınıza gelen her konuda motorla ilgili yardımcı olabilirim.
    Görüşmek dilegiyle.

lautreamont - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GV 650 adlı üyeden alıntı
    Selam Lautreamont,
    Motorun hayırlı olsun güle güle kazasız kullanman dileklerimle,
    Benim motorumda GV 650 siyah ay içinde toplam 3100 km yol yaptım ki bunun yaklaşık 2000 Km si istanbul dışı. Daha önce ne tip motor kullandınız bilemiyorum ama bu motor gerçekten çok farklı dır.
    Kullanım olarak çok rahat.Ben maslak yım uygun olduğunuz bir zaman tanışabiliriz. Aklınıza gelen her konuda motorla ilgili yardımcı olabilirim.
    Görüşmek dilegiyle.

Evet çok farklı bir motor kesinlikle. Benim işyerimde Gayrettepede. Bu arada sana bir şey sormak istiyorum motor sanki jikle çekik gibi çalışıyor rölantideyken acaba bu motora özel bir durum mu yüksek devirde çalışması yoksa benim rölanti ayarımda bir sorun mu var? Yanıtlayabilirsen sevinirim ona göre kısa zamanda servise götüreyim.

Alıntı giallorosso adlı üyeden alıntı
    motor iyi güzel de plaka biraz anormal

Nesi var plakamın yaf

2 sayfa öncesinde yedek parçaların pahalılıgından bahsetmişler. 100% katılıyorum. Bu kadar pahalı parça satılmaz. Şahsen fiyat listesini yayınlamış olsaydım girmezdim bu motor işine. çok ucuzuz cok iyiyiz diyorlardı. Mahalleden biri aynamı kırmıs. Gv 650 nin 2 aynası için tanesine 150-160 dolar gibi bişi istediler. gittim gv 250 ninkini taktım. 2 gün önce denge ayağını rahat acmaya yarayan demir kırılmış. Korkumdan soramıyorum. Selamın aleykum aleykum selam 150 ytl... Olmaz böyle sey

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    bu arada rus ,ingiliz ,iskandinav güzelleri ile resim olayı devamedecek takip edin

abi yawww. motora mı baksamm.... yoksamm hatuna mı baksammm karar veremedim... GT250R alsam benim motorumunda böyle hayranları olurmu aceeppp...
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

TEASER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mayıs '06

HYOSUNG 250 GT COMET Hakkında...

Arkadaşlar HYOSUNG 250 GT COMET almayı düşünüyorum. Forum sayfalarını inceleyeceğim ama genel anlamda motor hakkında söyleyebileceğiniz şeyler varmı bunu öğrenmek istiyorum? Olumlu/olumsuz v.s. Birde benim esas merak ettiğim bu motora top case ve side case takılabiliyormu?

Vereceğiniz bilgiler için şimdiden tşk ederim.
    [FONT="Trebuchet MS"][B][SIZE="2"][COLOR="Red"]hocusfocus[/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

GV 650 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV 650
    Lautreamont,rolanti ayarlarında sorun olabilir zira bende böyle bir sorun yok çoğu zaman sabahları jiklesiz bile çalışıyor ama ben yinede jikle ile çalıştırıp daha sonra kapatıyorum. Maslak oto sanayisinde yücel motor da fevzi usta var. Motorunu ona bir baktır sana mutlaka en doğru bilgiyi verecektir.
    Tel 0 212 276 21 87

GV 650 nin aynası çifti 160 $ + kdv
    GV 650 nin yan sehpası ise 136$+ kdv bilgileinize fiyatlar global motor dan alınmıştır.

freeboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 250,Hyosung GT250R
    Copperelf,sana katılıyorum arkadaşım yedek parçalar felaket pahalı.Cumartesi günü ne yazıkki motoru yan yatırdık ve tabi sol ayna ve sinyali kırdık.Aynasız motor kullanmak gözleri kapalı motor kullanmaktan daha tehlikeli olduğu için hemen maslaktaki yetkili servise gittim.Yetkili servis yedek parça stoğu tutmuyor.Nedeni ise parça fiyatları çok pahalı imiş.Allahtan orada iki tane GT650 vardı.Bir tanesinden söküp taktı.Parça fiyatlarını öğrenmek için bilgisayarına virüs bulaşmış olduğundan bir yere telefon açarak sordu.Ve şok oldum.Sol ayna 90 dolar+kdv,sol ön sinyal 21 dolar+kdv.Anlıyacağın küçük bir hata bana 200 ytl'ye maloldu.Acaba bu parçaların fiyatlarını soracağımız veya öğrenebileceğimiz bir yer varmı?Buradan global motor yetkililierinede soruyorum.Bu parça fiyatlarını biraz makul seviyeye getirmezseniz motorları satın alanlar en ufak bir parça değişiminden sonra motoru hemen satma yoluna gidecektir.Neticede kullandığımız iki tekerli bir alet ve her an her yerde düşebilir.Üstünde biz olmasak bile.Alttarafı sert plastikten bir ayna ve çat diye kırıldı.Ama fiyata bak 90 dolar!!!Anlaşılan global motor motor fiyatlarını rakiplerine kıyasla düşük tutuyor ama parça fiyatından giydiriyor.Malum motorun en ufak düşüşü bile masraf çıkarır.Şu işe bakınki yetkili servis bile parça pahalılığından stok tutmuyor.Şansıma serviste başka motorolmasa bir ayna bile taktıramıyacaktım.Ha bu arada ben servisteyken yağ değiştirmeye gelen GT250R olan başka bir arkadaş vardı.Onunda ön fren maneti kırıldı o anda.Düşününkü bu yolda giderken olsaydı ne olurdu.Ha bu arada ön fren manetinin fiyatıda 59 dolar+kdv.Aklınızda olsun arkadaşlar parçalarınıza çok dikkat edin.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Satacam motoru gören üstüne çıkıyo yaaa bu kadarda olmaz ....eskiden ne güseldi ...

Norveçli bu arkadaş görüldüğü gibi biraz fazla yanmış ...

Buda diğer arkadaşı illa gezmek istedi motorla ...ama öbürüne ayıp olmasın diye napalım başka sefere dedik

burda sadece seçme olanları (90 - 60 - 90) yayınlıyom resim çektiren çektirene motorla ...bekar arkadaşlara duyurulur...pek evli erkeklere göre bi motor değil bu...yuva yıkar alimallah...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Satacam motoru gören üstüne çıkıyo yaaa bu kadarda olmaz ....eskiden ne güseldi ...

burda sadece seçme olanları (90 - 60 - 90) yayınlıyom resim çektiren çektirene motorla ...bekar arkadaşlara duyurulur...pek evli erkeklere göre bi motor değil bu...yuva yıkar alimallah...
    Sende bizim Ersene (ashes) benzedin, araya parça koyuyosun

Yaw korktum şimdi, bende bi GV 650 alıyodum tam, o yuva yıkmaz dimi ?
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey

Buralarda fotoğraf çektirmek için sadece pala bıyıklı herifler geliyor

[COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı
    Yaw korktum şimdi, bende bi GV 650 alıyodum tam, o yuva yıkmaz dimi ?
    Hayırlı olsun Levent abi hoşgeldin aramıza

selam herkese.. siteyen yeni kayıt oldum.. direksiyon sınavını bu cumartesi geçtim. yine bu cumartesi hyosung gv250 aquila aldım..
    çarşamba'dan itibaren kullanmaya başlayacağım.. sık sık konuşmak üzere

conti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gt250R

ehliyet

merhaba bende cumartesi ehliyet için direksiyon sınavından geçtim. Sürücü kursundan ehliyeti ne zaman alabileceğim konusunda bilgisi olan var mı ?

Teşekkürler

TAMER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KEEWAYsuper light150,HYOSUNG GT250

Ön Siperlik de tamam.

Motora yaptırdığım aksesuarlardan,motor koruma demiri arka çantalık,ekzost ve peg korumalarından sonra son olarak ön siperliği de yaptırdım.Motorun parça fiyatlarının fazlalığına bakılırsa motoru olduğu yerde devirmemiz ayna ve silyan kırlmasıyla 200ytlye patlıyor.Allah göstermesin daha büyük bir kazada demik ki motor parası kadar para ödenecek.Ben taktırdığım koruma aksesuarlarıyla en azından olabilecek hasar riskini azalttığımı düşünüyorum.
    Diğer motorumu olduğu yerde 2 kere düşürmüştüm fakat koruma demiri sayesinde motorda cizik bile olmamıştı.Bu tür koruma aksesuarlarının gerekliliğini bildiğim için motorumu aldığım ilk gün atölyeye bırakıp bu aksesuarları yaptırdım.

ve işte son hali...ön siperlikten sonra motor bambaşka bir görünüm aldı.Daha bi yakışıklı oldu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler