Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656106 ... SonuncuSonuncu

MT - Hyosung Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Alıntı ledo adlı üyeden alıntı
    Procuğum, bak ne diyo arkadaş ?!
    skullun fz6 ile gt250r yanyana duruyordu, motorların uzunluk aynı, yükseklikde az biraz fark var, fz6 40 kilo kadar daha ağır, motor hacmini ve gücünü tartışmıyorum tabi burda sadece ebatları söylüyorum, lastik kalınlığı 250 cclik motora göre baya iyi, yükseklikte ve genişlikte çok az fark var, hele gt250r ın ki siyah hariç renkleri daha oturaklı duruyor, özellikle kırmızı aynı ducati kırmızısı.

Bu arada gt125r modeli de mevcut önümüzde ki zamanlarda belki Türkiye 'ye gelir, ebatları 650 ve 250 gibi aynı oranlarda.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Alıntı açıkyol adlı üyeden alıntı
    Komtan;
    kardeş bu motoru şuan kullanan bi sen varsın sanırım.
    Bi yorumlarını alsak...
    plaka işlemlerini bekliyor motor, skull teslim alacağı için allah'ın izniyle ilk izlenimlerini aktaracak zaten çarşambaya kadar sabır

DiNaMiT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arakdaslar bende bursadan sizi takip ediyorum adım tarkan tahtaci zatım vardı çalındı şimdi yeni bir motor alacagım bu gtr benımde çok hoşuma gitti.bursa gazcılar motorda gördüm amma motordan race ses çıkçıkmı cok merak ediyorum.. eger race seside çıkarsa bende alanlara katılıyorum

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    arkadaşlar bu hyosung gtr250 modelini çok sevdim ben.almak istiyorum fakat daha önce racing tarzı motor kullanmadım çok ciddi olmayan bel fıtığım var.ne kadar etkili olur.kullanan arkadaşlardan fikir bekliyorum.

sindoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250

Hyosung Motorlari Test Etmek Isteyenler

Global Motor Hyosung'dan açıklama

Değerli Motorseverler,
    Son açıklamamızda Fuar ile ilgili çalışmalarımızdan bahsetmiştik.
    Şimdi de fark yaratmaya devam ediyor ve sizleri 07 NİSAN CUMA günü birlikte olmaya davet ediyoruz.
    Körfez Pisti o gün için tarafımızdan rezerv edildi ve deneme motorlarımız ile birlikte bizi bekliyor olacak. Sizler için oluşturduğumuz ve ikisini Sn.Eralp Terem vasıtası ile tanıma fırsatı bulduğunuz test motorlarımızdan GV 650 ile GT 250 R modellerimize sözünü verdiğimiz GV 250 yi de ekledik.Bu modelimiz de Eralp bey tarafından test edilerek en kısa zamanda tarafsız yorumlarını sizlerle paylaşacak.
    Evet,07 Nisan Günü Körfez pistinde en çok merak edilen bu 3 modelimizi kullanabilir,her yönü ile bizzat üzerindeyken tanıyabilirsiniz.
    Bunu için A2 EHLİYET sahibi olmanız,Fuar standımızda ilgili arkadaşımıza kaydınızı yaptırmanız yeterlidir.Daha sonra biz size detaylar hakkında bilgi vereceğiz.İstanbuldan kendi vasıtası ile gelmek istemeyen dostlarımız için servisler organize edeceğiz,ayrıca öğlen için özel Bodrum Döneri ve ayran ikramımız olacak.
    Yalnız takdir edersiniz ki katılımın kapasiteyi aşması halinde kayıt işlemini bir yerde durdurma ihtimalimiz olabilir,zira yeterli zamanı sizlerin sağlıklı bir şekilde vakit geçirebilmesi için hesaplamak durumundayız.
    Öncelikle Fuar Standımıza daha sonra da Körfeze siz değerli dostlarımızı bekliyor,bu vesile ile herşeyin gönlünüzce olmasını diliyoruz.
    Sevgi ve saygılarımızla.

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sindoman paylaşım için teşekkürler resmen hayırlı bi iş yaptın kesin katılmalıyım global motorada tebrikler almadan önce bi deneme sürüşü yaptırmayan çin malı satıcılarıyla farkları ve mallarına duydukdukları güven bu sanırım testten sonra daha net konuşacağız tabi ki
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cgl125, çin malları bi yana japonlar bile test sürüşü yaptırmıyor. bu uygulama gerçekten firmanın motorlarına ne derece güvendiğinin bir kanıtı. kutlarım

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    http://www.globalmotor.com.tr/urunde...102&product=13

Sitesinde incelemediysen biraz karıstır sonrasında bana kalırsa tarzını belirledinse güzel fakat henüz piyasada cok kulanan yada yorum yapan cıkmadı Hyosunglar bana göre halen satış ve test aşamasında gibi.... Ama şuda var Çinlilerden iyi oldukların kesin....

Ayrıca fiyat bazında bakıldığı zaman daha güzel değerlendirilebilecek motorlar mevcut

\'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

zipir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    helal be en sonunda ben yapacaktım ama üşendim
    şimdi gelelim asıl olaya gt 250 için bmc hava filitresi buldum alcam bide egzos bulursam fena olcak yarın da jantları bayatıcam ya siyah yada sarı resimleri koyarım eee sizden naber nası gidiyo motor valla benimki sarı olduundanmı ne fena dikkat çekiyo yaw
    KARTAL GOL GOL GOL

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben kullanmayı istiyorum ama yer sorunum var tek başıma çıkartamıyorum vites mekanizmasını aliminyum kaynak yaptırdım işyerinde traşlayıp galvaniz boyayla oyayıp monte ettim denemek için sabırsızlanıyorum servise götürüp kalkışını biraz yumuşatacağım kontrolsüz akselerasyon problemim var
    Bu topic çok iyi oldu paylaşım çok önemli en azından artık bizde bir grup oluruz ben sık sık tecrübelerimi yaşadıklarımı paylaşacağım

hyosung150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung ms150 / mondial 125agk / honda today 50
    hyosung 150 scooterım 11000 km de grank problemi yaşadı grank kolu ve mili dağılmış garantiden değişti şu an 13000 km deyim başka problem yaşamadım 12000 bakımına gittiğimde aynı problemden başka bir hyosung scooter benimkinin siyahı daha geldi oda 12000 km deydi motor çinlilerle kıyaslanmaz ama bir hondada kesinlikle değil ikisinin ortası kalitede bir motor

benim motorumda hyosung exceed 150 scooter onuda eklersen sevinirim rengide mavi

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Kasko

Hyosung GT250R için her türlü hırsızlık teminatı dahil kasko bedeli Axa Oyak tarafından 1.400YTL olarak belirlendi. (ilk mesaja eklenmiştir.)

Alıntı zipir adlı üyeden alıntı
    helal be en sonunda ben yapacaktım ama üşendim
    şimdi gelelim asıl olaya gt 250 için bmc hava filitresi buldum alcam bide egzos bulursam fena olcak yarın da jantları bayatıcam ya siyah yada sarı resimleri koyarım eee sizden naber nası gidiyo motor valla benimki sarı olduundanmı ne fena dikkat çekiyo yaw

parça değişimi garanti kapsamından çıkarıyor, hava filtresini bilmiyorum ama egzoz da bu parçalar içerisinde. yoksa ben uygun fiyatlı egzoz yapan bir yer bulmuştum.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Motosikleti
    fz6
    ahanda yeni resimler

yarında jantları boyatıyom siyaha
    KARTAL GOL GOL GOL

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Alıntı ilnapoli adlı üyeden alıntı
    1400 YTL çok değil mi kasko için?
    sorma ya, telefonda duyunca bi an düşeceğimi sandım. 250cc ya, hırsızlık teminatı da var ya ondan işte... gerçi isviçre sigorta da 890ytl gibi bir fiyat çıkarmıştı, hırsızlık kapsam dışı olarak.
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    Hyosung'cu tüm arkadaşlara selam!
    GT 250 için kaporamı verdim,umarım Ötv'den etkilenmeden işlemlerim yetişir ve aranıza katılırım.Fikirleriyle yardımcı olan arkadaşlara tşkler
    Siyah cometime koruma demiri,ön rüzgarlık cam vs taktırma olanağı orjinal olarak var mı? Ank'da kullanan var mı aramızda?
    Paylaşımlar için şimdiden sağolun.Yola çıkmak için sabırsızlanıyorum!

Chief of HardAffairs Dept - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG Aquila GV250
    Teşekkürler Crato... Böyle bir çalışmaya ihtiyaç vardı. Aquila GV250 için gösterişli koruma demiri, siperlik vesair aksesuara ihtiyacım var. Arkadaşlar bu konularda bilgi paylaşırlarsa sevinirim. Selamlar...
    [COLOR="Navy"][B][LEFT]VENI VIDI VICI[/LEFT][/B][/COLOR]

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu kasko fiyatı hakikatten uçmuş el insaf ben araştıracağım bakalım belki daha uygun bir şeyler yakalama imkanımız oluşur...

Motosikleti
    fz6
    800ytl ye var biyerde galiba kasko
    KARTAL GOL GOL GOL

Alıntı zipir adlı üyeden alıntı
    800ytl ye var biyerde galiba kasko
    Kasko yaptırmak istersen yer çok, yapı kredi ile görüş 790 küsüre kaskı yapıyor mesela ama çalıntı olayı işin içinde yok. Full kapsamlı bir kasko için 1200 civarı bir parayı gözden çıkartman gerekiyor.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2002 yılında Rx 125 imi aldım şu an 45 000 de en çok sorunu debriyaj telinde yaşadım en sonunda kinetix arka fren telini keşfettim çok uzun dayanıyor şu an üstünde olanı tam 2 yıldır kullanıyorum motorun yağ radyatörü üstten çatlamış fark edemedim tüm yağ gidince eksantirik ve piyanolar öldü o zamanlar metro motordaydı hiç bir parça ellerinde olmadığı gibi 3 ayda teminde edemediler türlü yalanlarla olayı geçiştirdiler ..kendi imkanlarımla sekmanı suriyeden piyanoları rodostan getirterek international bir bakım gerçekleştirdim 4 yıldır üzerinde olan orji akü artık değişmek istiyor. jikle ile çalıştırma belli bir el alışkanlığına dayalı olduğundan ilk zamanlar zorlasada alışınca çok kolay motor 125 cc olmasına rahmen diğer 125 cc lere oranla çok daha kalıplı hatta ben motorun plaka işlemlerini yaparken bir arkadaş honda xl 125 almıştı beraber gittik muayeneye iki motor yan yana durunca xl 125 oyuncak gibi kaldı yanında alanı üzmez 2000 yılından beri bu modeli, kiraya veren şirket var burda hala motorlar yürüyor ve kiraya gidiyor işte anlayın dayanıklılık ne boyutta

ha unutmadan benimki sarı renkli olanı
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656106 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler